Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Blatnica

V meste Blatnica (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Blatnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Blatnica

Penzión Encián

9,6

Penzión Encián

Ubytovanie (Penzión) Penzión Encián. Penzión Encián sa nachádza v obci Blatnica a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, gril a terasu. Hostia sa môžu potešiť výhľadom do záhrady. Ubytovanie Penzión Encián sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Encián má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzión Encián momentálne evidujeme 64 recenzií.

Drevenica pod Tlstou

9,5

Drevenica pod Tlstou

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica pod Tlstou. Drevenica pod Tlstou s patiom a výhľadom do záhrady sa nachádza v Blatnici v Žilinskom kraji. Počas pobytu si môžete zahrať šípky. Ubytovanie Drevenica pod Tlstou sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Drevenica pod Tlstou má celkové hodnotenie 9,5. Pre Vidiecky dom Drevenica pod Tlstou momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmánový Dom River

9,5

Apartmánový Dom River

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartmánový Dom River. Apartmánový Dom River sa nachádza v malebnej obci Blatnica, na okraji Národného parku Veľká Fatra a necelých 10 km od kúpeľov a aquaparku v Turčianskych... Ubytovanie Apartmánový Dom River sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmánový Dom River má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkové domy Apartmánový Dom River momentálne evidujeme 36 recenzií.

Blatnica Bee494 Apartment

9,4

Blatnica Bee494 Apartment

Ubytovanie Blatnica Bee494 Apartment. Blatnica Bee494 Apartment, a property with a garden, is located in Blatnica, 31 km from Kremnica Town Castle, 45 km from Bojnice Castle, as well as 36 km... Ubytovanie Blatnica Bee494 Apartment sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Domček pod Orechom

9

Domček pod Orechom

Ubytovanie Domček pod Orechom. Situated in Blatnica, 31 km from Kremnica Town Castle, Domček pod Orechom features accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a... Ubytovanie Domček pod Orechom sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión Larix Blatnica

8,7

Penzión Larix Blatnica

Ubytovanie (Penzión) Penzión Larix Blatnica. Penzión Larix Blatnica offers accommodation in Blatnica. The accommodation features ski storage space, as well as a garden and a terrace. Ubytovanie Penzión Larix Blatnica sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Chatova osada Gader

8,5

Chatova osada Gader

Ubytovanie (Bed and breakfast) Chatova osada Gader. Chatová osada Gader sa nachádza v obci Blatnica a hosťom je k dispozícii bar a terasa. Turčianske Teplice sú vzdialené 13 km. Ubytovanie Chatova osada Gader sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Živa Blatnica

Živa Blatnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Živa Blatnica. Located in Blatnica in the Žilinský kraj region, Živa Blatnica features a terrace and garden views. Ubytovanie Živa Blatnica sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Hotel Gader a reštaurácia RaMarti

Hotel Gader a reštaurácia RaMarti

Ubytovanie Hotel Gader a reštaurácia RaMarti. Set in Blatnica, 31 km from Kremnica Town Castle, Hotel Gader a reštaurácia RaMarti offers accommodation with a garden, free private parking, a terrace and... Ubytovanie Hotel Gader a reštaurácia RaMarti sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Blatnica

Mesto Blatnica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Blatnica.