Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tiszaújváros

V meste Tiszaújváros (Maďarsko) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tiszaújváros

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tiszaújváros

Aqua Apartman

10

Aqua Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Aqua Apartman. Ubytovanie Aqua Apartman sa nachádza v obci Tiszaújváros. Ponúka klimatizáciu, balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Aqua Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kertvárosi Apartman

9,7

Kertvárosi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Kertvárosi Apartman. Apartmán Kertvárosi sa nachádza v meste Tiszaújváros. Obec Miskolctapolca je vzdialená 25 km. Ubytovanie Kertvárosi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MATE Apartmanok

9,5

MATE Apartmanok

Ubytovanie (Apartmán) MATE Apartmanok. Apartmán MATE Apartmanok sa nachádza v centre mesta Tiszaújváros. Počas pobytu v ňom máte k dispozícii terasu i bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie MATE Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bíbor Apartman

9,4

Bíbor Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Bíbor Apartman. Ubytovacie zariadenie Bíbor Apartman sa nachádza v obci Tiszaújváros a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Bíbor Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kertvárosi Apartman II

9,3

Kertvárosi Apartman II

Ubytovanie (Apartmán) Kertvárosi Apartman II. Ubytovacie zariadenie Kertvárosi Apartman II sa nachádza v meste Tiszaújváros. Na mieste môžete využívať klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Kertvárosi Apartman II sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kupai Apartman

9,1

Kupai Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kupai Apartman. Ubytovacie zariadenie Kupai Apartman sa nachádza v meste Tiszaújváros a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Kupai Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Veronika Hotel

8,7

Veronika Hotel

Ubytovanie (Hotel) Veronika Hotel. Štvorhviezdičkový hotel Veronika sa nachádza v meste Tiszaújváros, 15 minút chôdze od železničnej stanice a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Veronika Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tisza Apartman

8,1

Tisza Apartman

Ubytovanie (Penzión) Tisza Apartman. Ubytovacie zariadenie Tisza Apartman sa nachádza v meste Tiszaújváros, 700 metrov od termálnych kúpeľov Tiszaújváros a 500 metrov od hlavnej cesty č.35. Ubytovanie Tisza Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

EDITT PANEL VENDÉGHAZ

6,7

EDITT PANEL VENDÉGHAZ

Ubytovanie (Dovolenkový dom) EDITT PANEL VENDÉGHAZ. Set in Tiszaújváros in the Borsod-Abauj-Zemplen region, EDITT PANEL VENDÉGHAZ has a patio and garden views. Ubytovanie EDITT PANEL VENDÉGHAZ sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balika vendégház

6,6

Balika vendégház

Ubytovanie (Penzión) Balika vendégház. Súčasťou ubytovacieho zariadenia Balika vendégház v meste Tiszaújváros je záhrada, tenisový kurt, terasa, bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Balika vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Edit Vendégház

6,1

Edit Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Edit Vendégház. Ubytovacie zariadenie Edit Vendégház ponúka ubytovanie so záhradou, grilom a terasou v letovisku Tiszaújváros. Ubytovanie Edit Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

szandika vendégház

6

szandika vendégház

Ubytovanie (Penzión) szandika vendégház. Ubytovanie szandika vendégház sa nachádza v meste Tiszaújváros. Ponúka ubytovanie so súkromnou terasou. Ubytovanie szandika vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Phőnix***

6

Hotel Phőnix***

Ubytovanie (Hotel) Hotel Phőnix***. Tento moderný hotel sa nachádza na severovýchode Maďarska, v srdci mesta Tiszaújváros, len 5 km od rieky Tisa a neďaleko diaľnice M3. Ubytovanie Hotel Phőnix*** sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Juniperus Apartman

Juniperus Apartman

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Juniperus Apartman. Located in Tiszaújváros in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Juniperus Apartman provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Juniperus Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dénes Apartmanház Kft.

Dénes Apartmanház Kft.

Ubytovanie (Apartmán) Dénes Apartmanház Kft.. Dénes Apartmanház Kft. Is located in Tiszaújváros. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment also comes with 1 bathroom. Ubytovanie Dénes Apartmanház Kft. sa nachádza v meste Tiszaújváros (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Juniperus Apartman 2

Juniperus Apartman 2

Ubytovanie (Apartmán) Juniperus Apartman 2. Juniperus Apartman 2 is situated in Tiszaújváros. The accommodation is 26 km from Miskolctapolca. Ubytovanie Juniperus Apartman 2 sa nachádza v meste Tiszaújváros (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tiszaújváros apartman

Tiszaújváros apartman

Ubytovanie (Apartmán) Tiszaújváros apartman. Tiszaújváros apartman is set in Tiszaújváros. Featuring garden and city views, this apartment also has free WiFi. Ubytovanie Tiszaújváros apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szederkény vendégház

Szederkény vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Szederkény vendégház. Szederkény vendégház is set in Tiszaújváros and offers a garden. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Szederkény vendégház sa nachádza v meste Tiszaújváros (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szederkèny Vendèghàz

Szederkèny Vendèghàz

Ubytovanie (Apartmán) Szederkèny Vendèghàz. Located in Tiszaújváros, Szederkèny Vendèghàz provides accommodation with a patio and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Szederkèny Vendèghàz sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Tiszaújváros

Mesto Tiszaújváros sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Tiszaújváros.