Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Frenštát pod Radhoštěm

V meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Frenštát pod Radhoštěm

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Frenštát pod Radhoštěm

Vilka Marticus

9,9

Vilka Marticus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vilka Marticus. Vilka Marticus is set in Frenštát pod Radhoštěm. The holiday home has garden views and is 13 km from Rožnov pod Radhoštěm. Ubytovanie Vilka Marticus sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Vilka Marticus má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Vilka Marticus momentálne evidujeme 18 recenzií.

Hotel Na Dolině

9,6

Hotel Na Dolině

Ubytovanie (Hotel) Hotel Na Dolině. Hotel Na Dolině sa nachádza na úpätí Beskýd v obci Trojanovice a ponúka 1 vnútorný a 2 vonkajšie tenisové kurty. Ubytovanie Hotel Na Dolině sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Na Dolině má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hotel Hotel Na Dolině momentálne evidujeme 453 recenzií.

Country House Zdenko s wellness

9,4

Country House Zdenko s wellness

Ubytovanie (Vidiecky dom) Country House Zdenko s wellness. Vidiecky dom Zdenko s výhľadom na hory sa nachádza vo Frenštáte pod Radhoštěm a k dispozícii máte kúpeľné a wellness centrum, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Country House Zdenko s wellness sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Country House Zdenko s wellness má celkové hodnotenie 9,4. Pre Vidiecky dom Country House Zdenko s wellness momentálne evidujeme 8 recenzií.

Penzion Planiska

9,4

Penzion Planiska

Ubytovanie (Penzión) Penzion Planiska. Penzión Planiska sa nachádza v tichej oblasti, 2 km od centra mesta Frenštát pod Radhoštěm. Ubytovanie Penzion Planiska sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion Planiska má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Planiska momentálne evidujeme 227 recenzií.

Hotel U Dobrého Lva

9,3

Hotel U Dobrého Lva

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Dobrého Lva. V hoteli U Dobrého Lva máte k dispozícii trojhviezdičkové ubytovanie so záhradou a s terasou vo Frenštáte pod Radhoštěm. Ubytovanie Hotel U Dobrého Lva sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel U Dobrého Lva má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel U Dobrého Lva momentálne evidujeme 108 recenzií.

Hotel Bartoš

9,2

Hotel Bartoš

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bartoš. Hotel Bartoš sa nachádza v obci Frenštát pod Radhoštěm. Ubytovanie Hotel Bartoš sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Bartoš má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Bartoš momentálne evidujeme 218 recenzií.

V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm

9,2

V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm

Ubytovanie (Apartmán) V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm. Ubytovacie zariadenie V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm ponúka ubytovanie v meste Frenštát pod Radhoštěm a má bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory a... Ubytovanie V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán V přírodě na okraji Frenštátu pod Radhoštěm momentálne evidujeme 19 recenzií.

Penzion Zdenko

9,1

Penzion Zdenko

Ubytovanie (Penzión) Penzion Zdenko. Set in Frenštát pod Radhoštěm, Penzion Zdenko offers accommodation with private balconies. Ubytovanie Penzion Zdenko sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Zdenko má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Zdenko momentálne evidujeme 7 recenzií.

Areál U Můstku

9

Areál U Můstku

Ubytovanie (Penzión) Areál U Můstku. Ubytovacie zariadenie Areál U Můstku sa nachádza v pokojnej časti mesta Frenštát pod Radhoštěm a ponúka Wi-Fi pripojenie na internet zdarma vo všetkých... Ubytovanie Areál U Můstku sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Areál U Můstku má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Areál U Můstku momentálne evidujeme 41 recenzií.

Koliba-Juřena

9

Koliba-Juřena

Ubytovanie (Hostinec) Koliba-Juřena. Both private parking and free WiFi are available at Koliba-Juřena. At the inn, every room comes with a desk, a flat-screen TV and a private bathroom. Ubytovanie Koliba-Juřena sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Koliba-Juřena má celkové hodnotenie 9. Pre Hostinec Koliba-Juřena momentálne evidujeme 27 recenzií.

Liščí Mlýn

8,9

Liščí Mlýn

Ubytovanie (Dovolenkový park) Liščí Mlýn. Areál Liščí Mlýn sa nachádza uprostred prírody, na pokojnom mieste v obci Bystré, 2 km od centra mesta Frenštát pod Radhoštěm. Ubytovanie Liščí Mlýn sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Liščí Mlýn má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkový park Liščí Mlýn momentálne evidujeme 36 recenzií.

Penzion Kutil Trojanovice

8,8

Penzion Kutil Trojanovice

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Kutil Trojanovice. Penzión Kutil Trojanovice sa nachádza vo Frenštáte pod Radhoštěm a ponúka minimarket na mieste a apartmány s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Penzion Kutil Trojanovice sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kutil Trojanovice má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Penzion Kutil Trojanovice momentálne evidujeme 141 recenzií.

Jandlova Vila

8,7

Jandlova Vila

Ubytovanie (Penzión) Jandlova Vila. Situated in Frenštát pod Radhoštěm, Jandlova Vila has free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi. Ubytovanie Jandlova Vila sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskosliezský kraj).

Penzion Rozkvet

8,4

Penzion Rozkvet

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rozkvet. Penzión Rozkvet sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm a ponúka izby so súkromnou kúpeľňou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Penzion Rozkvet sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Rozkvet má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion Rozkvet momentálne evidujeme 24 recenzií.

Ubytování v soukromí Frenštát

8,4

Ubytování v soukromí Frenštát

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování v soukromí Frenštát. Ubytovanie v súkromí Frenštát sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm a ponúka tenisový kurt a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytování v soukromí Frenštát sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování v soukromí Frenštát má celkové hodnotenie 8,4. Pre Apartmán Ubytování v soukromí Frenštát momentálne evidujeme 28 recenzií.

hotel U lip Trojanovice

8

hotel U lip Trojanovice

Ubytovanie (Hotel) hotel U lip Trojanovice. Hotel U lip Trojanovice sa nachádza vo Frenštáte pod Radhoštěm a ponúka ubytovanie s fitnescentrom, záhradou a terasou. Ubytovanie hotel U lip Trojanovice sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie hotel U lip Trojanovice má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel hotel U lip Trojanovice momentálne evidujeme 73 recenzií.

Bungalov v Beskydech

8

Bungalov v Beskydech

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bungalov v Beskydech. Offering free WiFi and garden views, Bungalov v Beskydech is an accommodation located in Frenštát pod Radhoštěm. This holiday home offers a terrace. Ubytovanie Bungalov v Beskydech sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zdenko-Turistický pokoj

Zdenko-Turistický pokoj

Ubytovanie (Privát) Zdenko-Turistický pokoj. Zdenko-Turistický pokoj is situated in Frenštát pod Radhoštěm. The accommodation is 32 km from Ostrava. Ubytovanie Zdenko-Turistický pokoj sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

chalupa PA

chalupa PA

Ubytovanie (Horská chata) chalupa PA. Chalupa PA is situated in Frenštát pod Radhoštěm and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie chalupa PA sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytování Janďák

Ubytování Janďák

Ubytovanie (Privát) Ubytování Janďák. Ubytování Janďák is situated in Frenštát pod Radhoštěm. Guests may enjoy the free WiFi. The homestay is fitted with a flat-screen TV. Ubytovanie Ubytování Janďák sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lovecký Apartmán na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm

Lovecký Apartmán na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm

Ubytovanie (Privát) Lovecký Apartmán na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm. Situated in Frenštát pod Radhoštěm in the Moravia-Silesia region, Lovecký Apartmán ve Frenštátě pod Radhoštěm has a terrace and garden views. Ubytovanie Lovecký Apartmán na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Frenštát pod Radhoštěm

Mesto Frenštát pod Radhoštěm sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Frenštát pod Radhoštěm.