Hľadať

Ubytovanie

Borsod-Abauj-Zemplen

V regióne Borsod-Abauj-Zemplen (Maďarsko) máme celkom 710 hotelov a ubytovanie.

Pre región Borsod-Abauj-Zemplen odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Miškovec (103), Bogács (82), Mezőkövesd (65), Miskolctapolca (63), Sárospatak (34), Tiszaújváros (18), Tarcal (16), Aggtelek (14), Mád (14), Tiszabábolna (13). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Borsod-Abauj-Zemplen

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Borsod-Abauj-Zemplen

Vár-Kert Vendégház

10

Vár-Kert Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Vár-Kert Vendégház. Vár-Kert Vendégház in Füzér provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytovanie Vár-Kert Vendégház sa nachádza v meste Füzér (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Herberg Tisza

10

Herberg Tisza

Ubytovanie (Bed and breakfast) Herberg Tisza. Herberg Tisza is located in Tiszabábolna and offers a terrace. This bed and breakfast provides free private parking, a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Herberg Tisza sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Flower House

10

Flower House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Flower House. Situated in Mályinka in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Flower House has a garden. Ubytovanie Flower House sa nachádza v meste Mályinka (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

LaVeranda Apartman

10

LaVeranda Apartman

Ubytovanie (Apartmány) LaVeranda Apartman. LaVeranda Apartman is set in Szerencs and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie LaVeranda Apartman sa nachádza v meste Szerencs (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

HUTA-TÚRA 42 Vendégház

10

HUTA-TÚRA 42 Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) HUTA-TÚRA 42 Vendégház. Set in Háromhuta, HUTA-TÚRA 42 Vendégház offers accommodation with air conditioning and access to a garden with a children's playground. Ubytovanie HUTA-TÚRA 42 Vendégház sa nachádza v meste Háromhuta (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Forint Apartman

10

Forint Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Forint Apartman. Situated in Miskolc in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Forint Apartman has a balcony and garden views. Ubytovanie Forint Apartman sa nachádza v meste Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Fit Paradise Apartman

10

Fit Paradise Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Fit Paradise Apartman. Fit Paradise Apartman is situated in Miskolc and offers a terrace. The air-conditioned accommodation is 11 km from Lillafüred. Ubytovanie Fit Paradise Apartman sa nachádza v meste Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Edit vendégház Szabolcsveresmart

10

Edit vendégház Szabolcsveresmart

Ubytovanie (Privát) Edit vendégház Szabolcsveresmart. Set in Szabolcsveresmart in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Edit vendégház Szabolcsveresmart features a garden. Ubytovanie Edit vendégház Szabolcsveresmart sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Evelin vendégház

10

Evelin vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Evelin vendégház. Featuring garden views, Evelin vendégház offers accommodation with a garden and a terrace, around 1.2 km from Bogács Thermal Bath. Ubytovanie Evelin vendégház sa nachádza v meste Bogács (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

BükkRoseHill

10

BükkRoseHill

Ubytovanie (Apartmány) BükkRoseHill. BükkRoseHill is situated in Bükkmogyorósd and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie BükkRoseHill sa nachádza v meste Bükkmogyorósd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Mountain Chill House

10

Mountain Chill House

Ubytovanie (Apartmány) Mountain Chill House. Situated in Miskolc, 48 km from Demjén, Mountain Chill House features a shared lounge and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Mountain Chill House sa nachádza v meste Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Sakura apartman

10

Sakura apartman

Ubytovanie (Apartmán) Sakura apartman. Sakura Apartman is within 5 minutes from Zsóry Spa and the Open Air Swimming Pool of Mezőkövesd, in quiet surroundings with a garden and barbecue... Ubytovanie Sakura apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Starlight Apartment

10

Starlight Apartment

Ubytovanie (Penzión) Starlight Apartment. Starlight Apartment offers air-conditioned rooms in Mezőkövesd. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Ubytovanie Starlight Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Artemis Vendégház

10

Artemis Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Artemis Vendégház. Situated just 1.5 km from Bogács Thermal Bath, Artemis Vendégház features accommodation in Bogács with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytovanie Artemis Vendégház sa nachádza v meste Bogács (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Second Home Apartments Miskolctapolca

10

Second Home Apartments Miskolctapolca

Ubytovanie (Apartmány) Second Home Apartments Miskolctapolca. Located in Miskolctapolca, 10 km from Lillafüred, Second Home Apartments Miskolctapolca provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Second Home Apartments Miskolctapolca sa nachádza v meste Miskolctapolca (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Várárok Vendégház - Miskolc

10

Várárok Vendégház - Miskolc

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Várárok Vendégház - Miskolc. Várárok Vendégház - Miskolc is situated in Miskolc and offers a restaurant and a terrace. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytovanie Várárok Vendégház - Miskolc sa nachádza v meste Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Silver Zsóry Apartman

10

Silver Zsóry Apartman

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Silver Zsóry Apartman. Situated in Mezőkövesd, Silver Zsóry Apartman features accommodation with air conditioning and access to a garden with a children's playground. Ubytovanie Silver Zsóry Apartman sa nachádza v meste Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Milc Apartman

10

Milc Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Milc Apartman. Located in Miskolc, Milc Apartman provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 12 km from Lillafüred. Ubytovanie Milc Apartman sa nachádza v meste Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Magnolia Garden

10

Magnolia Garden

Ubytovanie (Apartmán) Magnolia Garden. Offering free WiFi and garden views, Magnolia Garden is an accommodation situated in Miskolc. The accommodation is 37 km from Egerszalók. Ubytovanie Magnolia Garden sa nachádza v meste Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ancram Spa

10

Ancram Spa

Ubytovanie (Apartmán) Ancram Spa. Featuring a hot tub, Ancram Spa is located in Miskolc. The air-conditioned accommodation is 11 km from Lillafüred. Ubytovanie Ancram Spa sa nachádza v meste Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Homok Kincse

10

Homok Kincse

Ubytovanie (Apartmány) Homok Kincse. Homok Kincse is located in Kishomoktanya and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Homok Kincse sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Zempléni Tündérkert vendégház

10

Zempléni Tündérkert vendégház

Ubytovanie (Penzión) Zempléni Tündérkert vendégház. Located in Füzérkomlós, Zempléni Tündérkert vendégház features a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Zempléni Tündérkert vendégház sa nachádza v meste Füzérkomlós (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Aqua Apartman

10

Aqua Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Aqua Apartman. Ubytovanie Aqua Apartman sa nachádza v obci Tiszaújváros. Ponúka klimatizáciu, balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Aqua Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Erdőhangja Vendégház

10

Erdőhangja Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Erdőhangja Vendégház. Located in Mikóháza in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Erdőhangja Vendégház has a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Ubytovanie Erdőhangja Vendégház sa nachádza v meste Mikóháza (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Backyard Apartman

10

Backyard Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Backyard Apartman. Backyard Apartman sa nachádza v Miškovci v Boršodsko-abovsko-zemplínskej župe a ponúka balkón a výhľad na mesto. Ubytovanie Backyard Apartman sa nachádza v meste Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Antalóczy Cottage

10

Antalóczy Cottage

Ubytovanie (Apartmány) Antalóczy Cottage. Situated in Tokaj in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Antalóczy Cottage features a terrace. The apartment has garden views and is 46 km from Miskolc. Ubytovanie Antalóczy Cottage sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ágnes Vendégház

10

Ágnes Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Ágnes Vendégház. Ágnes Vendégház offers air-conditioned rooms in Tokaj. The property provides free private parking and free WiFi. Ubytovanie Ágnes Vendégház sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Filkes Rezidence

10

Filkes Rezidence

Ubytovanie (Apartmán) Filkes Rezidence. Situated in Filkeháza in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Filkes Rezidence has a patio and garden views. Ubytovanie Filkes Rezidence sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Bodrog33 Riverhouse

10

Bodrog33 Riverhouse

Ubytovanie (Apartmány) Bodrog33 Riverhouse. Situated in Tokaj, 46 km from Miskolc, Bodrog33 Riverhouse features a garden and free WiFi. Ubytovanie Bodrog33 Riverhouse sa nachádza v meste Tokaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Rózsa Apartman Aggtelek

10

Rózsa Apartman Aggtelek

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rózsa Apartman Aggtelek. Boasting a restaurant, a shared lounge, and a garden, Rózsa Apartman Aggtelek provides accommodation in Aggtelek with free WiFi and garden views. Ubytovanie Rózsa Apartman Aggtelek sa nachádza v meste Aggtelek (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Alsószuha Lovas Panzió

10

Alsószuha Lovas Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Alsószuha Lovas Panzió. With mountain views, Alsószuha Lovas Panzió is located in Alsószuha and has a restaurant, a 24-hour front desk, bar, garden, barbecue and terrace. Ubytovanie Alsószuha Lovas Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Boróka Vendégház

10

Boróka Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Boróka Vendégház. Featuring a garden, Boróka Vendégház is situated in Bogács, not far from Bogács Thermal Bath. Free WiFi is provided. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Boróka Vendégház sa nachádza v meste Bogács (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Egniss Apartman

10

Egniss Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Egniss Apartman. Set in Bogács in the Borsod-Abauj-Zemplen region with Bogács Thermal Bath nearby, Egniss Apartman offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Egniss Apartman sa nachádza v meste Bogács (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Három a kislány vendégház Sárospatak

10

Három a kislány vendégház Sárospatak

Ubytovanie (Apartmán) Három a kislány vendégház Sárospatak. Három a kislány vendégház Sárospatak is set in Sárospatak, 21 km from Zemplin Castle, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytovanie Három a kislány vendégház Sárospatak sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Császta Cottage

10

Császta Cottage

Ubytovanie (Apartmán) Császta Cottage. Set in Edelény, Császta Cottage offers accommodation with a private pool, a balcony and mountain views. Ubytovanie Császta Cottage sa nachádza v meste Edelény (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Elizabeth Apartman

9,9

Elizabeth Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Elizabeth Apartman. Situated in Tokaj, Elizabeth Apartman offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Elizabeth Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Martinovics Apartman

9,9

Martinovics Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Martinovics Apartman. Set in Miskolc, Martinovics Apartman offers accommodation with a terrace and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 12 km from Lillafüred. Ubytovanie Martinovics Apartman sa nachádza v meste Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Borálom Apartman Tokaj

9,9

Borálom Apartman Tokaj

Ubytovanie (Apartmán) Borálom Apartman Tokaj. Borálom Apartman Tokaj is situated in Tokaj. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytovanie Borálom Apartman Tokaj sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Loli Apartman

9,9

Loli Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Loli Apartman. Located in Miskolc in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Loli Apartman provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Loli Apartman sa nachádza v meste Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Türkiz Apartman

9,9

Türkiz Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Türkiz Apartman. Situated in Tokaj, Türkiz Apartman offers accommodation with a patio. Ubytovanie Türkiz Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Úrágya Vendégház

9,9

Úrágya Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Úrágya Vendégház. Featuring free WiFi and a barbecue, Úrágya Vendégház in Mád offers accommodation in a classical-style building. Ubytovanie Úrágya Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Countryside Villa Hungary

9,9

Countryside Villa Hungary

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Countryside Villa Hungary. Boasting accommodation with a private pool, Countryside Villa Hungary is set in Tardona. The holiday home offers a seasonal outdoor pool and free WiFi. Ubytovanie Countryside Villa Hungary sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

CSEVI Apartmanház

9,9

CSEVI Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) CSEVI Apartmanház. Situated in Mezőkövesd, CSEVI Apartmanház is an apartment featuring a barbecue and views of the garden. Ubytovanie CSEVI Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Bambi Házikó

9,9

Bambi Házikó

Ubytovanie (Apartmán) Bambi Házikó. Featuring a spa bath, Bambi Házikó is located in Aggtelek. This apartment features a private pool, a garden and free private parking. Ubytovanie Bambi Házikó sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Stúdió 18 Apartman

9,9

Stúdió 18 Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Stúdió 18 Apartman. Situated in Kazincbarcika in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Stúdió 18 Apartman features a balcony and city views. Ubytovanie Stúdió 18 Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Villa Maria Apartman

9,9

Villa Maria Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Villa Maria Apartman. Ubytovacie zariadenie Villa Maria Apartman sa nachádza v meste Miskolctapolca a hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu s grilom a... Ubytovanie Villa Maria Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Törpi Vendégház

9,9

Törpi Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Törpi Vendégház. Set in Halmaj, Törpi Vendégház offers a restaurant, a garden and a barbecue. The property is 34 km from Tokaj, and complimentary private parking is... Ubytovanie Törpi Vendégház sa nachádza v meste Halmaj (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Keserű Völgyi Vendégház

9,9

Keserű Völgyi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Keserű Völgyi Vendégház. Boasting a garden, Keserű Völgyi Vendégház is set in Arló and also provides barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Keserű Völgyi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ubytovanie v mestách regiónu Borsod-Abauj-Zemplen

Ubytovanie v mestách regiónu Borsod-Abauj-Zemplen

Dovolenka a ubytovanie v regióne Borsod-Abauj-Zemplen - Maďarsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 710 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Borsod-Abauj-Zemplen.

Pre región Borsod-Abauj-Zemplen odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Miškovec (103), Bogács (82), Mezőkövesd (65), Miskolctapolca (63), Sárospatak (34), Tiszaújváros (18), Tarcal (16), Aggtelek (14), Mád (14), Tiszabábolna (13). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Borsod-Abauj-Zemplen máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Herberg Tisza (10*), Vár-Kert Vendégház (10*), Starlight Apartment (10*), Sakura apartman (10*), Mountain Chill House (10*), Aqua Apartman (10*), Backyard Apartman (10*), Borálom Apartman Tokaj (9,9*), Elizabeth Apartman (9,9*), Türkiz Apartman (9,9*).

Región Borsod-Abauj-Zemplen môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.