Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Velem

V meste Velem (Maďarsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Velem

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Velem

Rudolf Vendégház

9,9

Rudolf Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Rudolf Vendégház. Offering a garden, Rudolf Vendégház is located in Velem, 26 km from the thermal bath in Lutzmannsburg. Free WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Rudolf Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Velemi Vendégház

9,7

Velemi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Velemi Vendégház. Velemi Vendégház is located in Velem. One of the rooms at the property include a balcony with a mountain view. Ubytovanie Velemi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boróka Apartmanházak - Öregház

9,4

Boróka Apartmanházak - Öregház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Boróka Apartmanházak - Öregház. Boróka Apartmanházak - Öregház is set in Velem and offers a tennis court and a terrace. Ubytovanie Boróka Apartmanházak - Öregház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gereben Villa

9,3

Gereben Villa

Ubytovanie (Privát) Gereben Villa. Set in Velem, 28 km from Lutzmannsburg, Gereben Villa offers a garden and free WiFi. The homestay offers a barbecue. Ubytovanie Gereben Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Petra Apartmanok

8,6

Petra Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Petra Apartmanok. Providing mountain views, Petra Apartmanok in Velem provides accommodation and a terrace. Ubytovanie Petra Apartmanok sa nachádza v meste Velem (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Novákfalva üdülőfalu

8,4

Novákfalva üdülőfalu

Ubytovanie (Dovolenkový park) Novákfalva üdülőfalu. Situated in the village of Velem and surrounded by the Kőszegi Landscape Protection Area, Novákfalva üdülőfalu offers accommodation in holiday homes, an... Ubytovanie Novákfalva üdülőfalu sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boróka Apartmanházak - Gerenda Ház

8,4

Boróka Apartmanházak - Gerenda Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Boróka Apartmanházak - Gerenda Ház. Tento rekreačný dom sa nachádza v obci Velem a má k dispozícii záhradu s grilom a terasou. Ubytovanie Boróka Apartmanházak - Gerenda Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kern Vendégház

8,1

Kern Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kern Vendégház. Kern Vendégház in Velem has a garden and a terrace. The accommodation offers a shared kitchen and a shared lounge for guests. Ubytovanie Kern Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House

7,7

Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House

Ubytovanie (Penzión) Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House. Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House features a garden and a terrace in Velem. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Novákfalva Üdülőfalu

Novákfalva Üdülőfalu

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Novákfalva Üdülőfalu. Situated in Velem, Novákfalva Üdülőfalu provides accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytovanie Novákfalva Üdülőfalu sa nachádza v meste Velem (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Velem

Mesto Velem sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Velem.