Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Miskolctapolca

V meste Miskolctapolca (Maďarsko) máme celkom 63 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Miskolctapolca

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Miskolctapolca

Second Home Apartments Miskolctapolca

10

Second Home Apartments Miskolctapolca

Ubytovanie (Apartmány) Second Home Apartments Miskolctapolca. Located in Miskolctapolca, 10 km from Lillafüred, Second Home Apartments Miskolctapolca provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Second Home Apartments Miskolctapolca sa nachádza v meste Miskolctapolca (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Villa Maria Apartman

9,9

Villa Maria Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Villa Maria Apartman. Ubytovacie zariadenie Villa Maria Apartman sa nachádza v meste Miskolctapolca a hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu s grilom a... Ubytovanie Villa Maria Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Kedvenc Vendégház

9,7

Kedvenc Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kedvenc Vendégház. Penzión Kedvenc Vendégház sa nachádza v meste Miskolctapolca a ponúka záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Kedvenc Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Lugas Apartman

9,7

Lugas Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Lugas Apartman. Featuring free WiFi and mountain views, Lugas Apartman is an apartment, set in Miskolctapolca. The unit is 38 km from Egerszalók. Ubytovanie Lugas Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Holiday Home Siraly

9,6

Holiday Home Siraly

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Siraly. Holiday Home Siraly is located in Miskolctapolca and offers a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Holiday Home Siraly sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Abigél Vendégház

9,6

Abigél Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Abigél Vendégház. Samoobslužný penzión Abigél Vendégház sa nachádza v Miškovci, 750 metrov od jaskynných kúpeľov Miskolctapolca. Ubytovanie Abigél Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Lilla Vendégház

9,5

Lilla Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Lilla Vendégház. Lilla Vendégház is offering accommodation in Miskolctapolca. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Lilla Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Avalon Resort & SPA

9,5

Avalon Resort & SPA

Ubytovanie (Hotel) Avalon Resort & SPA. Rezort Avalon & Spa sa nachádza v obci Miskolctapolca v kraji Borsod-Abaúj-Zemplén, 1 km od jaskynných kúpeľov, a ponúka celoročný vonkajší bazén a detské... Ubytovanie Avalon Resort & SPA sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Lianne Apartman

9,5

Lianne Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lianne Apartman. Situated in Miskolctapolca in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Lianne Apartman has a terrace and mountain views. Ubytovanie Lianne Apartman sa nachádza v meste Miskolctapolca (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Gamma Apartmanok és Jakuzzi

9,4

Gamma Apartmanok és Jakuzzi

Ubytovanie (Apartmány) Gamma Apartmanok és Jakuzzi. Set in Miskolctapolca, 9 km from Lillafüred, Gamma Apartmanok és Jakuzzi offers a terrace and free WiFi. Ubytovanie Gamma Apartmanok és Jakuzzi sa nachádza v meste Miskolctapolca (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Fürj Apartman Miskolctapolca

9,4

Fürj Apartman Miskolctapolca

Ubytovanie (Apartmán) Fürj Apartman Miskolctapolca. Fürj Apartman Miskolctapolca is located in Miskolctapolca and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Fürj Apartman Miskolctapolca sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Dorottya Vendégház

9,4

Dorottya Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Dorottya Vendégház. Penzión Dorottya sa nachádza v meste Miskolctapolca a má bezplatné Wi-Fi. Počas pobytu môžete využívať záhradu s grilom. Ubytovanie Dorottya Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Vintage Home

9,3

Vintage Home

Ubytovanie (Penzión) Vintage Home. Ubytovacie zariadenie Vintage Home sa nachádza v meste Miskolctapolca a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vintage Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Aradi Vendégház

9,3

Aradi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Aradi Vendégház. Penzión Aradi Vendégház sa nachádza v meste Miskolctapolca a ponúka bezplatné bicykle. K dispozícii je aj gril a terasa. Ubytovanie Aradi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Lignum Hotel

9,3

Lignum Hotel

Ubytovanie (Hotel) Lignum Hotel. Lignum Hotel sa nachádza v lokalite Miskolctapolca a ponúka vám 4 ubytovacie jednotky so súkromným balkónom. Ubytovanie Lignum Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Katalin Apartmanház

9,3

Katalin Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Katalin Apartmanház. Set in Miskolctapolca, 9 km from Lillafüred, Katalin Apartmanház offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Katalin Apartmanház sa nachádza v meste Miskolctapolca (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Székely Kúria

9,2

Székely Kúria

Ubytovanie (Bed and breakfast) Székely Kúria. Ubytovanie Székely Kúria sa nachádza v meste Miskolctapolca, 6 km od mesta Miskolc. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Székely Kúria sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Amaretto Szállás

9,2

Amaretto Szállás

Ubytovanie (Penzión) Amaretto Szállás. Ubytovacie zariadenie Amaretto Szállás sa nachádza len 200 metrov od jedinečných jaskynných kúpeľov v meste Miskolctapolca a 7,5 km od hlavnej stanice v... Ubytovanie Amaretto Szállás sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Éden Vendégház

9,2

Éden Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Éden Vendégház. Located just a 10-minute walk from the famous Miskolctapolca Cave Bath, Éden Vendégház offers rooms with cable TV and a balcony, a garden with barbecue... Ubytovanie Éden Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Malibu Apartman

9,2

Malibu Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Malibu Apartman. Located in Miskolctapolca in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Malibu Apartman features a terrace. The accommodation is 10 km from Lillafüred. Ubytovanie Malibu Apartman sa nachádza v meste Miskolctapolca (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Zenit Panzió

9,1

Zenit Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Zenit Panzió. Ubytovacie zariadenie Zenit Panzió sa nachádza na pokojnom mieste na predmestí mesta Miškovec, len 6 km od centra mesta a 1 km od jedinečných jaskynných... Ubytovanie Zenit Panzió sa nachádza v meste Miskolctapolca (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Éden II.

9,1

Éden II.

Ubytovanie (Penzión) Éden II.. Penzión Éden II. sa nachádza v obci Miskolctapolca a má terasu, spoločný lounge a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Éden II. sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Harsányi vendégház

9,1

Harsányi vendégház

Ubytovanie (Penzión) Harsányi vendégház. Ubytovacie zariadenie Harsányi vendégház s grilom a záhradou sa nachádza v meste Miskolctapolca. Ubytovanie Harsányi vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Omega Vendégház

9,1

Omega Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Omega Vendégház. Penzión The Home v Miskolctapolci ponúka ubytovanie s grilom a so záhradou. Všetky izby majú spoločnú kúpeľňu. Ubytovanie Omega Vendégház sa nachádza v meste Miskolctapolca (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Siesta Vendégház

9,1

Siesta Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Siesta Vendégház. Siesta Vendégház enjoys a peaceful location in Miskolctapolca, 300 metres from the cave and thermal bath. Ubytovanie Siesta Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Fiesta Apartman

9,1

Fiesta Apartman

Ubytovanie (Penzión) Fiesta Apartman. Ubytovanie sa nachádza v meste Miskolctapolca, 750 metrov od jaskynných kúpeľov. Ponúka gril a výhľad na hory. Ubytovanie Fiesta Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Panoráma Szállás

9

Panoráma Szállás

Ubytovanie (Penzión) Panoráma Szállás. Toto ubytovanie s bezplatnou saunou, spoločnou kuchyňou a salónikom sa nachádza 750 metrov od jaskynných kúpeľov v meste Miskolctapolca. Ubytovanie Panoráma Szállás sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Malibu Apartman & Jacuzzi

9

Malibu Apartman & Jacuzzi

Ubytovanie (Apartmán) Malibu Apartman & Jacuzzi. Located in Miskolctapolca in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Malibu Apartman & Jacuzzi features a garden. Ubytovanie Malibu Apartman & Jacuzzi sa nachádza v meste Miskolctapolca (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Panoráma Vendégház

9

Panoráma Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Panoráma Vendégház. Penzión Panoráma Vendégház je situovaný na malebných svahoch predmestia Miskolctapolca, 10 minút chôdze od jaskynných kúpeľov a ponúka izby so súkromnou... Ubytovanie Panoráma Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Harmónia Vendégház

9

Harmónia Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Harmónia Vendégház. Ubytovacie zariadenie Harmónia Vendégház sa nachádza v meste Miskolctapolca a ponúka gril a záhradu. Ubytovanie Harmónia Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hejő Apartman

8,9

Hejő Apartman

Ubytovanie (Penzión) Hejő Apartman. Apartmány Hejő sa nachádzajú 400 metrov od jaskynných termálnych kúpeľov v meste Miskolctapolca. Ubytovanie Hejő Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hotel Aurora

8,9

Hotel Aurora

Ubytovanie (Hotel) Hotel Aurora. Hotel Aurora sa nachádza len 800 metrov od jaskynných kúpeľov v meste Miskolctapolca a 10 minút jazdy autom od pohoria Bükk. Ubytovanie Hotel Aurora sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Juno Apartman Vendégház

8,9

Juno Apartman Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Juno Apartman Vendégház. Juno Apartman Vendégház sa nachádza v obci Miskolctapolca a ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Juno Apartman Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Kitty Apartman

8,9

Kitty Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Kitty Apartman. Apartmán Kitty sa nachádza v pokojnej lokalite v meste Miskolctapolca, 500 metrov od jaskyne a termálnych kúpeľov. Ubytovanie Kitty Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Calimbra Wellness Hotel Superior

8,9

Calimbra Wellness Hotel Superior

Ubytovanie (Hotel) Calimbra Wellness Hotel Superior. Hotel Calimbra Wellness Superior sa nachádza v meste Miskolctapolca, len kúsok od jaskynných kúpeľov. Ubytovanie Calimbra Wellness Hotel Superior sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Platán Apartmanház

8,9

Platán Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Platán Apartmanház. Apartmánový dom Platán Apartmanház sa nachádza v meste Miskolctapolca, asi 500 metrov od termálnych jaskynných kúpeľov. Ubytovanie Platán Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Patkó Nyaraló

8,8

Patkó Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Patkó Nyaraló. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Patkó Nyaraló is located in Miskolctapolca. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytovanie Patkó Nyaraló sa nachádza v meste Miskolctapolca (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Vadgalamb Apartman

8,8

Vadgalamb Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Vadgalamb Apartman. Apartmán Vadgalamb s terasou a výhľadom do záhrady nájdete v meste Miskolctapolca v Boršodsko-abovsko-zemplínskej župe. Ubytovanie Vadgalamb Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Alfa Hotel és Wellness Centrum

8,7

Alfa Hotel és Wellness Centrum

Ubytovanie (Hotel) Alfa Hotel és Wellness Centrum. Hotel a wellness centrum Alfa sa nachádza pri starom lese v lokalite Miskolc-Tapolca, len pár minút chôdze od rekreačného strediska s jaskynnými kúpeľmi. Ubytovanie Alfa Hotel és Wellness Centrum sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Privát Szállás Miskolctapolca

8,6

Privát Szállás Miskolctapolca

Ubytovanie (Penzión) Privát Szállás Miskolctapolca. Privát Szállás Miskolctapolca sa nachádza v meste Miskolctapolca, 200 metrov od jaskynných kúpeľov. Ubytovanie Privát Szállás Miskolctapolca sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Herczeg Apartment

8,6

Herczeg Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Herczeg Apartment. Ubytovacie zariadenie Herczeg Apartment sa nachádza na pokojnom mieste v obytnej štvrti mesta Miskolctapolca plnej zelene, len 5 minút chôdze od jaskynných... Ubytovanie Herczeg Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Szamóca Vendégház

8,6

Szamóca Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szamóca Vendégház. Penzión Szamóca sa nachádza v pokojnej lokalite, iba 5 minút chôdze od známej kúpeľnej jaskyne Miskolctapolca. Ubytovanie Szamóca Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Kikelet Club Hotel

8,5

Kikelet Club Hotel

Ubytovanie (Hotel) Kikelet Club Hotel. Očarujúci Kikelet Club Hotel sa môže pochváliť veľkolepým výhľadom na mesto Miskolc-Tapolca a množstvom zariadení vhodných na relaxáciu a aktívny... Ubytovanie Kikelet Club Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hotel Kitty

8,4

Hotel Kitty

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kitty. Hotel Kitty je situovaný v známom parku v kúpeľnom mestečku Miskolctapolca a len niekoľko krokov od jaskynných kúpeľov, známych na celom svete. Ubytovanie Hotel Kitty sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Villamerica

8,3

Villamerica

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villamerica. Ubytovanie Villamerica sa nachádza v meste Miskolctapolca, 6 km od mesta Miskolc. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villamerica sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Fortuna Hotel

8,3

Fortuna Hotel

Ubytovanie (Hotel) Fortuna Hotel. Hotel Fortuna sa nachádza v centre štvrte Miskolctapolca, asi 400 metrov od jaskynných kúpeľov Miskolctapolca. Ubytovanie Fortuna Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Fanni Apartman

8,2

Fanni Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Fanni Apartman. Ubytovacie zariadenie Fanni Apartman sa nachádza 800 metrov od jaskynných termálnych kúpeľov v obci Miskolctapolca a ponúka apartmány s plne vybavenou... Ubytovanie Fanni Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hotel Kolibri

8,1

Hotel Kolibri

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kolibri. Hotel Kolibri sa nachádza v kúpeľnom mestečku Miskolctapolca, 1,5 km od známych jaskynných kúpeľov. Ubytovanie Hotel Kolibri sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Flóra Panzió

8

Flóra Panzió

Ubytovanie (Penzión) Flóra Panzió. Ubytovanie sa nachádza 750 metrov od jaskynných kúpeľov Miskolctapolca. Ubytovanie Flóra Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ubytovanie v meste Miskolctapolca

Mesto Miskolctapolca sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 63 hotelov a ubytovanie v meste Miskolctapolca.