Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bogács

V meste Bogács (Maďarsko) máme celkom 82 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bogács

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bogács

Boróka Vendégház

10

Boróka Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Boróka Vendégház. Featuring a garden, Boróka Vendégház is situated in Bogács, not far from Bogács Thermal Bath. Free WiFi is provided. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Boróka Vendégház sa nachádza v meste Bogács (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kökény Apartman Bogács

9,8

Kökény Apartman Bogács

Ubytovanie (Apartmán) Kökény Apartman Bogács. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Kökény Apartman Bogács provides accommodation in Bogács with free WiFi and garden views. Ubytovanie Kökény Apartman Bogács sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relax Bogács

9,7

Relax Bogács

Ubytovanie (Vidiecky dom) Relax Bogács. Set in Bogács in the Borsod-Abauj-Zemplen region and Bogács Thermal Bath reachable within 600 metres, Relax Bogács offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Relax Bogács sa nachádza v meste Bogács (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Helló Bogács

9,5

Helló Bogács

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Helló Bogács. Situated in Bogács in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Helló Bogács features a patio. Set 1. Ubytovanie Helló Bogács sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Diána vendégház

9,5

Diána vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Diána vendégház. Located just 1.3 km from Bogács Thermal Bath, Diána vendégház provides accommodation in Bogács with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytovanie Diána vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jázmin vendégház Bogács

9,5

Jázmin vendégház Bogács

Ubytovanie (Penzión) Jázmin vendégház Bogács. Situated in Bogács, 400 metres from Bogács Thermal Bath, Jázmin vendégház Bogács features accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie Jázmin vendégház Bogács sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Rita Apartman

9,5

Rita Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Rita Apartman. Set 600 metres from Bogács Thermal Bath, Rita Apartman offers accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytovanie Rita Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Patak-Party Apartmanok

9,5

Patak-Party Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Patak-Party Apartmanok. Patak-Party Apartmanok sa nachádza v obci Bogács, v Boršodsko-abovsko-zemplínskej župe. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením. Ubytovanie Patak-Party Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

La Siesta Bogács Apartman

9,4

La Siesta Bogács Apartman

Ubytovanie (Apartmány) La Siesta Bogács Apartman. Offering a barbecue and terrace, La Siesta Bogács Apartman in Bogács was completely renovated in 2016. Bogács Thermal Bath is 400 metres away. Ubytovanie La Siesta Bogács Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rajna Vendégház

9,4

Rajna Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Rajna Vendégház. Rajna Vendégház is located in a quiet street in Bogács, only 250 metres from the entrance of the thermal bath and offers you free private parking,... Ubytovanie Rajna Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Muskátli Apartman

9,4

Muskátli Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Muskátli Apartman. Boasting mountain views, Muskátli Apartman features accommodation with a terrace and a kettle, around 600 metres from Bogács Thermal Bath. Ubytovanie Muskátli Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Toszkána Apartmanház

9,4

Toszkána Apartmanház

Ubytovanie (Penzión) Toszkána Apartmanház. Situated in Bogács, 600 metres from Bogács Thermal Bath, Toszkána Apartmanház features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Toszkána Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartamenty przy winnicach

9,4

Apartamenty przy winnicach

Ubytovanie (Dovolenkový park) Apartamenty przy winnicach. Situated in Bogács in the Borsod-Abauj-Zemplen region and Bogács Thermal Bath reachable within 400 metres, Apartamenty przy winnicach features... Ubytovanie Apartamenty przy winnicach sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bor-Villa vendégház

9,4

Bor-Villa vendégház

Ubytovanie (Penzión) Bor-Villa vendégház. 600 metres from Bogács Thermal Bath, Bor-Villa vendégház is set in Bogács and offers rooms with free WiFi. Ubytovanie Bor-Villa vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Farkas Piroska Vendégház

9,3

Farkas Piroska Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Farkas Piroska Vendégház. Ubytovanie Farkas Piroska Vendégház Bogács ponúka ubytovanie v meste Bogács, 1 km od termálneho kúpaliska Bogács. Ubytovanie Farkas Piroska Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Róma Apartmanház

9,3

Róma Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Róma Apartmanház. Situated in Bogács in the Borsod-Abauj-Zemplen region and Bogács Thermal Bath reachable within less than 1 km, Róma Apartmanház features accommodation with... Ubytovanie Róma Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Fülöp Vendégház

9,3

Fülöp Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Fülöp Vendégház. Tieto apartmány a rekreačné domy nájdete na rôznych miestach v obci Bogács. Všetky majú záhradu, niektoré navyše aj balkón alebo terasu. Ubytovanie Fülöp Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rajna VillaBridge & SPA Mini Hotel

9,3

Rajna VillaBridge & SPA Mini Hotel

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Rajna VillaBridge & SPA Mini Hotel. Villa Bridge Panzió ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, vonkajší termálny bazén, wellness centrum a bezplatný prenájom bicyklov. Ubytovanie Rajna VillaBridge & SPA Mini Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fortuna Apartmanházak

9,3

Fortuna Apartmanházak

Ubytovanie (Apartmán) Fortuna Apartmanházak. Boasting a terrace, Fortuna Apartmanházak offers accommodation in Bogács with free WiFi and city views. Ubytovanie Fortuna Apartmanházak sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Fűzfa Vendégház

9,2

Fűzfa Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Fűzfa Vendégház. Situated in Bogács, 600 metres from Bogács Thermal Bath, Fűzfa Vendégház features accommodation with a garden, free private parking and barbecue... Ubytovanie Fűzfa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Margaréta Apartman és Üdülőház

9,2

Margaréta Apartman és Üdülőház

Ubytovanie (Apartmány) Margaréta Apartman és Üdülőház. Ubytovacie zariadenie Margaréta Apartman és Üdülőház sa nachádza v obci Bogács, 500 m od termálnych kúpeľov a poskytuje moderne zariadené apartmány na... Ubytovanie Margaréta Apartman és Üdülőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vidéki Varázs Vendégház

9,2

Vidéki Varázs Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Vidéki Varázs Vendégház. Situated in Bogács in the Borsod-Abauj-Zemplen region and Bogács Thermal Bath reachable within 400 metres, Vidéki Varázs Vendégház features accommodation... Ubytovanie Vidéki Varázs Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

NAPSUGAR VENDÉGHÁZ

9,1

NAPSUGAR VENDÉGHÁZ

Ubytovanie (Apartmány) NAPSUGAR VENDÉGHÁZ. Ubytovacie zariadenie NAPSUGAR VENDÉGHÁZ sa nachádza v obci Bogács a ponúka ubytovanie s patiom alebo terasou, bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytovanie NAPSUGAR VENDÉGHÁZ sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tünde Szállás

9

Tünde Szállás

Ubytovanie (Penzión) Tünde Szállás. Ubytovacie zariadenie Tünde Szállás sa nachádza v meste Bogács, 600 metrov od termálnych kúpeľov Bogács. Ubytovanie Tünde Szállás sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Valentína Apartmanház

9

Valentína Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Valentína Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Valentína Apartmanház sa nachádza v obci Bogács, 1 km od termálnych kúpeľov. Ubytovanie Valentína Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bükk-Völgye Vendégház

9

Bükk-Völgye Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Bükk-Völgye Vendégház. Set in Bogács, Bükk-Völgye Vendégház provides accommodation with private terraces. With free WiFi, this guest house offers barbecue facilities and a... Ubytovanie Bükk-Völgye Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mária Vendégház

9

Mária Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Mária Vendégház. Located in Bogács, 300 metres from Bogács Thermal Bath, Mária Vendégház provides accommodation with a garden, free private parking, barbecue facilities and... Ubytovanie Mária Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panzió Hollyday

9

Panzió Hollyday

Ubytovanie (Penzión) Panzió Hollyday. Set in Bogács, 1.9 km from Bogács Thermal Bath, Panzió Hollyday offers accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and barbecue... Ubytovanie Panzió Hollyday sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kristály Vendégház

9

Kristály Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kristály Vendégház. Penzión Kristály sa nachádza v obci Bogács, 400 metrov od termálneho kúpaliska Bogács. Ponúka gril, záhradu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Kristály Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apollo Vendégház

9

Apollo Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apollo Vendégház. Featuring accommodation with a terrace, Apollo Vendégház is located in Bogács. Ubytovanie Apollo Vendégház sa nachádza v meste Bogács (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sárgarigó Vendégház

8,9

Sárgarigó Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sárgarigó Vendégház. Situated just 700 metres from Bogács Thermal Bath, Sárgarigó Vendégház features accommodation in Bogács with access to a shared lounge, a garden, as well... Ubytovanie Sárgarigó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zöldvár villa

8,9

Zöldvár villa

Ubytovanie (Dovolenkový park) Zöldvár villa. Vila Zöldvár sa nachádza v pokojnom prostredí v obci Bogács, necelých 600 metrov od termálnych kúpeľov Bogács. Ubytovanie Zöldvár villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Öreg Malom Apartmanház

8,9

Öreg Malom Apartmanház

Ubytovanie (Penzión) Öreg Malom Apartmanház. Öreg Malom Apartmanház sa nachádza len pár minút chôdze od termálnych kúpeľov a 400 metrov od centra mesta Bogács. Ubytovanie Öreg Malom Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Diána Apartman Bogács

8,8

Diána Apartman Bogács

Ubytovanie (Apartmány) Diána Apartman Bogács. Set in Bogács in the Borsod-Abauj-Zemplen region and Bogács Thermal Bath reachable within 700 metres, Diána Apartman Bogács offers accommodation with free... Ubytovanie Diána Apartman Bogács sa nachádza v meste Bogács (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vindics Vendégház

8,8

Vindics Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Vindics Vendégház. Situated in Bogács, 60 metres from Bogács Thermal Bath, Vindics Vendégház features accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and... Ubytovanie Vindics Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Evelin vendégház

8,8

Evelin vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Evelin vendégház. Situated just 1.2 km from Bogács Thermal Bath, Evelin vendégház features accommodation in Bogács with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytovanie Evelin vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Harmónia Panzió

8,8

Harmónia Panzió

Ubytovanie (Apartmány) Harmónia Panzió. Penzión Harmónia sa nachádza v meste Bogács, 300 metrov od termálneho kúpaliska Bogács a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Harmónia Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Guliba Vendégház

8,7

Guliba Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Guliba Vendégház. Guliba Vendégház sa nachádza v meste Bogács, 900 metrov od termálnych kúpeľov Bogács. Ubytovanie Guliba Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Angels' House Youth Hostel

8,7

Angels' House Youth Hostel

Ubytovanie (Hostel) Angels' House Youth Hostel. Boasting a restaurant, garden and views of garden, Angels' House Youth Hostel is situated in Bogács, 300 metres from Bogács Thermal Bath. Ubytovanie Angels' House Youth Hostel sa nachádza v meste Bogács (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 10 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rajna Apartmanház

8,7

Rajna Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Rajna Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Rajna Apartmanház sa nachádza uprostred zelene, 10 minút chôdze od termálnych kúpeľov Bogács. Ubytovanie Rajna Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zsuzsa Vendégház

8,7

Zsuzsa Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zsuzsa Vendégház. Zsuzsa Vendégház is situated in Bogács, less than 1 km from Bogács Thermal Bath, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Zsuzsa Vendégház sa nachádza v meste Bogács (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csilla apartman

8,5

Csilla apartman

Ubytovanie (Apartmány) Csilla apartman. Set in Bogács in the Borsod-Abauj-Zemplen region and Bogács Thermal Bath reachable within 700 metres, Csilla apartman offers accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Csilla apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Favilla üdülőház

8,4

Favilla üdülőház

Ubytovanie (Apartmány) Favilla üdülőház. Ubytovacie zariadenie Favilla üdülőház sa nachádza v mestečku Bogács, 600 metrov od termálneho kúpaliska Bogács. Ubytovanie Favilla üdülőház sa nachádza v meste Bogács (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szigeti B&B

8,4

Szigeti B&B

Ubytovanie (Bed and breakfast) Szigeti B&B. Ubytovanie s raňajkami Szigeti B&B sa nachádza v meste Bogács. Ponúka ubytovanie v izbách s kuchyňou a vlastnou kúpeľňou, záhradu a terasu. Ubytovanie Szigeti B&B sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napfény Apartman

8,4

Napfény Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Napfény Apartman. Boasting accommodation with a patio, Napfény Apartman is set in Bogács. Ubytovanie Napfény Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nosztalgia Vendégház

8,2

Nosztalgia Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Nosztalgia Vendégház. Situated in Bogács, 300 metres from Bogács Thermal Bath, Nosztalgia Vendégház features accommodation with free bikes, free private parking, barbecue... Ubytovanie Nosztalgia Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levendula Apartmanház

8,1

Levendula Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Levendula Apartmanház. Located in Bogács, Levendula Apartmanház provides accommodation with a patio and free WiFi. Situated 1. Ubytovanie Levendula Apartmanház sa nachádza v meste Bogács (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Twins House - Janka Apartman

8

Twins House - Janka Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Twins House - Janka Apartman. Twins House - Janka Apartman is situated in Bogács. Set 600 metres from Bogács Thermal Bath, the property offers a garden and free private parking. Ubytovanie Twins House - Janka Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Őzike Apartmanházak

7,7

Őzike Apartmanházak

Ubytovanie (Apartmán) Őzike Apartmanházak. Őzike Apartmanházak, nachádzajúci sa 300 metrov od termálnych kúpeľov v obci Bogács, ponúka záhradu s terasou, malý vonkajší bazén a klimatizáciu. Ubytovanie Őzike Apartmanházak sa nachádza v meste Bogács (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tornyos-villa Bogács

7,5

Tornyos-villa Bogács

Ubytovanie (Penzión) Tornyos-villa Bogács. Situated in Bogács, less than 1 km from Bogács Thermal Bath, Tornyos-villa Bogács features accommodation with a garden, free private parking, barbecue... Ubytovanie Tornyos-villa Bogács sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horváthkert Panzió és Étterem

7,4

Horváthkert Panzió és Étterem

Ubytovanie (Hotel) Horváthkert Panzió és Étterem. Ubytovacie zariadenie Horváthkert Panzió és Étterem sa nachádza v obci Bogács, 700 metrov od termálnych kúpeľov Bogács. Ubytovanie Horváthkert Panzió és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Bogács

Mesto Bogács sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 82 hotelov a ubytovanie v meste Bogács.