Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Brinje

V meste Brinje (Chorvátsko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Brinje

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Brinje

Kuća za odmor Šegota

8,7

Kuća za odmor Šegota

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Šegota. Set in Brinje in the Lika-Senj County region, Kuća za odmor Šegota features a garden. Ubytovanie Kuća za odmor Šegota sa nachádza v meste Brinje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Lika Jug

8

Hotel Lika Jug

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lika Jug. Hotel Lika Jug sa nachádza v meste Brinje a ponúka bar. Ubytovanie Hotel Lika Jug sa nachádza v meste Brinje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Lika Sjever

7,5

Hotel Lika Sjever

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lika Sjever. Hotel sa nachádza v Brinje, 41 km od Plitvických jazier, a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, reštauráciu a možnosť ubytovania s domácim... Ubytovanie Hotel Lika Sjever sa nachádza v meste Brinje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Valinčić

Kuća za odmor Valinčić

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Valinčić. Kuća za odmor Valinčić is situated in Brinje and offers a bar, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Kuća za odmor Valinčić sa nachádza v meste Brinje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse L&K

Guesthouse L&K

Ubytovanie (Apartmán) Guesthouse L&K. Located in Brinje in the Lika-Senj County region, Guesthouse L&K has a terrace and city views. Ubytovanie Guesthouse L&K sa nachádza v meste Brinje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Brinje

Mesto Brinje sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Brinje.