Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tarcal

V meste Tarcal (Maďarsko) máme celkom 16 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tarcal

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tarcal

Anna Vendégház Tarcal

9,8

Anna Vendégház Tarcal

Ubytovanie (Penzión) Anna Vendégház Tarcal. Ubytovanie Anna Vendégház Tarcal sa nachádza v obci Tarcal, 45 km od mesta Miskolctapolca a 42 km od mesta Miskolc. Ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Anna Vendégház Tarcal sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Katica Vendégház

9,6

Katica Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Katica Vendégház. Ubytovanie Katica Vendégház s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúka ubytovanie v meste Tarcal. Ubytovanie Katica Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Castle Hotel Grof Degenfeld

9,3

Castle Hotel Grof Degenfeld

Ubytovanie (Hotel) Castle Hotel Grof Degenfeld. Hotel Gróf Degenfeld Castle sa nachádza uprostred malebného prostredia dedinky Tarcal v srdci vinohradníckej oblasti Tokaj-Hegyalja a predstavuje skvelé... Ubytovanie Castle Hotel Grof Degenfeld sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Andrássy Rezidencia Wine & Spa

9,1

Andrássy Rezidencia Wine & Spa

Ubytovanie (Hotel) Andrássy Rezidencia Wine & Spa. Tento 5-hviezdičkový hotel sa nachádza v známej vinárskej oblasti Tokaj-Hegyalja a ponúka vám luxusne zariadené izby a moderné kúpeľné centrum s 2 krytými... Ubytovanie Andrássy Rezidencia Wine & Spa sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 189 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mária Ház

8,6

Mária Ház

Ubytovanie (Hostel) Mária Ház. Mária Ház ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a spoločným salónikom v obci Tarcal. Ubytovanie Mária Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hanna Szobái

8,6

Hanna Szobái

Ubytovanie (Penzión) Hanna Szobái. Ubytovacie zariadenie Hanna Szobái sa nachádza 100 metrov od centra mesta Tarcal a ponúka vám klimatizované izby a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hanna Szobái sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Myrtus Pince és Vendégház

8,6

Myrtus Pince és Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Myrtus Pince és Vendégház. Ubytovacie zariadenie Myrtus Pince és Vendégház sa nachádza na úpätí hory Kopasz vo vinohradníckej oblasti Tokaj, ktorá je zapísaná do zoznamu prírodného... Ubytovanie Myrtus Pince és Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pataky Borporta

8

Pataky Borporta

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pataky Borporta. Ubytovacie zariadenie Pataky Borporta sa nachádza v obci Tarcal, 45 km od kúpeľov Miskolc-Tapolca a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Pataky Borporta sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bor Bazilika Panzio

7,8

Bor Bazilika Panzio

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bor Bazilika Panzio. Set in Tarcal, Bor Bazilika Panzio offers accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 9 km from Tokaj. Ubytovanie Bor Bazilika Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bazilika Vendégház

6,7

Bazilika Vendégház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bazilika Vendégház. Situated in Tarcal, Bazilika Vendégház features accommodation with a patio and free WiFi. The bed and breakfast has garden views and is 9 km from Tokaj. Ubytovanie Bazilika Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Görbe Vendégház

Görbe Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Görbe Vendégház. Located in Tarcal in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Görbe Vendégház features a garden. The accommodation is 9 km from Tokaj. Ubytovanie Görbe Vendégház sa nachádza v meste Tarcal (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Angelina Vendégház

Angelina Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Angelina Vendégház. Set in Tarcal, Angelina Vendégház offers a shared lounge, a garden and a barbecue. The property features garden views and is 10 km from Tokaj. Ubytovanie Angelina Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

GÖRBE VENDÉGHÁZ

GÖRBE VENDÉGHÁZ

Ubytovanie (Penzión) GÖRBE VENDÉGHÁZ. Situated in Tarcal, GÖRBE VENDÉGHÁZ has a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie GÖRBE VENDÉGHÁZ sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kulcsos ház/apartman

Kulcsos ház/apartman

Ubytovanie (Penzión) Kulcsos ház/apartman. Kulcsos ház/apartman is set in Tarcal and has a bar and a terrace. Boasting family rooms, this property also provides guests with a children's playground. Ubytovanie Kulcsos ház/apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dorogi Borkuckó

Dorogi Borkuckó

Ubytovanie (Penzión) Dorogi Borkuckó. Dorogi Borkuckó provides air-conditioned rooms in Tarcal. The guest house offers both free WiFi and free private parking. Ubytovanie Dorogi Borkuckó sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Tarcal

Mesto Tarcal sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a ubytovanie v meste Tarcal.