Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mezőkövesd

V meste Mezőkövesd (Maďarsko) máme celkom 65 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mezőkövesd

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mezőkövesd

Starlight Apartment

10

Starlight Apartment

Ubytovanie (Penzión) Starlight Apartment. Starlight Apartment offers air-conditioned rooms in Mezőkövesd. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Ubytovanie Starlight Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sakura apartman

10

Sakura apartman

Ubytovanie (Apartmán) Sakura apartman. Sakura Apartman is within 5 minutes from Zsóry Spa and the Open Air Swimming Pool of Mezőkövesd, in quiet surroundings with a garden and barbecue... Ubytovanie Sakura apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hello Apartman

9,7

Hello Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Hello Apartman. Attractively situated in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Hello Apartman has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Hello Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Geri Apartman

9,6

Geri Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Geri Apartman. Conveniently situated in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Geri Apartman features a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Geri Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tóni Bácsi Üdülő

9,6

Tóni Bácsi Üdülő

Ubytovanie (Apartmány) Tóni Bácsi Üdülő. Apartmány Tóni Bácsi Üdülő sa nachádzajú v meste Mezőkövesd, 17 km od obce Egerszalók a 34 km od letoviska Miskolctapolca. Ubytovanie Tóni Bácsi Üdülő sa nachádza v meste Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

St. Benedek Apartmanlakás

9,6

St. Benedek Apartmanlakás

Ubytovanie (Apartmán) St. Benedek Apartmanlakás. Featuring free bikes and a terrace, St. Benedek Apartmanlakás features accommodation in Mezőkövesd with free WiFi and mountain views. Ubytovanie St. Benedek Apartmanlakás sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nosztalgia Vendégház

9,6

Nosztalgia Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Nosztalgia Vendégház. Ubytovacie zariadenie Nosztalgia Vendégház sa nachádza v meste Mezőkövesd, 20 km od obce Egerszalók a 30 km od mesta Miskolctapolca. Ubytovanie Nosztalgia Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Bokreta Udulohaz

9,6

Bokreta Udulohaz

Ubytovanie (Penzión) Bokreta Udulohaz. Situated in the Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Bokreta Udulohaz features a garden and a terrace. Ubytovanie Bokreta Udulohaz sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd

9,5

Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd. Apartmány Pandora Zsóry sa nachádzajú v priestoroch liečivých kúpeľov Mezőkövesd, 16 km od mesta Egerszalók, a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Galéria Vendégház

9,5

Galéria Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Galéria Vendégház. Penzión Galéria sa nachádza v meste Mezőkövesd. Ponúka gril, záhradu terasu, spoločný salónik a kuchyňu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Galéria Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sarkantyú Apartman

9,5

Sarkantyú Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Sarkantyú Apartman. Set in Mezőkövesd in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Sarkantyú Apartman offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Sarkantyú Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kövesdi Vendégház

9,5

Kövesdi Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Kövesdi Vendégház. Located in Mezőkövesd in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Kövesdi Vendégház provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Kövesdi Vendégház sa nachádza v meste Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vintage apartman

9,4

Vintage apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vintage apartman. Conveniently located in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Vintage apartman features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Vintage apartman sa nachádza v meste Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zsoryka Vendégház

9,4

Zsoryka Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Zsoryka Vendégház. Situated in Mezőkövesd, 21 km from Demjén, Zsoryka Vendégház features a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Zsoryka Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Csipke Vendégház

9,4

Csipke Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Csipke Vendégház. Set in a peaceful environment, 300 metres from Zsóry Thermal Bath in Mezőkövesd, Csipke28 Vendégház offers self-catering accommodation with a furnished... Ubytovanie Csipke Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ciklámen vendégházak

9,3

Ciklámen vendégházak

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ciklámen vendégházak. Located in Mezőkövesd, 21 km from Demjén, Ciklámen vendégházak provides a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Ciklámen vendégházak sa nachádza v meste Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csalogány19 Apartman

9,2

Csalogány19 Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Csalogány19 Apartman. Csalogány19 Apartman offers air-conditioned accommodation in Mezőkövesd, 500 metres from Zsóry Thermal Baths and Spa. Ubytovanie Csalogány19 Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Better Than Home "Jobb, mint Otthon"

9,2

Better Than Home "Jobb, mint Otthon"

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Better Than Home "Jobb, mint Otthon". Ubytovacie zariadenie Better Than Home "Jobb, mint Otthon" sa nachádza v meste Mezőkövesd a ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a spoločenskú... Ubytovanie Better Than Home "Jobb, mint Otthon" sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elizabeth Vendégház

9,2

Elizabeth Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Elizabeth Vendégház. Ubytovacie zariadenie Elizabeth Vendégház sa nachádza len 10 minút chôdze od termálnych kúpeľov Zsóry v časti Zsórifürdő. Ubytovanie Elizabeth Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alina vendégház

9,2

Alina vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Alina vendégház. Situated in Mezőkövesd in the Borsod-Abauj-Zemplen region, close to Zsory Bath, Alina vendégház offers accommodation with patio and barbecue facilities. Ubytovanie Alina vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zsuzsanna vendégház

9,1

Zsuzsanna vendégház

Ubytovanie (Penzión) Zsuzsanna vendégház. Situated in the Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Zsuzsanna vendégház features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Zsuzsanna vendégház sa nachádza v meste Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csipke Vendégházak

9

Csipke Vendégházak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Csipke Vendégházak. Ideally set in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Csipke Vendégházak has free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Csipke Vendégházak sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gyöngyviràg apartman

9

Gyöngyviràg apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gyöngyviràg apartman. Well set in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Gyöngyviràg apartman features a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Gyöngyviràg apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Garami Porta

8,9

Apartman Garami Porta

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Garami Porta. Apartmán Garami Porta je ubytovanie s vlastným stravovaním, ktoré sa nachádza v meste Mezőkövesd. Ubytovanie je vybavené satelitnou TV a má terasu. Ubytovanie Apartman Garami Porta sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Álom Apartman

8,9

Álom Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Álom Apartman. Apartmán Álom sa nachádza v meste Mezőkövesd, 17 km od obce Egerszalók a 34 km od mesta Miskolctapolca. Jeho súčasťou je terasa. Ubytovanie Álom Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cseresznyés Vendégház

8,9

Cseresznyés Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cseresznyés Vendégház. Prázdninový dom Cseresznyés Vendégház sa nachádza v obci Zsórifürdő, len 300 metrov od miestnych termálnych kúpeľov a ponúka parkovisko a záhradu s terasou... Ubytovanie Cseresznyés Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Négy évszak apartmanház

8,9

Négy évszak apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Négy évszak apartmanház. Ubytovacie zariadenie Négy évszak apartmanház sa nachádza v meste Mezőkövesd. Ubytovanie Négy évszak apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Arany apartman Zsóry

8,7

Arany apartman Zsóry

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Arany apartman Zsóry. Ideally set in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Arany apartman Zsóry features a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Arany apartman Zsóry sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Napraforgó Vendégház

8,5

Napraforgó Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Napraforgó Vendégház. Rekreačný dom Napraforgó Vendégház sa nachádza v meste Mezőkövesd-Zsórifürdő, 350 metrov od termálnych kúpalísk. Ubytovanie Napraforgó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napfürdő Vendégház

8,4

Napfürdő Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Napfürdő Vendégház. Ubytovanie Napfürdő Vendégház sa nachádza v meste Mezőkövesd. Ponúka gril, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Napfürdő Vendégház sa nachádza v meste Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Grill Terasz Étterem és Szálláshely

8,4

Grill Terasz Étterem és Szálláshely

Ubytovanie (Bed and breakfast) Grill Terasz Étterem és Szálláshely. Situated in Mezőkövesd, 20 km from Demjén, Grill Terasz Étterem és Szálláshely features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Grill Terasz Étterem és Szálláshely sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Noclegi na Węgrzech

8,3

Noclegi na Węgrzech

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Noclegi na Węgrzech. Conveniently set in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Noclegi na Węgrzech features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Noclegi na Węgrzech sa nachádza v meste Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nefelejcs Hotel

8,2

Nefelejcs Hotel

Ubytovanie (Hotel) Nefelejcs Hotel. Trojhviezdičkový hotel Nefelejcs vyššej kategórie sa nachádza len 100 metrov od termálnych kúpeľov a kúpalísk Zsóry. Ubytovanie Nefelejcs Hotel sa nachádza v meste Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gizmó apartman

8,1

Gizmó apartman

Ubytovanie (Apartmán) Gizmó apartman. Set in Mezőkövesd in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Gizmó apartman has a terrace and garden views. Ubytovanie Gizmó apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness

8

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness

Ubytovanie (Hotel) Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness. Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness sa nachádza v bezprostrednej blízkosti termálneho kúpaliska Zsory a ponúka ubytovanie vo vkusne zariadených,... Ubytovanie Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fenyő Panzió

7,8

Fenyő Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Fenyő Panzió. Penzión Fenyő sa nachádza v meste Mezőkövesd v okrese Zsórifürdő. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko. Ubytovanie Fenyő Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Hajnal

7,6

Hotel Hajnal

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hajnal. Tento moderný kúpeľný hotel vám okrem známych liečebných vôd kúpeľov Zsóry ponúka zdravotné a relaxačné kúry v tradičnej lokalite. Ubytovanie Hotel Hajnal sa nachádza v meste Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Viola Vendégház

7,3

Viola Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Viola Vendégház. Ubytovacie zariadenie Viola Vendégház sa nachádza v meste Mezőkövesd a ponúka záhradu a terasu. Termálne kúpele v obci Demjén sú vzdialené 25 km. Ubytovanie Viola Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmanházak

7,2

Apartmanházak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmanházak. Ubytovanie Apartmanházak so záhradou sa nachádza v boršodsko-abovsko-zemplínskej župe. V tomto dovolenkovom dome je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmanházak sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zsóry Hotel Zen & Spa

7,1

Zsóry Hotel Zen & Spa

Ubytovanie (Hotel) Zsóry Hotel Zen & Spa. Hotel Zsóry Zen & Spa sa nachádza 700 metrov od termálneho kúpeľa Zsóry a má reštauráciu, wellness centrum a klimatizované ubytovacie jednotky. Ubytovanie Zsóry Hotel Zen & Spa sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BimbÓ Apartment

BimbÓ Apartment

Ubytovanie (Apartmán) BimbÓ Apartment. Offering a garden and a terrace, BimbÓ Apartment is set in the Zsórifürdő district in Mezőkövesd. Ubytovanie BimbÓ Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Derű Apartman

Derű Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Derű Apartman. Set in Mezőkövesd, 20 km from Demjén, Derű Apartman offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Derű Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Galéria deluxe apartman

Galéria deluxe apartman

Ubytovanie (Apartmán) Galéria deluxe apartman. Boasting a garden and a terrace, Galéria deluxe apartman features accommodation in Mezőkövesd with free WiFi and garden views. Ubytovanie Galéria deluxe apartman sa nachádza v meste Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tomi Ház

Tomi Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tomi Ház. Penzión Tomi Ház so záhradou sa nachádza v meste Mezőkövesd v Boršodsko-abovsko-zemplínskej župe. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Tomi Ház sa nachádza v meste Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bogi vendégház

Bogi vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Bogi vendégház. Bogi vendégház is set in Mezőkövesd. Guests may enjoy free WiFi. The apartment also has 1 bathroom. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Bogi vendégház sa nachádza v meste Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levendula apartman

Levendula apartman

Ubytovanie (Apartmán) Levendula apartman. Situated in Mezőkövesd in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Levendula apartman has a balcony. Ubytovanie Levendula apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kiwi Vendégház

Kiwi Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kiwi Vendégház. Well located in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Kiwi Vendégház features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Kiwi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Julianus Apartman

Julianus Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Julianus Apartman. Boasting free bikes and a terrace, Julianus Apartman features accommodation in Mezőkövesd with free WiFi and city views. Ubytovanie Julianus Apartman sa nachádza v meste Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Matyó Apartman

Matyó Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Matyó Apartman. Located in Mezőkövesd in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Matyó Apartman features a garden. Guests may enjoy free WiFi. Ubytovanie Matyó Apartman sa nachádza v meste Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bálint Lak

Bálint Lak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bálint Lak. Situated conveniently in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Bálint Lak features a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Bálint Lak sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Éva Vendégház

Éva Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Éva Vendégház. Well set in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Éva Vendégház has a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Éva Vendégház sa nachádza v meste Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Mezőkövesd

Mesto Mezőkövesd sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 65 hotelov a ubytovanie v meste Mezőkövesd.