Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bizovac

V meste Bizovac (Chorvátsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bizovac

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bizovac

Apartman "Vuković"

10

Apartman "Vuković"

Ubytovanie (Apartmán) Apartman "Vuković". Apartman "Vuković" is situated in Bizovac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Apartman "Vuković" sa nachádza v meste Bizovac (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privatni Smještaj i Seoski Turizam "SUDAR"

9,6

Privatni Smještaj i Seoski Turizam "SUDAR"

Ubytovanie (Apartmán) Privatni Smještaj i Seoski Turizam "SUDAR". Situated just 1.6 km from Bisovac Thermal Spa, Privatni Smještaj i Seoski Turizam "SUDAR" features accommodation in Bizovac with access to a bar, a garden,... Ubytovanie Privatni Smještaj i Seoski Turizam "SUDAR" sa nachádza v meste Bizovac (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman ŠOKICA

9,6

Apartman ŠOKICA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman ŠOKICA. Located in Bizovac in the Osječko-baranjska županija region, Apartman ŠOKICA has a patio. Ubytovanie Apartman ŠOKICA sa nachádza v meste Bizovac (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Mihić

9,4

Guesthouse Mihić

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Mihić. Set in Bizovac, 6 km from Bisovac Thermal Spa, Guesthouse Mihić offers accommodation with a garden, free private parking, barbecue facilities and a... Ubytovanie Guesthouse Mihić sa nachádza v meste Bizovac (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sobe Majetic

9,1

Sobe Majetic

Ubytovanie (Penzión) Sobe Majetic. Located in Bizovac, 300 metres from Bisovac Thermal Spa, Sobe Majetic provides accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie Sobe Majetic sa nachádza v meste Bizovac (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Bizovac

Mesto Bizovac sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Bizovac.