Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Aggtelek

V meste Aggtelek (Maďarsko) máme celkom 14 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Aggtelek

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Aggtelek

Bambi Házikó

9,9

Bambi Házikó

Ubytovanie (Apartmán) Bambi Házikó. Featuring a spa bath, Bambi Házikó is located in Aggtelek. This apartment features a private pool, a garden and free private parking. Ubytovanie Bambi Házikó sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csipkés Apartmanház

9,6

Csipkés Apartmanház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Csipkés Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Csipkés Apartmanház sa nachádza v obci Aggtelek, 800 metrov od jaskyne Baradla. Ubytovanie Csipkés Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boróka Vendégház

9,5

Boróka Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Boróka Vendégház. Ubytovacie zariadenie Boróka Vendégház sa nachádza v blízkosti Národného parku Aggtelek. Hosťom ponúka záhradu s grilom. Ubytovanie Boróka Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Éden Vendégház

9,5

Éden Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Éden Vendégház. Penzión Éden Vendégház sa nachádza v meste Aggtelek v Boršodsko-abovsko-zemplínskej župe, 700 metrov od jaskyne Baradla-Domica. Ubytovanie Éden Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Éles Vendégházak

9,4

Éles Vendégházak

Ubytovanie (Penzión) Éles Vendégházak. Situated in Aggtelek, 1.3 km from Baradla-Domica cave, Éles Vendégházak features accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and... Ubytovanie Éles Vendégházak sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Szakál Vendégház

9,2

Szakál Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szakál Vendégház. Located in the Aggtelek National Park, Szakál Vendégház offers a garden and free barbecue facilities, as well as outdoor furniture, while free WiFi access... Ubytovanie Szakál Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 9 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Katica Vendégház

8,4

Katica Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Katica Vendégház. Ubytovacie zariadenie Katica Vendégház sa nachádza v národnom parku Aggtelek, len 5 minút chôdze od jaskýň Aggteleckého krasu, ktoré sú zapísané na zozname... Ubytovanie Katica Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Üdülő

8,2

Panoráma Üdülő

Ubytovanie (Penzión) Panoráma Üdülő. Located in Aggtelek, 1.5 km from Baradla-Domica cave, Panoráma Üdülő provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and... Ubytovanie Panoráma Üdülő sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek

0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek

Ubytovanie (Dovolenkový dom) 0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek. Offering free WiFi and free private parking, 0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek is located in Aggtelek, just 1.2 km from Baradla-Domica cave. Ubytovanie 0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Studio in Aggtelek/Ostungarn 26775

Studio in Aggtelek/Ostungarn 26775

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Aggtelek/Ostungarn 26775. Studio in Aggtelek/Ostungarn 26775 is a property located in Aggtelek near Baradla-Domica cave. Ubytovanie Studio in Aggtelek/Ostungarn 26775 sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek

0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek

Ubytovanie (Dovolenkový dom) 0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek. Offering free WiFi and free private parking, 0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek is located in Aggtelek, within just 1.2 km of Baradla-Domica cave. Ubytovanie 0-Bedroom Holiday Home in Aggtelek sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Holiday home in Aggtelek/Ostungarn 26718

Holiday home in Aggtelek/Ostungarn 26718

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Aggtelek/Ostungarn 26718. Offering free WiFi and free private parking, Holiday home in Aggtelek/Ostungarn 26718 is located in Aggtelek, just 1.2 km from Baradla-Domica cave. Ubytovanie Holiday home in Aggtelek/Ostungarn 26718 sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vadvirág vendégház

Vadvirág vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vadvirág vendégház. Located less than 1 km from Baradla-Domica cave, Vadvirág vendégház is in Aggtelek and features a garden and a terrace. Ubytovanie Vadvirág vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eight-Bedroom Holiday Home in Aggtelek

Eight-Bedroom Holiday Home in Aggtelek

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Eight-Bedroom Holiday Home in Aggtelek. Offering free WiFi and free private parking, Eight-Bedroom Holiday Home in Aggtelek is situated in Aggtelek, just 1.2 km from Baradla-Domica cave. Ubytovanie Eight-Bedroom Holiday Home in Aggtelek sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ubytovanie v meste Aggtelek

Mesto Aggtelek sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 14 hotelov a ubytovanie v meste Aggtelek.