Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bobrovník

V meste Bobrovník (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bobrovník

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bobrovník

Chata Alexandra

9,9

Chata Alexandra

Ubytovanie (Horská chata) Chata Alexandra. Chata Alexandra sa nachádza v obci Bobrovník, iba 100 metrov od Liptovskej Mary. Ubytovanie Chata Alexandra sa nachádza v meste Bobrovník (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 252 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Alexandra má celkové hodnotenie 9,9. Pre Horská chata Chata Alexandra momentálne evidujeme 6 recenzií.

Chata Kubko

Chata Kubko

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Kubko. Chata Kubko sa nachádza v obci Bobrovník v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad na jazero. Ubytovanie Chata Kubko sa nachádza v meste Bobrovník (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Chata v prírode Chata Kubko nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata na brehu Liptovskej Mary

Chata na brehu Liptovskej Mary

Ubytovanie (Horská chata) Chata na brehu Liptovskej Mary. Chata na brehu Liptovskej Mary sa nachádza v obci Bobrovník a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Chata na brehu Liptovskej Mary sa nachádza v meste Bobrovník (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobile homes Marina Liptov

Mobile homes Marina Liptov

Ubytovanie (Kemping) Mobile homes Marina Liptov. Mobilné domy Marina Liptov sa nachádzajú v Bešeňovej a ponúkajú výhľad na jazero, reštauráciu, spoločnú kuchyňu, bar, záhradu, detské ihrisko a slnečnú... Ubytovanie Mobile homes Marina Liptov sa nachádza v meste Bobrovník (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Kemping Mobile homes Marina Liptov nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Bobrovník

Mesto Bobrovník sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Bobrovník.