Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čavle

V meste Čavle (Chorvátsko) máme celkom 14 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Čavle

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Čavle

Apartment in family house Linda

9,8

Apartment in family house Linda

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in family house Linda. Apartment in family house Linda is set in Čavle and offers a terrace. The accommodation is 35 km from Crikvenica. Ubytovanie Apartment in family house Linda sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Two-Bedroom Apartment in Cavle

9,6

Two-Bedroom Apartment in Cavle

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Cavle. Two-Bedroom Apartment in Cavle is situated in Čavle and offers barbecue facilities. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Cavle sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Michel

9,6

Apartment Michel

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Michel. Apartment Michel is located in Čavle and offers a garden. Guests staying at this apartment have access to a terrace. Ubytovanie Apartment Michel sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Galjanić

9,5

Apartment Galjanić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Galjanić. Apartmán Galjanić sa nachádza v obci Buzdohanj a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady, ako aj záhradu a terasu. Ubytovanie Apartment Galjanić sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hollywood relax

9,4

Hollywood relax

Ubytovanie (Vila) Hollywood relax. Situated in Čavle, Hollywood relax offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Hollywood relax sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Svilno

9,4

Apartman Svilno

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Svilno. Located in Rijeka, within 3.5 km of Trsat Castle and 5 km of The Maritime and History Museum of the Croatian Littoral, Apartman Svilno offers accommodation... Ubytovanie Apartman Svilno sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Cavle 44 Croatia

9,4

Holiday home Cavle 44 Croatia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Cavle 44 Croatia. Holiday home Cavle 44 Croatia is set in Čavle. The air-conditioned accommodation is 25 km from Opatija, and guests benefit from private parking available... Ubytovanie Holiday home Cavle 44 Croatia sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Villa Sandi

8,7

Hotel Villa Sandi

Ubytovanie (Hotel) Hotel Villa Sandi. Vila Sandi sa nachádza v tichej lokalite v obci Čavle, 9 km od centra mesta Rijeka pri Jadranskom mori. Ubytovanie Hotel Villa Sandi sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Carmen

8,3

Apartment Carmen

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Carmen. Apartment Carmen is set in Čavle and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Carmen sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Rooms Stipančić

8,2

Apartments and Rooms Stipančić

Ubytovanie (Penzión) Apartments and Rooms Stipančić. Boasting a terrace, Apartments and Rooms Stipančić is situated in Čavle. Ubytovanie Apartments and Rooms Stipančić sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Cavle 33771

Apartment in Cavle 33771

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Cavle 33771. Apartment in Cavle 33771 is situated in Čavle. The accommodation is 32 km from Crikvenica, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Apartment in Cavle 33771 sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

STUDIO APARTMAN MARIA

STUDIO APARTMAN MARIA

Ubytovanie (Penzión) STUDIO APARTMAN MARIA. Set in Čavle, STUDIO APARTMAN MARIA features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie STUDIO APARTMAN MARIA sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday home Cavle with an Outdoor Swimming Pool 02

Three-Bedroom Holiday home Cavle with an Outdoor Swimming Pool 02

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday home Cavle with an Outdoor Swimming Pool 02. Located in Čavle, Three-Bedroom Holiday home Cavle with an Outdoor Swimming Pool 02 offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday home Cavle with an Outdoor Swimming Pool 02 sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 280 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oaza

Oaza

Ubytovanie (Apartmán) Oaza. Set in Čavle in the Primorsko-Goranska županija region, Oaza features a patio and garden views. Ubytovanie Oaza sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Sobe Randelj

Sobe Randelj

Ubytovanie (Apartmán) Sobe Randelj. Sobe Randelj is situated in Čavle and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Sobe Randelj sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Cavle QR-1822

Holiday home Cavle QR-1822

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Cavle QR-1822. Located in Platak, Holiday home Cavle QR-1822 offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday home Cavle QR-1822 sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Cavle I

Holiday Home Cavle I

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Cavle I. Boasting accommodation with a private pool, Holiday Home Cavle I is situated in Platak. Ubytovanie Holiday Home Cavle I sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Cavle

Three-Bedroom Apartment in Cavle

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Cavle. Three-Bedroom Apartment in Cavle is situated in Čavle and offers barbecue facilities. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Cavle sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Terra Magica Deluxe Apartment

Terra Magica Deluxe Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Terra Magica Deluxe Apartment. Terra Magica is situated in Čavle and offers free bikes, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 33 km from Crikvenica. Ubytovanie Terra Magica Deluxe Apartment sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Cavle

Two-Bedroom Apartment in Cavle

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Cavle. Two-Bedroom Apartment in Cavle is located in Čavle and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Cavle sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cavle 01

Apartment Cavle 01

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cavle 01. Located in Podrvanj in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Cavle 01 is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Apartment Cavle 01 sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Suzy

Holiday Home Suzy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Suzy. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Holiday Home Suzy is located in Čavle. Ubytovanie Holiday Home Suzy sa nachádza v meste Čavle (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Čavle

Mesto Čavle sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 14 hotelov a ubytovanie v meste Čavle.