Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sárospatak

V meste Sárospatak (Maďarsko) máme celkom 34 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sárospatak

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sárospatak

Három a kislány vendégház Sárospatak

10

Három a kislány vendégház Sárospatak

Ubytovanie (Apartmán) Három a kislány vendégház Sárospatak. Három a kislány vendégház Sárospatak is set in Sárospatak, 21 km from Zemplin Castle, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytovanie Három a kislány vendégház Sárospatak sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Origo Vendégház

9,8

Origo Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Origo Vendégház. Origo Vendégház ponúka ubytovanie v centre mesta Sárospatak, 300 metrov od hradu Sárospatak. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Origo Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Fortuna Vendégház

9,8

Fortuna Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fortuna Vendégház. Featuring mountain views, Fortuna Vendégház offers accommodation with a terrace and a kettle, around 21 km from Zemplin Castle. Ubytovanie Fortuna Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Balogh Vendégház

9,7

Balogh Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Balogh Vendégház. Balogh Vendégház features garden views, free WiFi and free private parking, located in Sárospatak, 20 km from Zemplin Castle. Ubytovanie Balogh Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Erdei Szalonka Apartman

9,7

Erdei Szalonka Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Erdei Szalonka Apartman. Featuring city views, Erdei Szalonka Apartman offers accommodation with a patio and a kettle, around 22 km from Zemplin Castle. Ubytovanie Erdei Szalonka Apartman sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Panoráma apartman

9,6

Panoráma apartman

Ubytovanie (Apartmán) Panoráma apartman. Panoráma apartman is a self-catering accommodation located a 9-minute walk from the Rákóczi Castle in Sárospatak. Free WiFi access is available. Ubytovanie Panoráma apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Origo Vendégház 2

9,6

Origo Vendégház 2

Ubytovanie (Apartmán) Origo Vendégház 2. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Origo Vendégház 2 is located in Sárospatak. Ubytovanie Origo Vendégház 2 sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ardó Vendégház

9,5

Ardó Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Ardó Vendégház. Set in Sárospatak in the Borsod-Abauj-Zemplen region and Zemplin Castle reachable within 20 km, Ardó Vendégház offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Ardó Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Tücsök Vendégház

9,5

Tücsök Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tücsök Vendégház. Ubytovanie Tücsök Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak, 33 km od hradu Zemplín. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytovanie Tücsök Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Oázis Apartman

9,5

Oázis Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Oázis Apartman. Set in Sárospatak in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Oázis Apartman has a terrace. Ubytovanie Oázis Apartman sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Tulipán Vendégház

9,4

Tulipán Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Tulipán Vendégház. Situated in Sárospatak in the Borsod-Abauj-Zemplen region and Zemplin Castle reachable within 33 km, Tulipán Vendégház features accommodation with free... Ubytovanie Tulipán Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Harmónia Panzió

9,3

Harmónia Panzió

Ubytovanie (Penzión) Harmónia Panzió. Ubytovacie zariadenie Harmónia Panzió sa nachádza v tichej časti mesta Sárospatak, 400 metrov od termálnych kúpeľov. Ubytovanie Harmónia Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Katalin vendégház

9,3

Katalin vendégház

Ubytovanie (Penzión) Katalin vendégház. Penzión Katalin sa nachádza 2,2 km od termálnych kúpeľov Sárospatak Végardó a 10 km od zábavného parku Zemplén. Ubytovanie Katalin vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Horváth-Vendégház

9,2

Horváth-Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Horváth-Vendégház. Ubytovanie Horváth-Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak, 21 km od hradu Zemplín. Ponúka záhradu s grilom. Ubytovanie Horváth-Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Napfény Apartman

9,2

Napfény Apartman

Ubytovanie (Penzión) Napfény Apartman. Ubytovacie zariadenie Napfény Apartman sa nachádza v meste Sárospatak, 32 km od Zemplínskeho hradu. Ubytovanie Napfény Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ezüstfenyő Vendégház

9,1

Ezüstfenyő Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Ezüstfenyő Vendégház. Ubytovacie zariadenie Ezüstfenyő Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak, 250 metrov od verejného kúpaliska. Ubytovanie Ezüstfenyő Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hotel Furmint

9,1

Hotel Furmint

Ubytovanie (Hotel) Hotel Furmint. Hotel Furmint sa nachádza v meste Sárospatak, 30 km od hradu Zemplín. Ubytovanie Hotel Furmint sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Comenius Vendégház

9,1

Comenius Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Comenius Vendégház. Comenius Vendégház is located in Sárospatak, 22 km from Zemplin Castle, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytovanie Comenius Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Margaréta Panzió

9

Margaréta Panzió

Ubytovanie (Penzión) Margaréta Panzió. Pôvabný penzión Margaréta sa nachádza v meste Sárospatak, 1,5 km od Sárospatackého hradu a historického centra mesta. Termálne kúpele sú vzdialené 3 km. Ubytovanie Margaréta Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Kamilla Vendégház

9

Kamilla Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kamilla Vendégház. Situated just 21 km from Zemplin Castle, Kamilla Vendégház features accommodation in Sárospatak with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytovanie Kamilla Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Kincső Vendégház

8,9

Kincső Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Kincső Vendégház. Ubytovanie Kincső Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak, iba 200 metrov od termálneho kúpaliska a ponúka dvor a gril. Ubytovanie Kincső Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Retelvitez Vendégház

8,9

Retelvitez Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Retelvitez Vendégház. Penzión Retelvitez Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak, 30 km od hradu Zemplín. Ubytovanie Retelvitez Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Szieszta Vendégház

8,8

Szieszta Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szieszta Vendégház. Set in Sárospatak, 20 km from Zemplin Castle, Szieszta Vendégház offers accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie Szieszta Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Emma vendégház

8,7

Emma vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Emma vendégház. Located in Sárospatak in the Borsod-Abauj-Zemplen region and Zemplin Castle reachable within 21 km, Emma vendégház provides accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Emma vendégház sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Aquatherma Apartman

8,5

Aquatherma Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Aquatherma Apartman. Apartmány Aquatherma sa nachádzajú na pokojnom mieste v rezidenčnej štvrti mesta Sárospatak. Ubytovanie Aquatherma Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Borostyán 20 Vendégház

8,5

Borostyán 20 Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Borostyán 20 Vendégház. Ubytovacie zariadenie Borostyán 20 Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak, 100 metrov od Rákócziho hradu. Ubytovanie Borostyán 20 Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hotel Bodrog Wellness

8,5

Hotel Bodrog Wellness

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bodrog Wellness. Tento hotel sa nachádza v historickom centre mesta Sárospatak a ponúka veľké wellness centrum s krytým bazénom a fitnes štúdiom. Ubytovanie Hotel Bodrog Wellness sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Júlia Vendégház

8,4

Júlia Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Júlia Vendégház. Ubytovacie zariadenie Júlia Vendégház sa nachádza približne 200 metrov od kúpeľov Végardó a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky s vlastným stravovaním... Ubytovanie Júlia Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hotel Rákóczi

8,2

Hotel Rákóczi

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rákóczi. Hotel Rákóczi sa nachádza v centre mesta Sárospatak, 750 metrov od zámku a 2 minúty jazdy od termálnych kúpeľov Végardó. Ubytovanie Hotel Rákóczi sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Üveghíd Panzió

8

Üveghíd Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Üveghíd Panzió. Situated 33 km from Zemplin Castle and just 100 meters from the Sárospatak Végardó Thermal Bath, Üveghíd Panzió offers accommodation with a garden, a... Ubytovanie Üveghíd Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Fenyves Apartman

7,9

Fenyves Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Fenyves Apartman. Ubytovanie Fenyves Apartman sa nachádza v Sárospataku v Boršodsko-abovsko-zemplínskej župe a 32 km od hradu Zemplín. Ubytovanie Fenyves Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Huszár Panzió és Étterem

7,5

Huszár Panzió és Étterem

Ubytovanie (Bed and breakfast) Huszár Panzió és Étterem. Penzión Huszár és Étterem sa nachádza v rezidenčnej štvrti mesta Sárospatak a 600 metrov od termálnych kúpeľov. Ubytovanie Huszár Panzió és Étterem sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Bazsalikom Vendégház

7,5

Bazsalikom Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Bazsalikom Vendégház. Bazsalikom Vendégház is set in Sárospatak. Offering free private parking, the apartment is 22 km from Zemplin Castle. Ubytovanie Bazsalikom Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Gecse-Villa

6,3

Gecse-Villa

Ubytovanie (Apartmány) Gecse-Villa. Located 22 km from Zemplin Castle, Gecse-Villa provides accommodation with a garden, a terrace and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytovanie Gecse-Villa sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Thermál Üdülőház

5,6

Thermál Üdülőház

Ubytovanie (Penzión) Thermál Üdülőház. Ubytovacie zariadenie Thermál Üdülőház sa nachádza v obci Sárospatak, 33 km od hradu Zemplín. Ubytovanie Thermál Üdülőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Üveghíd vendégház

Üveghíd vendégház

Ubytovanie (Penzión) Üveghíd vendégház. Located in Sárospatak, 26 km from Zemplin Castle, Üveghíd vendégház provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and a... Ubytovanie Üveghíd vendégház sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Bodrogpart Vendégház

Bodrogpart Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bodrogpart Vendégház. Situated in Sárospatak, 20 km from Zemplin Castle, Bodrogpart Vendégház features accommodation with a garden, free WiFi and a shared kitchen. Ubytovanie Bodrogpart Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Agica Apartman

Agica Apartman

Ubytovanie (Privát) Agica Apartman. Situated in Sárospatak, Agica Apartman features accommodation with a TV. Ubytovanie Agica Apartman sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Braun Vendégház

Braun Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Braun Vendégház. Situated in Sárospatak, 32 km from Zemplin Castle, Braun Vendégház features accommodation with a garden, free private parking, barbecue facilities and a... Ubytovanie Braun Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Déryné apartman

Déryné apartman

Ubytovanie (Apartmán) Déryné apartman. Déryné apartman in Sárospatak provides accommodation with free WiFi, 23 km from Zemplin Castle. Ubytovanie Déryné apartman sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Elza Vendégház

Elza Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Elza Vendégház. Featuring garden views, Elza Vendégház provides accommodation with a terrace and a kettle, around 33 km from Zemplin Castle. Ubytovanie Elza Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Olivia Apartman

Olivia Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Olivia Apartman. Set in Sárospatak, Olivia Apartman features accommodation with free WiFi and access to a garden. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Olivia Apartman sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Simkó Családi Pincészet és Panzió (Evinor)

Simkó Családi Pincészet és Panzió (Evinor)

Ubytovanie (Bed and breakfast) Simkó Családi Pincészet és Panzió (Evinor). Set just 31 km from Zemplin Castle, Simkó Családi Pincészet és Panzió (Evinor) offers accommodation in Sárospatak with access to a shared lounge, a garden,... Ubytovanie Simkó Családi Pincészet és Panzió (Evinor) sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Szépségpatika Apartman

Szépségpatika Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szépségpatika Apartman. Located in Sárospatak and only 30 km from Zemplin Castle, Szépségpatika Apartman provides accommodation with city views, free WiFi and free private... Ubytovanie Szépségpatika Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Üveghíd Vendégház

Üveghíd Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Üveghíd Vendégház. Situated in Sárospatak, Borsod-Abauj-Zemplen region, Üveghíd Vendégház is located 21 km from Zemplin Castle. Ubytovanie Üveghíd Vendégház sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Nosztalgia Vendégház Sárospatak

Nosztalgia Vendégház Sárospatak

Ubytovanie (Penzión) Nosztalgia Vendégház Sárospatak. Nosztalgia Vendégház is offering accommodation in Sárospatak. Featuring a garden, the property is located 1 km from the Castle of Sárospatak. Ubytovanie Nosztalgia Vendégház Sárospatak sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Róza Vendégház Sárospatak

Róza Vendégház Sárospatak

Ubytovanie (Apartmán) Róza Vendégház Sárospatak. Situated in Sárospatak in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Róza Vendégház Sárospatak features a garden. Ubytovanie Róza Vendégház Sárospatak sa nachádza v meste Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ubytovanie v meste Sárospatak

Mesto Sárospatak sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 34 hotelov a ubytovanie v meste Sárospatak.