Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Őriszentpéter

V meste Őriszentpéter (Maďarsko) máme celkom 16 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Őriszentpéter

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Őriszentpéter

House of the 7th Sun - Eco Cottage

10

House of the 7th Sun - Eco Cottage

Ubytovanie (Vila) House of the 7th Sun - Eco Cottage. House of the 7th Sun - Eco Cottage is located in Őriszentpéter and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytovanie House of the 7th Sun - Eco Cottage sa nachádza v meste Őriszentpéter (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erdőalja Vendégház

9,8

Erdőalja Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Erdőalja Vendégház. Erdőalja Vendégház is set in Őriszentpéter and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Erdőalja Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Őri Art Inn

9,8

Őri Art Inn

Ubytovanie (Penzión) Őri Art Inn. Őri Art Inn features a garden and a terrace in Őriszentpéter. The guest house has family rooms. At the guest house, rooms have a balcony. Ubytovanie Őri Art Inn sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ezerjó Ökofogadó

9,7

Ezerjó Ökofogadó

Ubytovanie (Penzión) Ezerjó Ökofogadó. Featuring a garden, Ezerjó Ökofogadó is set in Őriszentpéter and also provides barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Ezerjó Ökofogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rigó Vendégház

9,6

Rigó Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Rigó Vendégház. Boasting a garden, Rigó Vendégház is situated in Őriszentpéter. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Rigó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fecskefészek Vendégház Őriszentpéter

9,6

Fecskefészek Vendégház Őriszentpéter

Ubytovanie (Penzión) Fecskefészek Vendégház Őriszentpéter. Located amid the Őrségi National Park, Fecskefészek Vendégház Őriszentpéter offers traditional houses with a garden and terrace. Ubytovanie Fecskefészek Vendégház Őriszentpéter sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szala Vendégház

9,2

Szala Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Szala Vendégház. Surrounded by the Őrségi National Park, Szala Vendégház in Őriszentpéter offers a self-catering accommodation with free WiFi, free barbecue facilities and... Ubytovanie Szala Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

"Messzimama" vendégháza

9,1

"Messzimama" vendégháza

Ubytovanie (Dovolenkový dom) "Messzimama" vendégháza. "Messzimama" vendégháza is situated in Őriszentpéter. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytovanie "Messzimama" vendégháza sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fürge Róka Porta

9,1

Fürge Róka Porta

Ubytovanie (Hostel) Fürge Róka Porta. Set in Őriszentpéter, next to Őrség National Park, Fürge Róka Porta has a garden. Ubytovanie Fürge Róka Porta sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szekeres Lovasporta

9

Szekeres Lovasporta

Ubytovanie (Privát) Szekeres Lovasporta. Surrounded by the Őrség National Park in Őriszentpéter, Szekeres Lovasporta is a rural-style accommodation offering various unit types, a large garden and... Ubytovanie Szekeres Lovasporta sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fazekas Vendégház és Kemping

8,7

Fazekas Vendégház és Kemping

Ubytovanie (Penzión) Fazekas Vendégház és Kemping. Conveniently located in Őriszentpéter, Fazekas Vendégház és Kemping is set directly in Őrségi National Park and offers a wide garden with barbecue... Ubytovanie Fazekas Vendégház és Kemping sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Centrum Étterem és Panzió

8,6

Centrum Étterem és Panzió

Ubytovanie (Penzión) Centrum Étterem és Panzió. Centrum Étterem és Panzió is located in Őriszentpéter, amid the Őrségi National Park, and offers a restaurant and free WiFi access. Ubytovanie Centrum Étterem és Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Patika Vendeghaz

Patika Vendeghaz

Ubytovanie (Penzión) Patika Vendeghaz. Located in Őriszentpéter, Patika Vendeghaz offers a garden. Ubytovanie Patika Vendeghaz sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dankó Porta

Dankó Porta

Ubytovanie (Apartmán) Dankó Porta. Located in Őriszentpéter in the Vas region, Dankó Porta features a patio and garden views. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytovanie Dankó Porta sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vadóka ház

Vadóka ház

Ubytovanie (Apartmán) Vadóka ház. Situated in Őriszentpéter in the Vas region, Vadóka ház features a patio and garden views. Ubytovanie Vadóka ház sa nachádza v meste Őriszentpéter (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mihály Kulcsos Vendeghaz

Mihály Kulcsos Vendeghaz

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mihály Kulcsos Vendeghaz. Mihály Kulcsos Vendeghaz is a detached holiday home with an outdoor pool, located in Őriszentpéter in the Őrség National Park. Ubytovanie Mihály Kulcsos Vendeghaz sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 274 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Galambdúc Vendégház Őrség

Galambdúc Vendégház Őrség

Ubytovanie (Penzión) Galambdúc Vendégház Őrség. Peacefully located in the Őrség National Park, 3 km from the town centre of Őriszentpéter, Galambdúc Vendégház Őrség is a rural-style property with... Ubytovanie Galambdúc Vendégház Őrség sa nachádza v meste (Maďarsko - Vas). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Őriszentpéter

Mesto Őriszentpéter sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a ubytovanie v meste Őriszentpéter.