Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čadca

V meste Čadca (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Čadca

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Čadca

Apartmán Verne

9,3

Apartmán Verne

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Verne. Apartmán Verne sa nachádza v Čadci a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom a s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán Verne sa nachádza v meste Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Husárik

8,5

Hotel Husárik

Ubytovanie (Hotel) Hotel Husárik. Hotel Husárik obklopený horami a lúkami ponúka ubytovanie v izbách so satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Hotel Husárik sa nachádza v meste Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Husárik má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Husárik momentálne evidujeme 42 recenzií.

Hotel Centrum & Wellness

8,5

Hotel Centrum & Wellness

Ubytovanie (Hotel) Hotel Centrum & Wellness. Hotel Centrum sa nachádza v centre Čadce, 12 km od známeho lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača Oščadnica. Ubytovanie Hotel Centrum & Wellness sa nachádza v meste Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Centrum & Wellness má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Centrum & Wellness momentálne evidujeme 246 recenzií.

Hotel Lipa

7,9

Hotel Lipa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lipa. Hotel Lipa sídli priamo v centre Čadce. Ponúka vám reštauráciu s letnou terasou, kaviareň, soľnú jaskyňu, kaderníctvo, malé nákupné centrum a ubytovanie v... Ubytovanie Hotel Lipa sa nachádza v meste Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Lipa má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Lipa momentálne evidujeme 171 recenzií.

Penzión DOMES

Penzión DOMES

Ubytovanie (Penzión) Penzión DOMES. Penzión DOMES has a garden and a terrace in Čadca. At the guest house, the rooms are fitted with a wardrobe, a flat-screen TV and a private bathroom. Ubytovanie Penzión DOMES sa nachádza v meste Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Cadca II

Holiday home Cadca II

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Cadca II. Dovolenkový dom Čadca II sa nachádza v Čadci a má kompletne vybavenú kuchyňu. K dispozícii v ňom máte aj obývaciu izbu s TV. Ubytovanie Holiday home Cadca II sa nachádza v meste Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Cadca II nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Folk House

Folk House

Ubytovanie (Vila) Folk House. Ubytovacie zariadenie Folk House sa nachádza v Čadci a ponúka záhradu, súkromný bazén a výhľad do záhrady. Ubytovanie Folk House sa nachádza v meste Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Čadca

Mesto Čadca sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Čadca.