Hľadať

Ubytovanie

Vas

V regióne Vas (Maďarsko) máme celkom 604 hotelov a ubytovanie.

Pre región Vas odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Bük (185), Sárvár (134), Kőszeg (40), Szombathely (39), Őriszentpéter (16), Szalafő (16), Körmend (13), Szentgotthárd (12), Velem (11), Celldömölk (10). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Vas

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Vas

Belvárosi Apartman

10

Belvárosi Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Belvárosi Apartman. Set in Szombathely, 200 metres from Savaria Museum and 1. Ubytovanie Belvárosi Apartman sa nachádza v meste Szombathely (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boglárka Vendégház

10

Boglárka Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Boglárka Vendégház. Boglárka Vendégház is set in Vasvár and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytovanie Boglárka Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House of the 7th Sun - Eco Cottage

10

House of the 7th Sun - Eco Cottage

Ubytovanie (Vila) House of the 7th Sun - Eco Cottage. House of the 7th Sun - Eco Cottage is located in Őriszentpéter and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytovanie House of the 7th Sun - Eco Cottage sa nachádza v meste Őriszentpéter (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dióliget Cottage Sárvár

10

Dióliget Cottage Sárvár

Ubytovanie (Vily) Dióliget Cottage Sárvár. Situated in Sárvár, 1.9 km from Nádasdy Castle, and Spa and Wellness Centre Sárvár reachable within 2. Ubytovanie Dióliget Cottage Sárvár sa nachádza v meste Sárvár (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szitakötő Vendégház

10

Szitakötő Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szitakötő Vendégház. Set in Magyarszombatfa, Szitakötő Vendégház has a garden. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a terrace. Ubytovanie Szitakötő Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mezei Kuckó Apartman

10

Mezei Kuckó Apartman

Ubytovanie (Privát) Mezei Kuckó Apartman. Set in Bük, Mezei Kuckó Apartman offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. A fridge and kettle are also offered. Ubytovanie Mezei Kuckó Apartman sa nachádza v meste Bük (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eliza Birdland Golf Apartman

10

Eliza Birdland Golf Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Eliza Birdland Golf Apartman. Located in the Bükfürdő district in Bük, Eliza Birdland Golf Apartman provides an equipped accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Eliza Birdland Golf Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jerry Apartman in Birdland

9,9

Jerry Apartman in Birdland

Ubytovanie (Apartmán) Jerry Apartman in Birdland. Jerry Apartman in Birdland is set in Bük. The air-conditioned accommodation is 26 km from Sárvár, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie Jerry Apartman in Birdland sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ádám Apartman

9,9

Ádám Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Ádám Apartman. Complete with barbecue facilities, Ádám Apartman is situated in Sárvár, 400 metres from Spa and Wellness Centre Sárvár and less than 1 km from Nádasdy... Ubytovanie Ádám Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rudolf Vendégház

9,9

Rudolf Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Rudolf Vendégház. Offering a garden, Rudolf Vendégház is located in Velem, 26 km from the thermal bath in Lutzmannsburg. Free WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Rudolf Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csabai Vendégház

9,9

Csabai Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Csabai Vendégház. Csabai Vendégház is quietly located in Bük. It offers free Wi-Fi, free parking and free bike rental. A thermal bath is 2 km away. Breakfast is available. Ubytovanie Csabai Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tündérviola

9,9

Tündérviola

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tündérviola. Located in Szalafő, the Tündérviola offers a self-catering holiday home with a garden and a terrace. Ubytovanie Tündérviola sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kastélykert apartman

9,9

Kastélykert apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kastélykert apartman. Set in Kőszeg in the Vas region, Kastélykert apartman has a terrace and mountain views. Ubytovanie Kastélykert apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Apartman

9,9

Holiday Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Holiday Apartman. Situated in Sárvár in the Vas region, with Spa and Wellness Centre Sárvár and Nádasdy Castle nearby, Holiday Apartman features accommodation with free... Ubytovanie Holiday Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sziszi Apartman

9,9

Sziszi Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Sziszi Apartman. Offering free WiFi and city views, Sziszi Apartman is an accommodation set in Szombathely, just 500 metres from Savaria Museum and 600 metres from... Ubytovanie Sziszi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vendégmarasztaló Porta

9,9

Vendégmarasztaló Porta

Ubytovanie (Penzión) Vendégmarasztaló Porta. Located in Szalafő, Vendégmarasztaló Porta provides a garden, BBQ facilities and terrace. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Vendégmarasztaló Porta sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Apartman

9,9

Villa Apartman

Ubytovanie (Vila) Villa Apartman. Štýlovo zariadená vila Apartman sa nachádza v budove z prelomu storočí v meste Sárvár, 200 metrov od hradu Nádasdy a 1 km od kúpeľov a wellness centra. Ubytovanie Villa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Őrségi Porta

9,9

Őrségi Porta

Ubytovanie (Apartmán) Őrségi Porta. Situated in Magyarszombatfa in the Vas region, Őrségi Porta features a patio. Ubytovanie Őrségi Porta sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alfa apartman

9,9

Alfa apartman

Ubytovanie (Apartmán) Alfa apartman. Apartmán Alfa sa nachádza v meste Sárvár, 900 metrov od hradu Nádasdy. Ubytovanie Alfa apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kiskemence Vendégház Szatta

9,9

Kiskemence Vendégház Szatta

Ubytovanie (Penzión) Kiskemence Vendégház Szatta. Kiskemence Vendégház Szatta is a guest house offering accommodation in Szatta. Among the various facilities are barbecue, a garden and free parking. Ubytovanie Kiskemence Vendégház Szatta sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpha Apartman Sárvár

9,9

Alpha Apartman Sárvár

Ubytovanie (Apartmán) Alpha Apartman Sárvár. Tastefully decorated with modern furinishings, Alpha Apartman Sárvár is a 5-minute walk from the thermal bath of Sárvár and offers air conditioning and a... Ubytovanie Alpha Apartman Sárvár sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Birdland Family 2 apartman

9,9

Birdland Family 2 apartman

Ubytovanie (Apartmán) Birdland Family 2 apartman. Located in Bük in the Vas region, Birdland Family 2 apartman has a terrace and garden views. Ubytovanie Birdland Family 2 apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Manka Kisrönkház

9,9

Manka Kisrönkház

Ubytovanie (Horská chata) Manka Kisrönkház. Featuring accommodation with a balcony, Manka Kisrönkház is set in Ispánk. This chalet has a garden and free private parking. Ubytovanie Manka Kisrönkház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aqua Faház

9,9

Aqua Faház

Ubytovanie (Apartmán) Aqua Faház. Aqua Faház is situated in Mesteri and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Aqua Faház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csabai Apartman

9,8

Csabai Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Csabai Apartman. Csabai Apartman is located in Bükfürdő, only 250 metres from thermal baths. Surrounded by greenery, it offers a golf course and free bike rental. Ubytovanie Csabai Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csupor-Major Vendégház

9,8

Csupor-Major Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Csupor-Major Vendégház. Featuring a garden, Csupor-Major Vendégház is located in Orfalu. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Csupor-Major Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erdőalja Vendégház

9,8

Erdőalja Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Erdőalja Vendégház. Erdőalja Vendégház is set in Őriszentpéter and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Erdőalja Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rubin Apartment

9,8

Rubin Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Rubin Apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Rubin Apartment is located in Sárvár. Ubytovanie Rubin Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Őrségi Szalma Vendégház

9,8

Őrségi Szalma Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Őrségi Szalma Vendégház. Őrségi Szalma Vendégház is set in Szalafő and has a garden and a terrace. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Guests can enjoy garden views. Ubytovanie Őrségi Szalma Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

T 20 Apartman 3

9,8

T 20 Apartman 3

Ubytovanie (Apartmán) T 20 Apartman 3. Set in Kőszeg, T 20 Apartman 3 offers accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 43 km from Sárvár. Ubytovanie T 20 Apartman 3 sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mesteri Apartman 1A-B

9,8

Mesteri Apartman 1A-B

Ubytovanie (Apartmán) Mesteri Apartman 1A-B. Mesteri Apartman 1A-B is situated in Mesteri. The air-conditioned accommodation is 44 km from Szombathely, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytovanie Mesteri Apartman 1A-B sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mészáros apartman

9,8

Mészáros apartman

Ubytovanie (Apartmán) Mészáros apartman. Situated in Bük in the Vas region, Mészáros apartman features a balcony. Ubytovanie Mészáros apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kasper Vendégház

9,8

Kasper Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kasper Vendégház. Quietly located in Kőszeg, 3 km from the Austrian border, Kasper Vendégház features a large garden with outdoor furniture and children’s summer pool, and... Ubytovanie Kasper Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Korzó Apartman

9,8

Korzó Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Korzó Apartman. Located in Kőszeg, 44 km from Sárvár, Korzó Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Korzó Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tündérkert B&B

9,8

Tündérkert B&B

Ubytovanie (Bed and breakfast) Tündérkert B&B. Set in Viszák, Tündérkert B&B has a garden and a terrace. Staff on site can arrange a shuttle service. The parlour at Tündérkert B&B is equipped with a TV. Ubytovanie Tündérkert B&B sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Atmoszféra Apartman

9,8

Atmoszféra Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Atmoszféra Apartman. Atmoszféra Apartman is set in a quiet area in the heart of Sárvár, 500 metres from the Nádasdy Castle and 1.3 km from the thermal baths. Ubytovanie Atmoszféra Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Judit Vendégház

9,8

Judit Vendégház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Judit Vendégház. Only 150 metres from the city centre, Judit Vendégház is located in a green residential area of Bük, popular thermal destination. Ubytovanie Judit Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levendula Vendégház

9,8

Levendula Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Levendula Vendégház. Set in Bük, Levendula Vendégház features a terrace. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi... Ubytovanie Levendula Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Quality Wellness

9,8

Villa Quality Wellness

Ubytovanie (Vily) Villa Quality Wellness. Offering a children's playground and sun terrace, Villa Quality Wellness is situated in Dozmat in the Vas Region, 40 km from Loipersdorf bei Fürstenfeld. Ubytovanie Villa Quality Wellness sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csörgő Vendégházak

9,8

Csörgő Vendégházak

Ubytovanie (Penzión) Csörgő Vendégházak. Set in the heart of the Örség National Park and surrounded by nature, Csörgő Vendégházak offers a spacious garden with a fishing pond, a children's... Ubytovanie Csörgő Vendégházak sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Őri Art Inn

9,8

Őri Art Inn

Ubytovanie (Penzión) Őri Art Inn. Őri Art Inn features a garden and a terrace in Őriszentpéter. The guest house has family rooms. At the guest house, rooms have a balcony. Ubytovanie Őri Art Inn sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MONA Apartman

9,8

MONA Apartman

Ubytovanie (Apartmán) MONA Apartman. Featuring a restaurant and a terrace, MONA Apartman is situated in the Bükfürdő district in Bük. Ubytovanie MONA Apartman sa nachádza v meste Bükfürdő (Maďarsko - Vas).

Maya Apartment

9,8

Maya Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Maya Apartment. Maya Apartment is located in Sárvár and provides accommodation with a terrace and free WiFi, 400 metres from Spa and Wellness Centre Sárvár and 1. Ubytovanie Maya Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Trika Apartman

9,8

Trika Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Trika Apartman. Trika Apartman is situated in Sárvár, 2 km from Spa and Wellness Centre Sárvár, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Trika Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Portofino Apartman

9,8

Portofino Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Portofino Apartman. Boasting a balcony with lake views, and a restaurant and a garden, Portofino Apartman can be found in Sárvár, close to Spa and Wellness Centre Sárvár and... Ubytovanie Portofino Apartman sa nachádza v meste Sárvár (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borostyán Vendégház

9,8

Borostyán Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Borostyán Vendégház. Borostyán Vendégház is located in Kőszeg, 300 metres from a boating and fishing lake, offering an apartment with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Borostyán Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levendula Apartmanház

9,8

Levendula Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Levendula Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Levendula Apartmanház sa nachádza v meste Sárvár, 300 metrov od botanickej záhrady a 10 minút chôdze od hradu Nádasdy a termálnych... Ubytovanie Levendula Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hanga Apartman, Kőszeg

9,8

Hanga Apartman, Kőszeg

Ubytovanie (Apartmán) Hanga Apartman, Kőszeg. Offering free WiFi and city views, Hanga Apartman, Kőszeg is an accommodation located in Kőszeg. Ubytovanie Hanga Apartman, Kőszeg sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Forrás-G Vendégház

9,8

Forrás-G Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Forrás-G Vendégház. Forrás-G Vendégház in Bük offers a garden with barbecue facilities and apartments with free WiFi access. The Bükfürdő Thermal Bath is 2. Ubytovanie Forrás-G Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gábriel

9,8

Apartment Gábriel

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gábriel. Apartment Gábriel is centrally located in the pedestrian zone of Kőszeg, but still very quiet. Free WiFi is available. Ubytovanie Apartment Gábriel sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apát Hotel és Étterem

9,8

Apát Hotel és Étterem

Ubytovanie (Hotel) Apát Hotel és Étterem. Set in the lush greenery within the Örség National Park, Apát Hotel és Étterem features an elegant restaurant and a games room. Ubytovanie Apát Hotel és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v mestách regiónu Vas

Ubytovanie v mestách regiónu Vas

Dovolenka a ubytovanie v regióne Vas - Maďarsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 604 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Vas.

Pre región Vas odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Bük (185), Sárvár (134), Kőszeg (40), Szombathely (39), Őriszentpéter (16), Szalafő (16), Körmend (13), Szentgotthárd (12), Velem (11), Celldömölk (10). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Vas máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Belvárosi Apartman (10*), Boglárka Vendégház (10*), House of the 7th Sun - Eco Cottage (10*), Szitakötő Vendégház (10*), Eliza Birdland Golf Apartman (10*), Jerry Apartman in Birdland (9,9*), Ádám Apartman (9,9*), Rudolf Vendégház (9,9*), Csabai Vendégház (9,9*), Tündérviola (9,9*).

Región Vas môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.