Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Miškovec

V meste Miškovec (Maďarsko) máme celkom 103 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Miškovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Miškovec

Two Towers Apartman Miskolc

9,8

Two Towers Apartman Miskolc

Ubytovanie (Apartmán) Two Towers Apartman Miskolc. Two Towers Apartman Miskolc is set in Miskolc and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Two Towers Apartman Miskolc sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kriston Apartman

9,7

Kriston Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kriston Apartman. Situated in Miskolc, Kriston Apartman features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Kriston Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ex-HoMe Luxury

9,7

Ex-HoMe Luxury

Ubytovanie (Apartmán) Ex-HoMe Luxury. Ex-HoMe Luxury is set in Miskolc. This apartment offers free WiFi, a restaurant, as well as a garden. Ubytovanie Ex-HoMe Luxury sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aliz Apartman

9,7

Aliz Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Aliz Apartman. Located in Miskolc, Aliz Apartman provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 9 km from Miskolctapolca. Ubytovanie Aliz Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belvárosi Vintage Apartman a sétáló utcán

9,7

Belvárosi Vintage Apartman a sétáló utcán

Ubytovanie (Apartmán) Belvárosi Vintage Apartman a sétáló utcán. Set in Miskolc in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Belvárosi Vintage Apartman a sétáló utcán has a patio and garden views. Ubytovanie Belvárosi Vintage Apartman a sétáló utcán sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ida Apartman

9,7

Ida Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Ida Apartman. Located in Miskolc, Ida Apartman provides accommodation with a terrace and free WiFi. The property features city views and is 8 km from Miskolctapolca. Ubytovanie Ida Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hangulat apartman

9,7

Hangulat apartman

Ubytovanie (Apartmán) Hangulat apartman. Hangulat apartman is located in Miskolc. The apartment features city views and is 7 km from Miskolctapolca. Ubytovanie Hangulat apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Paradise Apartman

9,7

Paradise Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Paradise Apartman. Paradise Apartman is located in Miskolc. The air-conditioned accommodation is 7 km from Miskolctapolca. Ubytovanie Paradise Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Downtown Apartment Miskolc

9,7

Downtown Apartment Miskolc

Ubytovanie (Apartmány) Downtown Apartment Miskolc. Featuring air conditioning, Downtown Apartment Miskolc is situated in the centre of Miskolc, 140 metres from the pedestrian area with shops, cafés and... Ubytovanie Downtown Apartment Miskolc sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dia Apartman

9,7

Dia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Dia Apartman. Situated in Miskolc in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Dia Apartman features a patio and city views. Ubytovanie Dia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mokka Apartments

9,6

Mokka Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Mokka Apartments. Located in Miskolc in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Mokka Apartments provides accommodation with free WiFi. Miskolctapolca is 7 km from the apartment. Ubytovanie Mokka Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MSE Apartman

9,6

MSE Apartman

Ubytovanie (Apartmán) MSE Apartman. Set in Miskolc, at MSE Apartman guests have access to free WiFi. The apartment consists of 1 bedroom, a kitchen with dining area, and a bathroom. Ubytovanie MSE Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Centrál Apartman

9,6

Centrál Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Centrál Apartman. Centrál Apartman is located in Miskolc. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytovanie Centrál Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Geri Apartman Miskolc

9,6

Geri Apartman Miskolc

Ubytovanie (Apartmán) Geri Apartman Miskolc. Geri Apartman Miskolc is located in Miskolc. Featuring a balcony, the apartment is in an area where guests can engage in activities such as hiking, skiing... Ubytovanie Geri Apartman Miskolc sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Szechenyi Luxury Apartment

9,6

Szechenyi Luxury Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Szechenyi Luxury Apartment. Szechenyi Luxury Apartment is situated in Miskolc and offers a restaurant and a terrace. The property has city views and is 7 km from Miskolctapolca. Ubytovanie Szechenyi Luxury Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Smart Apartman Miskolc

9,6

Smart Apartman Miskolc

Ubytovanie (Apartmán) Smart Apartman Miskolc. Located in Miskolc, Smart Apartman Miskolc provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Smart Apartman Miskolc sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CENTER rooms

9,6

CENTER rooms

Ubytovanie (Bed and breakfast) CENTER rooms. Situated in Miskolc, 7 km from Miskolctapolca, CENTER rooms features a terrace and free WiFi. Ubytovanie CENTER rooms sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szatmari Apartman

9,5

Szatmari Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szatmari Apartman. Offering free WiFi and garden views, Szatmari Apartman is an accommodation located in Miskolc. Ubytovanie Szatmari Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mokka House

9,5

Mokka House

Ubytovanie (Bed and breakfast) Mokka House. Ubytovanie Mokka House so záhradou a terasou sa nachádza v meste Miskolc a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Mokka House sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szinva Apartman Miskolc

9,5

Szinva Apartman Miskolc

Ubytovanie (Apartmán) Szinva Apartman Miskolc. Located in the centre of Miskolc, the air-conditioned Szinva Apartman Miskolc offers self-catering accommodation with free WiFi. Ubytovanie Szinva Apartman Miskolc sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

A Ház

9,5

A Ház

Ubytovanie (Penzión) A Ház. Ubytovacie zariadenie A Ház sa nachádza v meste Miškovec a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. K dispozícii je záhrada. Ubytovanie A Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Széchenyi Apartman Miskolc belvárosban

9,5

Széchenyi Apartman Miskolc belvárosban

Ubytovanie (Apartmán) Széchenyi Apartman Miskolc belvárosban. Located in Miskolc, Széchenyi Apartman Miskolc belvárosban provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Széchenyi Apartman Miskolc belvárosban sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ZEN apartman - Miskolc

9,5

ZEN apartman - Miskolc

Ubytovanie (Apartmán) ZEN apartman - Miskolc. ZEN apartman - Miskolc is located in Miskolc. The air-conditioned accommodation is 7 km from Miskolctapolca. Ubytovanie ZEN apartman - Miskolc sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levandium Apartman

9,5

Levandium Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Levandium Apartman. Located in Miskolc, 6 km from Miskolctapolca, Levandium Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Levandium Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Tardosi Vendégház

9,5

Tardosi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tardosi Vendégház. Ubytovacie zariadenie Tardosi Vendégház sa nachádza v meste Miskolctapolca. Ubytovanie Tardosi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hill Side Apartman

9,5

Hill Side Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Hill Side Apartman. Offering free WiFi and city views, Hill Side Apartman is an accommodation situated in Miskolc. Ubytovanie Hill Side Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AJ - tér apartman miskolc

9,4

AJ - tér apartman miskolc

Ubytovanie (Apartmán) AJ - tér apartman miskolc. Located in Miskolc, AJ - tér apartman miskolc provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie AJ - tér apartman miskolc sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Urban Apartman

9,4

Urban Apartman

Ubytovanie (Privát) Urban Apartman. Set in Miskolc, Urban Apartman offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Urban Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Füge Vendégház

9,4

Füge Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Füge Vendégház. Füge Vendégház is situated in Miskolctapolca and has a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Füge Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AQUA SOLAR APARTMANHÁZ

9,4

AQUA SOLAR APARTMANHÁZ

Ubytovanie (Apartmánový hotel) AQUA SOLAR APARTMANHÁZ. Set in Miskolc, AQUA SOLAR APARTMANHÁZ offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor swimming pool. Ubytovanie AQUA SOLAR APARTMANHÁZ sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vagabond Apartman

9,4

Vagabond Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Vagabond Apartman. Apartmán Vagabond sa nachádza v Miškovci. Hosťom je k dispozícii bezplatné Wi-Fi a parkovanie v garáži. Ubytovanie Vagabond Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pál utcai Apartman

9,3

Pál utcai Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Pál utcai Apartman. Situated in Miskolc in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Pál utcai Apartman has a terrace. Ubytovanie Pál utcai Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SenoRita

9,3

SenoRita

Ubytovanie (Privát) SenoRita. Ubytovacie zariadenie SenoRita sa nachádza v Miškolci v boršodsko-abovsko-zemplínskej župe. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie SenoRita sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

City Center Apartman - Weidlich Palace - Miskolc

9,3

City Center Apartman - Weidlich Palace - Miskolc

Ubytovanie (Apartmán) City Center Apartman - Weidlich Palace - Miskolc. City Center Apartman - Weidlich Palace - Miskolc is set in Miskolc. Ubytovanie City Center Apartman - Weidlich Palace - Miskolc sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kazinczy Premium Apartment

9,3

Kazinczy Premium Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Kazinczy Premium Apartment. Kazinczy Premium Apartment is set in Miskolc and offers a restaurant. Ubytovanie Kazinczy Premium Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

City Center Lux Apartman

9,3

City Center Lux Apartman

Ubytovanie (Privát) City Center Lux Apartman. Ubytovacie zariadenie City Center Lux Apartman sa nachádza v meste Miskolc, 8 km od mesta Miskolctapolca, a ponúka vám terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie City Center Lux Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rigó Lak

9,3

Rigó Lak

Ubytovanie (Apartmány) Rigó Lak. Situated at the city centre, only 400 m from Városház square, Rigó Lak offers accommodation in Miskolc. Ubytovanie Rigó Lak sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hédi apartman

9,3

Hédi apartman

Ubytovanie (Apartmán) Hédi apartman. Set in Miskolc, Hédi apartman offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Hédi apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Katica Apartman

9,2

Katica Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Katica Apartman. Situated in Miskolc in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Katica Apartman features a balcony and city views. Ubytovanie Katica Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pizza Tábor Apartman

9,2

Pizza Tábor Apartman

Ubytovanie (Penzión) Pizza Tábor Apartman. Pizza Tábor Apartman provides air-conditioned rooms in Miskolc. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Pizza Tábor Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tulipán Vendégház

9,1

Tulipán Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tulipán Vendégház. Ubytovacie zariadenie Tulipán Vendégház sa nachádza v meste Miškolc, len 10 minút chôdze od centra. Ubytovanie Tulipán Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gesztenyés Apartman

9,1

Gesztenyés Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Gesztenyés Apartman. Situated in Miskolc, Gesztenyés Apartman features accommodation with a patio and free WiFi. The apartment has city views and is 4.4 km from Miskolctapolca. Ubytovanie Gesztenyés Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rákóczi Vendégház

9,1

Rákóczi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Rákóczi Vendégház. Ubytovanie Rákóczi Vendégház ponúka ubytovanie v Miškolci. V ubytovaní je k dispozícii gril, záhrada a terasa. Ubytovanie Rákóczi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Sétány Vendégház

9,1

Sétány Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sétány Vendégház. Ubytovanie Sétány Vendégház sa nachádza v Miškovci a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. K dispozícii je spoločná kuchyňa, bankomat a zmenáreň. Ubytovanie Sétány Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Babylon Pizzéria Vendégház

8,9

Babylon Pizzéria Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Babylon Pizzéria Vendégház. Boasting a restaurant and free WiFi throughout the property, Babylon Pizzéria Vendégház is situated in Miskolc. Ubytovanie Babylon Pizzéria Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Regina Vendégház Miskolc

8,9

Regina Vendégház Miskolc

Ubytovanie (Apartmán) Regina Vendégház Miskolc. Regina Vendégház Miskolc is located in quiet surroundings in a residential area of the city, just 150 metres from the DVTK Stadion, 5 km from the centre... Ubytovanie Regina Vendégház Miskolc sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lévay Villa Hotel

8,8

Lévay Villa Hotel

Ubytovanie (Hotel) Lévay Villa Hotel. Hotel Lévay Villa sa nachádza v štvrti mesta Miškovec plnej zelene, len pár minút chôdze od centra mesta. Ubytovanie Lévay Villa Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dolce Vita Panzió

8,8

Dolce Vita Panzió

Ubytovanie (Penzión) Dolce Vita Panzió. Tento penzión sa nachádza na pešej zóne, len 100 metrov od Národného divadla v meste Miškovec. Ubytovanie Dolce Vita Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

City Hotel Miskolc

8,7

City Hotel Miskolc

Ubytovanie (Hotel) City Hotel Miskolc. Tento kvalitný štýlový hotel v príjemnom prostredí v centre mesta Miškolc je ľahké nájsť a k jeho vybaveniu patria priestranné klimatizované izby s... Ubytovanie City Hotel Miskolc sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holdviola apartman

8,7

Holdviola apartman

Ubytovanie (Apartmán) Holdviola apartman. Located in Miskolc in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Holdviola apartman features a terrace. The accommodation is 1. Ubytovanie Holdviola apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Retron Szinva-Lux

8,7

Retron Szinva-Lux

Ubytovanie (Penzión) Retron Szinva-Lux. Retron Szinva-Lux features free WiFi throughout the property and views of city in Miskolc. The guest house features family rooms. Ubytovanie Retron Szinva-Lux sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Miškovec

Mesto Miškovec sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 103 hotelov a ubytovanie v meste Miškovec.