Hľadať

Ubytovanie

Živa Blatnica Dovolenkový dom

Blatnica 492, 038 15 Blatnica, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Živa Blatnica. Located in Blatnica in the Žilinský kraj region, Živa Blatnica features a terrace and garden views. Ubytovanie Živa Blatnica sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Živa Blatnica

This holiday home is equipped with 3 bedrooms, a kitchen with a dishwasher and a microwave, a flat-screen TV, a seating area and 1 bathroom equipped with a shower. The property is 30 km from Bojnice, and complimentary private parking is provided. Located in Blatnica in the Žilinský kraj region, Živa Blatnica features a terrace and garden views. Banská Bystrica is 28 km from the holiday home, while Žilina is 35 km away. Towels and bed linen are available. The nearest airport is Piesťany Airport, 87 km from Živa Blatnica.

Iná ubytovanie v meste Blatnica

Penzión Encián

9,6

Penzión Encián

Ubytovanie (Penzión) Penzión Encián. Penzión Encián sa nachádza v obci Blatnica a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, gril a terasu. Hostia sa môžu potešiť výhľadom do záhrady. Ubytovanie Penzión Encián sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Encián má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzión Encián momentálne evidujeme 64 recenzií.

Drevenica pod Tlstou

9,5

Drevenica pod Tlstou

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica pod Tlstou. Drevenica pod Tlstou s patiom a výhľadom do záhrady sa nachádza v Blatnici v Žilinskom kraji. Počas pobytu si môžete zahrať šípky. Ubytovanie Drevenica pod Tlstou sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Drevenica pod Tlstou má celkové hodnotenie 9,5. Pre Vidiecky dom Drevenica pod Tlstou momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmánový Dom River

9,5

Apartmánový Dom River

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartmánový Dom River. Apartmánový Dom River sa nachádza v malebnej obci Blatnica, na okraji Národného parku Veľká Fatra a necelých 10 km od kúpeľov a aquaparku v Turčianskych... Ubytovanie Apartmánový Dom River sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmánový Dom River má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkové domy Apartmánový Dom River momentálne evidujeme 36 recenzií.

Penzión Larix Blatnica

8,7

Penzión Larix Blatnica

Ubytovanie (Penzión) Penzión Larix Blatnica. Penzión Larix Blatnica offers accommodation in Blatnica. The accommodation features ski storage space, as well as a garden and a terrace. Ubytovanie Penzión Larix Blatnica sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Chatova osada Gader

8,5

Chatova osada Gader

Ubytovanie (Bed and breakfast) Chatova osada Gader. Chatová osada Gader sa nachádza v obci Blatnica a hosťom je k dispozícii bar a terasa. Turčianske Teplice sú vzdialené 13 km. Ubytovanie Chatova osada Gader sa nachádza v meste Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj).