Hľadať

Ubytovanie

Moravskosliezský kraj

V regióne Moravskosliezský kraj (Česká republika) máme celkom 780 hotelov a ubytovanie.

Pre región Moravskosliezský kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Ostrava (167), Malá Morávka (38), Frýdlant nad Ostravicí (23), Opava (20), FrýdekMístek (20), Frenštát pod Radhoštěm (18), Čeladná (17), Štramberk (16), Vrbno pod Pradědem (16), Havířov (15). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Moravskosliezský kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Moravskosliezský kraj

Centrum Slezská Harta

10

Centrum Slezská Harta

Ubytovanie (Hotel) Centrum Slezská Harta. Centrum Slezská Harta sa nachádza v Bruntále. Ponúka izbovú službu a reštauráciu. K vybaveniu patrí terasa a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Centrum Slezská Harta sa nachádza v meste Bruntál (Česko - Moravskosliezský kraj).

Hotel Edvard

10

Hotel Edvard

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Hotel Edvard. Located in Frenštát pod Radhoštěm, Hotel Edvard offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a shared lounge and a garden. Ubytovanie Hotel Edvard sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskosliezský kraj).

Apartmán Nad Přehradou

10

Apartmán Nad Přehradou

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Nad Přehradou. Set in Frýdek-Místek in the Moravia-Silesia region, Apartmán Nad Přehradou has a garden. Ubytovanie Apartmán Nad Přehradou sa nachádza v meste FrýdekMístek (Česko - Moravskosliezský kraj).

Horský apartmán Pod Smrčinou - 3KK mezonet

10

Horský apartmán Pod Smrčinou - 3KK mezonet

Ubytovanie (Apartmány) Horský apartmán Pod Smrčinou - 3KK mezonet. Set in Vaclavov u Bruntalu in the Moravia-Silesia region, Horský apartmán Pod Smrčinou - 3KK mezonet features a balcony and garden views. Ubytovanie Horský apartmán Pod Smrčinou - 3KK mezonet sa nachádza v meste Vaclavov u Bruntalu (Česko - Moravskosliezský kraj).

Apartmán Na Pasekách

10

Apartmán Na Pasekách

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Na Pasekách. Apartmán Na Pasekách is set in Bystřice and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartmán Na Pasekách sa nachádza v meste Bystřice (Česko - Moravskosliezský kraj).

Apartmán Meluzína

10

Apartmán Meluzína

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Meluzína. Apartmán Meluzína is located in Staré Hamry and offers a tennis court. Ubytovanie Apartmán Meluzína sa nachádza v meste Staré Hamry (Česko - Moravskosliezský kraj).

TERVEYS residence

10

TERVEYS residence

Ubytovanie (Dovolenkový dom) TERVEYS residence. TERVEYS residence is located in Vělopolí and offers a bar, a garden and a terrace. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytovanie TERVEYS residence sa nachádza v meste Vělopolí (Česko - Moravskosliezský kraj).

D&T by Tomazzo

10

D&T by Tomazzo

Ubytovanie (Apartmán) D&T by Tomazzo. Featuring a bar and a terrace, D&T by Tomazzo provides accommodation in Třinec with free WiFi and city views. Ubytovanie D&T by Tomazzo sa nachádza v meste Třinec (Česko - Moravskosliezský kraj).

Ubytování U nás doma

10

Ubytování U nás doma

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytování U nás doma. Ubytování U nás doma is situated in Baška and offers a garden and a terrace. The property is 22 km from Ostrava and free private parking is available. Ubytovanie Ubytování U nás doma sa nachádza v meste Baška (Česko - Moravskosliezský kraj).

Chalupa Niva

10

Chalupa Niva

Ubytovanie (Vily) Chalupa Niva. Set in Široká Niva in the Moravia-Silesia region, Chalupa Niva has a terrace and garden views. Ubytovanie Chalupa Niva sa nachádza v meste Široká Niva (Česko - Moravskosliezský kraj).

Roubenka Staňka

10

Roubenka Staňka

Ubytovanie (Horská chata) Roubenka Staňka. Roubenka Staňka is located in Malenovice and offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and barbecue facilities. Ubytovanie Roubenka Staňka sa nachádza v meste Malenovice (Česko - Moravskosliezský kraj).

Ubytování Pod statkem

10

Ubytování Pod statkem

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Pod statkem. Set in Tichá, Ubytování Pod statkem offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Ubytování Pod statkem sa nachádza v meste Tichá (Česko - Moravskosliezský kraj).

Apartmány LaCatherine 1911

10

Apartmány LaCatherine 1911

Ubytovanie (Penzión) Apartmány LaCatherine 1911. Set in Dolní Benešov, Apartmány LaCatherine 1911 offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmány LaCatherine 1911 sa nachádza v meste Dolní Benešov (Česko - Moravskosliezský kraj).

Chata Alexandra

10

Chata Alexandra

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Alexandra. Situated 200 metres from Lanová dráha Kopřivná, Chata Alexandra features accommodation with a garden, a shared lounge and a shared kitchen for your... Ubytovanie Chata Alexandra sa nachádza v meste Malá Morávka (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Chata Alexandra má celkové hodnotenie 10. Pre Horské chaty Chata Alexandra momentálne evidujeme 14 recenzií.

Chata u lesa RANCH NA HRANICI

10

Chata u lesa RANCH NA HRANICI

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata u lesa RANCH NA HRANICI. Chata u lesa RANCH NA HRANICI is located in Baška and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Chata u lesa RANCH NA HRANICI sa nachádza v meste Baška (Česko - Moravskosliezský kraj).

Na paloučku

10

Na paloučku

Ubytovanie (Apartmány) Na paloučku. Na paloučku is situated in Kunčice pod Ondřejníkem. The accommodation is 32 km from Ostrava, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Na paloučku sa nachádza v meste Kunčice pod Ondřejníkem (Česko - Moravskosliezský kraj).

You and Me Apartments

10

You and Me Apartments

Ubytovanie (Dovolenkové domy) You and Me Apartments. Set in Prosenická Lhota, 44 km from Prague, You and Me Apartments offers a bar and free WiFi. Ubytovanie You and Me Apartments sa nachádza v meste Suchdol (Česko - Stredočeský kraj).

Penzion V peřině

9,9

Penzion V peřině

Ubytovanie (Penzión) Penzion V peřině. Penzión V peřině sa nachádza v obci Trojanovice a ponúka vybavenie na vodné športy, gril, záhradu a terasu. K dispozícii tu máte úschovňu lyží. Ubytovanie Penzion V peřině sa nachádza v meste Trojanovice (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion V peřině má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Penzion V peřině momentálne evidujeme 58 recenzií.

Kopec 67

9,9

Kopec 67

Ubytovanie (Apartmány) Kopec 67. Apartmán Kopec 67 sa nachádza 80 metrov od hradu Štramberk s vežou Trúba. Ponúka vám ubytovanie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Kopec 67 sa nachádza v meste Štramberk (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Kopec 67 má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Kopec 67 momentálne evidujeme 72 recenzií.

VILA POD LIPAMI

9,9

VILA POD LIPAMI

Ubytovanie (Apartmán) VILA POD LIPAMI. Set in Bruntál in the Moravia-Silesia region, VILA POD LIPAMI has a garden. Ubytovanie VILA POD LIPAMI sa nachádza v meste Bruntál (Česko - Moravskosliezský kraj).

Penzion V Poli

9,9

Penzion V Poli

Ubytovanie (Penzión) Penzion V Poli. Situated in Klimkovice, Penzion V Poli has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Penzion V Poli sa nachádza v meste Klimkovice (Česko - Moravskosliezský kraj).

Apartment pod Lysou

9,9

Apartment pod Lysou

Ubytovanie (Apartmán) Apartment pod Lysou. Featuring mountain views, Apartment pod Lysou features accommodation with a patio and a kettle, around 8 km from Opálená Lift 1. Ubytovanie Apartment pod Lysou sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Apartment pod Lysou má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartment pod Lysou momentálne evidujeme 15 recenzií.

Pension Rothschildův dvůr

9,9

Pension Rothschildův dvůr

Ubytovanie (Farma) Pension Rothschildův dvůr. Penzión Rothschildův dvůr stojí na vyvýšenom mieste v pokojnej dedine Bělá. Má farmu s vlastným chovom koní a vínnu pivnicu. Sídli vo farmárskom dome z 19. Ubytovanie Pension Rothschildův dvůr sa nachádza v meste Bělá (Česko - Moravskosliezský kraj).

Pension Formanka

9,9

Pension Formanka

Ubytovanie (Penzión) Pension Formanka. Boasting a garden and a restaurant, Pension Formanka is set in Opava. Both private parking and free WiFi are accessible at the guest house. Ubytovanie Pension Formanka sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Pension Formanka má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Pension Formanka momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmán Hubertus No. 17

9,9

Apartmán Hubertus No. 17

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hubertus No. 17. Located in Karlova Studánka, 5 km from Praděd, Apartmán Hubertus No. 17 provides accommodation with a terrace, free WiFi and a tour desk. Ubytovanie Apartmán Hubertus No. 17 sa nachádza v meste Karlova Studánka (Česko - Moravskosliezský kraj).

Chalupa U Šance

9,9

Chalupa U Šance

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa U Šance. Chalupa U Šance je horská chata, ktorá sa nachádza v Ostravici. Svojim hosťom ponúka gril. Wisla je vzdialená 37 km. Ubytovanie Chalupa U Šance sa nachádza v meste Ostravice (Česko - Moravskosliezský kraj).

Apartmán Beáta v Jeseníkách

9,9

Apartmán Beáta v Jeseníkách

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Beáta v Jeseníkách. Located in Karlovice, Apartmán Beáta v Jeseníkách provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a kids' club, and a shared lounge. Ubytovanie Apartmán Beáta v Jeseníkách sa nachádza v meste Karlovice (Česko - Moravskosliezský kraj).

Srub RANCH NA HRANICI

9,9

Srub RANCH NA HRANICI

Ubytovanie (Chata v prírode) Srub RANCH NA HRANICI. Featuring a garden, a bar, and barbecue facilities, Srub RANCH NA HRANICI offers accommodation in Baška with free WiFi and garden views. Ubytovanie Srub RANCH NA HRANICI sa nachádza v meste Baška (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Srub RANCH NA HRANICI má celkové hodnotenie 9,9. Pre Chata v prírode Srub RANCH NA HRANICI momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartments Gerda

9,9

Apartments Gerda

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartments Gerda. Set in Vřesina, 47 km from Jastrzębie Zdrój, Apartments Gerda offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Gerda sa nachádza v meste Vřesina (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Apartments Gerda má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmánnový hotel Apartments Gerda momentálne evidujeme 28 recenzií.

Penzion Vilma

9,9

Penzion Vilma

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vilma. Located in Smilovice, Penzion Vilma provides a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Penzion Vilma sa nachádza v meste Ostrava (Česko - Moravskosliezský kraj).

Dobra Chata V Dobre

9,9

Dobra Chata V Dobre

Ubytovanie (Chata v prírode) Dobra Chata V Dobre. Dobra Chata V Dobre má sezónne otvorený vonkajší bazén a ponúka hosťom ubytovanie vo Frýdku-Místku s bezplatným WiFi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Dobra Chata V Dobre sa nachádza v meste Frýdek-Místek (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Dobra Chata V Dobre má celkové hodnotenie 9,9. Pre Chata v prírode Dobra Chata V Dobre momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmán Písek

9,9

Apartmán Písek

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmán Písek. Boasting barbecue facilities and a garden, Apartmán Písek offers accommodation in Písek u Jablunkova with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartmán Písek sa nachádza v meste Písek (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Apartmán Písek má celkové hodnotenie 9,9. Pre Vidiecky dom Apartmán Písek momentálne evidujeme 12 recenzií.

Penzion Flora

9,9

Penzion Flora

Ubytovanie (Penzión) Penzion Flora. Penzión Flora ponúka ubytovanie so satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v obci Soběšovice, 100 metrov od Žermanickej priehrady. Ubytovanie Penzion Flora sa nachádza v meste Soběšovice (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion Flora má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Penzion Flora momentálne evidujeme 43 recenzií.

Centrum Zdraví Bez Limitu

9,9

Centrum Zdraví Bez Limitu

Ubytovanie (Penzión) Centrum Zdraví Bez Limitu. Located in Starý Jičín, Centrum Zdraví Bez Limitu features a garden, bar, shared lounge, and free WiFi. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Centrum Zdraví Bez Limitu sa nachádza v meste Starý Jičín (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Centrum Zdraví Bez Limitu má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Centrum Zdraví Bez Limitu momentálne evidujeme 40 recenzií.

U ponocného pod Ondřejníkem

9,8

U ponocného pod Ondřejníkem

Ubytovanie (Horská chata) U ponocného pod Ondřejníkem. Ubytovacie zariadenie U ponocného pod Ondřejníkem sa nachádza v obci Frýdlant nad Ostravicí, 5 km od lanovky Opálená a ponúka ubytovanie s výhľadom na... Ubytovanie U ponocného pod Ondřejníkem sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie U ponocného pod Ondřejníkem má celkové hodnotenie 9,8. Pre Horská chata U ponocného pod Ondřejníkem momentálne evidujeme 25 recenzií.

Penzion Loučka Bystřice

9,8

Penzion Loučka Bystřice

Ubytovanie (Penzión) Penzion Loučka Bystřice. Set in Bystřice, Penzion Loučka Bystřice features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Penzion Loučka Bystřice sa nachádza v meste Bystřice (Česko - Moravskosliezský kraj).

Penzion Čavisov

9,8

Penzion Čavisov

Ubytovanie (Penzión) Penzion Čavisov. Situated in Čavisov, Penzion Čavisov features a garden. Ubytovanie Penzion Čavisov sa nachádza v meste Ostrava (Česko - Moravskosliezský kraj).

Apartmán Chalupníková

9,8

Apartmán Chalupníková

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Chalupníková. Located 5 km from National Cultural Monument the Lower Vítkovice, Apartmán Chalupníková offers a garden, and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmán Chalupníková sa nachádza v meste Ostrava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Apartmán Chalupníková má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmán Chalupníková momentálne evidujeme 9 recenzií.

Chalupa za Křížkem

9,8

Chalupa za Křížkem

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa za Křížkem. Featuring garden views, ski-to-door access and free WiFi, Chalupa za Křížkem is located in Malá Morávka, less than 1 km from Lanová dráha Kopřivná and 2. Ubytovanie Chalupa za Křížkem sa nachádza v meste Malá Morávka (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Chalupa za Křížkem má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Chalupa za Křížkem momentálne evidujeme 23 recenzií.

Hubertus Karlova Studánka

9,8

Hubertus Karlova Studánka

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Hubertus Karlova Studánka. Hubertus Karlova Studánka features mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Karlova Studánka, 5 km from Praděd. Ubytovanie Hubertus Karlova Studánka sa nachádza v meste Karlova Studánka (Česko - Moravskosliezský kraj).

Chata Janet

9,8

Chata Janet

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Janet. Located in Ostravice, 42 km from Cieszyn, Chata Janet provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Chata Janet sa nachádza v meste Ostravice (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Chata Janet má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Chata Janet momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartmany Podhorama

9,8

Apartmany Podhorama

Ubytovanie (Apartmán) Apartmany Podhorama. Apartmány Podhorama ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, priamym prístupom na zjazdovky, záhradou a terasou v obci Václavov u Bruntálu. Ubytovanie Apartmany Podhorama sa nachádza v meste Vaclavov u Bruntalu (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Apartmany Podhorama má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmany Podhorama momentálne evidujeme 114 recenzií.

Roubenka Bílá

9,8

Roubenka Bílá

Ubytovanie (Apartmány) Roubenka Bílá. Ubytovanie Roubenka Bílá poskytuje ubytovanie v obci Bílá s priamym prístupom na zjazdovky. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Roubenka Bílá sa nachádza v meste Bílá (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Roubenka Bílá má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Roubenka Bílá momentálne evidujeme 29 recenzií.

Frýdecká Apartments

9,8

Frýdecká Apartments

Ubytovanie (Penzión) Frýdecká Apartments. Ubytovacie zariadenie Frýdecká Apartments sa nachádza v Ostrave, necelé 3,7 km od Stodolní ulice a 4,4 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice. Ubytovanie Frýdecká Apartments sa nachádza v meste Ostrava (Česko - Moravskosliezský kraj).

Penzion REHEK

9,8

Penzion REHEK

Ubytovanie (Penzión) Penzion REHEK. Set in Malá Morávka and with Lanová dráha Kopřivná reachable within less than 1 km, Penzion REHEK offers a garden, non-smoking rooms, free WiFi and a bar. Ubytovanie Penzion REHEK sa nachádza v meste Malá Morávka (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion REHEK má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Penzion REHEK momentálne evidujeme 9 recenzií.

Ubytovanie v mestách regiónu Moravskosliezský kraj

Ubytovanie v mestách regiónu Moravskosliezský kraj

Dovolenka a ubytovanie v regióne Moravskosliezský kraj - Česká republika

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 780 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Moravskosliezský kraj.

Pre región Moravskosliezský kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Ostrava (167), Malá Morávka (38), Frýdlant nad Ostravicí (23), Opava (20), FrýdekMístek (20), Frenštát pod Radhoštěm (18), Čeladná (17), Štramberk (16), Vrbno pod Pradědem (16), Havířov (15). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Moravskosliezský kraj máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Centrum Slezská Harta (10*), Chata Alexandra (10*), Apartmány LaCatherine 1911 (10*), Vilka Marticus (9,9*), Kopec 67 (9,9*), Penzion V peřině (9,9*), Apartmány Silvie (9,9*), Chalupa pod Hruškou (9,9*), Apartment pod Lysou (9,9*), Pension Formanka (9,9*).

Región Moravskosliezský kraj môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.