Hľadať

Ubytovanie

Borsod-Abauj-Zemplen

V regióne Borsod-Abauj-Zemplen (Maďarsko) máme celkom 710 hotelov a ubytovanie.

Pre región Borsod-Abauj-Zemplen odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Miškovec (103), Bogács (82), Mezőkövesd (65), Miskolctapolca (63), Sárospatak (34), Tiszaújváros (18), Tarcal (16), Aggtelek (14), Mád (14), Tiszabábolna (13). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Borsod-Abauj-Zemplen

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Borsod-Abauj-Zemplen

Herberg Tisza

10

Herberg Tisza

Ubytovanie (Bed and breakfast) Herberg Tisza. Herberg Tisza is located in Tiszabábolna and offers a terrace. This bed and breakfast provides free private parking, a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Herberg Tisza sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vár-Kert Vendégház

10

Vár-Kert Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Vár-Kert Vendégház. Vár-Kert Vendégház in Füzér provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytovanie Vár-Kert Vendégház sa nachádza v meste Füzér (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Starlight Apartment

10

Starlight Apartment

Ubytovanie (Penzión) Starlight Apartment. Starlight Apartment offers air-conditioned rooms in Mezőkövesd. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Ubytovanie Starlight Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sakura apartman

10

Sakura apartman

Ubytovanie (Apartmán) Sakura apartman. Sakura Apartman is within 5 minutes from Zsóry Spa and the Open Air Swimming Pool of Mezőkövesd, in quiet surroundings with a garden and barbecue... Ubytovanie Sakura apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mountain Chill House

10

Mountain Chill House

Ubytovanie (Apartmány) Mountain Chill House. Situated in Miskolc, 48 km from Demjén, Mountain Chill House features a shared lounge and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Mountain Chill House sa nachádza v meste Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aqua Apartman

10

Aqua Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Aqua Apartman. Ubytovanie Aqua Apartman sa nachádza v obci Tiszaújváros. Ponúka klimatizáciu, balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Aqua Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Magnolia Garden

10

Magnolia Garden

Ubytovanie (Apartmán) Magnolia Garden. Offering free WiFi and garden views, Magnolia Garden is an accommodation situated in Miskolc. The accommodation is 37 km from Egerszalók. Ubytovanie Magnolia Garden sa nachádza v meste Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Backyard Apartman

10

Backyard Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Backyard Apartman. Backyard Apartman sa nachádza v Miškovci v Boršodsko-abovsko-zemplínskej župe a ponúka balkón a výhľad na mesto. Ubytovanie Backyard Apartman sa nachádza v meste Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erdőhangja Vendégház

10

Erdőhangja Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Erdőhangja Vendégház. Located in Mikóháza in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Erdőhangja Vendégház has a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Ubytovanie Erdőhangja Vendégház sa nachádza v meste Mikóháza (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boróka Vendégház

10

Boróka Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Boróka Vendégház. Featuring a garden, Boróka Vendégház is situated in Bogács, not far from Bogács Thermal Bath. Free WiFi is provided. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Boróka Vendégház sa nachádza v meste Bogács (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alsószuha Lovas Panzió

10

Alsószuha Lovas Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Alsószuha Lovas Panzió. With mountain views, Alsószuha Lovas Panzió is located in Alsószuha and has a restaurant, a 24-hour front desk, bar, garden, barbecue and terrace. Ubytovanie Alsószuha Lovas Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borálom Apartman Tokaj

9,9

Borálom Apartman Tokaj

Ubytovanie (Apartmán) Borálom Apartman Tokaj. Borálom Apartman Tokaj is situated in Tokaj. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytovanie Borálom Apartman Tokaj sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elizabeth Apartman

9,9

Elizabeth Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Elizabeth Apartman. Situated in Tokaj, Elizabeth Apartman offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Elizabeth Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Türkiz Apartman

9,9

Türkiz Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Türkiz Apartman. Situated in Tokaj, Türkiz Apartman offers accommodation with a patio. Ubytovanie Türkiz Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Loli Apartman

9,9

Loli Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Loli Apartman. Located in Miskolc in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Loli Apartman provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Loli Apartman sa nachádza v meste Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Úrágya Vendégház

9,9

Úrágya Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Úrágya Vendégház. Featuring free WiFi and a barbecue, Úrágya Vendégház in Mád offers accommodation in a classical-style building. Ubytovanie Úrágya Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CSEVI Apartmanház

9,9

CSEVI Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) CSEVI Apartmanház. Situated in Mezőkövesd, CSEVI Apartmanház is an apartment featuring a barbecue and views of the garden. Ubytovanie CSEVI Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Countryside Villa Hungary

9,9

Countryside Villa Hungary

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Countryside Villa Hungary. Boasting accommodation with a private pool, Countryside Villa Hungary is set in Tardona. The holiday home offers a seasonal outdoor pool and free WiFi. Ubytovanie Countryside Villa Hungary sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bambi Házikó

9,9

Bambi Házikó

Ubytovanie (Apartmán) Bambi Házikó. Featuring a spa bath, Bambi Házikó is located in Aggtelek. This apartment features a private pool, a garden and free private parking. Ubytovanie Bambi Házikó sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maria Apartman

9,9

Villa Maria Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Villa Maria Apartman. Ubytovacie zariadenie Villa Maria Apartman sa nachádza v meste Miskolctapolca a hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu s grilom a... Ubytovanie Villa Maria Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stúdió 18 Apartman

9,9

Stúdió 18 Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Stúdió 18 Apartman. Situated in Kazincbarcika in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Stúdió 18 Apartman features a balcony and city views. Ubytovanie Stúdió 18 Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Centrál Apartman

9,9

Centrál Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Centrál Apartman. Centrál Apartman is located in Tokaj and offers a shared lounge. This apartment provides free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie Centrál Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hársbérc Vendégház

9,9

Hársbérc Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hársbérc Vendégház. Set in a hillside and providing panoramic views, Hársbérc Vendégház is set in Vágáshuta and offers a garden and barbecue. Košice is 39 km from the... Ubytovanie Hársbérc Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Keserű Völgyi Vendégház

9,9

Keserű Völgyi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Keserű Völgyi Vendégház. Boasting a garden, Keserű Völgyi Vendégház is set in Arló and also provides barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Keserű Völgyi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Origo Vendégház

9,8

Origo Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Origo Vendégház. Origo Vendégház ponúka ubytovanie v centre mesta Sárospatak, 300 metrov od hradu Sárospatak. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Origo Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Virág Vendégház

9,8

Virág Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Virág Vendégház. Virág Vendégház ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, vírivkou a saunou v meste Hercegkút, v boršodsko-abovsko-zemplínskej župe, 48 km od Košíc a 44 km od... Ubytovanie Virág Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kékpárkány Vendégház

9,8

Kékpárkány Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kékpárkány Vendégház. Set in Rátka in the Tokaj-Hegyalja Wine Region, Kékpárkány Vendégház offers a garden with free barbecue facilities and free private parking. Ubytovanie Kékpárkány Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

""Comfort"" Style ""Classic""

9,8

""Comfort"" Style ""Classic""

Ubytovanie (Apartmán) ""Comfort"" Style ""Classic"". Boasting free bikes and barbecue facilities, ""Comfort"" Style ""Classic"" features accommodation in Miskolc with free WiFi and city views. Ubytovanie ""Comfort"" Style ""Classic"" sa nachádza v meste Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aulich Apartman

9,8

Aulich Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Aulich Apartman. Offering free WiFi and garden views, Aulich Apartman is an accommodation situated in Miskolc. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Aulich Apartman sa nachádza v meste Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kőhíd Vendégház

9,8

Kőhíd Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kőhíd Vendégház. Ubytovacie zariadenie Kőhíd Vendégház sa nachádza v meste Abaújvári a má gril a záhradu. K dispozícii tu máte spoločnú kuchyňu a terasu. Ubytovanie Kőhíd Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anna Vendégház Tarcal

9,8

Anna Vendégház Tarcal

Ubytovanie (Penzión) Anna Vendégház Tarcal. Ubytovanie Anna Vendégház Tarcal sa nachádza v obci Tarcal, 45 km od mesta Miskolctapolca a 42 km od mesta Miskolc. Ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Anna Vendégház Tarcal sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borbála Vendégház

9,8

Borbála Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Borbála Vendégház. Located in Füzér, Borbála Vendégház features a garden and terrace. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytovanie Borbála Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SunsetT+T residence

9,8

SunsetT+T residence

Ubytovanie (Privát) SunsetT+T residence. Ubytovanie SunsetT+T residence sa nachádza v obci Hernádszurdok a ponúka spoločný salónik, súkromnú pláž a spa a wellness centrum. Ubytovanie SunsetT+T residence sa nachádza v meste Hernádszurdok (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hegyalja Vendégház

9,8

Hegyalja Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Hegyalja Vendégház. Situated in Mikóháza, Hegyalja Vendégház has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Hegyalja Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szőlőskert Vendégház, Erdőbénye

9,8

Szőlőskert Vendégház, Erdőbénye

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szőlőskert Vendégház, Erdőbénye. Szőlőskert Vendégház, Erdőbénye is located in Erdőbénye and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Szőlőskert Vendégház, Erdőbénye sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Villa De Dominique

9,8

Villa De Dominique

Ubytovanie (Penzión) Villa De Dominique. Offering a barbecue and sun terrace, Villa De Dominique is set in Erdőbénye, 45 km from Miskolc. Ubytovanie Villa De Dominique sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fruktárium vendégház

9,8

Fruktárium vendégház

Ubytovanie (Penzión) Fruktárium vendégház. Offering an outdoor pool, Fruktárium vendégház is located in Trizs. Free WiFi access is available. Ubytovanie Fruktárium vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mátyás Madár Vendégház

9,8

Mátyás Madár Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Mátyás Madár Vendégház. Mátyás Madár Vendégház is located in Tard and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Mátyás Madár Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kökény Apartman Bogács

9,8

Kökény Apartman Bogács

Ubytovanie (Apartmán) Kökény Apartman Bogács. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Kökény Apartman Bogács provides accommodation in Bogács with free WiFi and garden views. Ubytovanie Kökény Apartman Bogács sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Viktor Vendégház

9,8

Viktor Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Viktor Vendégház. Located in a quiet residential area of Tokaj, Viktor Vendégház features free Wi-Fi, free private parking and a garden with barbecue. Ubytovanie Viktor Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tóberke Vendégház

9,8

Tóberke Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Tóberke Vendégház. Featuring a swimming pool, free bikes and a shared lounge and views of the garden, Tóberke Vendégház is located in Imola and provides accommodation with... Ubytovanie Tóberke Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two Towers Apartman Miskolc

9,8

Two Towers Apartman Miskolc

Ubytovanie (Apartmán) Two Towers Apartman Miskolc. Two Towers Apartman Miskolc is set in Miskolc and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Two Towers Apartman Miskolc sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pista Pihenőportája Vendégház

9,8

Pista Pihenőportája Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Pista Pihenőportája Vendégház. Situated in Bodrogolaszi in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Pista Pihenőportája Vendégház features a terrace and garden views. Ubytovanie Pista Pihenőportája Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 10 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

R40 Vendégház

9,8

R40 Vendégház

Ubytovanie (Penzión) R40 Vendégház. R40 Vendégház is set in Mád. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi throughout the property. Ubytovanie R40 Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Antalóczy Winery&Apartments

9,8

Antalóczy Winery&Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Antalóczy Winery&Apartments. Situated 5 minutes away from the historical Tokaj centre, Antalóczy Winery&Apartments offers accommodation in Tokaj. Complimentary WiFi is offered. Ubytovanie Antalóczy Winery&Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zsadányi Vendégház

9,8

Zsadányi Vendégház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Zsadányi Vendégház. Located in Tállya, Zsadányi Vendégház provides accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Zsadányi Vendégház sa nachádza v meste Tállya (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ibolya apartman

9,8

Ibolya apartman

Ubytovanie (Apartmán) Ibolya apartman. Situated in Kánó, Ibolya apartman features accommodation with a private pool, a patio and garden views. Ubytovanie Ibolya apartman sa nachádza v meste Kánó (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 11 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Valéria Vendégház

9,7

Valéria Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Valéria Vendégház. Valéria Vendégház is situated in Füzér and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Valéria Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sátor-Hegy Vendégház

9,7

Sátor-Hegy Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sátor-Hegy Vendégház. Situated in Abaújszántó, Sátor-Hegy Vendégház features a large garden, a common kitchen for free guests’ use, and rooms with cable TV. Ubytovanie Sátor-Hegy Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

LaBor Kvartély

9,7

LaBor Kvartély

Ubytovanie (Hotel) LaBor Kvartély. LaBor Kvartély in Tokaj provides adults-only accommodation with a restaurant, a bar and a terrace. Ubytovanie LaBor Kvartély sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kriston Apartman

9,7

Kriston Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kriston Apartman. Situated in Miskolc, Kriston Apartman features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Kriston Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v mestách regiónu Borsod-Abauj-Zemplen

Ubytovanie v mestách regiónu Borsod-Abauj-Zemplen

Dovolenka a ubytovanie v regióne Borsod-Abauj-Zemplen - Maďarsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 710 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Borsod-Abauj-Zemplen.

Pre región Borsod-Abauj-Zemplen odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Miškovec (103), Bogács (82), Mezőkövesd (65), Miskolctapolca (63), Sárospatak (34), Tiszaújváros (18), Tarcal (16), Aggtelek (14), Mád (14), Tiszabábolna (13). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Borsod-Abauj-Zemplen máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Herberg Tisza (10*), Vár-Kert Vendégház (10*), Starlight Apartment (10*), Sakura apartman (10*), Mountain Chill House (10*), Aqua Apartman (10*), Backyard Apartman (10*), Borálom Apartman Tokaj (9,9*), Elizabeth Apartman (9,9*), Türkiz Apartman (9,9*).

Región Borsod-Abauj-Zemplen môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.