Hľadať

Ubytovanie

Vila Bobria Dovolenkový dom

Bobrovník 159, Bobrovník, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila Bobria. Vila Bobria sa nachádza v obci Bobrovník. Banská Bystrica je od ubytovania vzdialená 48 km. Na mieste je k dispozícii bezplatné Wi-Fi a súkromné... Ubytovanie Vila Bobria sa nachádza v meste Bobrovník (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Vila Bobria

Banská Bystrica je od ubytovania vzdialená 48 km. Toto ubytovanie sa nachádza 2 minúty chôdze od pláže. K vybaveniu patrí aj TV s plochou obrazovkou. Dovolenkový dom s terasou a výhľadom na jazero má 2 spálne, obývaciu izbu, vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou a 2 kúpeľne so sprchovacím kútom. Na mieste je k dispozícii bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, je vzdialené 56 km. Vila Bobria sa nachádza v obci Bobrovník. Počas pobytu môžu hostia oddychovať v záhrade alebo sa v okolí ubytovania venovať lyžovaniu a cyklistike. Mesto Zakopané je od ubytovania vzdialené 40 km a Štrbské Pleso 43 km.

Iná ubytovanie v meste Bobrovník

Chata Alexandra

9,9

Chata Alexandra

Ubytovanie (Horská chata) Chata Alexandra. Chata Alexandra sa nachádza v obci Bobrovník, iba 100 metrov od Liptovskej Mary. Ubytovanie Chata Alexandra sa nachádza v meste Bobrovník (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Alexandra má celkové hodnotenie 9,9. Pre Horská chata Chata Alexandra momentálne evidujeme 6 recenzií.

Chata na brehu Liptovskej Mary

Chata na brehu Liptovskej Mary

Ubytovanie (Horská chata) Chata na brehu Liptovskej Mary. Chata na brehu Liptovskej Mary sa nachádza v obci Bobrovník a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Chata na brehu Liptovskej Mary sa nachádza v meste Bobrovník (Slovensko - Žilinský kraj).

Mobile homes Marina Liptov

Mobile homes Marina Liptov

Ubytovanie (Kemping) Mobile homes Marina Liptov. Mobilné domy Marina Liptov sa nachádzajú v Bešeňovej a ponúkajú výhľad na jazero, reštauráciu, spoločnú kuchyňu, bar, záhradu, detské ihrisko a slnečnú... Ubytovanie Mobile homes Marina Liptov sa nachádza v meste Bobrovník (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Kemping Mobile homes Marina Liptov nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.