Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Velem

V meste Velem (Maďarsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Velem

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Velem

Alpok-Spirit Apartment – Velem

10

Alpok-Spirit Apartment – Velem

Ubytovanie (Apartmán) Alpok-Spirit Apartment – Velem. Located in Velem in the Vas region, Alpok-Spirit Apartment – Velem has a terrace and garden views. Ubytovanie Alpok-Spirit Apartment – Velem sa nachádza v meste Velem (Maďarsko - Vas).

Rudolf Vendégház

9,9

Rudolf Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Rudolf Vendégház. Offering a garden, Rudolf Vendégház is located in Velem, 26 km from the thermal bath in Lutzmannsburg. Free WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Rudolf Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Velemi Vendégház

9,7

Velemi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Velemi Vendégház. Velemi Vendégház is located in Velem. One of the rooms at the property include a balcony with a mountain view. Ubytovanie Velemi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Boróka Apartmanházak - Öregház

9,4

Boróka Apartmanházak - Öregház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Boróka Apartmanházak - Öregház. Boróka Apartmanházak - Öregház is set in Velem and offers a tennis court and a terrace. Ubytovanie Boróka Apartmanházak - Öregház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Gereben Villa

9,3

Gereben Villa

Ubytovanie (Privát) Gereben Villa. Set in Velem, 28 km from Lutzmannsburg, Gereben Villa offers a garden and free WiFi. The homestay offers a barbecue. Ubytovanie Gereben Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Boróka Apartmanházak - Kakukk House

9

Boróka Apartmanházak - Kakukk House

Ubytovanie (Vidiecky dom) Boróka Apartmanházak - Kakukk House. Boróka Apartmanházak - Kakukk House is situated in Velem and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Boróka Apartmanházak - Kakukk House sa nachádza v meste Velem (Maďarsko - Vas).

Petra Apartmanok

8,6

Petra Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Petra Apartmanok. Providing mountain views, Petra Apartmanok in Velem provides accommodation and a terrace. Ubytovanie Petra Apartmanok sa nachádza v meste Velem (Maďarsko - Vas).

Novákfalva üdülőfalu

8,4

Novákfalva üdülőfalu

Ubytovanie (Dovolenkový park) Novákfalva üdülőfalu. Situated in the village of Velem and surrounded by the Kőszegi Landscape Protection Area, Novákfalva üdülőfalu offers accommodation in holiday homes, an... Ubytovanie Novákfalva üdülőfalu sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Boróka Apartmanházak - Gerenda Ház

8,4

Boróka Apartmanházak - Gerenda Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Boróka Apartmanházak - Gerenda Ház. Tento rekreačný dom sa nachádza v obci Velem a má k dispozícii záhradu s grilom a terasou. Ubytovanie Boróka Apartmanházak - Gerenda Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Kern Vendégház

8,1

Kern Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kern Vendégház. Kern Vendégház in Velem has a garden and a terrace. The accommodation offers a shared kitchen and a shared lounge for guests. Ubytovanie Kern Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House

7,7

Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House

Ubytovanie (Penzión) Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House. Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House features a garden and a terrace in Velem. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Boróka Apartmanházak - Fagyöngy House sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas).

Gomba Panzió

5,9

Gomba Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gomba Panzió. Situated in Velem in the Vas region, Gomba Panzió has a garden. The accommodation is 35 km from Sárvár. Towels and bed linen are available. Ubytovanie Gomba Panzió sa nachádza v meste Velem (Maďarsko - Vas).

Novákfalva Üdülőfalu

Novákfalva Üdülőfalu

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Novákfalva Üdülőfalu. Situated in Velem, Novákfalva Üdülőfalu provides accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytovanie Novákfalva Üdülőfalu sa nachádza v meste Velem (Maďarsko - Vas).

Ubytovanie v meste Velem

Mesto Velem sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Velem.