Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sárospatak

V meste Sárospatak (Maďarsko) máme celkom 34 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sárospatak

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sárospatak

Origo Vendégház

9,8

Origo Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Origo Vendégház. Origo Vendégház ponúka ubytovanie v centre mesta Sárospatak, 300 metrov od hradu Sárospatak. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Origo Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cseresznyéskert Vendégház

9,6

Cseresznyéskert Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Cseresznyéskert Vendégház. Ubytovacie zariadenie Cseresznyéskert Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak, 20 km od hradu Zemplín. K dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Cseresznyéskert Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Rákóczi apartman

9,6

Rákóczi apartman

Ubytovanie (Apartmán) Rákóczi apartman. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v meste Sárospatak, 23 km od hradu Zemplín. Ubytovanie Rákóczi apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Panoráma apartman

9,6

Panoráma apartman

Ubytovanie (Apartmán) Panoráma apartman. Panoráma apartman is a self-catering accommodation located a 9-minute walk from the Rákóczi Castle in Sárospatak. Free WiFi access is available. Ubytovanie Panoráma apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tücsök Vendégház

9,5

Tücsök Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tücsök Vendégház. Ubytovanie Tücsök Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak, 33 km od hradu Zemplín. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytovanie Tücsök Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tulipán Vendégház

9,4

Tulipán Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Tulipán Vendégház. Situated in Sárospatak in the Borsod-Abauj-Zemplen region and Zemplin Castle reachable within 33 km, Tulipán Vendégház features accommodation with free... Ubytovanie Tulipán Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Katalin vendégház

9,3

Katalin vendégház

Ubytovanie (Penzión) Katalin vendégház. Penzión Katalin sa nachádza 2,2 km od termálnych kúpeľov Sárospatak Végardó a 10 km od zábavného parku Zemplén. Ubytovanie Katalin vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Harmónia Panzió

9,3

Harmónia Panzió

Ubytovanie (Penzión) Harmónia Panzió. Ubytovacie zariadenie Harmónia Panzió sa nachádza v tichej časti mesta Sárospatak, 400 metrov od termálnych kúpeľov. Ubytovanie Harmónia Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horváth-Vendégház

9,2

Horváth-Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Horváth-Vendégház. Ubytovanie Horváth-Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak, 21 km od hradu Zemplín. Ponúka záhradu s grilom. Ubytovanie Horváth-Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napfény Apartman

9,2

Napfény Apartman

Ubytovanie (Penzión) Napfény Apartman. Ubytovacie zariadenie Napfény Apartman sa nachádza v meste Sárospatak, 32 km od Zemplínskeho hradu. Ubytovanie Napfény Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ezüstfenyő Vendégház

9,1

Ezüstfenyő Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Ezüstfenyő Vendégház. Ubytovacie zariadenie Ezüstfenyő Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak, 250 metrov od verejného kúpaliska. Ubytovanie Ezüstfenyő Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Furmint

9,1

Hotel Furmint

Ubytovanie (Hotel) Hotel Furmint. Hotel Furmint sa nachádza v meste Sárospatak, 30 km od hradu Zemplín. Ubytovanie Hotel Furmint sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dóri Szálláshely

9,1

Dóri Szálláshely

Ubytovanie (Apartmán) Dóri Szálláshely. Ubytovanie Dóri Szálláshely sa nachádza v meste Sárospatak v boršodsko-abavsko-zemplínskej župe a ponúka patio. Ubytovanie Dóri Szálláshely sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Margaréta Panzió

9

Margaréta Panzió

Ubytovanie (Penzión) Margaréta Panzió. Pôvabný penzión Margaréta sa nachádza v meste Sárospatak, 1,5 km od Sárospatackého hradu a historického centra mesta. Termálne kúpele sú vzdialené 3 km. Ubytovanie Margaréta Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kincső Vendégház

8,9

Kincső Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Kincső Vendégház. Ubytovanie Kincső Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak, iba 200 metrov od termálneho kúpaliska a ponúka dvor a gril. Ubytovanie Kincső Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Retelvitez Vendégház

8,9

Retelvitez Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Retelvitez Vendégház. Penzión Retelvitez Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak, 30 km od hradu Zemplín. Ubytovanie Retelvitez Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borostyán 20 Vendégház

8,5

Borostyán 20 Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Borostyán 20 Vendégház. Ubytovacie zariadenie Borostyán 20 Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak, 100 metrov od Rákócziho hradu. Ubytovanie Borostyán 20 Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aquatherma Apartman

8,5

Aquatherma Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Aquatherma Apartman. Apartmány Aquatherma sa nachádzajú na pokojnom mieste v rezidenčnej štvrti mesta Sárospatak. Ubytovanie Aquatherma Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Bodrog Wellness

8,5

Hotel Bodrog Wellness

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bodrog Wellness. Tento hotel sa nachádza v historickom centre mesta Sárospatak a ponúka veľké wellness centrum s krytým bazénom a fitnes štúdiom. Ubytovanie Hotel Bodrog Wellness sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Júlia Vendégház

8,4

Júlia Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Júlia Vendégház. Ubytovacie zariadenie Júlia Vendégház sa nachádza približne 200 metrov od kúpeľov Végardó a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky s vlastným stravovaním... Ubytovanie Júlia Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Rákóczi

8,2

Hotel Rákóczi

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rákóczi. Hotel Rákóczi sa nachádza v centre mesta Sárospatak, 750 metrov od zámku a 2 minúty jazdy od termálnych kúpeľov Végardó. Ubytovanie Hotel Rákóczi sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Üveghíd Panzió

8

Üveghíd Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Üveghíd Panzió. Situated 33 km from Zemplin Castle and just 100 meters from the Sárospatak Végardó Thermal Bath, Üveghíd Panzió offers accommodation with a garden, a... Ubytovanie Üveghíd Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fenyves Apartman

7,9

Fenyves Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Fenyves Apartman. Ubytovanie Fenyves Apartman sa nachádza v Sárospataku v Boršodsko-abovsko-zemplínskej župe a 32 km od hradu Zemplín. Ubytovanie Fenyves Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Huszár Panzió és Étterem

7,5

Huszár Panzió és Étterem

Ubytovanie (Bed and breakfast) Huszár Panzió és Étterem. Penzión Huszár és Étterem sa nachádza v rezidenčnej štvrti mesta Sárospatak a 600 metrov od termálnych kúpeľov. Ubytovanie Huszár Panzió és Étterem sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Thermál Üdülőház

5,6

Thermál Üdülőház

Ubytovanie (Penzión) Thermál Üdülőház. Ubytovacie zariadenie Thermál Üdülőház sa nachádza v obci Sárospatak, 33 km od hradu Zemplín. Ubytovanie Thermál Üdülőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Üveghíd vendégház

Üveghíd vendégház

Ubytovanie (Penzión) Üveghíd vendégház. Located in Sárospatak, 26 km from Zemplin Castle, Üveghíd vendégház provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and a... Ubytovanie Üveghíd vendégház sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Braun Vendégház

Braun Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Braun Vendégház. Situated in Sárospatak, 32 km from Zemplin Castle, Braun Vendégház features accommodation with a garden, free private parking, barbecue facilities and a... Ubytovanie Braun Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Agica Apartman

Agica Apartman

Ubytovanie (Privát) Agica Apartman. Situated in Sárospatak, Agica Apartman features accommodation with a TV. Ubytovanie Agica Apartman sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Déryné apartman

Déryné apartman

Ubytovanie (Apartmán) Déryné apartman. Déryné apartman in Sárospatak provides accommodation with free WiFi, 23 km from Zemplin Castle. Ubytovanie Déryné apartman sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elza Vendégház

Elza Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Elza Vendégház. Featuring garden views, Elza Vendégház provides accommodation with a terrace and a kettle, around 33 km from Zemplin Castle. Ubytovanie Elza Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Olivia Apartman

Olivia Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Olivia Apartman. Set in Sárospatak, Olivia Apartman features accommodation with free WiFi and access to a garden. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Olivia Apartman sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Simkó Családi Pincészet és Panzió (Evinor)

Simkó Családi Pincészet és Panzió (Evinor)

Ubytovanie (Bed and breakfast) Simkó Családi Pincészet és Panzió (Evinor). Set just 31 km from Zemplin Castle, Simkó Családi Pincészet és Panzió (Evinor) offers accommodation in Sárospatak with access to a shared lounge, a garden,... Ubytovanie Simkó Családi Pincészet és Panzió (Evinor) sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szépségpatika Apartman

Szépségpatika Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szépségpatika Apartman. Located in Sárospatak and only 30 km from Zemplin Castle, Szépségpatika Apartman provides accommodation with city views, free WiFi and free private... Ubytovanie Szépségpatika Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nosztalgia Vendégház Sárospatak

Nosztalgia Vendégház Sárospatak

Ubytovanie (Penzión) Nosztalgia Vendégház Sárospatak. Nosztalgia Vendégház is offering accommodation in Sárospatak. Featuring a garden, the property is located 1 km from the Castle of Sárospatak. Ubytovanie Nosztalgia Vendégház Sárospatak sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ezüstfenyő Vendégház

Ezüstfenyő Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Ezüstfenyő Vendégház. Situated 22 km from Zemplin Castle, Ezüstfenyő Vendégház in Sárospatak has a garden and terrace. The guest house features family rooms. Ubytovanie Ezüstfenyő Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sárospatak

Mesto Sárospatak sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 34 hotelov a ubytovanie v meste Sárospatak.