Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bribir

V meste Bribir (Chorvátsko) máme celkom 113 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bribir

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bribir

Dora House

10

Dora House

Ubytovanie (Penzión) Dora House. Situated in Bribir, within 2 km of Uvala Slana Beach and 2 km of Poli Mora Beach, Dora House features accommodation with a garden and free WiFi throughout... Ubytovanie Dora House sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zelena Oaza Mira Bribir

9,9

Zelena Oaza Mira Bribir

Ubytovanie (Apartmán) Zelena Oaza Mira Bribir. Ubytovacie zariadenie Zelena Oaza Mira Bribir ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady v obci Bribir. Môže sa pochváliť záhradou a... Ubytovanie Zelena Oaza Mira Bribir sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Oliva Bribir

9,9

Villa Oliva Bribir

Ubytovanie (Vila) Villa Oliva Bribir. Situated in Bribir, 2.7 km from Poli Mora Beach and 2.9 km from Uvala Slana Beach, Villa Oliva Bribir offers an outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytovanie Villa Oliva Bribir sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 288 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marisan

9,9

Villa Marisan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Marisan. Ubytovacie zariadenie Villa Marisan sa nachádza v meste Bribir a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Villa Marisan sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mare & Bartol

9,8

Apartments Mare & Bartol

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mare & Bartol. Located in Bribir, Apartments Mare & Bartol provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Apartments Mare & Bartol sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Podorih

9,8

Podorih

Ubytovanie (Apartmány) Podorih. Located in Bribir, Podorih provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor swimming pool. Ubytovanie Podorih sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ana

9,7

Apartment Ana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ana. Apartmán Ana s terasou sa nachádza v obci Bribir vzdialenej 40 km od mesta Opatija a 30 km od mesta Rijeka. Ubytovanie Apartment Ana sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Monte Adria

9,7

Villa Monte Adria

Ubytovanie (Vila) Villa Monte Adria. Featuring pool views, Villa Monte Adria provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden, around 2. Ubytovanie Villa Monte Adria sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 230 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Śumska kuća

9,7

Śumska kuća

Ubytovanie (Horská chata) Śumska kuća. Śumska kuća is located in Bribir and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Śumska kuća sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacation home Vesna

9,6

Vacation home Vesna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation home Vesna. Located in Bribir, Vacation home Vesna provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Vacation home Vesna sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Jerčinović

9,6

Apartman Jerčinović

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Jerčinović. Apartman Jerčinović is located in Bribir and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Apartman Jerčinović sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ugrini 41

9,6

Ugrini 41

Ubytovanie (Apartmán) Ugrini 41. Ugrini 41 is situated in Bribir and offers a terrace. The apartment consists of 2 separate bedrooms, 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Ugrini 41 sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

House with pool

9,3

House with pool

Ubytovanie (Vila) House with pool. Located in Bribir, House with pool provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie House with pool sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 217 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maestral

8,9

Maestral

Ubytovanie (Apartmány) Maestral. Ubytovacie zariadenie Maestral sa nachádza v obci Bribir a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou. Ubytovanie Maestral sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Matanovi dvori

8,9

Matanovi dvori

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Matanovi dvori. Ubytovacie zariadenie Matanovi dvori sa nachádza v letovisku Bribir v Primorsko-goranskej župe a má balkón. Ubytovanie Matanovi dvori sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AS Apartment

8,8

AS Apartment

Ubytovanie (Apartmány) AS Apartment. Ubytovacie zariadenie AS Apartment sa nachádza v obci Bribir, 2,9 km od nudistickej pláže Selce. Ubytovanie AS Apartment sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Bribir Podgori

8,5

Holiday home Bribir Podgori

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Bribir Podgori. Set in Bribir in the Primorsko-Goranska županija region, Holiday home Bribir Podgori is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Holiday home Bribir Podgori sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 233 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Karla

8,3

Apartment Karla

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Karla. Klimatizovaný apartmán Karla sa nachádza v obci Bribir, 40 km od mesta Opatija a 30 km od Rijeky. Ubytovanie Apartment Karla sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Varelija

8,3

Apartment Varelija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Varelija. Apartmán sa nachádza v obci Bribir, 39 km od Opatije a 30 km od Rijeky. Je vhodný pre pobyt s domácim zvieraťom. Ubytovanie Apartment Varelija sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marija II

8,2

Apartments Marija II

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija II. Ubytovacie zariadenie Apartments Marija II sa nachádza v obci Bribir v Prímorsko-gorskokotarskej župe a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatné... Ubytovanie Apartments Marija II sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Katica

6,9

Vila Katica

Ubytovanie (Apartmán) Vila Katica. Ubytovacie zariadenie Vila Katica sa nachádza v obci Bribir a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vila Katica sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Bribir 34934

Apartment in Bribir 34934

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Bribir 34934. Apartment in Bribir 34934 is set in Bribir. The accommodation is 2. Ubytovanie Apartment in Bribir 34934 sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Bribir 15452

Apartment in Bribir 15452

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Bribir 15452. Apartment in Bribir 15452 is set in Bribir. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment in Bribir 15452 sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments LELU

Apartments LELU

Ubytovanie (Apartmány) Apartments LELU. Situated in Bribir in the Primorsko-Goranska županija region, Apartments LELU features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments LELU sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor DINO

Kuća za odmor DINO

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor DINO. Kuća za odmor DINO is located in Bribir and offers a garden and a terrace. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Kuća za odmor DINO sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BEBA EDO

BEBA EDO

Ubytovanie (Dovolenkový dom) BEBA EDO. Set in Bribir, BEBA EDO offers accommodation with a private pool, a terrace and sea views. Ubytovanie BEBA EDO sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Villa Adry 2

House Villa Adry 2

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Villa Adry 2. House Villa Adry 2 offers accommodation in Bribir, 2.5 km from The View Beach and 2.7 km from Uvala Slana Beach. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie House Villa Adry 2 sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Mazor 400S

Haus Mazor 400S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Mazor 400S. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Haus Mazor 400S is set in Bribir. This holiday home offers accommodation with a balcony. Ubytovanie Haus Mazor 400S sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

DARKO

DARKO

Ubytovanie (Dovolenkový dom) DARKO. Situated in Bribir and only 2.1 km from The View Beach, DARKO features accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie DARKO sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 179 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Bribir 39128

Holiday home in Bribir 39128

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Bribir 39128. Holiday home in Bribir 39128 is set in Bribir. The accommodation is 8 km from Crikvenica, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Holiday home in Bribir 39128 sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 291 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Bribir 34023

Holiday home in Bribir 34023

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Bribir 34023. Holiday home in Bribir 34023 is set in Bribir. It is located 3 km from Dog Beach Lučica Podvorska and provides free WiFi and free private parking. Ubytovanie Holiday home in Bribir 34023 sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 195 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Eddy

House Eddy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Eddy. House Eddy is located in Bribir. The air-conditioned accommodation is 8 km from Crikvenica, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie House Eddy sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 189 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vinodol

Villa Vinodol

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Vinodol. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Vinodol is located in Bribir. The property features garden and sea views, and is 2. Ubytovanie Villa Vinodol sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Bribir

One-Bedroom Holiday Home in Bribir

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Bribir. One-Bedroom Holiday Home in Bribir is located in Bribir and offers barbecue facilities. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Bribir sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 275 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Blue

Blue

Ubytovanie (Apartmán) Blue. Blue is situated in Bribir and offers a garden. This apartment also has free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Blue sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kirica

Villa Kirica

Ubytovanie (Vila) Villa Kirica. Vila Kirica sa nachádza v meste Bribir. Táto vila má záhradu. Vila má 5 spální, TV a kompletne vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou, chladničkou a práčkou. Ubytovanie Villa Kirica sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 358 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Paden

Apartman Paden

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Paden. Set in Bribir in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman Paden features a balcony. Ubytovanie Apartman Paden sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tina

Apartment Tina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment Tina. Apartment Tina is situated in Bribir and offers a terrace. Ubytovanie Apartment Tina sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House ADRIJANA

House ADRIJANA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House ADRIJANA. Set in Bribir, this holiday home is 40 km from Opatija. The property features views of the garden and is 29 km from Rijeka. Ubytovanie House ADRIJANA sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green House Adria

Green House Adria

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Green House Adria. Set just 3 km from Dog Beach Lučica Podvorska, Green House Adria offers accommodation in Bribir with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared... Ubytovanie Green House Adria sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 227 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA KIRICA

VILLA KIRICA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) VILLA KIRICA. Situated in Bribir in the Primorsko-Goranska županija region, VILLA KIRICA has a garden. This property offers access to a terrace. Ubytovanie VILLA KIRICA sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 296 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Bribir 39518

Holiday home in Bribir 39518

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Bribir 39518. Holiday home in Bribir 39518 is set in Bribir. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchenette. Ubytovanie Holiday home in Bribir 39518 sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 192 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Dedina srića

Holiday Home Dedina srića

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Dedina srića. Set in Bribir, Holiday Home Dedina srića offers a private pool. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Holiday Home Dedina srića sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuca Margareta

Kuca Margareta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuca Margareta. Featuring a garden, private pool and garden views, Kuca Margareta is located in Bribir. Ubytovanie Kuca Margareta sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 216 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Leon

Leon

Ubytovanie (Apartmán) Leon. Set in Bribir in the Primorsko-Goranska županija region, Leon has a garden. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Leon sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Five-Bedroom Holiday Home in Bribir

Five-Bedroom Holiday Home in Bribir

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Five-Bedroom Holiday Home in Bribir. Located in Bribir, Five-Bedroom Holiday Home in Bribir features a private pool. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Five-Bedroom Holiday Home in Bribir sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 546 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cila Country House

Cila Country House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cila Country House. Ubytovacie zariadenie Cila Country House sa nachádza v starom kamennom dome v obci Bribir. Ponúka vám terasu s výhľadom na more, záhradu a gril. Ubytovanie Cila Country House sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mediterran

Villa Mediterran

Ubytovanie (Vila) Villa Mediterran. Villa Mediterran is situated in Bribir and offers a bar and a garden. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Villa Mediterran sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Summer Residence Illyria

Summer Residence Illyria

Ubytovanie (Apartmány) Summer Residence Illyria. Apartmán Velebit sa nachádza na pokojnom mieste v meste Bribir a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Summer Residence Illyria sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Soba Željka

Soba Željka

Ubytovanie (Penzión) Soba Željka. Situated in Bribir, Soba Željka features accommodation with private terraces. All rooms are fitted with a balcony with views of the garden. Ubytovanie Soba Željka sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Bribir

Three-Bedroom Holiday Home in Bribir

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Bribir. Located in Bribir in the Primorsko-Goranska županija region, Three-Bedroom Holiday Home in Bribir is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Bribir sa nachádza v meste Bribir (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Bribir

Mesto Bribir sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 113 hotelov a ubytovanie v meste Bribir.