Hľadať

Ubytovanie

Penzión Solisko*** Oščadnica Penzión

Oščadnica, 023 01 Čadca, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Penzión Solisko*** Oščadnica. Penzión Solisko*** Oščadnica sa nachádza v Čadci. Ponúka reštauráciu, bar a krytý bazén. Súčasťou ubytovania je terasa. Ubytovanie Penzión Solisko*** Oščadnica sa nachádza v meste Čadca (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Penzión Solisko*** Oščadnica

Penzión Solisko*** Oščadnica sa nachádza v Čadci. Súčasťou ubytovania je terasa. V Čadci a jej okolí sa hostia môžu venovať aktivitám ako pešia turistika, lyžovanie a cyklistika. Počas pobytu môžete bezplatne využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ponúka reštauráciu, bar a krytý bazén. Mesto Bielsko-Biala je od ubytovania Penzión Solisko*** Oščadnica vzdialené 44 km a mesto Wisła 24 km. V ubytovaní Penzión Solisko*** Oščadnica sa podávajú raňajky formou bufetu. Niektoré izby v penzióne majú súkromnú kúpeľňu a aj výhľad na rieku.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • 1 bazén
  • Kúpeľné a wellness centrum
  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Bar

Iná ubytovanie v meste Čadca

privát Majka

9,8

privát Majka

Ubytovanie (Vila) privát Majka. Privát Majka sa nachádza v Čadci a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie je vzdialené 29 km od mesta Ustroń. Ubytovanie privát Majka sa nachádza v meste Čadca (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Verne

9,3

Apartmán Verne

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Verne. Apartmán Verne sa nachádza v Čadci a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom a s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán Verne sa nachádza v meste Čadca (Slovensko - Žilinský kraj).

Hotel Husárik

8,5

Hotel Husárik

Ubytovanie (Hotel) Hotel Husárik. Hotel Husárik obklopený horami a lúkami ponúka ubytovanie v izbách so satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Hotel Husárik sa nachádza v meste Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Husárik má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Husárik momentálne evidujeme 42 recenzií.

Hotel Centrum & Wellness

8,5

Hotel Centrum & Wellness

Ubytovanie (Hotel) Hotel Centrum & Wellness. Hotel Centrum sa nachádza v centre Čadce, 12 km od známeho lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača Oščadnica. Ubytovanie Hotel Centrum & Wellness sa nachádza v meste Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Centrum & Wellness má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Centrum & Wellness momentálne evidujeme 246 recenzií.

Hotel Lipa

7,9

Hotel Lipa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lipa. Hotel Lipa sídli priamo v centre Čadce. Ponúka vám reštauráciu s letnou terasou, kaviareň, soľnú jaskyňu, kaderníctvo, malé nákupné centrum a ubytovanie v... Ubytovanie Hotel Lipa sa nachádza v meste Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Lipa má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Lipa momentálne evidujeme 171 recenzií.

Penzión DOMES

Penzión DOMES

Ubytovanie (Penzión) Penzión DOMES. Penzión DOMES has a garden and a terrace in Čadca. At the guest house, the rooms are fitted with a wardrobe, a flat-screen TV and a private bathroom. Ubytovanie Penzión DOMES sa nachádza v meste Čadca (Slovensko - Žilinský kraj).

Folk House

Folk House

Ubytovanie (Vila) Folk House. Ubytovacie zariadenie Folk House sa nachádza v Čadci a ponúka záhradu, súkromný bazén a výhľad do záhrady. Ubytovanie Folk House sa nachádza v meste Čadca (Slovensko - Žilinský kraj).