Hľadať

Ubytovanie

Borsod-Abauj-Zemplen

V regióne Borsod-Abauj-Zemplen (Maďarsko) máme celkom 710 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Borsod-Abauj-Zemplen

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Borsod-Abauj-Zemplen

Herberg Tisza

10

Herberg Tisza

Ubytovanie (Bed and breakfast) Herberg Tisza. Herberg Tisza is located in Tiszabábolna and offers a terrace. This bed and breakfast provides free private parking, a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Herberg Tisza sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vár-Kert Vendégház

10

Vár-Kert Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Vár-Kert Vendégház. Vár-Kert Vendégház in Füzér provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytovanie Vár-Kert Vendégház sa nachádza v meste Füzér (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Starlight Apartment

10

Starlight Apartment

Ubytovanie (Penzión) Starlight Apartment. Starlight Apartment offers air-conditioned rooms in Mezőkövesd. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Ubytovanie Starlight Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sakura apartman

10

Sakura apartman

Ubytovanie (Apartmán) Sakura apartman. Sakura Apartman is within 5 minutes from Zsóry Spa and the Open Air Swimming Pool of Mezőkövesd, in quiet surroundings with a garden and barbecue... Ubytovanie Sakura apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aqua Apartman

10

Aqua Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Aqua Apartman. Ubytovanie Aqua Apartman sa nachádza v obci Tiszaújváros. Ponúka klimatizáciu, balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Aqua Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borálom Apartman Tokaj

9,9

Borálom Apartman Tokaj

Ubytovanie (Apartmán) Borálom Apartman Tokaj. Borálom Apartman Tokaj is situated in Tokaj. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytovanie Borálom Apartman Tokaj sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elizabeth Apartman

9,9

Elizabeth Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Elizabeth Apartman. Situated in Tokaj, Elizabeth Apartman offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Elizabeth Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Türkiz Apartman

9,9

Türkiz Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Türkiz Apartman. Situated in Tokaj, Türkiz Apartman offers accommodation with a patio. Ubytovanie Türkiz Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Úrágya Vendégház

9,9

Úrágya Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Úrágya Vendégház. Featuring free WiFi and a barbecue, Úrágya Vendégház in Mád offers accommodation in a classical-style building. Ubytovanie Úrágya Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CSEVI Apartmanház

9,9

CSEVI Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) CSEVI Apartmanház. Situated in Mezőkövesd, CSEVI Apartmanház is an apartment featuring a barbecue and views of the garden. Ubytovanie CSEVI Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Countryside Villa Hungary

9,9

Countryside Villa Hungary

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Countryside Villa Hungary. Boasting accommodation with a private pool, Countryside Villa Hungary is set in Tardona. The holiday home offers a seasonal outdoor pool and free WiFi. Ubytovanie Countryside Villa Hungary sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bambi Házikó

9,9

Bambi Házikó

Ubytovanie (Apartmán) Bambi Házikó. Featuring a spa bath, Bambi Házikó is located in Aggtelek. This apartment features a private pool, a garden and free private parking. Ubytovanie Bambi Házikó sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maria Apartman

9,9

Villa Maria Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Villa Maria Apartman. Ubytovacie zariadenie Villa Maria Apartman sa nachádza v meste Miskolctapolca a hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu s grilom a... Ubytovanie Villa Maria Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stúdió 18 Apartman

9,9

Stúdió 18 Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Stúdió 18 Apartman. Situated in Kazincbarcika in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Stúdió 18 Apartman features a balcony and city views. Ubytovanie Stúdió 18 Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Centrál Apartman

9,9

Centrál Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Centrál Apartman. Centrál Apartman is located in Tokaj and offers a shared lounge. This apartment provides free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie Centrál Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hársbérc Vendégház

9,9

Hársbérc Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hársbérc Vendégház. Set in a hillside and providing panoramic views, Hársbérc Vendégház is set in Vágáshuta and offers a garden and barbecue. Košice is 39 km from the... Ubytovanie Hársbérc Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Keserű Völgyi Vendégház

9,9

Keserű Völgyi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Keserű Völgyi Vendégház. Boasting a garden, Keserű Völgyi Vendégház is set in Arló and also provides barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Keserű Völgyi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Origo Vendégház

9,8

Origo Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Origo Vendégház. Origo Vendégház ponúka ubytovanie v centre mesta Sárospatak, 300 metrov od hradu Sárospatak. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Origo Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Virág Vendégház

9,8

Virág Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Virág Vendégház. Virág Vendégház ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, vírivkou a saunou v meste Hercegkút, v boršodsko-abovsko-zemplínskej župe, 48 km od Košíc a 44 km od... Ubytovanie Virág Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kékpárkány Vendégház

9,8

Kékpárkány Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kékpárkány Vendégház. Set in Rátka in the Tokaj-Hegyalja Wine Region, Kékpárkány Vendégház offers a garden with free barbecue facilities and free private parking. Ubytovanie Kékpárkány Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kőhíd Vendégház

9,8

Kőhíd Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kőhíd Vendégház. Ubytovacie zariadenie Kőhíd Vendégház sa nachádza v meste Abaújvári a má gril a záhradu. K dispozícii tu máte spoločnú kuchyňu a terasu. Ubytovanie Kőhíd Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anna Vendégház Tarcal

9,8

Anna Vendégház Tarcal

Ubytovanie (Penzión) Anna Vendégház Tarcal. Ubytovanie Anna Vendégház Tarcal sa nachádza v obci Tarcal, 45 km od mesta Miskolctapolca a 42 km od mesta Miskolc. Ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Anna Vendégház Tarcal sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borbála Vendégház

9,8

Borbála Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Borbála Vendégház. Located in Füzér, Borbála Vendégház features a garden and terrace. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytovanie Borbála Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hegyalja Vendégház

9,8

Hegyalja Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Hegyalja Vendégház. Situated in Mikóháza, Hegyalja Vendégház has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Hegyalja Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szőlőskert Vendégház, Erdőbénye

9,8

Szőlőskert Vendégház, Erdőbénye

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szőlőskert Vendégház, Erdőbénye. Szőlőskert Vendégház, Erdőbénye is located in Erdőbénye and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Szőlőskert Vendégház, Erdőbénye sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Villa De Dominique

9,8

Villa De Dominique

Ubytovanie (Penzión) Villa De Dominique. Offering a barbecue and sun terrace, Villa De Dominique is set in Erdőbénye, 45 km from Miskolc. Ubytovanie Villa De Dominique sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fruktárium vendégház

9,8

Fruktárium vendégház

Ubytovanie (Penzión) Fruktárium vendégház. Offering an outdoor pool, Fruktárium vendégház is located in Trizs. Free WiFi access is available. Ubytovanie Fruktárium vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mátyás Madár Vendégház

9,8

Mátyás Madár Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Mátyás Madár Vendégház. Mátyás Madár Vendégház is located in Tard and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Mátyás Madár Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kökény Apartman Bogács

9,8

Kökény Apartman Bogács

Ubytovanie (Apartmán) Kökény Apartman Bogács. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Kökény Apartman Bogács provides accommodation in Bogács with free WiFi and garden views. Ubytovanie Kökény Apartman Bogács sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Viktor Vendégház

9,8

Viktor Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Viktor Vendégház. Located in a quiet residential area of Tokaj, Viktor Vendégház features free Wi-Fi, free private parking and a garden with barbecue. Ubytovanie Viktor Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tóberke Vendégház

9,8

Tóberke Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Tóberke Vendégház. Featuring a swimming pool, free bikes and a shared lounge and views of the garden, Tóberke Vendégház is located in Imola and provides accommodation with... Ubytovanie Tóberke Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two Towers Apartman Miskolc

9,8

Two Towers Apartman Miskolc

Ubytovanie (Apartmán) Two Towers Apartman Miskolc. Two Towers Apartman Miskolc is set in Miskolc and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Two Towers Apartman Miskolc sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pista Pihenőportája Vendégház

9,8

Pista Pihenőportája Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Pista Pihenőportája Vendégház. Situated in Bodrogolaszi in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Pista Pihenőportája Vendégház features a terrace and garden views. Ubytovanie Pista Pihenőportája Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 10 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

R40 Vendégház

9,8

R40 Vendégház

Ubytovanie (Penzión) R40 Vendégház. R40 Vendégház is set in Mád. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi throughout the property. Ubytovanie R40 Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Antalóczy Winery&Apartments

9,8

Antalóczy Winery&Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Antalóczy Winery&Apartments. Situated 5 minutes away from the historical Tokaj centre, Antalóczy Winery&Apartments offers accommodation in Tokaj. Complimentary WiFi is offered. Ubytovanie Antalóczy Winery&Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ibolya apartman

9,8

Ibolya apartman

Ubytovanie (Apartmán) Ibolya apartman. Situated in Kánó, Ibolya apartman features accommodation with a private pool, a patio and garden views. Ubytovanie Ibolya apartman sa nachádza v meste Kánó (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 11 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Valéria Vendégház

9,7

Valéria Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Valéria Vendégház. Valéria Vendégház is situated in Füzér and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Valéria Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sátor-Hegy Vendégház

9,7

Sátor-Hegy Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sátor-Hegy Vendégház. Situated in Abaújszántó, Sátor-Hegy Vendégház features a large garden, a common kitchen for free guests’ use, and rooms with cable TV. Ubytovanie Sátor-Hegy Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

LaBor Kvartély

9,7

LaBor Kvartély

Ubytovanie (Hotel) LaBor Kvartély. LaBor Kvartély in Tokaj provides adults-only accommodation with a restaurant, a bar and a terrace. Ubytovanie LaBor Kvartély sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kriston Apartman

9,7

Kriston Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kriston Apartman. Situated in Miskolc, Kriston Apartman features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Kriston Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kemencés Vendégház

9,7

Kemencés Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kemencés Vendégház. Located in the village of Golop, in the Tokaj Wine Region, Kemencés Vendégház offers accommodation with a well-equipped kitchen, bicycle rental and its own... Ubytovanie Kemencés Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Angéla Vendegház

9,7

Angéla Vendegház

Ubytovanie (Penzión) Angéla Vendegház. Centrally located in the famous wine region of Tokaj and 200 metres from river Tisza and Bodrog, Angéla Vendegház provides a landscaped garden and room... Ubytovanie Angéla Vendegház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Galambos Pincészet

9,7

Galambos Pincészet

Ubytovanie (Penzión) Galambos Pincészet. Abaújszántó Galambos Pincészet offers an own wine cellar and wine tastings in the famous Tokaj Region. Ubytovanie Galambos Pincészet sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ex-HoMe Luxury

9,7

Ex-HoMe Luxury

Ubytovanie (Apartmán) Ex-HoMe Luxury. Ex-HoMe Luxury is set in Miskolc. This apartment offers free WiFi, a restaurant, as well as a garden. Ubytovanie Ex-HoMe Luxury sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beáta vendégház

9,7

Beáta vendégház

Ubytovanie (Penzión) Beáta vendégház. Located in Tokaj, Beáta vendégház offers a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytovanie Beáta vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aliz Apartman

9,7

Aliz Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Aliz Apartman. Located in Miskolc, Aliz Apartman provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 9 km from Miskolctapolca. Ubytovanie Aliz Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belvárosi Vintage Apartman a sétáló utcán

9,7

Belvárosi Vintage Apartman a sétáló utcán

Ubytovanie (Apartmán) Belvárosi Vintage Apartman a sétáló utcán. Set in Miskolc in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Belvárosi Vintage Apartman a sétáló utcán has a patio and garden views. Ubytovanie Belvárosi Vintage Apartman a sétáló utcán sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zsirai Guest House

9,7

Zsirai Guest House

Ubytovanie (Penzión) Zsirai Guest House. Zsirai Guest House offers air-conditioned rooms in Mád. Ubytovanie Zsirai Guest House sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kemencés Vendégház

9,7

Kemencés Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kemencés Vendégház. Ubytovanie sa nachádza v meste Mikóháza a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a možnosť ubytovania s domácim zvieraťom. Ubytovanie Kemencés Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kedvenc Vendégház

9,7

Kedvenc Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kedvenc Vendégház. Penzión Kedvenc Vendégház sa nachádza v meste Miskolctapolca a ponúka záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Kedvenc Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ida Apartman

9,7

Ida Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Ida Apartman. Located in Miskolc, Ida Apartman provides accommodation with a terrace and free WiFi. The property features city views and is 8 km from Miskolctapolca. Ubytovanie Ida Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v mestách regiónu Borsod-Abauj-Zemplen

Ubytovanie v mestách regiónu Borsod-Abauj-Zemplen

Ubytovanie v regióne Borsod-Abauj-Zemplen

Region Borsod-Abauj-Zemplen sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 710 hotelov a ubytovanie v regióne Borsod-Abauj-Zemplen.