Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Brseč

V meste Brseč (Chorvátsko) máme celkom 56 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Brseč

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Brseč

Apartments Sandra

9,9

Apartments Sandra

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sandra. Located in the picturesque little town of Brseč, Apartments Sandra is surrounded by the lush garden and offers modern-style apartments with free Wi-Fi, air... Ubytovanie Apartments Sandra sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartment Marija with terrace

9,9

Apartment Marija with terrace

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija with terrace. Apartmán Marija with terrace sa nachádza v mestečku Brseč, 19 km od Opatije. Naskytá sa z neho výhľad na more a je vzdialený 48 km od mesta Rovinj. Ubytovanie Apartment Marija with terrace sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartmans Renata - Brseč

9,8

Apartmans Renata - Brseč

Ubytovanie (Apartmány) Apartmans Renata - Brseč. Set in Brseč, 19 km from Rabac, Apartmans Renata - Brseč offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmans Renata - Brseč sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Diana Holiday Home

9,7

Diana Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Diana Holiday Home. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Diana Holiday Home is set in Brseč. Ubytovanie Diana Holiday Home sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Diana Apartman

9,6

Diana Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Diana Apartman. Located in Brseč, 2.1 km from Jelenščica Beach and 2.4 km from Uboka Beach, Diana Apartman offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Diana Apartman sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartment Belici

9,6

Apartment Belici

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Belici. Apartment Belici is located in Brseč and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Belici sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartments Tinka

9,5

Apartments Tinka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tinka. Apartmány Tinka sa nachádzajú v meste Zagore, asi 2 km od mesta Brseč, a ponúkajú gril. Ubytovanie Apartments Tinka sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartment Podini

9,5

Apartment Podini

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Podini. Set in Brseč in the Istria region, with Jelenščica Beach and Uboka Beach nearby, Apartment Podini offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartment Podini sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartment Natali

9,5

Apartment Natali

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Natali. Featuring garden views, Apartment Natali provides accommodation with a garden and a patio, around 2.2 km from Uboka Beach. Ubytovanie Apartment Natali sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Villa Ivanini

9,4

Villa Ivanini

Ubytovanie (Vila) Villa Ivanini. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Ivanini is located in Brseč. Ubytovanie Villa Ivanini sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartment Kristijan

9,4

Apartment Kristijan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kristijan. Located in Brseč in the Istria region, Apartment Kristijan is a 3-star property featuring free WiFi. The air-conditioned accommodation is 27 km from Rabac. Ubytovanie Apartment Kristijan sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartments & Rooms Nada

9,3

Apartments & Rooms Nada

Ubytovanie (Penzión) Apartments & Rooms Nada. Ubytovacie zariadenie Apartments & Rooms Nada sa nachádza 400 metrov od mora v obci Brseč a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments & Rooms Nada sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Guesthouse Villa AnnaDora

9,3

Guesthouse Villa AnnaDora

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Villa AnnaDora. Penzión Guesthouse Villa AnnaDora sa nachádza v očarujúcom istrijskom mestečku Brseč a ponúka vám záhradu s terasou a grilom, ako aj klimatizované izby a... Ubytovanie Guesthouse Villa AnnaDora sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartments by the sea Brsec, Opatija - 2359

9,2

Apartments by the sea Brsec, Opatija - 2359

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Brsec, Opatija - 2359. Set in Brseč in the Istria region, Apartments by the sea Brsec, Opatija - 2359 offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Brsec, Opatija - 2359 sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartments Franelli

8,8

Apartments Franelli

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Franelli. Apartmány Franelli sa nachádzajú na vyvýšenom mieste a ponúkajú klimatizované ubytovacie jednotky s balkónom s panoramatickým výhľadom na Jadranské more. Ubytovanie Apartments Franelli sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartment Nadija

8,8

Apartment Nadija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nadija. Apartment Nadija sa nachádza v Brseči a ponúka záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na mesto. Ubytovanie Apartment Nadija sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartments Martina

8,8

Apartments Martina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Martina. Set in Brseč, Apartments Martina features accommodation with air conditioning and access to a garden with BBQ facilities. Ubytovanie Apartments Martina sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Studio Brsec 2359a

8,7

Studio Brsec 2359a

Ubytovanie (Apartmán) Studio Brsec 2359a. Located in Brseč in the Istria region, Studio Brsec 2359a features a terrace. Ubytovanie Studio Brsec 2359a sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

piccolo paradiso

8,7

piccolo paradiso

Ubytovanie (Dovolenkový dom) piccolo paradiso. Piccolo paradiso is located in Brseč and offers a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie piccolo paradiso sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Villa Milena

Villa Milena

Ubytovanie (Vila) Villa Milena. Offering an outdoor pool, this stone-built, split-level villa provides sun loungers and an outdoor dining area. The beach is located 2 km from Villa... Ubytovanie Villa Milena sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartments Andela

Apartments Andela

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Andela. Situated in Brseč in the Istria region, Apartments Andela features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Andela sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartment Vedran - Brsec Old Town

Apartment Vedran - Brsec Old Town

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vedran - Brsec Old Town. Boasting a terrace, Apartment Vedran - Brsec Old Town offers accommodation in Brseč with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartment Vedran - Brsec Old Town sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartman Buba

Apartman Buba

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Buba. Located in Brseč in the Istria region, Apartman Buba features a terrace. The property is 46 km from Pula and free private parking is provided. Ubytovanie Apartman Buba sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartaman Sisol

Apartaman Sisol

Ubytovanie (Apartmán) Apartaman Sisol. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartaman Sisol is located in Brseč. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Apartaman Sisol sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartments Villa Tara

Apartments Villa Tara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Tara. Located in Brseč, 27 km from Rabac, Apartments Villa Tara provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Villa Tara sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Sea view

Holiday Home Sea view

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Sea view. Situated in Brseč in the Istria region, Holiday Home Sea view has a patio and garden views. Ubytovanie Holiday Home Sea view sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Luna

Holiday Home Luna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Luna. Located in Brseč, Holiday Home Luna provides a private pool. Ubytovanie Holiday Home Luna sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Villa Chiara

Villa Chiara

Ubytovanie (Vila) Villa Chiara. Offering free WiFi and sea views, Villa Chiara is decorated in rusty style and offers accommodation in Brseč. This property offers access to a terrace. Ubytovanie Villa Chiara sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartment Buba

Apartment Buba

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Buba. Situated in Brseč in the Istria region, Apartment Buba features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Buba sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartment Villa Tara.2

Apartment Villa Tara.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Villa Tara.2. Apartment Villa Tara.2 is set in Brseč. The air-conditioned accommodation is 27 km from Rabac, and guests benefit from private parking available on site... Ubytovanie Apartment Villa Tara.2 sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Apartment Villa Tara.1

Apartment Villa Tara.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Villa Tara.1. Apartment Villa Tara.1 is set in Brseč. The air-conditioned accommodation is 27 km from Rabac, and guests benefit from private parking available on site... Ubytovanie Apartment Villa Tara.1 sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Villa Stonegate Estate

Villa Stonegate Estate

Ubytovanie (Vila) Villa Stonegate Estate. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Stonegate Estate is located in Brseč. Ubytovanie Villa Stonegate Estate sa nachádza v meste Brseč (Chorvátsko - Istria).

Ubytovanie v meste Brseč

Mesto Brseč sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 56 hotelov a ubytovanie v meste Brseč.