Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sárvár

V meste Sárvár (Maďarsko) máme celkom 134 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sárvár

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sárvár

Dióliget Cottage Sárvár

10

Dióliget Cottage Sárvár

Ubytovanie (Vily) Dióliget Cottage Sárvár. Situated in Sárvár, 1.9 km from Nádasdy Castle, and Spa and Wellness Centre Sárvár reachable within 2. Ubytovanie Dióliget Cottage Sárvár sa nachádza v meste Sárvár (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ádám Apartman

9,9

Ádám Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Ádám Apartman. Complete with barbecue facilities, Ádám Apartman is situated in Sárvár, 400 metres from Spa and Wellness Centre Sárvár and less than 1 km from Nádasdy... Ubytovanie Ádám Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Apartman

9,9

Holiday Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Holiday Apartman. Situated in Sárvár in the Vas region, with Spa and Wellness Centre Sárvár and Nádasdy Castle nearby, Holiday Apartman features accommodation with free... Ubytovanie Holiday Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Apartman

9,9

Villa Apartman

Ubytovanie (Vila) Villa Apartman. Štýlovo zariadená vila Apartman sa nachádza v budove z prelomu storočí v meste Sárvár, 200 metrov od hradu Nádasdy a 1 km od kúpeľov a wellness centra. Ubytovanie Villa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alfa apartman

9,9

Alfa apartman

Ubytovanie (Apartmán) Alfa apartman. Apartmán Alfa sa nachádza v meste Sárvár, 900 metrov od hradu Nádasdy. Ubytovanie Alfa apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpha Apartman Sárvár

9,9

Alpha Apartman Sárvár

Ubytovanie (Apartmán) Alpha Apartman Sárvár. Tastefully decorated with modern furinishings, Alpha Apartman Sárvár is a 5-minute walk from the thermal bath of Sárvár and offers air conditioning and a... Ubytovanie Alpha Apartman Sárvár sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rubin Apartment

9,8

Rubin Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Rubin Apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Rubin Apartment is located in Sárvár. Ubytovanie Rubin Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Atmoszféra Apartman

9,8

Atmoszféra Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Atmoszféra Apartman. Atmoszféra Apartman is set in a quiet area in the heart of Sárvár, 500 metres from the Nádasdy Castle and 1.3 km from the thermal baths. Ubytovanie Atmoszféra Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maya Apartment

9,8

Maya Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Maya Apartment. Maya Apartment is located in Sárvár and provides accommodation with a terrace and free WiFi, 400 metres from Spa and Wellness Centre Sárvár and 1. Ubytovanie Maya Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Trika Apartman

9,8

Trika Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Trika Apartman. Trika Apartman is situated in Sárvár, 2 km from Spa and Wellness Centre Sárvár, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Trika Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Portofino Apartman

9,8

Portofino Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Portofino Apartman. Boasting a balcony with lake views, and a restaurant and a garden, Portofino Apartman can be found in Sárvár, close to Spa and Wellness Centre Sárvár and... Ubytovanie Portofino Apartman sa nachádza v meste Sárvár (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levendula Apartmanház

9,8

Levendula Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Levendula Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Levendula Apartmanház sa nachádza v meste Sárvár, 300 metrov od botanickej záhrady a 10 minút chôdze od hradu Nádasdy a termálnych... Ubytovanie Levendula Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rubin Eszter Apartman Sárvár

9,8

Rubin Eszter Apartman Sárvár

Ubytovanie (Apartmán) Rubin Eszter Apartman Sárvár. Located 400 metres from Nádasdy Castle in Sárvár, Rubin Spa Apartman Sárvár offers accommodation with a kitchen. Ubytovanie Rubin Eszter Apartman Sárvár sa nachádza v meste Sárvár (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Magnólia Apartman

9,7

Magnólia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Magnólia Apartman. Boasting garden views, Magnólia Apartman features accommodation with a terrace and a kettle, around 3.5 km from Nádasdy Castle. Set 2. Ubytovanie Magnólia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Èva Panzio

9,7

Èva Panzio

Ubytovanie (Bed and breakfast) Èva Panzio. Èva Panzio sa nachádza iba 50 metrov od termálnych kúpeľov Sárvár. Do historického centra mesta Sárvár prídete po krátkej prechádzke. Ubytovanie Èva Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Németh Apartmanok

9,7

Németh Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Németh Apartmanok. Ubytovanie Németh Apartmanok sa nachádza 180 metrov od termálneho kúpaliska Sárvár a 1 km od centra mesta. Ubytovanie Németh Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lucie Apartman

9,7

Lucie Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lucie Apartman. Offering free WiFi and a private garden, Lucie Apartman is an accommodation located in the residential area of Sárvár. It is set 1. Ubytovanie Lucie Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orion Apartman

9,7

Orion Apartman

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Orion Apartman. Situated in Sárvár, 400 metres from Spa and Wellness Centre Sárvár and less than 1 km from Nádasdy Castle, Orion Apartman features accommodation with free... Ubytovanie Orion Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mara Apartman

9,7

Mara Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Mara Apartman. Apartmán Mara sa nachádza 200 metrov od kúpeľného a wellness centra v meste Sárvár a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Mara Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Németh Apartman Sárvár

9,6

Németh Apartman Sárvár

Ubytovanie (Apartmány) Németh Apartman Sárvár. Apartmán Németh Sárvár sa nachádza len 800 metrov od kúpeľov Sárvár a ponúka dobre vybavené ubytovanie s káblovou TV a grilom v záhrade. Ubytovanie Németh Apartman Sárvár sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orient Suite

9,6

Orient Suite

Ubytovanie (Apartmán) Orient Suite. Set in Sárvár, 200 metres from Spa and Wellness Centre Sárvár and 1. Ubytovanie Orient Suite sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

INTRO Apartman

9,6

INTRO Apartman

Ubytovanie (Apartmán) INTRO Apartman. Apartmán INTRO sa nachádza v meste Sárvár, len 400 metrov od hradu Nádaždyovcov a 1,4 km od wellness centra Sárvár. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie INTRO Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&K Apartman

9,6

B&K Apartman

Ubytovanie (Apartmán) B&K Apartman. Situated in Sárvár, less than 1 km from Nádasdy Castle and a 12-minute walk from Spa and Wellness Centre Sárvár, B&K Apartman features air-conditioned... Ubytovanie B&K Apartman sa nachádza v meste Sárvár (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lábas-Ház Apartmanok 1

9,6

Lábas-Ház Apartmanok 1

Ubytovanie (Apartmán) Lábas-Ház Apartmanok 1. Lábas-Ház Apartmanok 1 sa nachádza len 100 metrov od termálnych kúpeľov Sárvár a ponúka ubytovanie v klimatizovaných apartmánoch s balkónom s výhľadom na... Ubytovanie Lábas-Ház Apartmanok 1 sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Azúr Ház

9,6

Azúr Ház

Ubytovanie (Apartmány) Azúr Ház. Apartmán Azúr Ház sa nachádza 5 minút chôdze od termálnych kúpeľov Šárvár a len 800 metrov od botanickej záhrady Šárvár. Ubytovanie Azúr Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fagyöngy

9,6

Fagyöngy

Ubytovanie (Apartmán) Fagyöngy. Boasting garden views, Fagyöngy features accommodation with a patio and a kettle, around less than 1 km from Nádasdy Castle. Ubytovanie Fagyöngy sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lilla Apartman

9,6

Lilla Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lilla Apartman. Lilla Apartman offers accommodation in Sárvár, 1.4 km from Spa-and Wellnesscentre Sárvár. The property is 2. Ubytovanie Lilla Apartman sa nachádza v meste Sárvár (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Besenyei Apartman

9,6

Besenyei Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Besenyei Apartman. Set in Sárvár in the Vas region and Spa and Wellness Centre Sárvár reachable within 500 metres, Besenyei Apartman offers accommodation with free WiFi, a... Ubytovanie Besenyei Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lábas-Ház Apartmanok 2

9,6

Lábas-Ház Apartmanok 2

Ubytovanie (Apartmán) Lábas-Ház Apartmanok 2. Located 1 km from Sárvár’s Spa and Thermal Bath, Lábas-Ház Apartmanok 2 offers an apartment with a balcony overlooking the garden. Ubytovanie Lábas-Ház Apartmanok 2 sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Kristály Apartmanház

9,6

Kristály Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Kristály Apartmanház. Kristály Apartmanház sa nachádza v meste Sárvár, 300 metrov od Termálnych kúpeľov Sárvár. Ubytovanie Kristály Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rubin Relax Apartman

9,6

Rubin Relax Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Rubin Relax Apartman. Offering free WiFi and free private parking, Rubin Relax Apartman is set in Sárvár, just 400 metres from Spa and Wellness Centre Sárvár. Ubytovanie Rubin Relax Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zafír Sziget Apartman

9,6

Zafír Sziget Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Zafír Sziget Apartman. Located in Sárvár, 400 metres from Spa and Wellness Centre Sárvár and less than 1 km from Nádasdy Castle, Zafír Sziget Apartman provides accommodation with... Ubytovanie Zafír Sziget Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adél Apartment

9,6

Adél Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Adél Apartment. Situated in a green residential area of Sárvár, the self-catered Adél Apartment is 2 km from the spa baths, and offers wireless and wired internet, a TV... Ubytovanie Adél Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fruzsó Apartman

9,6

Fruzsó Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Fruzsó Apartman. Featuring city views, Fruzsó Apartman provides accommodation with a garden and a patio, around 200 metres from Nádasdy Castle. Ubytovanie Fruzsó Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Kondics Apartmanház

9,5

Kondics Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Kondics Apartmanház. Located in a quiet area of the Sárvár, a 5-minute drive from the Sarvar Botanic Garden and the Thermal Bath of Sárvár reachable within 2 km, Kondics... Ubytovanie Kondics Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Molnár Apartment

9,5

Molnár Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Molnár Apartment. Situated in a quiet residential area of Sárvár, Molnár Apartment offers a garden fitted with tables and chairs and barbecue facilities. Ubytovanie Molnár Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aranyhal apartman

9,5

Aranyhal apartman

Ubytovanie (Apartmány) Aranyhal apartman. Apartmán Aranyhal ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v Sárvári. Kúpeľné a wellness centrum Sárvár je vzdialené 400 metrov. Ubytovanie Aranyhal apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Koller Apartmanház

9,5

Koller Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Koller Apartmanház. A garden and a terrace are available in-house at Koller Apartmanház, which is situated in Sárvár, just 1.2 km away from Nádasdy Castle. Ubytovanie Koller Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

264 lépés Vendégház

9,5

264 lépés Vendégház

Ubytovanie (Penzión) 264 lépés Vendégház. Set in Sárvár, within 300 metres of Spa and Wellness Centre Sárvár and 1.2 km of Nádasdy Castle, 264 lépés Vendégház offers free WiFi. Ubytovanie 264 lépés Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szele Apartman

9,5

Szele Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Szele Apartman. Szele Apartman is located in a quiet area of Sárvár, 3 km from the thermal bath, and offers you apartments with well-equipped kitchen, a garden with... Ubytovanie Szele Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cherry Apartmanház

9,5

Cherry Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Cherry Apartmanház. Situated in Sárvár in the Vas region, with Nádasdy Castle nearby, Cherry Apartmanház features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Cherry Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

RÁBA Apartman

9,5

RÁBA Apartman

Ubytovanie (Apartmány) RÁBA Apartman. RÁBA Apartman is situated in the centre of Sárvár. Complimentary WiFi is provided throughout the property. Ubytovanie RÁBA Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

DUO Apartmanok

9,5

DUO Apartmanok

Ubytovanie (Apartmán) DUO Apartmanok. DUO Apartmanok in Sárvár features accommodation with free WiFi, 1.5 km from Spa and Wellness Centre Sárvár. Ubytovanie DUO Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ametiszt Apartman

9,5

Ametiszt Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Ametiszt Apartman. Within 800 metres of Spa and Wellness Centre Sárvár and Nádasdy Castle, Ametiszt Apartman is an apartment providing free WiFi and barbecue facilities. Ubytovanie Ametiszt Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nyirfa Apartmanház

9,5

Nyirfa Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Nyirfa Apartmanház. Apartmány Nyirfa sa nachádzajú 300 metrov od termálnych kúpeľov Sárvár. Historické centrum mesta Sárvár je vzdialené 500 metrov. Ubytovanie Nyirfa Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Delfin Apartman

9,5

Delfin Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Delfin Apartman. Apartmán Delfin je vybavený klimatizáciou a káblovou TV. Nachádza sa 700 metrov od kúpeľného a wellness centra Sárvár. Ubytovanie Delfin Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alexandra Apartman

9,4

Alexandra Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Alexandra Apartman. Situated in Sárvár in the Vas region and Spa and Wellness Centre Sárvár reachable within 600 metres, Alexandra Apartman features accommodation with free... Ubytovanie Alexandra Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Azúr-Ház Sky Terrace

9,4

Azúr-Ház Sky Terrace

Ubytovanie (Apartmán) Azúr-Ház Sky Terrace. Set 200 metres from Spa and Wellness Centre Sárvár in Sárvár, this air-conditioned apartment features free WiFi and a terrace. Ubytovanie Azúr-Ház Sky Terrace sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Csiga Apartment

9,4

Csiga Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Csiga Apartment. Located 400 metres from Nádasdy Castle, Csiga Apartment offers accommodation in Sárvár. Ubytovanie Csiga Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

City Apartmanház

9,4

City Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) City Apartmanház. Situated in Sárvár, City Apartmanház features city views and free WiFi, 600 metres from Nádasdy Castle and 700 metres from Spa and Wellness Centre Sárvár. Ubytovanie City Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levendula Apartman

9,4

Levendula Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Levendula Apartman. Offering free WiFi and free private parking, Levendula Apartman is set 400 metres from the thermal baths in Sárvár. Ubytovanie Levendula Apartman sa nachádza v meste Sárvár (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sárvár

Mesto Sárvár sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 134 hotelov a ubytovanie v meste Sárvár.