Hľadať

Ubytovanie

Csak a Miénk Házikó Apartmán

3759 Aggtelek, 67 Kossuth Lajos út, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Csak a Miénk Házikó. Boasting garden views, Csak a Miénk Házikó features accommodation with a balcony and a kettle, around 700 metres from Baradla-Domica cave. Ubytovanie Csak a Miénk Házikó sa nachádza v meste Aggtelek (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Popis ubytovania Csak a Miénk Házikó

Boasting garden views, Csak a Miénk Házikó features accommodation with a balcony and a kettle, around 700 metres from Baradla-Domica cave. This property offers a private pool and free private parking. The apartment provides a terrace. This apartment features 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen with a dishwasher and a microwave.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Domáce zvieratá povolené

Iná ubytovanie v meste Aggtelek

Rózsa Apartman Aggtelek

10

Rózsa Apartman Aggtelek

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rózsa Apartman Aggtelek. Boasting a restaurant, a shared lounge, and a garden, Rózsa Apartman Aggtelek provides accommodation in Aggtelek with free WiFi and garden views. Ubytovanie Rózsa Apartman Aggtelek sa nachádza v meste Aggtelek (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Bambi Házikó

9,9

Bambi Házikó

Ubytovanie (Apartmán) Bambi Házikó. Featuring a spa bath, Bambi Házikó is located in Aggtelek. This apartment features a private pool, a garden and free private parking. Ubytovanie Bambi Házikó sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Csipkés Apartmanház

9,6

Csipkés Apartmanház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Csipkés Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Csipkés Apartmanház sa nachádza v obci Aggtelek, 800 metrov od jaskyne Baradla. Ubytovanie Csipkés Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Korkóstoló Vendégházak

9,6

Korkóstoló Vendégházak

Ubytovanie (Apartmány) Korkóstoló Vendégházak. Located less than 1 km from Baradla-Domica cave, Korkóstoló Vendégházak offers a terrace, and accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Korkóstoló Vendégházak sa nachádza v meste Aggtelek (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Boróka Vendégház

9,5

Boróka Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Boróka Vendégház. Ubytovacie zariadenie Boróka Vendégház sa nachádza v blízkosti Národného parku Aggtelek. Hosťom ponúka záhradu s grilom. Ubytovanie Boróka Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Éden Vendégház

9,5

Éden Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Éden Vendégház. Penzión Éden Vendégház sa nachádza v meste Aggtelek v Boršodsko-abovsko-zemplínskej župe, 700 metrov od jaskyne Baradla-Domica. Ubytovanie Éden Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Szakál Vendégház

9,2

Szakál Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szakál Vendégház. Located in the Aggtelek National Park, Szakál Vendégház offers a garden and free barbecue facilities, as well as outdoor furniture, while free WiFi access... Ubytovanie Szakál Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Katica Vendégház

8,4

Katica Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Katica Vendégház. Ubytovacie zariadenie Katica Vendégház sa nachádza v národnom parku Aggtelek, len 5 minút chôdze od jaskýň Aggteleckého krasu, ktoré sú zapísané na zozname... Ubytovanie Katica Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Panoráma Üdülő

8,2

Panoráma Üdülő

Ubytovanie (Penzión) Panoráma Üdülő. Located in Aggtelek, 1.5 km from Baradla-Domica cave, Panoráma Üdülő provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and... Ubytovanie Panoráma Üdülő sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Studio in Aggtelek/Ostungarn 26775

Studio in Aggtelek/Ostungarn 26775

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Aggtelek/Ostungarn 26775. Studio in Aggtelek/Ostungarn 26775 is a property located in Aggtelek near Baradla-Domica cave. Ubytovanie Studio in Aggtelek/Ostungarn 26775 sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Holiday home in Aggtelek/Ostungarn 26718

Holiday home in Aggtelek/Ostungarn 26718

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Aggtelek/Ostungarn 26718. Offering free WiFi and free private parking, Holiday home in Aggtelek/Ostungarn 26718 is located in Aggtelek, just 1.2 km from Baradla-Domica cave. Ubytovanie Holiday home in Aggtelek/Ostungarn 26718 sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Vadvirág vendégház

Vadvirág vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vadvirág vendégház. Located less than 1 km from Baradla-Domica cave, Vadvirág vendégház is in Aggtelek and features a garden and a terrace. Ubytovanie Vadvirág vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).