Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Celldömölk

V meste Celldömölk (Maďarsko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Celldömölk

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Celldömölk

Sághegy Fogadó és Panzió

9,5

Sághegy Fogadó és Panzió

Ubytovanie (Penzión) Sághegy Fogadó és Panzió. Set amid the Sághegy Landscape Protection Area, on the edge of Celldömölk, Sághegy Fogadó és Panzió offers free WiFi, a restaurant, a sauna and a hot tub. Ubytovanie Sághegy Fogadó és Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Krisztina Csárda és Panzió

9

Krisztina Csárda és Panzió

Ubytovanie (Hotel) Krisztina Csárda és Panzió. Situated in Celldömölk, Krisztina Csárda és Panzió has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Krisztina Csárda és Panzió sa nachádza v meste Celldömölk (Maďarsko - Vas).

Vulcan Wine Resort

8,9

Vulcan Wine Resort

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vulcan Wine Resort. Set in Celldömölk, Vulcan Wine Resort offers a restaurant, a garden and a barbecue. The property features city views and is 48 km from Szombathely. Ubytovanie Vulcan Wine Resort sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Magdi Vendégház

8,9

Magdi Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Magdi Vendégház. Situated in Celldömölk, 48 km from Szombathely, Magdi Vendégház features a garden and free WiFi. Ubytovanie Magdi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

JUFA Hotel Vulkan Thermen- Resort

8,4

JUFA Hotel Vulkan Thermen- Resort

Ubytovanie (Hotel) JUFA Hotel Vulkan Thermen- Resort. Hotel JUFA Celldömölk s krytým a vonkajším termálnym bazénom ponúka rôzne wellness zariadenia, fitnescentrum a reštauráciu. Ubytovanie JUFA Hotel Vulkan Thermen- Resort sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Vulcan Wine Resort Merlot Vendégház

8,2

Vulcan Wine Resort Merlot Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Vulcan Wine Resort Merlot Vendégház. Boasting a garden and a terrace, Vulcan Wine Resort Merlot Vendégház offers accommodation in Celldömölk with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Vulcan Wine Resort Merlot Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Vasvirág Hotel

8

Vasvirág Hotel

Ubytovanie (Hotel) Vasvirág Hotel. Hotel Vasvirág sa nachádza v meste Celldömölk, 800 metrov od termálnych kúpeľov. Na mieste sa nachádza reštaurácia. Ubytovanie Vasvirág Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Vulcan Wine Resort Zenit Vendégház

Vulcan Wine Resort Zenit Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Vulcan Wine Resort Zenit Vendégház. Featuring a restaurant, Vulcan Wine Resort Zenit Vendégház features accommodation in Celldömölk. Ubytovanie Vulcan Wine Resort Zenit Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Vulcan Wine Resort Rose

Vulcan Wine Resort Rose

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vulcan Wine Resort Rose. Vulcan Wine Resort Rose is situated in Celldömölk and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. The accommodation is 48 km from Szombathely. Ubytovanie Vulcan Wine Resort Rose sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Ubytovanie v meste Celldömölk

Mesto Celldömölk sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Celldömölk.