Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mád

V meste Mád (Maďarsko) máme celkom 14 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mád

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mád

Úrágya Vendégház

9,9

Úrágya Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Úrágya Vendégház. Featuring free WiFi and a barbecue, Úrágya Vendégház in Mád offers accommodation in a classical-style building. Ubytovanie Úrágya Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

R40 Vendégház

9,8

R40 Vendégház

Ubytovanie (Penzión) R40 Vendégház. R40 Vendégház is set in Mád. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi throughout the property. Ubytovanie R40 Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Zsirai Guest House

9,7

Zsirai Guest House

Ubytovanie (Penzión) Zsirai Guest House. Zsirai Guest House offers air-conditioned rooms in Mád. Ubytovanie Zsirai Guest House sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Botrytis Hotel

9,5

Botrytis Hotel

Ubytovanie (Hotel) Botrytis Hotel. Hotel Botrytis sa nachádza v obci Mád a ponúka vám záhradu a bezplatnú vírivku a saunu. Ubytovanie Botrytis Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Juharos Vendégház

9,5

Juharos Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Juharos Vendégház. Situated in Mád, Juharos Vendégház offers a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytovanie Juharos Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csodarabbik Útja Fogadó

9,4

Csodarabbik Útja Fogadó

Ubytovanie (Penzión) Csodarabbik Útja Fogadó. Ubytovanie Csodarabbik Útja Fogadó sa nachádza v meste Mád a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Csodarabbik Útja Fogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Barta Pince Rákóczi Lakosztályok

9,2

Barta Pince Rákóczi Lakosztályok

Ubytovanie (Penzión) Barta Pince Rákóczi Lakosztályok. Barta Pince Rákóczi Lakosztályok in Mád provides adults-only accommodation with a garden and a terrace. Ubytovanie Barta Pince Rákóczi Lakosztályok sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borbarát Vendégház

9

Borbarát Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Borbarát Vendégház. Ubytovacie zariadenie Borbarát Vendégház sa nachádza v tichej lokalite regiónu Borsod-Abaúj-Zemplén, neďaleko pohoria Zemplínske vrchy. Ubytovanie Borbarát Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Barta Pince Vendégház Mád

8,8

Barta Pince Vendégház Mád

Ubytovanie (Penzión) Barta Pince Vendégház Mád. Set in Mád, Barta Pince Vendégház Mád features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Barta Pince Vendégház Mád sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mádi Kúria Hotel

8,4

Mádi Kúria Hotel

Ubytovanie (Hotel) Mádi Kúria Hotel. Hotel Mádi Kúria sa nachádza v obci Mád, 15 minút jazdy autom od známeho vinárskeho regiónu Tokaj. Hotel ponúka zdarma bazén, saunu i vírivku. Ubytovanie Mádi Kúria Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sós Borház Panzió

8,3

Sós Borház Panzió

Ubytovanie (Penzión) Sós Borház Panzió. Ubytovacie zariadenie Sós Borház Panzió sa nachádza na tichom mieste v obci Mezőzombor vo vinárskom regióne Tokaj. Ubytovanie Sós Borház Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Demetervin

8,1

Demetervin

Ubytovanie (Penzión) Demetervin. Boasting a garden, Demetervin is situated in Mád. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Demetervin sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grossmann Ház

Grossmann Ház

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Grossmann Ház. Situated in Mád, 17 km from Tokaj, Grossmann Ház features a garden and free WiFi. Ubytovanie Grossmann Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orosz Gábor Vendégház Mád

Orosz Gábor Vendégház Mád

Ubytovanie (Penzión) Orosz Gábor Vendégház Mád. Orosz Gábor Vendégház Mád is set in Mád and has a garden and a terrace. Ubytovanie Orosz Gábor Vendégház Mád sa nachádza v meste Mád (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Mád

Mesto Mád sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 14 hotelov a ubytovanie v meste Mád.