Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bobrovec

V meste Bobrovec (Slovensko) máme celkom 19 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bobrovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bobrovec

Apartment Vanesa

9,9

Apartment Vanesa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vanesa. Apartmá Vanesa ponúka ubytovanie v Bobrovci s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. K dispozícii je záhrada. Ubytovanie Apartment Vanesa sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment Vanesa má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartment Vanesa momentálne evidujeme 18 recenzií.

Apartmán Liso

9,9

Apartmán Liso

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Liso. Apartmán Liso sa nachádza v Bobrovci a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie a výhľad do záhrady. Hostia môžu využívať záhradu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Liso sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Privát Benevyta

9,7

Privát Benevyta

Ubytovanie (Penzión) Privát Benevyta. Penzión Privát Benevyta sa nachádza v obci Bobrovec a jeho poloha umožňuje priamy prístup k vchodu na lyžiach. Ubytovanie Privát Benevyta sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát Benevyta má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Privát Benevyta momentálne evidujeme 22 recenzií.

Šarmír Apartmány

9,7

Šarmír Apartmány

Ubytovanie (Apartmány) Šarmír Apartmány. Apartmány Šarmír sa nachádzajú v obci Bobrovec, 31 km od mesta Zakopané a 47 km od lyžiarskeho strediska Białka Tatrzanska. Ubytovanie Šarmír Apartmány sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Šarmír Apartmány má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Šarmír Apartmány momentálne evidujeme 83 recenzií.

Apartmány Bobrík

9,6

Apartmány Bobrík

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Bobrík. Privát Bobrik sa nachádza v obci Bobrovec, 5 km od Liptovského Mikuláša. Má záhradu s grilom, vonkajším posedením a detským ihriskom. Ubytovanie Apartmány Bobrík sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Bobrík má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány Bobrík momentálne evidujeme 196 recenzií.

Drevenica Karolína

9,3

Drevenica Karolína

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Karolína. Drevenica Karolína sa nachádza v obci Bobrovec a ponúka ubytovanie s terasou. Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad do záhrady. Ubytovanie Drevenica Karolína sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat Abeta

8,9

Privat Abeta

Ubytovanie (Penzión) Privat Abeta. Privat Abeta s výhľadom na Nízke a Západné Tatry sa nachádza v obci Pavlova Ves 3 km od Bobrovca a okrem ubytovania ponúka záhradu s grilom. Ubytovanie Privat Abeta sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Abeta má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Privat Abeta momentálne evidujeme 70 recenzií.

Zrub 132

8,9

Zrub 132

Ubytovanie (Horská chata) Zrub 132. Ubytovanie Zrub 132 sa nachádza v obci Bobrovec v žilinskom kraji. Hostia tu nájdu terasu a môžu si vychutnať výhľad na hory. Ubytovanie Zrub 132 sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Zrub 132 má celkové hodnotenie 8,9. Pre Horská chata Zrub 132 momentálne evidujeme 9 recenzií.

Aniel Privat

8,9

Aniel Privat

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Aniel Privat. Aniel Privat je rodinou spravovaný penzión postavený v tradičnom štýle s drevenými prvkami. Nachádza sa v obci Pavlova Ves. Ubytovanie Aniel Privat sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Aniel Privat má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkové domy Aniel Privat momentálne evidujeme 13 recenzií.

CHALUPA V ZÁPADNÝCH TATRÁCH

8,8

CHALUPA V ZÁPADNÝCH TATRÁCH

Ubytovanie (Penzión) CHALUPA V ZÁPADNÝCH TATRÁCH. CHALUPA V ZÁPADNÝCH TATRÁCH so záhradou a spoločenskou miestnosťou sa nachádza v obci Bobrovec. Ubytovanie CHALUPA V ZÁPADNÝCH TATRÁCH sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie CHALUPA V ZÁPADNÝCH TATRÁCH má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión CHALUPA V ZÁPADNÝCH TATRÁCH momentálne evidujeme 20 recenzií.

Bbprivat

8,5

Bbprivat

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Bbprivat. Ubytovacie zariadenie Bbprivat sa nachádza na Liptove, v centre obce Bobrovec a 4 km od aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Bbprivat sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Bbprivat má celkové hodnotenie 8,5. Pre Dovolenkové domy Bbprivat momentálne evidujeme 13 recenzií.

Lorka

8,3

Lorka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Lorka. Vidiecky dom Lorka ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi v obci Bobrovec, 6 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Lorka sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Lorka má celkové hodnotenie 8,3. Pre Vidiecky dom Lorka momentálne evidujeme 46 recenzií.

Drevenice Jenny

7,9

Drevenice Jenny

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Drevenice Jenny. Ubytovanie Drevenice Jenny sa nachádza v obci Bobrovec, 10 km od Liptovského Mikuláša a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Drevenice Jenny sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Drevenice Jenny má celkové hodnotenie 7,9. Pre Dovolenkové domy Drevenice Jenny momentálne evidujeme 5 recenzií.

Chata Bobrovecká vápenica

Chata Bobrovecká vápenica

Ubytovanie (Horská chata) Chata Bobrovecká vápenica. Chata Bobrovecká vápenica sa nachádza 5 km od obce Bobrovec. Hostia tu môžu využívať kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Chata Bobrovecká vápenica sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Horská chata Chata Bobrovecká vápenica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Montana Bobrovec

Montana Bobrovec

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Montana Bobrovec. Situated in Bobrovec, 6 km from Liptovský Mikuláš, Montana Bobrovec features a garden and free WiFi. Ubytovanie Montana Bobrovec sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkové domy Montana Bobrovec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartments Zorka

Apartments Zorka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zorka. Apartmány Zorka sa nachádzajú v obci Bobrovec a ponúkajú záhradu, gril a terasu. Na mieste sa nachádza aj reštaurácia a zabaviť sa môžete v aquaparku. Ubytovanie Apartments Zorka sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmány Apartments Zorka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Bobrovec

Mesto Bobrovec sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 19 hotelov a ubytovanie v meste Bobrovec.