Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bük

V meste Bük (Maďarsko) máme celkom 185 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bük

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bük

Mezei Kuckó Apartman

10

Mezei Kuckó Apartman

Ubytovanie (Privát) Mezei Kuckó Apartman. Set in Bük, Mezei Kuckó Apartman offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. A fridge and kettle are also offered. Ubytovanie Mezei Kuckó Apartman sa nachádza v meste Bük (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eliza Birdland Golf Apartman

10

Eliza Birdland Golf Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Eliza Birdland Golf Apartman. Located in the Bükfürdő district in Bük, Eliza Birdland Golf Apartman provides an equipped accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Eliza Birdland Golf Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jerry Apartman in Birdland

9,9

Jerry Apartman in Birdland

Ubytovanie (Apartmán) Jerry Apartman in Birdland. Jerry Apartman in Birdland is set in Bük. The air-conditioned accommodation is 26 km from Sárvár, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie Jerry Apartman in Birdland sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csabai Vendégház

9,9

Csabai Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Csabai Vendégház. Csabai Vendégház is quietly located in Bük. It offers free Wi-Fi, free parking and free bike rental. A thermal bath is 2 km away. Breakfast is available. Ubytovanie Csabai Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mészáros apartman

9,8

Mészáros apartman

Ubytovanie (Apartmán) Mészáros apartman. Situated in Bük in the Vas region, Mészáros apartman features a balcony. Ubytovanie Mészáros apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Judit Vendégház

9,8

Judit Vendégház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Judit Vendégház. Only 150 metres from the city centre, Judit Vendégház is located in a green residential area of Bük, popular thermal destination. Ubytovanie Judit Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levendula Vendégház

9,8

Levendula Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Levendula Vendégház. Set in Bük, Levendula Vendégház features a terrace. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi... Ubytovanie Levendula Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Forrás-G Vendégház

9,8

Forrás-G Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Forrás-G Vendégház. Forrás-G Vendégház in Bük offers a garden with barbecue facilities and apartments with free WiFi access. The Bükfürdő Thermal Bath is 2. Ubytovanie Forrás-G Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kovács Vendégház

9,8

Kovács Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kovács Vendégház. Set in Bük, Kovács Vendégház features free bikes, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Kovács Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kata vendégház

9,7

Kata vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kata vendégház. Set in Bük, Kata vendégház offers a garden. Featuring a shared kitchen, this property also provides guests with a terrace. Ubytovanie Kata vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kamilla Apartman Villapark

9,7

Kamilla Apartman Villapark

Ubytovanie (Apartmán) Kamilla Apartman Villapark. Located in Bük in the Vas region, Kamilla Apartman Villapark has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 27 km from Sárvár. Ubytovanie Kamilla Apartman Villapark sa nachádza v meste Bük (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bettina Vendégház

9,7

Bettina Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Bettina Vendégház. Bettina Vendégház is located in Bük, 2 km from the Bükfürdő thermal bath and offers en-suite rooms with TV, free WiFi and a garden. Ubytovanie Bettina Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hanna Apartman

9,7

Hanna Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Hanna Apartman. Set in Bük in the Vas region, Hanna Apartman features a patio and garden views. Ubytovanie Hanna Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

YELLOW APARTMAN

9,6

YELLOW APARTMAN

Ubytovanie (Apartmán) YELLOW APARTMAN. Offering free bikes and a terrace, YELLOW APARTMAN is set in the Bükfürdő district in Bük. Ubytovanie YELLOW APARTMAN sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bono Apartment

9,6

Bono Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Bono Apartment. Providing a terrace, Bono Apartment is located in the Bükfürdő district in Bük. Ubytovanie Bono Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beta Apartman

9,6

Beta Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Beta Apartman. Beta Apartman is located in Bük and offers a three-storey holiday home with a balcony and a terrace with access to the garden. Ubytovanie Beta Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lovasi

9,6

Apartman Lovasi

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Lovasi. Set in Bük, 25 km from Sárvár, Apartman Lovasi offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Apartman Lovasi sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Janza Apartmanház

9,6

Janza Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Janza Apartmanház. Peacefully located in a residential area of Bük, Janza Apartmanház is 2 km from the thermal bath and it provides apartments with terrace, a well-equipped... Ubytovanie Janza Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chance Apartman

9,6

Chance Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Chance Apartman. Situated in Bük in the Vas region, Chance Apartman has a terrace and city views. Ubytovanie Chance Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tímea Apartman

9,6

Tímea Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Tímea Apartman. Tímea Apartman is set in Bük and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Tímea Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Németh Vendégház

9,6

Németh Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Németh Vendégház. In Bük, 2 km from the Thermal Bath, Németh Vendégház features en-suite rooms and a garden. Free WiFi is available in the property. Ubytovanie Németh Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erelia Cottage

9,6

Erelia Cottage

Ubytovanie (Apartmán) Erelia Cottage. Featuring a tiled stove in its spacious living room and furnished terraces, Erelia Cottage is 2 km from the Thermal Bath and Wellness Center of Bükfürdő. Ubytovanie Erelia Cottage sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Siesta

9,5

Apartman Siesta

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Siesta. The family-run Apartman Siesta is located in the green area of the village Bük, 1.8 km from the thermal bath. Ubytovanie Apartman Siesta sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Honfoglalas Apartment

9,5

Honfoglalas Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Honfoglalas Apartment. Situated in Bük, 26 km from Sárvár, Honfoglalas Apartment features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. The apartment offers a sun terrace. Ubytovanie Honfoglalas Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elizabeth Apartmanház

9,5

Elizabeth Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Elizabeth Apartmanház. Offering different accommodations in a 2-storey house, Elizabeth Apartmanház is 2,500 metres from the Bükfürdő Thermal Bath. Ubytovanie Elizabeth Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Sol Apartments

9,4

Sol Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Sol Apartments. Apartmány Sol ponúkajú funkčne zariadené apartmány a masážne centrum v dedine Bük, 2,5 km od termálnych kúpeľov. Ubytovanie Sol Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Várkonyi Vendégház

9,4

Várkonyi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Várkonyi Vendégház. Penzión Várkonyi Vendégház sa nachádza 5 minút jazdy od termálnych kúpeľov Bük. Ponúka izby s terasou a výhľadom do záhrady. Objednať si tu môžete i... Ubytovanie Várkonyi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aszú Vendégház

9,4

Aszú Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Aszú Vendégház. Set in the thermal city of Bük and just 3 minutes’ drive from the baths, Aszú Vendégház provides a garden with barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Aszú Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Natalie Appartment

9,3

Natalie Appartment

Ubytovanie (Penzión) Natalie Appartment. Boasting free bikes and free WiFi throughout the property, Natalie Appartment is located in Bük. Ubytovanie Natalie Appartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ingrid Panzió

9,3

Ingrid Panzió

Ubytovanie (Hotel) Ingrid Panzió. Penzión Ingrid Panzió sa nachádza len 5 minút jazdy od liečebných kúpeľov Bük. Ponúka izby a apartmány s balkónom, káblovou TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Ingrid Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szilvia Gästehaus

9,3

Szilvia Gästehaus

Ubytovanie (Bed and breakfast) Szilvia Gästehaus. Penzión Kellner sa nachádza v kúpeľnom meste Bukfurdo, 2 km od termálnych kúpeľov. Ubytovanie Szilvia Gästehaus sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Majláth Vendégház

9,3

Majláth Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Majláth Vendégház. Majláth Vendégház is located a 5-minute drive from Bük Health and Adventure Centre, and houses rooms with a balcony and well-equipped shared kitchen with a... Ubytovanie Majláth Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gitta Apartman

9,3

Gitta Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Gitta Apartman. Gitta Apartman is a self-catering accommodation located in Bük, less than 2 km from the Bükfürdő Thermal Bath. Ubytovanie Gitta Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Montex

9,3

Apartment Montex

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Montex. Montex sa nachádza len 2 km od termálnych kúpeľov Bük. Ponúka apartmány so súkromným vchodom obklopené zeleňou. Ubytovanie Apartment Montex sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Krötzl Apartmanok

9,3

Krötzl Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Krötzl Apartmanok. Apartmán Krötzl sa nachádza v meste Bük, 36 km od mesta Sopron a 1,7 od mesta Bükfürdő. Priamo na mieste je vám k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Krötzl Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Little Heaven Home

9,3

Little Heaven Home

Ubytovanie (Apartmány) Little Heaven Home. Little Heaven Home sa nachádza v Büku v okrese Bükfürdő, len 200 metrov od hotelového bazéna, 1,5 km od Centra zdravia a dobrodružstva a 35 km od mesta... Ubytovanie Little Heaven Home sa nachádza v meste Bük (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gerti Haus

9,3

Gerti Haus

Ubytovanie (Apartmány) Gerti Haus. Quietly set in Bük, 3 km from the thermal baths, Gerti Haus offers self-catered accommodation with free WiFi, a terrace, barbecue facilities and private... Ubytovanie Gerti Haus sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rigótanya Relax & Wellness Bükfürdő

9,2

Rigótanya Relax & Wellness Bükfürdő

Ubytovanie (Penzión) Rigótanya Relax & Wellness Bükfürdő. Ubytovacie zariadenie Rigótanya Relax & Wellness Bükfürdő sa nachádza na pokojnom mieste na okraji mesta Bük, 20 minút pešo od centra mesta a 1 km od... Ubytovanie Rigótanya Relax & Wellness Bükfürdő sa nachádza v meste Bük (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Szanyi

9,2

Apartman Szanyi

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Szanyi. Apartmán Szanyi sa nachádza v meste Bükfürdő, 400 metrov od centra. Ubytovanie Apartman Szanyi sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anna Apartman

9,2

Anna Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Anna Apartman. Located in a quiet street 200 metres from the centre of Bük, Anna Apartman offers a summer garden with barbecue facilities. Ubytovanie Anna Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Petrovics Apartmanház

9,2

Petrovics Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Petrovics Apartmanház. Set in Bük, 25 km from Sárvár, Petrovics Apartmanház offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Petrovics Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Baranyai Vendégház

9,2

Baranyai Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Baranyai Vendégház. Offering free Wi-Fi, free bikes and free pick-up from the train and bus stations, Baranyai Guesthouse is 2.2 km from Bükfürdő Health and Adventure Centre. Ubytovanie Baranyai Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Nóra II.

9,2

Apartman Nóra II.

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nóra II.. Apartman Nóra II. Is situated in Bük and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartman Nóra II. sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Akadémia Rezidencia

9,2

Akadémia Rezidencia

Ubytovanie (Apartmán) Akadémia Rezidencia. Situated in Bük in the Vas region, Akadémia Rezidencia features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 27 km from Sárvár. Ubytovanie Akadémia Rezidencia sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Brigitte Bükfürdő

9,1

Apartman Brigitte Bükfürdő

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Brigitte Bükfürdő. Apartman Brigitte Bükfürdő is situated in a residential area, a 5-minute drive from the Bük hot water baths. Ubytovanie Apartman Brigitte Bükfürdő sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Abigel Thermal Apartman

9,1

Abigel Thermal Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Abigel Thermal Apartman. The Abigel Thermal Apartman boasts a well-fitted house with various accommodation units, 3 km from the thermal bath of Bükfürdő. Ubytovanie Abigel Thermal Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marica Vendégház

9,1

Marica Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Marica Vendégház. Set in Bük, Marica Vendégház features a garden and a terrace. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Marica Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Martha Apartman

9,1

Martha Apartman

Ubytovanie (Privát) Martha Apartman. Located in Bük, 26 km from Sárvár, Martha Apartman provides free bikes and free WiFi. Ubytovanie Martha Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marina-Bük

9,1

Marina-Bük

Ubytovanie (Apartmány) Marina-Bük. Marina-Bük offers accommodation in Bük, 1800 metres from the Bükfürdő Spa Bath. Ubytovanie Marina-Bük sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Magda Vendégház Bükfürdő

9,1

Magda Vendégház Bükfürdő

Ubytovanie (Penzión) Magda Vendégház Bükfürdő. Set in the Bükfürdő district of Bük, Magda Vendégház Bükfürdő offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Magda Vendégház Bükfürdő sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horváthapartman

9,1

Horváthapartman

Ubytovanie (Apartmány) Horváthapartman. Situated in Bük, 25 km from Sárvár, Horváthapartman features free bikes and free WiFi. Ubytovanie Horváthapartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Bük

Mesto Bük sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 185 hotelov a ubytovanie v meste Bük.