Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Frenštát pod Radhoštěm

V meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Frenštát pod Radhoštěm

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Frenštát pod Radhoštěm

Hotel Edvard

10

Hotel Edvard

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Hotel Edvard. Located in Frenštát pod Radhoštěm, Hotel Edvard offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a shared lounge and a garden. Ubytovanie Hotel Edvard sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskosliezský kraj).

Hotel Na Dolině

9,6

Hotel Na Dolině

Ubytovanie (Hotel) Hotel Na Dolině. Hotel Na Dolině sa nachádza na úpätí Beskýd v obci Trojanovice a ponúka 1 vnútorný a 2 vonkajšie tenisové kurty. Ubytovanie Hotel Na Dolině sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel Na Dolině má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hotel Hotel Na Dolině momentálne evidujeme 453 recenzií.

Country House Zdenko s wellness

9,4

Country House Zdenko s wellness

Ubytovanie (Vidiecky dom) Country House Zdenko s wellness. Vidiecky dom Zdenko s výhľadom na hory sa nachádza vo Frenštáte pod Radhoštěm a k dispozícii máte kúpeľné a wellness centrum, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Country House Zdenko s wellness sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Country House Zdenko s wellness má celkové hodnotenie 9,4. Pre Vidiecky dom Country House Zdenko s wellness momentálne evidujeme 8 recenzií.

Hotel U Dobrého Lva

9,3

Hotel U Dobrého Lva

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Dobrého Lva. V hoteli U Dobrého Lva máte k dispozícii trojhviezdičkové ubytovanie so záhradou a s terasou vo Frenštáte pod Radhoštěm. Ubytovanie Hotel U Dobrého Lva sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel U Dobrého Lva má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel U Dobrého Lva momentálne evidujeme 108 recenzií.

Hotel Bartoš

9,2

Hotel Bartoš

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bartoš. Hotel Bartoš sa nachádza v obci Frenštát pod Radhoštěm. Ubytovanie Hotel Bartoš sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel Bartoš má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Bartoš momentálne evidujeme 218 recenzií.

V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm

9,2

V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm

Ubytovanie (Apartmán) V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm. Ubytovacie zariadenie V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm ponúka ubytovanie v meste Frenštát pod Radhoštěm a má bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory a... Ubytovanie V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm momentálne evidujeme 19 recenzií.

Penzion Zdenko

9,1

Penzion Zdenko

Ubytovanie (Penzión) Penzion Zdenko. Set in Frenštát pod Radhoštěm, Penzion Zdenko offers accommodation with private balconies. Ubytovanie Penzion Zdenko sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion Zdenko má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Zdenko momentálne evidujeme 7 recenzií.

Koliba-Juřena

9

Koliba-Juřena

Ubytovanie (Hostinec) Koliba-Juřena. Both private parking and free WiFi are available at Koliba-Juřena. At the inn, every room comes with a desk, a flat-screen TV and a private bathroom. Ubytovanie Koliba-Juřena sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Koliba-Juřena má celkové hodnotenie 9. Pre Hostinec Koliba-Juřena momentálne evidujeme 27 recenzií.

Areál U Můstku

9

Areál U Můstku

Ubytovanie (Penzión) Areál U Můstku. Ubytovacie zariadenie Areál U Můstku sa nachádza v pokojnej časti mesta Frenštát pod Radhoštěm a ponúka Wi-Fi pripojenie na internet zdarma vo všetkých... Ubytovanie Areál U Můstku sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Areál U Můstku má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Areál U Můstku momentálne evidujeme 41 recenzií.

Liščí Mlýn

8,9

Liščí Mlýn

Ubytovanie (Dovolenkový park) Liščí Mlýn. Areál Liščí Mlýn sa nachádza uprostred prírody, na pokojnom mieste v obci Bystré, 2 km od centra mesta Frenštát pod Radhoštěm. Ubytovanie Liščí Mlýn sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Liščí Mlýn má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkový park Liščí Mlýn momentálne evidujeme 36 recenzií.

Penzion Kutil Trojanovice

8,8

Penzion Kutil Trojanovice

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Kutil Trojanovice. Penzión Kutil Trojanovice sa nachádza vo Frenštáte pod Radhoštěm a ponúka minimarket na mieste a apartmány s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Penzion Kutil Trojanovice sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion Kutil Trojanovice má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Penzion Kutil Trojanovice momentálne evidujeme 141 recenzií.

Penzion Rozkvet

8,4

Penzion Rozkvet

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rozkvet. Penzión Rozkvet sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm a ponúka izby so súkromnou kúpeľňou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Penzion Rozkvet sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion Rozkvet má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion Rozkvet momentálne evidujeme 24 recenzií.

Ubytování v soukromí Frenštát

8,4

Ubytování v soukromí Frenštát

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování v soukromí Frenštát. Ubytovanie v súkromí Frenštát sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm a ponúka tenisový kurt a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytování v soukromí Frenštát sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Ubytování v soukromí Frenštát má celkové hodnotenie 8,4. Pre Apartmán Ubytování v soukromí Frenštát momentálne evidujeme 28 recenzií.

hotel U lip Trojanovice

8

hotel U lip Trojanovice

Ubytovanie (Hotel) hotel U lip Trojanovice. Hotel U lip Trojanovice sa nachádza vo Frenštáte pod Radhoštěm a ponúka ubytovanie s fitnescentrom, záhradou a terasou. Ubytovanie hotel U lip Trojanovice sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie hotel U lip Trojanovice má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel hotel U lip Trojanovice momentálne evidujeme 73 recenzií.

Bungalov v Beskydech

8

Bungalov v Beskydech

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bungalov v Beskydech. Offering free WiFi and garden views, Bungalov v Beskydech is an accommodation located in Frenštát pod Radhoštěm. This holiday home offers a terrace. Ubytovanie Bungalov v Beskydech sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskosliezský kraj).

Pokoj s vyhledem na Radhost

5,8

Pokoj s vyhledem na Radhost

Ubytovanie (Privát) Pokoj s vyhledem na Radhost. Set in Frenštát pod Radhoštěm in the Moravia-Silesia region, Pokoj s vyhledem na Radhost has a garden. Ubytovanie Pokoj s vyhledem na Radhost sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskosliezský kraj).

Zdenko-Turistický pokoj

Zdenko-Turistický pokoj

Ubytovanie (Privát) Zdenko-Turistický pokoj. Zdenko-Turistický pokoj is situated in Frenštát pod Radhoštěm. The accommodation is 32 km from Ostrava. Ubytovanie Zdenko-Turistický pokoj sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskosliezský kraj).

Apartmán MLČENLIVÉ HORY - Beskydy

Apartmán MLČENLIVÉ HORY - Beskydy

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán MLČENLIVÉ HORY - Beskydy. Apartmán MLČENLIVÉ HORY - Beskydy is situated in Frenštát pod Radhoštěm. The accommodation is 33 km from Ostrava. Ubytovanie Apartmán MLČENLIVÉ HORY - Beskydy sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskosliezský kraj).

Ubytování Janďák

Ubytování Janďák

Ubytovanie (Privát) Ubytování Janďák. Ubytování Janďák is situated in Frenštát pod Radhoštěm. Guests may enjoy the free WiFi. The homestay is fitted with a flat-screen TV. Ubytovanie Ubytování Janďák sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskosliezský kraj).

Lovecký Apartmán na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm

Lovecký Apartmán na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm

Ubytovanie (Privát) Lovecký Apartmán na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm. Situated in Frenštát pod Radhoštěm in the Moravia-Silesia region, Lovecký Apartmán ve Frenštátě pod Radhoštěm has a terrace and garden views. Ubytovanie Lovecký Apartmán na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskosliezský kraj).

chalupa PA

chalupa PA

Ubytovanie (Horská chata) chalupa PA. Chalupa PA is situated in Frenštát pod Radhoštěm and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie chalupa PA sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskosliezský kraj).

Ubytovanie v meste Frenštát pod Radhoštěm

Mesto Frenštát pod Radhoštěm sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Frenštát pod Radhoštěm.