Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tarcal

V meste Tarcal (Maďarsko) máme celkom 16 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tarcal

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tarcal

Anna Vendégház Tarcal

9,8

Anna Vendégház Tarcal

Ubytovanie (Penzión) Anna Vendégház Tarcal. Ubytovanie Anna Vendégház Tarcal sa nachádza v obci Tarcal, 45 km od mesta Miskolctapolca a 42 km od mesta Miskolc. Ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Anna Vendégház Tarcal sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ákos Vendégház

9,6

Ákos Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Ákos Vendégház. Ákos Vendégház is located in Tarcal. The accommodation is 27 km from Sárospatak, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Ákos Vendégház sa nachádza v meste Tarcal (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Katica Vendégház

9,6

Katica Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Katica Vendégház. Ubytovanie Katica Vendégház s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúka ubytovanie v meste Tarcal. Ubytovanie Katica Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Myrtus Borbár és Vendégház

9,5

Myrtus Borbár és Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Myrtus Borbár és Vendégház. Set in Tarcal in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Myrtus Borbár és Vendégház features a terrace and garden views. Ubytovanie Myrtus Borbár és Vendégház sa nachádza v meste Tarcal (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Castle Hotel Grof Degenfeld

9,3

Castle Hotel Grof Degenfeld

Ubytovanie (Hotel) Castle Hotel Grof Degenfeld. Hotel Gróf Degenfeld Castle sa nachádza uprostred malebného prostredia dedinky Tarcal v srdci vinohradníckej oblasti Tokaj-Hegyalja a predstavuje skvelé... Ubytovanie Castle Hotel Grof Degenfeld sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Andrássy Rezidencia Wine & Spa

9,1

Andrássy Rezidencia Wine & Spa

Ubytovanie (Hotel) Andrássy Rezidencia Wine & Spa. Tento 5-hviezdičkový hotel sa nachádza v známej vinárskej oblasti Tokaj-Hegyalja a ponúka vám luxusne zariadené izby a moderné kúpeľné centrum s 2 krytými... Ubytovanie Andrássy Rezidencia Wine & Spa sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Mária Ház

8,6

Mária Ház

Ubytovanie (Hostel) Mária Ház. Mária Ház ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a spoločným salónikom v obci Tarcal. Ubytovanie Mária Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hanna Szobái

8,6

Hanna Szobái

Ubytovanie (Penzión) Hanna Szobái. Ubytovacie zariadenie Hanna Szobái sa nachádza 100 metrov od centra mesta Tarcal a ponúka vám klimatizované izby a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hanna Szobái sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Myrtus Pince és Vendégház

8,6

Myrtus Pince és Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Myrtus Pince és Vendégház. Ubytovacie zariadenie Myrtus Pince és Vendégház sa nachádza na úpätí hory Kopasz vo vinohradníckej oblasti Tokaj, ktorá je zapísaná do zoznamu prírodného... Ubytovanie Myrtus Pince és Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Tarcal Apartman

8,5

Tarcal Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Tarcal Apartman. Located in Tarcal in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Tarcal Apartman provides accommodation with free private parking. Guests can also relax in the... Ubytovanie Tarcal Apartman sa nachádza v meste Tarcal (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Pataky Borporta

8

Pataky Borporta

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pataky Borporta. Ubytovacie zariadenie Pataky Borporta sa nachádza v obci Tarcal, 45 km od kúpeľov Miskolc-Tapolca a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Pataky Borporta sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Bor Bazilika Panzio

7,8

Bor Bazilika Panzio

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bor Bazilika Panzio. Set in Tarcal, Bor Bazilika Panzio offers accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 9 km from Tokaj. Ubytovanie Bor Bazilika Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Bazilika Vendégház

6,7

Bazilika Vendégház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bazilika Vendégház. Situated in Tarcal, Bazilika Vendégház features accommodation with a patio and free WiFi. The bed and breakfast has garden views and is 9 km from Tokaj. Ubytovanie Bazilika Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Görbe Vendégház

Görbe Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Görbe Vendégház. Located in Tarcal in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Görbe Vendégház features a garden. The accommodation is 9 km from Tokaj. Ubytovanie Görbe Vendégház sa nachádza v meste Tarcal (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Angelina Vendégház

Angelina Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Angelina Vendégház. Set in Tarcal, Angelina Vendégház offers a shared lounge, a garden and a barbecue. The property features garden views and is 10 km from Tokaj. Ubytovanie Angelina Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Bor-Bazilika-Üdülőház

Bor-Bazilika-Üdülőház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bor-Bazilika-Üdülőház. Located in Tarcal in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Bor-Bazilika-Üdülőház features a terrace. The air-conditioned accommodation is 26 km from Sárospatak. Ubytovanie Bor-Bazilika-Üdülőház sa nachádza v meste Tarcal (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

GÖRBE VENDÉGHÁZ

GÖRBE VENDÉGHÁZ

Ubytovanie (Penzión) GÖRBE VENDÉGHÁZ. Situated in Tarcal, GÖRBE VENDÉGHÁZ has a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie GÖRBE VENDÉGHÁZ sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Kulcsos ház/apartman

Kulcsos ház/apartman

Ubytovanie (Penzión) Kulcsos ház/apartman. Kulcsos ház/apartman is set in Tarcal and has a bar and a terrace. Boasting family rooms, this property also provides guests with a children's playground. Ubytovanie Kulcsos ház/apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Dorogi Borkuckó

Dorogi Borkuckó

Ubytovanie (Penzión) Dorogi Borkuckó. Dorogi Borkuckó provides air-conditioned rooms in Tarcal. The guest house offers both free WiFi and free private parking. Ubytovanie Dorogi Borkuckó sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Bor-Bazilika-Vendégház

Bor-Bazilika-Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Bor-Bazilika-Vendégház. Set in Tarcal, Bor-Bazilika-Vendégház has a terrace. Rooms are fitted with a balcony. At the guest house, each room includes a wardrobe. Ubytovanie Bor-Bazilika-Vendégház sa nachádza v meste Tarcal (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ubytovanie v meste Tarcal

Mesto Tarcal sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a ubytovanie v meste Tarcal.