Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mád

V meste Mád (Maďarsko) máme celkom 14 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mád

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mád

Úrágya Vendégház

9,9

Úrágya Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Úrágya Vendégház. Featuring free WiFi and a barbecue, Úrágya Vendégház in Mád offers accommodation in a classical-style building. Ubytovanie Úrágya Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

M3 Mád

9,7

M3 Mád

Ubytovanie (Apartmán) M3 Mád. M3 Mád is set in Mád and offers a bar, a garden and a terrace. The property is 12 km from Tokaj, and complimentary private parking is offered. Ubytovanie M3 Mád sa nachádza v meste Mád (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Zsirai Guest House

9,7

Zsirai Guest House

Ubytovanie (Penzión) Zsirai Guest House. Zsirai Guest House offers air-conditioned rooms in Mád. Ubytovanie Zsirai Guest House sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Botrytis Hotel

9,5

Botrytis Hotel

Ubytovanie (Hotel) Botrytis Hotel. Hotel Botrytis sa nachádza v obci Mád a ponúka vám záhradu a bezplatnú vírivku a saunu. Ubytovanie Botrytis Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Juharos Vendégház

9,5

Juharos Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Juharos Vendégház. Situated in Mád, Juharos Vendégház offers a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytovanie Juharos Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Csodarabbik Útja Fogadó

9,4

Csodarabbik Útja Fogadó

Ubytovanie (Penzión) Csodarabbik Útja Fogadó. Ubytovanie Csodarabbik Útja Fogadó sa nachádza v meste Mád a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Csodarabbik Útja Fogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Nana’s Vendégház

9,2

Nana’s Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Nana’s Vendégház. Situated in Mád, Nana’s Vendégház has a bar, garden, terrace, and free WiFi. Ubytovanie Nana’s Vendégház sa nachádza v meste Mád (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Barta Pince Rákóczi Lakosztályok

9,2

Barta Pince Rákóczi Lakosztályok

Ubytovanie (Penzión) Barta Pince Rákóczi Lakosztályok. Barta Pince Rákóczi Lakosztályok in Mád provides adults-only accommodation with a garden and a terrace. Ubytovanie Barta Pince Rákóczi Lakosztályok sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Furmint Ház

9

Furmint Ház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Furmint Ház. Located in Mád, 13 km from Tokaj, Furmint Ház provides a garden and free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Furmint Ház sa nachádza v meste Mád (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Borbarát Vendégház

9

Borbarát Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Borbarát Vendégház. Ubytovacie zariadenie Borbarát Vendégház sa nachádza v tichej lokalite regiónu Borsod-Abaúj-Zemplén, neďaleko pohoria Zemplínske vrchy. Ubytovanie Borbarát Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Barta Pince Vendégház Mád

8,8

Barta Pince Vendégház Mád

Ubytovanie (Penzión) Barta Pince Vendégház Mád. Set in Mád, Barta Pince Vendégház Mád features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Barta Pince Vendégház Mád sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Mádi Kúria Hotel

8,4

Mádi Kúria Hotel

Ubytovanie (Hotel) Mádi Kúria Hotel. Hotel Mádi Kúria sa nachádza v obci Mád, 15 minút jazdy autom od známeho vinárskeho regiónu Tokaj. Hotel ponúka zdarma bazén, saunu i vírivku. Ubytovanie Mádi Kúria Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Sós Borház Panzió

8,3

Sós Borház Panzió

Ubytovanie (Penzión) Sós Borház Panzió. Ubytovacie zariadenie Sós Borház Panzió sa nachádza na tichom mieste v obci Mezőzombor vo vinárskom regióne Tokaj. Ubytovanie Sós Borház Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Demetervin

8,1

Demetervin

Ubytovanie (Penzión) Demetervin. Boasting a garden, Demetervin is situated in Mád. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Demetervin sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Grossmann Ház

Grossmann Ház

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Grossmann Ház. Situated in Mád, 17 km from Tokaj, Grossmann Ház features a garden and free WiFi. Ubytovanie Grossmann Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Kiss-Henézi Guest House Mád Tokaj

Kiss-Henézi Guest House Mád Tokaj

Ubytovanie (Penzión) Kiss-Henézi Guest House Mád Tokaj. Kiss-Henézi Guest House Mád Tokaj offers air-conditioned accommodation in Mád. Ubytovanie Kiss-Henézi Guest House Mád Tokaj sa nachádza v meste Mád (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Nyúlászó Vendégház Stúdiólakás

Nyúlászó Vendégház Stúdiólakás

Ubytovanie (Apartmán) Nyúlászó Vendégház Stúdiólakás. Boasting a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Nyúlászó Vendégház Stúdiólakás features accommodation in Mád with free WiFi and garden views. Ubytovanie Nyúlászó Vendégház Stúdiólakás sa nachádza v meste Mád (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Orosz Gábor Vendégház Mád

Orosz Gábor Vendégház Mád

Ubytovanie (Penzión) Orosz Gábor Vendégház Mád. Orosz Gábor Vendégház Mád is set in Mád and has a garden and a terrace. Ubytovanie Orosz Gábor Vendégház Mád sa nachádza v meste Mád (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Nyúlászó Vendégház és Galéria

Nyúlászó Vendégház és Galéria

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nyúlászó Vendégház és Galéria. Set in Mád in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Nyúlászó Vendégház és Galéria features a balcony. Ubytovanie Nyúlászó Vendégház és Galéria sa nachádza v meste Mád (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ubytovanie v meste Mád

Mesto Mád sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 14 hotelov a ubytovanie v meste Mád.