Hľadať

Ubytovanie

Moravskosliezský kraj

V regióne Moravskosliezský kraj (Česká republika) máme celkom 780 hotelov a ubytovanie.

Pre región Moravskosliezský kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Ostrava (167), Malá Morávka (38), Frýdlant nad Ostravicí (23), Opava (20), FrýdekMístek (20), Frenštát pod Radhoštěm (18), Čeladná (17), Štramberk (16), Vrbno pod Pradědem (16), Havířov (15). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Moravskosliezský kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Moravskosliezský kraj

Centrum Slezská Harta

10

Centrum Slezská Harta

Ubytovanie (Hotel) Centrum Slezská Harta. Centrum Slezská Harta sa nachádza v Bruntále. Ponúka izbovú službu a reštauráciu. K vybaveniu patrí terasa a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Centrum Slezská Harta sa nachádza v meste Bruntál (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TERVEYS residence

10

TERVEYS residence

Ubytovanie (Dovolenkový dom) TERVEYS residence. TERVEYS residence is located in Vělopolí and offers a bar, a garden and a terrace. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytovanie TERVEYS residence sa nachádza v meste Vělopolí (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 310 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Alexandra

10

Chata Alexandra

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Alexandra. Situated 200 metres from Lanová dráha Kopřivná, Chata Alexandra features accommodation with a garden, a shared lounge and a shared kitchen for your... Ubytovanie Chata Alexandra sa nachádza v meste Malá Morávka (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Alexandra má celkové hodnotenie 10. Pre Horské chaty Chata Alexandra momentálne evidujeme 14 recenzií.

Apartmány LaCatherine 1911

10

Apartmány LaCatherine 1911

Ubytovanie (Penzión) Apartmány LaCatherine 1911. Set in Dolní Benešov, Apartmány LaCatherine 1911 offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmány LaCatherine 1911 sa nachádza v meste Dolní Benešov (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vilka Marticus

9,9

Vilka Marticus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vilka Marticus. Vilka Marticus is set in Frenštát pod Radhoštěm. The holiday home has garden views and is 13 km from Rožnov pod Radhoštěm. Ubytovanie Vilka Marticus sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Vilka Marticus má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Vilka Marticus momentálne evidujeme 18 recenzií.

Kopec 67

9,9

Kopec 67

Ubytovanie (Apartmány) Kopec 67. Apartmán Kopec 67 sa nachádza 80 metrov od hradu Štramberk s vežou Trúba. Ponúka vám ubytovanie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Kopec 67 sa nachádza v meste Štramberk (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kopec 67 má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Kopec 67 momentálne evidujeme 72 recenzií.

Penzion V peřině

9,9

Penzion V peřině

Ubytovanie (Penzión) Penzion V peřině. Penzión V peřině sa nachádza v obci Trojanovice a ponúka vybavenie na vodné športy, gril, záhradu a terasu. K dispozícii tu máte úschovňu lyží. Ubytovanie Penzion V peřině sa nachádza v meste Trojanovice (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion V peřině má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Penzion V peřině momentálne evidujeme 58 recenzií.

Apartmány Silvie

9,9

Apartmány Silvie

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Silvie. Apartmány Silvie sa nachádzajú na úpätí Beskýd, v pokojnej dedinke Čeladná, len 2 km od golfového ihriska Čeladná. Ubytovanie Apartmány Silvie sa nachádza v meste Čeladná (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Apartmány Silvie má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmány Silvie momentálne evidujeme 8 recenzií.

Chalupa pod Hruškou

9,9

Chalupa pod Hruškou

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa pod Hruškou. Chalupa pod Hruškou sa nachádza v obci Zubří v Moravskosliezskom kraji. Tento dovolenkový dom ponúka záhradu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa pod Hruškou sa nachádza v meste Zubří (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Chalupa pod Hruškou má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Chalupa pod Hruškou momentálne evidujeme 19 recenzií.

Apartment pod Lysou

9,9

Apartment pod Lysou

Ubytovanie (Apartmán) Apartment pod Lysou. Featuring mountain views, Apartment pod Lysou features accommodation with a patio and a kettle, around 8 km from Opálená Lift 1. Ubytovanie Apartment pod Lysou sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment pod Lysou má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartment pod Lysou momentálne evidujeme 15 recenzií.

Pension Formanka

9,9

Pension Formanka

Ubytovanie (Penzión) Pension Formanka. Boasting a garden and a restaurant, Pension Formanka is set in Opava. Both private parking and free WiFi are accessible at the guest house. Ubytovanie Pension Formanka sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Formanka má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Pension Formanka momentálne evidujeme 5 recenzií.

Pension Rothschildův dvůr

9,9

Pension Rothschildův dvůr

Ubytovanie (Farma) Pension Rothschildův dvůr. Penzión Rothschildův dvůr stojí na vyvýšenom mieste v pokojnej dedine Bělá. Má farmu s vlastným chovom koní a vínnu pivnicu. Sídli vo farmárskom dome z 19. Ubytovanie Pension Rothschildův dvůr sa nachádza v meste Bělá (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Gerda

9,9

Apartments Gerda

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartments Gerda. Set in Vřesina, 47 km from Jastrzębie Zdrój, Apartments Gerda offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Gerda sa nachádza v meste Vřesina (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Gerda má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmánnový hotel Apartments Gerda momentálne evidujeme 28 recenzií.

Srub RANCH NA HRANICI

9,9

Srub RANCH NA HRANICI

Ubytovanie (Chata v prírode) Srub RANCH NA HRANICI. Featuring a garden, a bar, and barbecue facilities, Srub RANCH NA HRANICI offers accommodation in Baška with free WiFi and garden views. Ubytovanie Srub RANCH NA HRANICI sa nachádza v meste Baška (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Srub RANCH NA HRANICI má celkové hodnotenie 9,9. Pre Chata v prírode Srub RANCH NA HRANICI momentálne evidujeme 20 recenzií.

Chalupa U Šance

9,9

Chalupa U Šance

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa U Šance. Chalupa U Šance je horská chata, ktorá sa nachádza v Ostravici. Svojim hosťom ponúka gril. Wisla je vzdialená 37 km. Ubytovanie Chalupa U Šance sa nachádza v meste Ostravice (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dobra Chata V Dobre

9,9

Dobra Chata V Dobre

Ubytovanie (Chata v prírode) Dobra Chata V Dobre. Dobra Chata V Dobre má sezónne otvorený vonkajší bazén a ponúka hosťom ubytovanie vo Frýdku-Místku s bezplatným WiFi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Dobra Chata V Dobre sa nachádza v meste Frýdek-Místek (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dobra Chata V Dobre má celkové hodnotenie 9,9. Pre Chata v prírode Dobra Chata V Dobre momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmán Písek

9,9

Apartmán Písek

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmán Písek. Boasting barbecue facilities and a garden, Apartmán Písek offers accommodation in Písek u Jablunkova with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartmán Písek sa nachádza v meste Písek (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Písek má celkové hodnotenie 9,9. Pre Vidiecky dom Apartmán Písek momentálne evidujeme 12 recenzií.

Centrum Zdraví Bez Limitu

9,9

Centrum Zdraví Bez Limitu

Ubytovanie (Penzión) Centrum Zdraví Bez Limitu. Located in Starý Jičín, Centrum Zdraví Bez Limitu features a garden, bar, shared lounge, and free WiFi. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Centrum Zdraví Bez Limitu sa nachádza v meste Starý Jičín (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Centrum Zdraví Bez Limitu má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Centrum Zdraví Bez Limitu momentálne evidujeme 40 recenzií.

Penzion Flora

9,9

Penzion Flora

Ubytovanie (Penzión) Penzion Flora. Penzión Flora ponúka ubytovanie so satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v obci Soběšovice, 100 metrov od Žermanickej priehrady. Ubytovanie Penzion Flora sa nachádza v meste Soběšovice (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Flora má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Penzion Flora momentálne evidujeme 43 recenzií.

U ponocného pod Ondřejníkem

9,8

U ponocného pod Ondřejníkem

Ubytovanie (Horská chata) U ponocného pod Ondřejníkem. Ubytovacie zariadenie U ponocného pod Ondřejníkem sa nachádza v obci Frýdlant nad Ostravicí, 5 km od lanovky Opálená a ponúka ubytovanie s výhľadom na... Ubytovanie U ponocného pod Ondřejníkem sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U ponocného pod Ondřejníkem má celkové hodnotenie 9,8. Pre Horská chata U ponocného pod Ondřejníkem momentálne evidujeme 25 recenzií.

Apartmán Chalupníková

9,8

Apartmán Chalupníková

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Chalupníková. Located 5 km from National Cultural Monument the Lower Vítkovice, Apartmán Chalupníková offers a garden, and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmán Chalupníková sa nachádza v meste Ostrava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Chalupníková má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmán Chalupníková momentálne evidujeme 9 recenzií.

Chalupa za Křížkem

9,8

Chalupa za Křížkem

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa za Křížkem. Featuring garden views, ski-to-door access and free WiFi, Chalupa za Křížkem is located in Malá Morávka, less than 1 km from Lanová dráha Kopřivná and 2. Ubytovanie Chalupa za Křížkem sa nachádza v meste Malá Morávka (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa za Křížkem má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Chalupa za Křížkem momentálne evidujeme 23 recenzií.

Chata Fortuna

9,8

Chata Fortuna

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Fortuna. Located in Dolní Lomná, 3 km from Dolní Lomná Lift 1, Chata Fortuna provides accommodation with barbecue facilities, free WiFi and a shared kitchen. Ubytovanie Chata Fortuna sa nachádza v meste Dolní Lomná (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Chata Fortuna má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Chata Fortuna momentálne evidujeme 5 recenzií.

Penzion Loučka Bystřice

9,8

Penzion Loučka Bystřice

Ubytovanie (Penzión) Penzion Loučka Bystřice. Set in Bystřice, Penzion Loučka Bystřice features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Penzion Loučka Bystřice sa nachádza v meste Bystřice (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ostravice

9,8

Ostravice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ostravice. Dovolenkový dom Ostravice sa nachádza 4,4 km od lyžiarskeho strediska Ostrá Malenovice a má gril a záhradu. Ubytovanie Ostravice sa nachádza v meste Ostravice (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Ostravice má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Ostravice momentálne evidujeme 16 recenzií.

Penzion REHEK

9,8

Penzion REHEK

Ubytovanie (Penzión) Penzion REHEK. Set in Malá Morávka and with Lanová dráha Kopřivná reachable within less than 1 km, Penzion REHEK offers a garden, non-smoking rooms, free WiFi and a bar. Ubytovanie Penzion REHEK sa nachádza v meste Malá Morávka (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion REHEK má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Penzion REHEK momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartmany Podhorama

9,8

Apartmany Podhorama

Ubytovanie (Apartmán) Apartmany Podhorama. Apartmány Podhorama ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, priamym prístupom na zjazdovky, záhradou a terasou v obci Václavov u Bruntálu. Ubytovanie Apartmany Podhorama sa nachádza v meste Vaclavov u Bruntalu (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Podhorama má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmany Podhorama momentálne evidujeme 114 recenzií.

Chata Janet

9,8

Chata Janet

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Janet. Located in Ostravice, 42 km from Cieszyn, Chata Janet provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Chata Janet sa nachádza v meste Ostravice (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Janet má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Chata Janet momentálne evidujeme 11 recenzií.

Roubenka Bílá

9,8

Roubenka Bílá

Ubytovanie (Apartmány) Roubenka Bílá. Ubytovanie Roubenka Bílá poskytuje ubytovanie v obci Bílá s priamym prístupom na zjazdovky. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Roubenka Bílá sa nachádza v meste Bílá (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Roubenka Bílá má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Roubenka Bílá momentálne evidujeme 29 recenzií.

Frýdecká Apartments

9,8

Frýdecká Apartments

Ubytovanie (Penzión) Frýdecká Apartments. Ubytovacie zariadenie Frýdecká Apartments sa nachádza v Ostrave, necelé 3,7 km od Stodolní ulice a 4,4 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice. Ubytovanie Frýdecká Apartments sa nachádza v meste Ostrava (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Hukvaldy

9,8

Apartmán Hukvaldy

Ubytovanie (Privát) Apartmán Hukvaldy. Apartmán Hukvaldy is located in Hukvaldy and offers a garden. The property has garden views and is 38 km from Cieszyn. Ubytovanie Apartmán Hukvaldy sa nachádza v meste Hukvaldy (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Apartmán Hukvaldy má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Apartmán Hukvaldy momentálne evidujeme 9 recenzií.

Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice

9,8

Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice

Ubytovanie (Penzión) Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice. Boasting free bikes and bar, as well as a restaurant, Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice is set in Metylovice. Ubytovanie Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice sa nachádza v meste Metylovice (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice momentálne evidujeme 27 recenzií.

Jízdárna Malenovice

9,8

Jízdárna Malenovice

Ubytovanie (Apartmány) Jízdárna Malenovice. Ubytovanie Jízdárna Malenovice sa nachádza v obci Malenovice, 3,8 km od jej centra. Ubytovanie Jízdárna Malenovice sa nachádza v meste Malenovice (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Jízdárna Malenovice má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Jízdárna Malenovice momentálne evidujeme 70 recenzií.

Apartment Baťův Domek

9,8

Apartment Baťův Domek

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Baťův Domek. Apartment Baťův Domek in Malá Morávka features accommodation with free WiFi, 3.1 km from Myšák, 3.1 km from Dětský vlek and 3.6 km from vlek Praděd. Ubytovanie Apartment Baťův Domek sa nachádza v meste Malá Morávka (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Apartment Baťův Domek má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Baťův Domek momentálne evidujeme 75 recenzií.

Roubenky na stráni

9,8

Roubenky na stráni

Ubytovanie (Chata v prírode) Roubenky na stráni. Apartmán Beskydy Bílá ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v obci Bílá. Ubytovanie Roubenky na stráni sa nachádza v meste Bílá (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Roubenky na stráni má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Roubenky na stráni momentálne evidujeme 46 recenzií.

Wellness Apartmán Relax

9,8

Wellness Apartmán Relax

Ubytovanie (Apartmán) Wellness Apartmán Relax. Wellness Apartmán Relax sa nachádza v meste Český Těšín a ponúka kúpeľné a wellness centrum. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Wellness Apartmán Relax sa nachádza v meste Český Těšín (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wellness Apartmán Relax má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Wellness Apartmán Relax momentálne evidujeme 27 recenzií.

Kurnik Šopa apartments

9,8

Kurnik Šopa apartments

Ubytovanie (Apartmán) Kurnik Šopa apartments. Ubytovacie zariadenie Kurnik Šopa apartments sa nachádza v Ostrave, 1,8 km od Stodolní ulice, 6 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolné Vítkovice. Ubytovanie Kurnik Šopa apartments sa nachádza v meste Ostrava (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vintage apartments

9,8

Vintage apartments

Ubytovanie (Apartmány) Vintage apartments. Located in Kopřivnice, 48 km from Cieszyn, Vintage apartments provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Vintage apartments sa nachádza v meste Kopřivnice (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vintage apartments má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Vintage apartments momentálne evidujeme 32 recenzií.

Mezi plutky

9,8

Mezi plutky

Ubytovanie (Hotel) Mezi plutky. Hotel Mezi plutky ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, bar a spoločenskú miestnosť v obci Čeladná. Ubytovanie Mezi plutky sa nachádza v meste Čeladná (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 196 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Mezi plutky má celkové hodnotenie 9,8. Pre Hotel Mezi plutky momentálne evidujeme 43 recenzií.

REZIDENCE 188

9,8

REZIDENCE 188

Ubytovanie (Apartmány) REZIDENCE 188. Ubytovanie REZIDENCE 188 sa nachádza v obci Bílá, necelý 1 km od vleku Javořinkac. Ponúka priamy prístup k vchodu na lyžiach a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie REZIDENCE 188 sa nachádza v meste Bílá (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie REZIDENCE 188 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány REZIDENCE 188 momentálne evidujeme 12 recenzií.

Penzion Aldo

9,8

Penzion Aldo

Ubytovanie (Penzión) Penzion Aldo. Penzión Aldo sa nachádza v historickej budove v centre Karvinej a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovanie priamo na mieste. Ubytovanie Penzion Aldo sa nachádza v meste Karviná (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Aldo má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Penzion Aldo momentálne evidujeme 218 recenzií.

Industry Apartment Ostrava

9,7

Industry Apartment Ostrava

Ubytovanie (Apartmán) Industry Apartment Ostrava. Located 1.1 km from Stodolní Street, 3.2 km from National Cultural Monument the Lower Vítkovice and 1. Ubytovanie Industry Apartment Ostrava sa nachádza v meste Ostrava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Industry Apartment Ostrava má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Industry Apartment Ostrava momentálne evidujeme 5 recenzií.

Rebel House

9,7

Rebel House

Ubytovanie (Apartmán) Rebel House. Apartmán Rebel House s výhľadom na hory a do záhrady sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí, 6 km od lanoviek Opálená 1 a Opálená 2. Ubytovanie Rebel House sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rebel House má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Rebel House momentálne evidujeme 43 recenzií.

Chata pod Lysou Horou

9,7

Chata pod Lysou Horou

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata pod Lysou Horou. Set in Ostravice, 42 km from Cieszyn, Chata pod Lysou Horou offers free bikes and free WiFi. Ubytovanie Chata pod Lysou Horou sa nachádza v meste Ostravice (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata pod Lysou Horou má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode Chata pod Lysou Horou momentálne evidujeme 15 recenzií.

Chata Karamelka

9,7

Chata Karamelka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Karamelka. Situated in Dolní Moravice in the Moravia-Silesia region, Chata Karamelka is a 3-star property boasting free WiFi. The accommodation is 46 km from Ramzová. Ubytovanie Chata Karamelka sa nachádza v meste Dolní Moravice (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Karamelka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Horská chata Chata Karamelka momentálne evidujeme 27 recenzií.

Hotel Kramer

9,7

Hotel Kramer

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kramer. Hotel Kramer sa nachádza v meste Opava, 400 metrov od Vianočného trhu v Opave. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. V hoteli môžete využiť služby čistiarne. Ubytovanie Hotel Kramer sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Kramer má celkové hodnotenie 9,7. Pre Hotel Hotel Kramer momentálne evidujeme 232 recenzií.

Apartmán u Toma

9,7

Apartmán u Toma

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán u Toma. Apartmán u Toma sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou s vonkajším bazénom. Ubytovanie Apartmán u Toma sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán u Toma má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmán u Toma momentálne evidujeme 164 recenzií.

Apartmány u Honzy

9,7

Apartmány u Honzy

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány u Honzy. Apartmány u Honzy sa nachádzajú v pohorí Moravskoslezských Beskýd a ponúkajú suity s výhľadom na horu Lysá a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartmány u Honzy sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány u Honzy má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány u Honzy momentálne evidujeme 58 recenzií.

Apartmány Divoký Anděl

9,7

Apartmány Divoký Anděl

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmány Divoký Anděl. Located in Dolní Moravice, 45 km from Ramzová, Apartmány Divoký Anděl provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Divoký Anděl sa nachádza v meste Dolní Moravice (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Divoký Anděl má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmánnový hotel Apartmány Divoký Anděl momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmány U Potoka

9,7

Apartmány U Potoka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány U Potoka. Set in Dolní Moravice, 47 km from Ramzová, Apartmány U Potoka offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Apartmány U Potoka sa nachádza v meste Dolní Moravice (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Apartmány U Potoka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány U Potoka momentálne evidujeme 7 recenzií.

Chaloupka Rudná - Potůčková

9,7

Chaloupka Rudná - Potůčková

Ubytovanie (Horská chata) Chaloupka Rudná - Potůčková. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a shared lounge, Chaloupka Rudná - Potůčková features accommodation in Stará Rudná with free WiFi... Ubytovanie Chaloupka Rudná - Potůčková sa nachádza v meste Rudná pod Pradědem (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Chaloupka Rudná - Potůčková má celkové hodnotenie 9,7. Pre Horská chata Chaloupka Rudná - Potůčková momentálne evidujeme 20 recenzií.

Ubytovanie v mestách regiónu Moravskosliezský kraj

Ubytovanie v mestách regiónu Moravskosliezský kraj

Dovolenka a ubytovanie v regióne Moravskosliezský kraj - Česká republika

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 780 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Moravskosliezský kraj.

Pre región Moravskosliezský kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Ostrava (167), Malá Morávka (38), Frýdlant nad Ostravicí (23), Opava (20), FrýdekMístek (20), Frenštát pod Radhoštěm (18), Čeladná (17), Štramberk (16), Vrbno pod Pradědem (16), Havířov (15). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Moravskosliezský kraj máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Centrum Slezská Harta (10*), Chata Alexandra (10*), Apartmány LaCatherine 1911 (10*), Vilka Marticus (9,9*), Kopec 67 (9,9*), Penzion V peřině (9,9*), Apartmány Silvie (9,9*), Chalupa pod Hruškou (9,9*), Apartment pod Lysou (9,9*), Pension Formanka (9,9*).

Región Moravskosliezský kraj môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.