Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Blatnica

V meste Blatnica (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Blatnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Blatnica

Dom Pod Lipami

9,8

Dom Pod Lipami

Ubytovanie (Privát) Dom Pod Lipami. Ekologicky postavený dom Pod Lipami sa nachádza v obci Blatnica. Ubytovanie Dom Pod Lipami sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Dom Pod Lipami má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Dom Pod Lipami momentálne evidujeme 13 recenzií.

Penzión Encián

9,6

Penzión Encián

Ubytovanie (Penzión) Penzión Encián. Penzión Encián sa nachádza v obci Blatnica a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, gril a terasu. Hostia sa môžu potešiť výhľadom do záhrady. Ubytovanie Penzión Encián sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Encián má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzión Encián momentálne evidujeme 64 recenzií.

Drevenica pod Tlstou

9,5

Drevenica pod Tlstou

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica pod Tlstou. Drevenica pod Tlstou s patiom a výhľadom do záhrady sa nachádza v Blatnici v Žilinskom kraji. Počas pobytu si môžete zahrať šípky. Ubytovanie Drevenica pod Tlstou sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Drevenica pod Tlstou má celkové hodnotenie 9,5. Pre Vidiecky dom Drevenica pod Tlstou momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmánový Dom River

9,5

Apartmánový Dom River

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartmánový Dom River. Apartmánový Dom River sa nachádza v malebnej obci Blatnica, na okraji Národného parku Veľká Fatra a necelých 10 km od kúpeľov a aquaparku v Turčianskych... Ubytovanie Apartmánový Dom River sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmánový Dom River má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkové domy Apartmánový Dom River momentálne evidujeme 36 recenzií.

Chatova osada Gader

8,5

Chatova osada Gader

Ubytovanie (Bed and breakfast) Chatova osada Gader. Chatová osada Gader sa nachádza v obci Blatnica a hosťom je k dispozícii bar a terasa. Turčianske Teplice sú vzdialené 13 km. Ubytovanie Chatova osada Gader sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Blatnica

Mesto Blatnica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Blatnica.