Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tiszabábolna

V meste Tiszabábolna (Maďarsko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tiszabábolna

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tiszabábolna

Herberg Tisza

10

Herberg Tisza

Ubytovanie (Bed and breakfast) Herberg Tisza. Herberg Tisza is located in Tiszabábolna and offers a terrace. This bed and breakfast provides free private parking, a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Herberg Tisza sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Babuna vendégház

9,6

Babuna vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Babuna vendégház. Babuna vendégház is situated in Tiszabábolna and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Babuna vendégház sa nachádza v meste Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Tulipán Vendégház

9,2

Tulipán Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Tulipán Vendégház. Tulipán Vendégház is situated in Tiszabábolna. There is an in-house restaurant and free private parking. Ubytovanie Tulipán Vendégház sa nachádza v meste Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Tiszavirág Vendégház

9,1

Tiszavirág Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tiszavirág Vendégház. Boasting a garden and barbecue facilities, Tiszavirág Vendégház features accommodation in Tiszabábolna with free WiFi and garden views. Ubytovanie Tiszavirág Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Balázs Vendégház

9

Balázs Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Balázs Vendégház. Ubytovacie zariadenie Balázs Vendégház sa nachádza v meste Tiszabábolna, v Boršodsko-abovsko-zemplínskej župe, 42 km od obce Egerszalók. Ubytovanie Balázs Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Békás vendégház

9

Békás vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Békás vendégház. Set in Tiszabábolna in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Békás vendégház has a patio and garden views. Ubytovanie Békás vendégház sa nachádza v meste Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Bárdos Vendégház

8,9

Bárdos Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bárdos Vendégház. Situated in Tiszabábolna, 800 metres from Tisza River, Bárdos Vendégház offers free WiFi, a garden with barbecue facilities and free bicycles. Ubytovanie Bárdos Vendégház sa nachádza v meste Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Kesudiofa Vendeghaz Tiszababolna

Kesudiofa Vendeghaz Tiszababolna

Ubytovanie (Penzión) Kesudiofa Vendeghaz Tiszababolna. Kesudiofa Vendeghaz Tiszababolna is offering accommodation in Tiszabábolna. Guests can make use of a garden. Ubytovanie Kesudiofa Vendeghaz Tiszababolna sa nachádza v meste Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Pontyhalász Vendégház

Pontyhalász Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Pontyhalász Vendégház. Located in Tiszabábolna in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Pontyhalász Vendégház features a garden. Ubytovanie Pontyhalász Vendégház sa nachádza v meste Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Mákvirág Vendégház- Tiszabábolna

Mákvirág Vendégház- Tiszabábolna

Ubytovanie (Apartmán) Mákvirág Vendégház- Tiszabábolna. Mákvirág Vendégház- Tiszabábolna is set in Tiszabábolna. This apartment offers a garden as well as a terrace. Ubytovanie Mákvirág Vendégház- Tiszabábolna sa nachádza v meste Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Tiszafa Vendegház

Tiszafa Vendegház

Ubytovanie (Apartmán) Tiszafa Vendegház. Tiszafa Vendegház Tiszabábolna is located in Tiszabábolna. This apartment provides a garden, a terrace as well as free WiFi. Ubytovanie Tiszafa Vendegház sa nachádza v meste Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Nádas Julcsa Vendégház

Nádas Julcsa Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Nádas Julcsa Vendégház. Situated in Tiszabábolna in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Nádas Julcsa Vendégház features a garden. This apartment provides a terrace. Ubytovanie Nádas Julcsa Vendégház sa nachádza v meste Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Bence Apartman

Bence Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bence Apartman. Boasting a private pool and garden views, Bence Apartman is situated in Tiszabábolna. This holiday home features a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie Bence Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ubytovanie v meste Tiszabábolna

Mesto Tiszabábolna sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Tiszabábolna.