Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tiszaújváros

V meste Tiszaújváros (Maďarsko) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tiszaújváros

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tiszaújváros

Aqua Apartman

10

Aqua Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Aqua Apartman. Ubytovanie Aqua Apartman sa nachádza v obci Tiszaújváros. Ponúka klimatizáciu, balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Aqua Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Kertvárosi Apartman

9,7

Kertvárosi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Kertvárosi Apartman. Apartmán Kertvárosi sa nachádza v meste Tiszaújváros. Obec Miskolctapolca je vzdialená 25 km. Ubytovanie Kertvárosi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

MATE Apartmanok

9,5

MATE Apartmanok

Ubytovanie (Apartmán) MATE Apartmanok. Apartmán MATE Apartmanok sa nachádza v centre mesta Tiszaújváros. Počas pobytu v ňom máte k dispozícii terasu i bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie MATE Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Bíbor Apartman

9,4

Bíbor Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Bíbor Apartman. Ubytovacie zariadenie Bíbor Apartman sa nachádza v obci Tiszaújváros a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Bíbor Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Tisia Hotel & Spa

9,4

Tisia Hotel & Spa

Ubytovanie (Hotel) Tisia Hotel & Spa. Ubytovacie zariadenie Tisia Hotel & Spa sa nachádza v meste Tiszaújváros a ponúka bar, záhradu, kúpeľné a wellness centrum a bezplatné Wi-Fi vo všetkých... Ubytovanie Tisia Hotel & Spa sa nachádza v meste Tiszaújváros (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Kertvárosi Apartman II

9,3

Kertvárosi Apartman II

Ubytovanie (Apartmán) Kertvárosi Apartman II. Ubytovacie zariadenie Kertvárosi Apartman II sa nachádza v meste Tiszaújváros. Na mieste môžete využívať klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Kertvárosi Apartman II sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Kupai Apartman

9,1

Kupai Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kupai Apartman. Ubytovacie zariadenie Kupai Apartman sa nachádza v meste Tiszaújváros a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Kupai Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

NN Boutique Hotel

8,9

NN Boutique Hotel

Ubytovanie (Hotel) NN Boutique Hotel. Ubytovacie zariadenie NN Boutique Hotel sa nachádza v meste Tiszaújváros a poskytuje ubytovanie s reštauráciou, barom, záhradou, bezplatným Wi-Fi dostupným... Ubytovanie NN Boutique Hotel sa nachádza v meste Tiszaújváros (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Veronika Hotel

8,7

Veronika Hotel

Ubytovanie (Hotel) Veronika Hotel. Štvorhviezdičkový hotel Veronika sa nachádza v meste Tiszaújváros, 15 minút chôdze od železničnej stanice a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Veronika Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Beregi Apartman

8,3

Beregi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Beregi Apartman. Located in Tiszaújváros in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Beregi Apartman provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Beregi Apartman sa nachádza v meste Tiszaújváros (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Tisza Apartman

8,1

Tisza Apartman

Ubytovanie (Penzión) Tisza Apartman. Ubytovacie zariadenie Tisza Apartman sa nachádza v meste Tiszaújváros, 700 metrov od termálnych kúpeľov Tiszaújváros a 500 metrov od hlavnej cesty č.35. Ubytovanie Tisza Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Alexandra vendégház

7,7

Alexandra vendégház

Ubytovanie (Penzión) Alexandra vendégház. Ubytovanie Alexandra vendégház sa nachádza v meste Tiszaújváros a ponúka bezplatné bicykle, spoločenskú miestnosť, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých... Ubytovanie Alexandra vendégház sa nachádza v meste Tiszaújváros (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

EDITT PANEL VENDÉGHAZ

6,7

EDITT PANEL VENDÉGHAZ

Ubytovanie (Dovolenkový dom) EDITT PANEL VENDÉGHAZ. Set in Tiszaújváros in the Borsod-Abauj-Zemplen region, EDITT PANEL VENDÉGHAZ has a patio and garden views. Ubytovanie EDITT PANEL VENDÉGHAZ sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Balika vendégház

6,6

Balika vendégház

Ubytovanie (Penzión) Balika vendégház. Súčasťou ubytovacieho zariadenia Balika vendégház v meste Tiszaújváros je záhrada, tenisový kurt, terasa, bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Balika vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Edit Vendégház

6,1

Edit Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Edit Vendégház. Ubytovacie zariadenie Edit Vendégház ponúka ubytovanie so záhradou, grilom a terasou v letovisku Tiszaújváros. Ubytovanie Edit Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hotel Phőnix***

6

Hotel Phőnix***

Ubytovanie (Hotel) Hotel Phőnix***. Tento moderný hotel sa nachádza na severovýchode Maďarska, v srdci mesta Tiszaújváros, len 5 km od rieky Tisa a neďaleko diaľnice M3. Ubytovanie Hotel Phőnix*** sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

szandika vendégház

6

szandika vendégház

Ubytovanie (Penzión) szandika vendégház. Ubytovanie szandika vendégház sa nachádza v meste Tiszaújváros. Ponúka ubytovanie so súkromnou terasou. Ubytovanie szandika vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Juniperus Apartman

Juniperus Apartman

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Juniperus Apartman. Located in Tiszaújváros in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Juniperus Apartman provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Juniperus Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Juniperus Apartman 2

Juniperus Apartman 2

Ubytovanie (Apartmán) Juniperus Apartman 2. Juniperus Apartman 2 is situated in Tiszaújváros. The accommodation is 26 km from Miskolctapolca. Ubytovanie Juniperus Apartman 2 sa nachádza v meste Tiszaújváros (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Tiszaújváros apartman

Tiszaújváros apartman

Ubytovanie (Apartmán) Tiszaújváros apartman. Tiszaújváros apartman is set in Tiszaújváros. Featuring garden and city views, this apartment also has free WiFi. Ubytovanie Tiszaújváros apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Szederkèny Vendèghàz

Szederkèny Vendèghàz

Ubytovanie (Apartmán) Szederkèny Vendèghàz. Located in Tiszaújváros, Szederkèny Vendèghàz provides accommodation with a patio and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Szederkèny Vendèghàz sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Szederkény vendégház

Szederkény vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Szederkény vendégház. Szederkény vendégház is set in Tiszaújváros and offers a garden. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Szederkény vendégház sa nachádza v meste Tiszaújváros (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ubytovanie v meste Tiszaújváros

Mesto Tiszaújváros sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Tiszaújváros.