Hľadať

Ubytovanie

Apartments Petar Apartmány

Srseni 38, 20357 Blace, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Petar. Apartmány Petar sa nachádzajú v dalmátskej dedinke Blace, iba 50 metrov od mora. Ponúkajú vám klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Petar sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Petar

Mesto Dubrovník sa nachádza 80 km a letisko Dubrovník 100 km od apartmánov. Počas leta organizuje majiteľ bezplatný zber nektáriniek a za príplatok vám môže zabezpečiť denné výlety na okolité ostrovy, výlety po okolí alebo safari na rieke Neretva. Malebné mestečko Ston a pútnické miesto Medžugorie môžete navštíviť 35 km od ubytovacieho zariadenia. Zastávka miestnych autobusov je vzdialená 100 metrov a trajektový prístav v meste Ploce 15 km. Rieka Neretva je tiež obľúbenou kitingovou a kajakárskou destináciou. Ponúkajú vám klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Centrum obce Blace sa nachádza vo vzdialenosti 350 metrov. Apartmány Petar sa nachádzajú v dalmátskej dedinke Blace, iba 50 metrov od mora. Obec Blace je známa vďaka kitesurfingu a je obľúbenou destináciou mladých. Reštauráciu môžete navštíviť 400 metrov od ubytovacieho zariadenia a tavernu, v ktorej sa podávajú špeciality z rýb, 500 metrov od apartmánov. K dispozícii je vám satelitná TV, priestor na posedenie, písací stôl a terasa. Vo všetkých štúdiách a apartmánoch môžete využívať kompletne vybavenú kuchynku a súkromnú kúpeľňu. Kitingové centrum nájdete 900 metrov od apartmánov Petar. Kamienkové a piesočnaté pláže sú od apartmánov vzdialené 500 metrov a športové centrum s futbalovým, basketbalovým a hádzanárskym ihriskom 350 metrov. Ku všetkým apartmánom patrí bezplatné parkovacie miesto.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Súkromná pláž

Vybavenie ubytovania Apartments Petar

 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Súkromná pláž
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Kanoistika Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Windsurfing Mimo ubytovania
 • Stolný tenis
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Kaplnka
 • Individuálny check-in/check-out
 • Expresný check-in/check-out
 • Fax/fotokopírovanie
 • Trezor
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Blace

Apartment Ema

10

Apartment Ema

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ema. Providing pool views, Apartment Ema in Blace provides accommodation, free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a garden and a private beach... Ubytovanie Apartment Ema sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marinus Apartments

10

Marinus Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Marinus Apartments. Located in Blace in the Dubrovnik-Neretva County region, Marinus Apartments provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Marinus Apartments sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman OZANA

10

Apartman OZANA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman OZANA. Apartman OZANA is situated in Blace and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie Apartman OZANA sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kuća Maria

10

Apartment Kuća Maria

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Kuća Maria. Set in Blace, 38 km from Drvenik, Apartment Kuća Maria offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartment Kuća Maria sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Blace with Sea View XII

10

Apartment Blace with Sea View XII

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blace with Sea View XII. Apartment Blace with Sea View XII is set in Blace. The property has sea views. The apartment is fitted with a satellite TV, 2 bedrooms and a living room. Ubytovanie Apartment Blace with Sea View XII sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Medar

9,9

Apartmani Medar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Medar. Situated in Blace in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartmani Medar features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmani Medar sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Luni

9,8

Villa Luni

Ubytovanie (Apartmány) Villa Luni. Set in Blace, 45 km from Tučepi, Villa Luni offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa Luni sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Antun

9,8

Apartment Antun

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Antun. Ubytovacie zariadenie Apartment Antun sa nachádza v meste Blace, 27 km od mesta Medžugorie. Ponúka vám ubytovacie jednotky s klimatizáciou. Ubytovanie Apartment Antun sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunrise Blace Apartments

9,8

Sunrise Blace Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Sunrise Blace Apartments. Klimatizované apartmány Sunrise Blace sa nachádzajú v meste Blace, 27 km od Medžugoria. Makarská je vzdialená 49 km od ubytovacieho zariadenia. Ubytovanie Sunrise Blace Apartments sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mala

9,7

Apartments Mala

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mala. Apartmány Mala sa nachádzajú v obci Blace v Dubrovnícko-neretvianskej župe, 27 km od Medžugoria. Ubytovanie Apartments Mala sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Galeb

9,7

Apartments Galeb

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Galeb. Apartmány Galeb sa nachádzajú v Blace v Dubrovnisko-neretvejskom kraji, 27 km od Medžugoria. Ponúkajú možnosť grilovania a výhľad na more. Ubytovanie Apartments Galeb sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Penovic

9,7

Apartment Penovic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Penovic. Apartmán Penovic s vlastným stravovaním sa nachádza na nábreží v Blace, ponúka súkromnú terasu s výhľadom na more a bezplatné parkovanie. Ubytovanie Apartment Penovic sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Judita

9,7

Apartments Villa Judita

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Judita. Located in Blace in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments Villa Judita provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Villa Judita sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Venera

9,7

Apartment Venera

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Venera. Set in Blace, 38 km from Drvenik, Apartment Venera offers a garden and free WiFi. A terrace is available for guests at the apartment to use. Ubytovanie Apartment Venera sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lanterna

9,6

Apartment Lanterna

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Lanterna. Ubytovanie Apartment Lanterna sa nachádza v letovisku Blace v dubrovnicko-neretvanskej župe. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Lanterna sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zdravka

9,6

Apartment Zdravka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zdravka. Situated in Blace in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Zdravka has a garden. Ubytovanie Apartment Zdravka sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tiho & Jelena

9,6

Apartments Tiho & Jelena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tiho & Jelena. Apartmány Tiho & Jelena sa nachádzajú pri mori v pokojnej malej lokalite Blace. Ubytovanie Apartments Tiho & Jelena sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Volarevic

9,5

Apartments Volarevic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Volarevic. Ubytovacie zariadenie Apartments Volarevic sa nachádza v obci Blace, 39 km od mestečka Drvenik a ponúka hosťom záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Volarevic sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kocak

9,5

Apartments Kocak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kocak. Toto ubytovanie má súkromnú betónovú pláž s bezplatnými ležadlami a slnečníkmi. Ubytovanie Apartments Kocak sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mihaela

9,4

Apartment Mihaela

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mihaela. Located in Blace, 39 km from Drvenik, Apartment Mihaela provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Mihaela sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ivan i Matej Apartments

9,4

Ivan i Matej Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Ivan i Matej Apartments. Ubytovacie zariadenie Ivan i Matej Apartments sa nachádza v Blace, 38 km od mesta Drvenik, a ponúka záhradu aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Ivan i Matej Apartments sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ana Apartments

9,4

Ana Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Ana Apartments. Featuring garden views, Ana Apartments in Blace features accommodation and a terrace. Ubytovanie Ana Apartments sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vale

9,3

Apartments Vale

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vale. Featuring free WiFi, Apartments Vale offers accommodation in the quiet settlement of Blace, located on the confluence of Neretva River and the Adriatic. Ubytovanie Apartments Vale sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments 7+

9,3

Apartments 7+

Ubytovanie (Apartmány) Apartments 7+. Ubytovanie Apartments 7+ sa nachádza v meste Blace, 46 km od Medžugoria a ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments 7+ sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Perfect vacation house

9,3

Perfect vacation house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Perfect vacation house. Situated in Blace in the Dubrovnik-Neretva County region, Perfect vacation house has a garden. Ubytovanie Perfect vacation house sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Villa Nikola

9,2

Apartment Villa Nikola

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Villa Nikola. Situated in Blace in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Villa Nikola features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartment Villa Nikola sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Blace

9,2

Holiday Home Blace

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Blace. Ubytovanie Holiday Home Blace sa nachádza v meste Blace v Dubrovnícko-neretvianskej župe a ponúka balkón a výhľad na more. Ubytovanie Holiday Home Blace sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Bartulović

9,2

Apartmani Bartulović

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Bartulović. Situated in Blace, 38 km from Drvenik, Apartmani Bartulović features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Bartulović sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ante Apartments

9

Villa Ante Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Villa Ante Apartments. Set in Blace, 39 km from Drvenik, Villa Ante Apartments offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa Ante Apartments sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Azzurro

8,9

Apartments Azzurro

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Azzurro. Apartmány Azzurro sa nachádzajú v meste Blace, 39 km od mesta Drvenik. Ponúkajú bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Azzurro sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vedran

8,8

Apartment Vedran

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Vedran. Set in Blace in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Vedran offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Vedran sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Casa Topic

8,6

Apartment Casa Topic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Casa Topic. Located in Blace, 40 km from Drvenik, Apartment Casa Topic provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Casa Topic sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Laura

8,5

Apartments Laura

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Laura. Set in Blace, 39 km from Drvenik, Apartments Laura offers a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartments Laura sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Paul

8,4

Holiday Home Paul

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Paul. Tento samostatne stojaci apartmán sa nachádza v meste Blace a ponúka záhradu so sezónnym vonkajším bazénom a grilom. Ubytovanie Holiday Home Paul sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Sršen

7,6

Apartmani Sršen

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Sršen. Ubytovanie Apartmani Sršen sa nachádza v obci Blace, 39 km od mesta Drvenik. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Sršen sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Delta Apartments

7,6

Villa Delta Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Villa Delta Apartments. Apartmány Villa Delta sa nachádzajú v meste Blace a sú obklopené záhradou s bezplatným grilom. Ubytovanie Villa Delta Apartments sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Blace with Sea View XI

Holiday Home Blace with Sea View XI

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Blace with Sea View XI. Situated in Blace, Holiday Home Blace with Sea View XI offers accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Blace with Sea View XI sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 289 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Ploce

One-Bedroom Apartment in Ploce

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Ploce. One-Bedroom Apartment in Ploce is situated in Blace and offers barbecue facilities. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Ploce sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful apartment in Blace with 1 Bedrooms

Beautiful apartment in Blace with 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful apartment in Blace with 1 Bedrooms. Featuring a terrace, Beautiful apartment in Blace with 1 Bedrooms provides accommodation in Blace with free WiFi and sea views. Ubytovanie Beautiful apartment in Blace with 1 Bedrooms sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning home in Blace with 2 Bedrooms

Stunning home in Blace with 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Blace with 2 Bedrooms. Boasting a terrace, Stunning home in Blace with 2 Bedrooms features accommodation in Blace with free WiFi and sea views. Ubytovanie Stunning home in Blace with 2 Bedrooms sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside holiday house Blace, Neretva Delta - Usce Neretve - 16427

Seaside holiday house Blace, Neretva Delta - Usce Neretve - 16427

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Blace, Neretva Delta - Usce Neretve - 16427. Located in Blace, Seaside holiday house Blace, Neretva Delta - Usce Neretve - 16427 provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Seaside holiday house Blace, Neretva Delta - Usce Neretve - 16427 sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Blace Dolac III

Apartment Blace Dolac III

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blace Dolac III. Offering free WiFi and sea views, Apartment Blace Dolac III is an accommodation located in Blace. Ubytovanie Apartment Blace Dolac III sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Blace Dolac II

Apartment Blace Dolac II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blace Dolac II. Offering free WiFi and sea views, Apartment Blace Dolac II is an accommodation located in Blace. Ubytovanie Apartment Blace Dolac II sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Blace 4

Apartment Blace 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blace 4. Apartment Blace 4 is set in Blace. The air-conditioned accommodation is 48 km from Međugorje. Ubytovanie Apartment Blace 4 sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Blace with Sea View 06

Apartment Blace with Sea View 06

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blace with Sea View 06. Apartment Blace with Sea View 06 is situated in Blace and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 49 km from Međugorje. Ubytovanie Apartment Blace with Sea View 06 sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Blace

Two-Bedroom Apartment in Blace

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Blace. Two-Bedroom Apartment in Blace is situated in Blace. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Blace sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Blace

Two-Bedroom Apartment in Blace

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Blace. Two-Bedroom Apartment in Blace is situated in Blace. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Blace sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Blace

Two-Bedroom Apartment in Blace

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Blace. Two-Bedroom Apartment in Blace is located in Blace and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Blace sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Mare Blace

Apartman Mare Blace

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mare Blace. Apartman Mare Blace is located in Blace and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartman Mare Blace sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome apartment in Blace with 1 Bedrooms

Awesome apartment in Blace with 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Awesome apartment in Blace with 1 Bedrooms. Featuring a terrace, Awesome apartment in Blace with 1 Bedrooms provides accommodation in Blace with free WiFi and sea views. Ubytovanie Awesome apartment in Blace with 1 Bedrooms sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Maša

Apartman Maša

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Maša. With garden views, Apartman Maša is situated in Blace and has accommodation with a kitchen. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Apartman Maša sa nachádza v meste Blace (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)