Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Szalafő

V meste Szalafő (Maďarsko) máme celkom 16 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Szalafő

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Szalafő

Tündérviola

9,9

Tündérviola

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tündérviola. Located in Szalafő, the Tündérviola offers a self-catering holiday home with a garden and a terrace. Ubytovanie Tündérviola sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vendégmarasztaló Porta

9,9

Vendégmarasztaló Porta

Ubytovanie (Penzión) Vendégmarasztaló Porta. Located in Szalafő, Vendégmarasztaló Porta provides a garden, BBQ facilities and terrace. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Vendégmarasztaló Porta sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Őrségi Szalma Vendégház

9,8

Őrségi Szalma Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Őrségi Szalma Vendégház. Őrségi Szalma Vendégház is set in Szalafő and has a garden and a terrace. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Guests can enjoy garden views. Ubytovanie Őrségi Szalma Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csörgő Vendégházak

9,8

Csörgő Vendégházak

Ubytovanie (Penzión) Csörgő Vendégházak. Set in the heart of the Örség National Park and surrounded by nature, Csörgő Vendégházak offers a spacious garden with a fishing pond, a children's... Ubytovanie Csörgő Vendégházak sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boronaház Fogadó

9,8

Boronaház Fogadó

Ubytovanie (Penzión) Boronaház Fogadó. Within the Őrségd National Park, Boronaház Fogadó is located in Szalafő and provides free WiFi and barbecue facilities. Ubytovanie Boronaház Fogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cseri Porta

9,7

Cseri Porta

Ubytovanie (Penzión) Cseri Porta. Located in Szalafő, Cseri Porta provides a garden and terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Cseri Porta sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Naturpark Ferienhaus

9,6

Naturpark Ferienhaus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Naturpark Ferienhaus. In the area of Szalafő, the self-catered Naturpark Ferienhaus comes surrounded by a large garden. Ubytovanie Naturpark Ferienhaus sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Múltidéző Porta - Népi Műemlék Házak az Őrségben

9,6

Múltidéző Porta - Népi Műemlék Házak az Őrségben

Ubytovanie (Apartmány) Múltidéző Porta - Népi Műemlék Házak az Őrségben. Located in the Őrség National Park, these apartments are housed in a landmark house from the 1870s, surrounded by a large property with 2 little ponds,... Ubytovanie Múltidéző Porta - Népi Műemlék Házak az Őrségben sa nachádza v meste Szalafő (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

100 Bárányos

9,6

100 Bárányos

Ubytovanie (Penzión) 100 Bárányos. Featuring a garden, 100 Bárányos is located in Szalafő. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie 100 Bárányos sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orbán Porta

9,5

Orbán Porta

Ubytovanie (Penzión) Orbán Porta. Boasting a garden, Orbán Porta is situated in Szalafő. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Orbán Porta sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Őrszem Fogadó

9,2

Őrszem Fogadó

Ubytovanie (Hostinec) Őrszem Fogadó. In the heart of the Őrség National Park and surrounded by nature, Őrszem Fogadó features a restaurant with Hungarian cuisine. Ubytovanie Őrszem Fogadó sa nachádza v meste Szalafő (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Olasz porta

8,6

Olasz porta

Ubytovanie (Apartmány) Olasz porta. Situated in Szalafő, 47 km from Bad Blumau, Olasz porta features a garden and free WiFi. Ubytovanie Olasz porta sa nachádza v meste Szalafő (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csavargó Tanya

Csavargó Tanya

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Csavargó Tanya. Quietly located in Szalafő, in the Őrségi National Park, Csavargó Tanya is a holiday home featuring a garden and free private parking on site. Ubytovanie Csavargó Tanya sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berkenye Fogadó

Berkenye Fogadó

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Berkenye Fogadó. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a patio, Berkenye Fogadó is located in Szalafő. Ubytovanie Berkenye Fogadó sa nachádza v meste Szalafő (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szitakötő Vendégház, Pityerszer

Szitakötő Vendégház, Pityerszer

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szitakötő Vendégház, Pityerszer. Situated in Szalafő in the Vas region, Szitakötő Vendégház, Pityerszer features a garden. The holiday home has garden views and is 36 km from Bad Blumau. Ubytovanie Szitakötő Vendégház, Pityerszer sa nachádza v meste Szalafő (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferencz Porta

Ferencz Porta

Ubytovanie (Apartmány) Ferencz Porta. Set in Szalafő, 47 km from Bad Blumau, Ferencz Porta offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Ferencz Porta sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Olasz porta

Olasz porta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Olasz porta. Penzión Olasz porta sa nachádza v obci Szalafő a ponúka záhradu a terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Súčasťou dovolenkového domu sú aj 2 kúpeľne. Ubytovanie Olasz porta sa nachádza v meste Szalafő (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Szalafő

Mesto Szalafő sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a ubytovanie v meste Szalafő.