Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Blace

V meste Blace (Chorvátsko) máme celkom 55 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Blace

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Blace

Apartment Ema

10

Apartment Ema

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ema. Providing pool views, Apartment Ema in Blace provides accommodation, free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a garden and a private beach... Ubytovanie Apartment Ema sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Marinus Apartments

10

Marinus Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Marinus Apartments. Located in Blace in the Dubrovnik-Neretva County region, Marinus Apartments provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Marinus Apartments sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartman OZANA

10

Apartman OZANA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman OZANA. Apartman OZANA is situated in Blace and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie Apartman OZANA sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Blace with Sea View XII

10

Apartment Blace with Sea View XII

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blace with Sea View XII. Apartment Blace with Sea View XII is set in Blace. The property has sea views. The apartment is fitted with a satellite TV, 2 bedrooms and a living room. Ubytovanie Apartment Blace with Sea View XII sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartmani Medar

9,9

Apartmani Medar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Medar. Situated in Blace in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartmani Medar features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmani Medar sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Villa Luni

9,8

Villa Luni

Ubytovanie (Apartmány) Villa Luni. Set in Blace, 45 km from Tučepi, Villa Luni offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa Luni sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Sunrise Blace Apartments

9,8

Sunrise Blace Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Sunrise Blace Apartments. Klimatizované apartmány Sunrise Blace sa nachádzajú v meste Blace, 27 km od Medžugoria. Makarská je vzdialená 49 km od ubytovacieho zariadenia. Ubytovanie Sunrise Blace Apartments sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Antun

9,8

Apartment Antun

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Antun. Ubytovacie zariadenie Apartment Antun sa nachádza v meste Blace, 27 km od mesta Medžugorie. Ponúka vám ubytovacie jednotky s klimatizáciou. Ubytovanie Apartment Antun sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Galeb

9,7

Apartments Galeb

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Galeb. Apartmány Galeb sa nachádzajú v Blace v Dubrovnisko-neretvejskom kraji, 27 km od Medžugoria. Ponúkajú možnosť grilovania a výhľad na more. Ubytovanie Apartments Galeb sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Mala

9,7

Apartments Mala

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mala. Apartmány Mala sa nachádzajú v obci Blace v Dubrovnícko-neretvianskej župe, 27 km od Medžugoria. Ubytovanie Apartments Mala sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Penovic

9,7

Apartment Penovic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Penovic. Apartmán Penovic s vlastným stravovaním sa nachádza na nábreží v Blace, ponúka súkromnú terasu s výhľadom na more a bezplatné parkovanie. Ubytovanie Apartment Penovic sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Venera

9,7

Apartment Venera

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Venera. Set in Blace, 38 km from Drvenik, Apartment Venera offers a garden and free WiFi. A terrace is available for guests at the apartment to use. Ubytovanie Apartment Venera sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Villa Judita

9,7

Apartments Villa Judita

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Judita. Located in Blace in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments Villa Judita provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Villa Judita sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Zdravka

9,6

Apartment Zdravka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zdravka. Situated in Blace in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Zdravka has a garden. Ubytovanie Apartment Zdravka sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Lanterna

9,6

Apartment Lanterna

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Lanterna. Ubytovanie Apartment Lanterna sa nachádza v letovisku Blace v dubrovnicko-neretvanskej župe. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Lanterna sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Tiho & Jelena

9,6

Apartments Tiho & Jelena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tiho & Jelena. Apartmány Tiho & Jelena sa nachádzajú pri mori v pokojnej malej lokalite Blace. Ubytovanie Apartments Tiho & Jelena sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Kocak

9,5

Apartments Kocak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kocak. Toto ubytovanie má súkromnú betónovú pláž s bezplatnými ležadlami a slnečníkmi. Ubytovanie Apartments Kocak sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Volarevic

9,5

Apartments Volarevic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Volarevic. Ubytovacie zariadenie Apartments Volarevic sa nachádza v obci Blace, 39 km od mestečka Drvenik a ponúka hosťom záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Volarevic sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Mihaela

9,4

Apartment Mihaela

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mihaela. Located in Blace, 39 km from Drvenik, Apartment Mihaela provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Mihaela sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Ivan i Matej Apartments

9,4

Ivan i Matej Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Ivan i Matej Apartments. Ubytovacie zariadenie Ivan i Matej Apartments sa nachádza v Blace, 38 km od mesta Drvenik, a ponúka záhradu aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Ivan i Matej Apartments sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Ana Apartments

9,4

Ana Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Ana Apartments. Featuring garden views, Ana Apartments in Blace features accommodation and a terrace. Ubytovanie Ana Apartments sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Vale

9,3

Apartments Vale

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vale. Featuring free WiFi, Apartments Vale offers accommodation in the quiet settlement of Blace, located on the confluence of Neretva River and the Adriatic. Ubytovanie Apartments Vale sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments 7+

9,3

Apartments 7+

Ubytovanie (Apartmány) Apartments 7+. Ubytovanie Apartments 7+ sa nachádza v meste Blace, 46 km od Medžugoria a ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments 7+ sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Perfect vacation house

9,3

Perfect vacation house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Perfect vacation house. Situated in Blace in the Dubrovnik-Neretva County region, Perfect vacation house has a garden. Ubytovanie Perfect vacation house sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Villa Nikola

9,2

Apartment Villa Nikola

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Villa Nikola. Situated in Blace in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Villa Nikola features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartment Villa Nikola sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Holiday Home Blace

9,2

Holiday Home Blace

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Blace. Ubytovanie Holiday Home Blace sa nachádza v meste Blace v Dubrovnícko-neretvianskej župe a ponúka balkón a výhľad na more. Ubytovanie Holiday Home Blace sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartmani Bartulović

9,2

Apartmani Bartulović

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Bartulović. Situated in Blace, 38 km from Drvenik, Apartmani Bartulović features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Bartulović sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Azzurro

8,9

Apartments Azzurro

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Azzurro. Apartmány Azzurro sa nachádzajú v meste Blace, 39 km od mesta Drvenik. Ponúkajú bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Azzurro sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Petar

8,8

Apartments Petar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Petar. Apartmány Petar sa nachádzajú v dalmátskej dedinke Blace, iba 50 metrov od mora. Ponúkajú vám klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Petar sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Vedran

8,8

Apartment Vedran

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Vedran. Set in Blace in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Vedran offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Vedran sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Casa Topic

8,6

Apartment Casa Topic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Casa Topic. Located in Blace, 40 km from Drvenik, Apartment Casa Topic provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Casa Topic sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Laura

8,5

Apartments Laura

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Laura. Set in Blace, 39 km from Drvenik, Apartments Laura offers a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartments Laura sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Holiday Home Paul

8,4

Holiday Home Paul

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Paul. Tento samostatne stojaci apartmán sa nachádza v meste Blace a ponúka záhradu so sezónnym vonkajším bazénom a grilom. Ubytovanie Holiday Home Paul sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartmani Sršen

7,6

Apartmani Sršen

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Sršen. Ubytovanie Apartmani Sršen sa nachádza v obci Blace, 39 km od mesta Drvenik. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Sršen sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Villa Delta Apartments

7,6

Villa Delta Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Villa Delta Apartments. Apartmány Villa Delta sa nachádzajú v meste Blace a sú obklopené záhradou s bezplatným grilom. Ubytovanie Villa Delta Apartments sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

One-Bedroom Apartment in Ploce

One-Bedroom Apartment in Ploce

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Ploce. One-Bedroom Apartment in Ploce is situated in Blace and offers barbecue facilities. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Ploce sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Holiday Home Blace with Sea View XI

Holiday Home Blace with Sea View XI

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Blace with Sea View XI. Situated in Blace, Holiday Home Blace with Sea View XI offers accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Blace with Sea View XI sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Stunning home in Blace with 2 Bedrooms

Stunning home in Blace with 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Blace with 2 Bedrooms. Boasting a terrace, Stunning home in Blace with 2 Bedrooms features accommodation in Blace with free WiFi and sea views. Ubytovanie Stunning home in Blace with 2 Bedrooms sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Beautiful apartment in Blace with 1 Bedrooms

Beautiful apartment in Blace with 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful apartment in Blace with 1 Bedrooms. Featuring a terrace, Beautiful apartment in Blace with 1 Bedrooms provides accommodation in Blace with free WiFi and sea views. Ubytovanie Beautiful apartment in Blace with 1 Bedrooms sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Seaside holiday house Blace, Neretva Delta - Usce Neretve - 16427

Seaside holiday house Blace, Neretva Delta - Usce Neretve - 16427

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Blace, Neretva Delta - Usce Neretve - 16427. Located in Blace, Seaside holiday house Blace, Neretva Delta - Usce Neretve - 16427 provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Seaside holiday house Blace, Neretva Delta - Usce Neretve - 16427 sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Two-Bedroom Apartment in Blace

Two-Bedroom Apartment in Blace

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Blace. Two-Bedroom Apartment in Blace is located in Blace and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Blace sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Two-Bedroom Apartment in Blace

Two-Bedroom Apartment in Blace

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Blace. Two-Bedroom Apartment in Blace is situated in Blace. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Blace sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Two-Bedroom Apartment in Blace

Two-Bedroom Apartment in Blace

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Blace. Two-Bedroom Apartment in Blace is situated in Blace. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Blace sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartman Maša

Apartman Maša

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Maša. With garden views, Apartman Maša is situated in Blace and has accommodation with a kitchen. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Apartman Maša sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Awesome apartment in Blace with 1 Bedrooms

Awesome apartment in Blace with 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Awesome apartment in Blace with 1 Bedrooms. Featuring a terrace, Awesome apartment in Blace with 1 Bedrooms provides accommodation in Blace with free WiFi and sea views. Ubytovanie Awesome apartment in Blace with 1 Bedrooms sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartman Mare Blace

Apartman Mare Blace

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mare Blace. Apartman Mare Blace is located in Blace and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartman Mare Blace sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Blace Dolac III

Apartment Blace Dolac III

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blace Dolac III. Offering free WiFi and sea views, Apartment Blace Dolac III is an accommodation located in Blace. Ubytovanie Apartment Blace Dolac III sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Blace Dolac II

Apartment Blace Dolac II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blace Dolac II. Offering free WiFi and sea views, Apartment Blace Dolac II is an accommodation located in Blace. Ubytovanie Apartment Blace Dolac II sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Blace 4

Apartment Blace 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blace 4. Apartment Blace 4 is set in Blace. The air-conditioned accommodation is 48 km from Međugorje. Ubytovanie Apartment Blace 4 sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Ubytovanie v meste Blace

Mesto Blace sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 55 hotelov a ubytovanie v meste Blace.