Hľadať

Ubytovanie

Ranč pod Hájom Farma

Liptovské Beharovce 25, 032 21 Bobrovec, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Farma) Ranč pod Hájom. Ubytovanie Ranč pod Hájom sa nachádza v obci Bobrovec, 10 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ranč pod Hájom sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ranč pod Hájom má celkové hodnotenie 9,9. Pre Farma Ranč pod Hájom momentálne evidujeme 24 recenzií.

Popis ubytovania Ranč pod Hájom

Ubytovanie Ranč pod Hájom sa nachádza v obci Bobrovec, 10 km od Liptovského Mikuláša. Okolie ponúka možnosti cyklistiky a lyžovania a v ubytovaní si môžu hostia zahrať stolný tenis. Najbližšie letisko Poprad-Tatry je situované vo vzdialenosti 60 km od ranču pod Hájom. Na ranči sa podávajú kontinentálne raňajky. Vo všetkých ubytovacích jednotkách je k dispozícii terasa, priestor na posedenie s pohovkou, TV s plochou obrazovkou, súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom a kompletne vybavená kuchynka s mikrovlnnou rúrou, K vybaveniu patrí aj chladnička, varná doska a rýchlovarná kanvica. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Počas pobytu v Ranči pod Hájom môžu hostia využívať gril.

Vybavenie ubytovania Ranč pod Hájom

 • Vonkajší krb
 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Lyžiarska škola
 • Úschovňa lyží
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Badmintonové vybavenie
 • Aquapark Mimo ubytovania
 • Jazda na koniza príplatok
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Šípky
 • Stolný tenis
 • Lyžovanie Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Raňajky na izbe
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Parná sauna
 • Masážeza príplatok
 • Saunaza príplatok
 • Možnosť rezervácie výletov
 • Televízne programy pre deti
 • Bezpečnostné zábrany pre deti
 • Vonkajšie detské ihrisko
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Bobrovec

Apartment Vanesa

9,9

Apartment Vanesa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vanesa. Apartmá Vanesa ponúka ubytovanie v Bobrovci s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. K dispozícii je záhrada. Ubytovanie Apartment Vanesa sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Vanesa má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartment Vanesa momentálne evidujeme 18 recenzií.

Apartmán Liso

9,9

Apartmán Liso

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Liso. Apartmán Liso sa nachádza v Bobrovci a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie a výhľad do záhrady. Hostia môžu využívať záhradu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Liso sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát Benevyta

9,7

Privát Benevyta

Ubytovanie (Penzión) Privát Benevyta. Penzión Privát Benevyta sa nachádza v obci Bobrovec a jeho poloha umožňuje priamy prístup k vchodu na lyžiach. Ubytovanie Privát Benevyta sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát Benevyta má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Privát Benevyta momentálne evidujeme 22 recenzií.

Šarmír Apartmány

9,7

Šarmír Apartmány

Ubytovanie (Apartmány) Šarmír Apartmány. Apartmány Šarmír sa nachádzajú v obci Bobrovec, 31 km od mesta Zakopané a 47 km od lyžiarskeho strediska Białka Tatrzanska. Ubytovanie Šarmír Apartmány sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Šarmír Apartmány má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Šarmír Apartmány momentálne evidujeme 83 recenzií.

Apartmány Bobrík

9,6

Apartmány Bobrík

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Bobrík. Privát Bobrik sa nachádza v obci Bobrovec, 5 km od Liptovského Mikuláša. Má záhradu s grilom, vonkajším posedením a detským ihriskom. Ubytovanie Apartmány Bobrík sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Bobrík má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány Bobrík momentálne evidujeme 196 recenzií.

Apartment Najadka

9,6

Apartment Najadka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Najadka. Ubytovacie zariadenie Apartment Najadka so záhradou, s príslušenstvom na grilovanie a terasou ponúka ubytovanie v obci Bobrovec. Ubytovanie Apartment Najadka sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment Najadka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartment Najadka momentálne evidujeme 119 recenzií.

Drevenica Karolína

9,3

Drevenica Karolína

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Karolína. Drevenica Karolína sa nachádza v obci Bobrovec a ponúka ubytovanie s terasou. Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad do záhrady. Ubytovanie Drevenica Karolína sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat Abeta

8,9

Privat Abeta

Ubytovanie (Penzión) Privat Abeta. Privat Abeta s výhľadom na Nízke a Západné Tatry sa nachádza v obci Pavlova Ves 3 km od Bobrovca a okrem ubytovania ponúka záhradu s grilom. Ubytovanie Privat Abeta sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Abeta má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Privat Abeta momentálne evidujeme 70 recenzií.

Aniel Privat

8,9

Aniel Privat

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Aniel Privat. Aniel Privat je rodinou spravovaný penzión postavený v tradičnom štýle s drevenými prvkami. Nachádza sa v obci Pavlova Ves. Ubytovanie Aniel Privat sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Aniel Privat má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkové domy Aniel Privat momentálne evidujeme 13 recenzií.

Zrub 132

8,9

Zrub 132

Ubytovanie (Horská chata) Zrub 132. Ubytovanie Zrub 132 sa nachádza v obci Bobrovec v žilinskom kraji. Hostia tu nájdu terasu a môžu si vychutnať výhľad na hory. Ubytovanie Zrub 132 sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 212 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zrub 132 má celkové hodnotenie 8,9. Pre Horská chata Zrub 132 momentálne evidujeme 9 recenzií.

CHALUPA V ZÁPADNÝCH TATRÁCH

8,8

CHALUPA V ZÁPADNÝCH TATRÁCH

Ubytovanie (Penzión) CHALUPA V ZÁPADNÝCH TATRÁCH. CHALUPA V ZÁPADNÝCH TATRÁCH so záhradou a spoločenskou miestnosťou sa nachádza v obci Bobrovec. Ubytovanie CHALUPA V ZÁPADNÝCH TATRÁCH sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie CHALUPA V ZÁPADNÝCH TATRÁCH má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión CHALUPA V ZÁPADNÝCH TATRÁCH momentálne evidujeme 20 recenzií.

Bbprivat

8,5

Bbprivat

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Bbprivat. Ubytovacie zariadenie Bbprivat sa nachádza na Liptove, v centre obce Bobrovec a 4 km od aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Bbprivat sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 186 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Bbprivat má celkové hodnotenie 8,5. Pre Dovolenkové domy Bbprivat momentálne evidujeme 13 recenzií.

Lorka

8,3

Lorka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Lorka. Vidiecky dom Lorka ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi v obci Bobrovec, 6 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Lorka sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Lorka má celkové hodnotenie 8,3. Pre Vidiecky dom Lorka momentálne evidujeme 46 recenzií.

Drevenice Jenny

7,9

Drevenice Jenny

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Drevenice Jenny. Ubytovanie Drevenice Jenny sa nachádza v obci Bobrovec, 10 km od Liptovského Mikuláša a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Drevenice Jenny sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Drevenice Jenny má celkové hodnotenie 7,9. Pre Dovolenkové domy Drevenice Jenny momentálne evidujeme 5 recenzií.

Montana Bobrovec

Montana Bobrovec

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Montana Bobrovec. Situated in Bobrovec, 6 km from Liptovský Mikuláš, Montana Bobrovec features a garden and free WiFi. Ubytovanie Montana Bobrovec sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkové domy Montana Bobrovec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Bobrovecká vápenica

Chata Bobrovecká vápenica

Ubytovanie (Horská chata) Chata Bobrovecká vápenica. Chata Bobrovecká vápenica sa nachádza 5 km od obce Bobrovec. Hostia tu môžu využívať kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Chata Bobrovecká vápenica sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 184 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Horská chata Chata Bobrovecká vápenica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartments Zorka

Apartments Zorka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zorka. Apartmány Zorka sa nachádzajú v obci Bobrovec a ponúkajú záhradu, gril a terasu. Na mieste sa nachádza aj reštaurácia a zabaviť sa môžete v aquaparku. Ubytovanie Apartments Zorka sa nachádza v meste Bobrovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmány Apartments Zorka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.