Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čeladná

V meste Čeladná (Česká republika) máme celkom 17 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Čeladná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Čeladná

Mezi plutky

9,8

Mezi plutky

Ubytovanie (Hotel) Mezi plutky. Hotel Mezi plutky ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, bar a spoločenskú miestnosť v obci Čeladná. Ubytovanie Mezi plutky sa nachádza v meste Čeladná (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Mezi plutky má celkové hodnotenie 9,8. Pre Hotel Mezi plutky momentálne evidujeme 43 recenzií.

Golfapartmány Čeladná

9,6

Golfapartmány Čeladná

Ubytovanie (Apartmány) Golfapartmány Čeladná. Located in Čeladná, 41 km from Wisła, Golfapartmány Čeladná features a bar and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Golfapartmány Čeladná sa nachádza v meste Čeladná (Česko - Moravskosliezský kraj).

Apartmán 1006 Čeladná

9,6

Apartmán 1006 Čeladná

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán 1006 Čeladná. Apartmán 1006 Čeladná is situated in Čeladná and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartmán 1006 Čeladná sa nachádza v meste Čeladná (Česko - Moravskosliezský kraj).

Apartment Čeladná

9,5

Apartment Čeladná

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Čeladná. Tento apartmán sa nachádza v obci Čeladná a ponúka terasu s výhľadom na hory. Mesto Wisła je vzdialené 40 km. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Čeladná sa nachádza v meste Čeladná (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Apartment Čeladná má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartment Čeladná momentálne evidujeme 148 recenzií.

Apartmán v Tee house Čeladná

9,4

Apartmán v Tee house Čeladná

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v Tee house Čeladná. Apartmán v Tee house Čeladná is located in Čeladná and offers a restaurant, a bar and a terrace. Ubytovanie Apartmán v Tee house Čeladná sa nachádza v meste Čeladná (Česko - Moravskosliezský kraj).

Ubytování u Přadků

9,4

Ubytování u Přadků

Ubytovanie (Privát) Ubytování u Přadků. Ubytování u Přadků sa nachádza v obci Čeladná v moravskosliezskom kraji, 40 km od mesta Wisła a poskytuje terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Ubytování u Přadků sa nachádza v meste Čeladná (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Ubytování u Přadků má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Ubytování u Přadků momentálne evidujeme 25 recenzií.

Apartmán na golfu

9,3

Apartmán na golfu

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán na golfu. Located in Čeladná in the Moravia-Silesia region, Apartmán na golfu has a patio. The apartment features mountain views and is 33 km from Ostrava. Ubytovanie Apartmán na golfu sa nachádza v meste Čeladná (Česko - Moravskosliezský kraj).

Chata Čeladná

9,2

Chata Čeladná

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chata Čeladná. Chata Čeladná is situated in Čeladná and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Chata Čeladná sa nachádza v meste Čeladná (Česko - Moravskosliezský kraj).

Hotel Zámeček na Čeladné

9,2

Hotel Zámeček na Čeladné

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zámeček na Čeladné. Hotel Zámeček na Čeladné sa nachádza v obci Čeladná a môže sa pochváliť bezplatnými bicyklami a záhradou. Ubytovanie Hotel Zámeček na Čeladné sa nachádza v meste Čeladná (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel Zámeček na Čeladné má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Zámeček na Čeladné momentálne evidujeme 145 recenzií.

Teehouse Golf Apartment

9,2

Teehouse Golf Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Teehouse Golf Apartment. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a terrace, Teehouse Golf Apartment is located in Čeladná. Ubytovanie Teehouse Golf Apartment sa nachádza v meste Čeladná (Česko - Moravskosliezský kraj).

Ubytování Čeladná

9,2

Ubytování Čeladná

Ubytovanie (Horská chata) Ubytování Čeladná. Tento samostatný dovolenkový dom, ktorý si môžete prenajať celý, sa nachádza v Čeladnej v Moravskosliezskom kraji. Je vzdialený 40 km od mesta Wisła. Ubytovanie Ubytování Čeladná sa nachádza v meste Čeladná (Česko - Moravskosliezský kraj).

Horský hotel Lorkova vila

9,2

Horský hotel Lorkova vila

Ubytovanie (Hotel) Horský hotel Lorkova vila. Horský hotel Lorkova vila has a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and garden in Čeladná. Ubytovanie Horský hotel Lorkova vila sa nachádza v meste Čeladná (Česko - Moravskosliezský kraj).

Útulné ubytování přímo v centru Čeladné

9,1

Útulné ubytování přímo v centru Čeladné

Ubytovanie (Apartmány) Útulné ubytování přímo v centru Čeladné. Útulné ubytování přímo v centru Čeladné is set in Čeladná. Ubytovanie Útulné ubytování přímo v centru Čeladné sa nachádza v meste Čeladná (Česko - Moravskosliezský kraj).

Chalupa Maruška

9,1

Chalupa Maruška

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa Maruška. Tento rekreačný dom sa nachádza v obci Čeladná a ponúka záhradu s grilom i detské ihrisko. Ubytovanie má terasu a ponúka možnosť súkromného parkovania. Ubytovanie Chalupa Maruška sa nachádza v meste Čeladná (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Chalupa Maruška má celkové hodnotenie 9,1. Pre Chata v prírode Chalupa Maruška momentálne evidujeme 26 recenzií.

Apartmán u golfu v Beskydech

9,1

Apartmán u golfu v Beskydech

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u golfu v Beskydech. Set in Čeladná, Apartmán u golfu v Beskydech offers accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment has city views and is 43 km from Cieszyn. Ubytovanie Apartmán u golfu v Beskydech sa nachádza v meste Čeladná (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Apartmán u golfu v Beskydech má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartmán u golfu v Beskydech momentálne evidujeme 18 recenzií.

Miura Hotel

9,1

Miura Hotel

Ubytovanie (Hotel) Miura Hotel. Hotel Miura bol otvorený v máji 2011 a nachádza sa 5 km od centra Čeladnej. Ubytovanie Miura Hotel sa nachádza v meste Čeladná (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Miura Hotel má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Miura Hotel momentálne evidujeme 270 recenzií.

Golf Apartments

9

Golf Apartments

Ubytovanie (Hotel) Golf Apartments. Hotel Golf Apartments sa nachádza v obci Čeladná, 4,4 km od lyžiarskeho areálu Opálená. Ubytovanie Golf Apartments sa nachádza v meste Čeladná (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Golf Apartments má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Golf Apartments momentálne evidujeme 96 recenzií.

Nádherný apartmán 2KK v LARA Wellness komplexu

8,9

Nádherný apartmán 2KK v LARA Wellness komplexu

Ubytovanie (Apartmán) Nádherný apartmán 2KK v LARA Wellness komplexu. Set in Čeladná, Nádherný apartmán 2KK v LARA Wellness komplexu offers a private pool and free WiFi. The accommodation is 33 km from Ostrava. Ubytovanie Nádherný apartmán 2KK v LARA Wellness komplexu sa nachádza v meste Čeladná (Česko - Moravskosliezský kraj).

Horský Hotel Čeladenka / Mountain Resort

8,8

Horský Hotel Čeladenka / Mountain Resort

Ubytovanie (Hotel) Horský Hotel Čeladenka / Mountain Resort. Horský hotel Čeladenka sa nachádza v dedinke Čeladná, 3 km od golfového rezortu. Ponúka reštauráciu, bar, herňu, wellness centrum, terasu a detské ihrisko. Ubytovanie Horský Hotel Čeladenka / Mountain Resort sa nachádza v meste Čeladná (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Horský Hotel Čeladenka / Mountain Resort má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Horský Hotel Čeladenka / Mountain Resort momentálne evidujeme 303 recenzií.

Hotel U Holubů

8,7

Hotel U Holubů

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Holubů. Hotel U Holubů sa nachádza na úpätí hory Srk uprostred Beskýd a hosťom ponúka štýlovú atmosféru typického horského domu z roku 1930. Ubytovanie Hotel U Holubů sa nachádza v meste Čeladná (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel U Holubů má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel U Holubů momentálne evidujeme 24 recenzií.

Hotel Prosper

8,2

Hotel Prosper

Ubytovanie (Hotel) Hotel Prosper. Hotel Prosper má fitnescentrum, krytý bazén a wellness centrum, ktoré ponúka zoštíhľujúce procedúry. Ubytovanie Hotel Prosper sa nachádza v meste Čeladná (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel Prosper má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Prosper momentálne evidujeme 385 recenzií.

YURA hotel Čeladná -BAZÉN A SAUNA ZDARMA

8,1

YURA hotel Čeladná -BAZÉN A SAUNA ZDARMA

Ubytovanie (Hotel) YURA hotel Čeladná -BAZÉN A SAUNA ZDARMA. Ubytovanie YURA hotel Čeladná - WELLNESS ZDARMA sa nachádza v obci Čeladná a ponúka reštauráciu, fitnescentrum, bar a záhradu. Ubytovanie YURA hotel Čeladná -BAZÉN A SAUNA ZDARMA sa nachádza v meste Čeladná (Česko - Moravskosliezský kraj).

Rodinný apartmán Čeladná

Rodinný apartmán Čeladná

Ubytovanie (Apartmán) Rodinný apartmán Čeladná. Rodinný Apartman Čeladná (6 osob) is located in Čeladná. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Rodinný apartmán Čeladná sa nachádza v meste Čeladná (Česko - Moravskosliezský kraj).

Apartmány LIZARD

Apartmány LIZARD

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány LIZARD. Located in Čeladná, 31 km from Ostrava, Apartmány LIZARD provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmány LIZARD sa nachádza v meste Čeladná (Česko - Moravskosliezský kraj).

Hotel Na Rozcestí

Hotel Na Rozcestí

Ubytovanie (Hotel) Hotel Na Rozcestí. Set in Čeladná, Hotel Na Rozcestí features a restaurant and garden. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytovanie Hotel Na Rozcestí sa nachádza v meste Čeladná (Česko - Moravskosliezský kraj).

Chata Dukla

Chata Dukla

Ubytovanie (Penzión) Chata Dukla. Featuring a bar, Chata Dukla is set in Čeladná and also provides a garden and a terrace. At the guest house, each room is fitted with a wardrobe. Ubytovanie Chata Dukla sa nachádza v meste Čeladná (Česko - Moravskosliezský kraj).

chata manka

chata manka

Ubytovanie (Apartmán) chata manka. Situated in Čeladná in the Moravia-Silesia region, chata manka has a garden. Ubytovanie chata manka sa nachádza v meste Čeladná (Česko - Moravskosliezský kraj).

Ubytování v Beskydech

Ubytování v Beskydech

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování v Beskydech. Set in Čeladná, 32 km from Ostrava, Ubytování v Beskydech offers a terrace and free WiFi. Ubytovanie Ubytování v Beskydech sa nachádza v meste Čeladná (Česko - Moravskosliezský kraj).

Apalucha 49

Apalucha 49

Ubytovanie (Penzión) Apalucha 49. Situated in Čeladná, Apalucha 49 has a garden, shared lounge, BBQ facilities, and free WiFi. The guest house features a sauna and a shared kitchen. Ubytovanie Apalucha 49 sa nachádza v meste Čeladná (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Pre Penzión Apalucha 49 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Babiččin Vejminek

Babiččin Vejminek

Ubytovanie (Vila) Babiččin Vejminek. Set in Čeladná, Babiččin Vejminek offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Babiččin Vejminek sa nachádza v meste Čeladná (Česko - Moravskosliezský kraj).

Kanada na Čeladné

Kanada na Čeladné

Ubytovanie (Horská chata) Kanada na Čeladné. Kanada na Čeladné is situated in Čeladná and offers a bar, a shared lounge and a terrace. The chalet has garden views and is 47 km from Cieszyn. Ubytovanie Kanada na Čeladné sa nachádza v meste Čeladná (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Pre Horská chata Kanada na Čeladné nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Čeladná

Mesto Čeladná sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 17 hotelov a ubytovanie v meste Čeladná.