Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Opava

V meste Opava (Česká republika) máme celkom 20 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Opava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Opava

Pension Formanka

9,9

Pension Formanka

Ubytovanie (Penzión) Pension Formanka. Boasting a garden and a restaurant, Pension Formanka is set in Opava. Both private parking and free WiFi are accessible at the guest house. Ubytovanie Pension Formanka sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Pension Formanka má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Pension Formanka momentálne evidujeme 5 recenzií.

Hotel Kramer

9,7

Hotel Kramer

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kramer. Hotel Kramer sa nachádza v meste Opava, 400 metrov od Vianočného trhu v Opave. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. V hoteli môžete využiť služby čistiarne. Ubytovanie Hotel Kramer sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel Kramer má celkové hodnotenie 9,7. Pre Hotel Hotel Kramer momentálne evidujeme 232 recenzií.

Apartmány Kramer

9,7

Apartmány Kramer

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Kramer. Apartmány Kramer sa nachádzajú v pešej zóne v historickom centre Opavy, 50 metrov od najväčšieho parku v meste. Ubytovanie Apartmány Kramer sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Apartmány Kramer má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Kramer momentálne evidujeme 200 recenzií.

Hotel Buly Opava

9,6

Hotel Buly Opava

Ubytovanie (Hotel) Hotel Buly Opava. Hotel Buly Opava sa nachádza v Opave, 600 metrov od vianočných trhov Opavy a ponúka hosťom izby s klimatizáciou, služby recepcie s nepretržitou prevádzkou,... Ubytovanie Hotel Buly Opava sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel Buly Opava má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hotel Hotel Buly Opava momentálne evidujeme 266 recenzií.

Hostinec & Vitální svět Raduňka

9

Hostinec & Vitální svět Raduňka

Ubytovanie (Penzión) Hostinec & Vitální svět Raduňka. Featuring a restaurant, the property also has a spa and wellness centre, as well as a sauna. Ubytovanie Hostinec & Vitální svět Raduňka sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hostinec & Vitální svět Raduňka má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Hostinec & Vitální svět Raduňka momentálne evidujeme 33 recenzií.

Apartmány Studio 58

9

Apartmány Studio 58

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Studio 58. Apartmány Studio 58 sa nachádzajú v centre Opavy a ponúkajú vám ubytovanie v rôznych klimatizovaných štúdiách zariadených v modernom štýle. Ubytovanie Apartmány Studio 58 sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Apartmány Studio 58 má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Apartmány Studio 58 momentálne evidujeme 340 recenzií.

Panský mlýn

9

Panský mlýn

Ubytovanie (Penzión) Panský mlýn. Penzión Panský mlýn sa nachádza v Opave, 3,9 km od vianočného trhu. Ponúka záhradu, bar a reštauráciu, v ktorej sa podávajú jedlá miestnej kuchyne. Ubytovanie Panský mlýn sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Panský mlýn má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Panský mlýn momentálne evidujeme 239 recenzií.

House Garden

9

House Garden

Ubytovanie (Privát) House Garden. Privát House Garden sa nachádza v Opave, 3 km od vianočného trhu. Ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi, bezplatné bicykle a záhradu. Ubytovanie House Garden sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie House Garden má celkové hodnotenie 9. Pre Privát House Garden momentálne evidujeme 157 recenzií.

Hotel Katharein

9

Hotel Katharein

Ubytovanie (Hotel) Hotel Katharein. The Hotel Katharein enjoys a quiet location next to the Oppa River, a 5-minute walk from the centre of Opava. Ubytovanie Hotel Katharein sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel Katharein má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Katharein momentálne evidujeme 28 recenzií.

Penzion A club

9

Penzion A club

Ubytovanie (Penzión) Penzion A club. Penzión A Club ponúka bezplatné Wi-Fi a ubytovanie v Opave, 7 minút chôdze od Vianočného trhu. K dispozícii tu máte napríklad terasu a záhradu. Ubytovanie Penzion A club sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion A club má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion A club momentálne evidujeme 200 recenzií.

Penzion Na Kurtech

8,9

Penzion Na Kurtech

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na Kurtech. Penzión Na Kurtech sa nachádza v Opave, 15 km od aquaparku v Kravařích. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzion Na Kurtech sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion Na Kurtech má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Na Kurtech momentálne evidujeme 106 recenzií.

Hotel Iberia

8,8

Hotel Iberia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Iberia. Hotel Iberia sa nachádza v meste Opava v Českej republike. Ponúka ubytovanie so satelitnou TV. Ubytovanie Hotel Iberia sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel Iberia má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Iberia momentálne evidujeme 160 recenzií.

Hotel Koruna

8,8

Hotel Koruna

Ubytovanie (Hotel) Hotel Koruna. Hotel Koruna sa nachádza v centre Opavy, v bezprostrednej blízkosti pešej zóny. Ponúka vkusne zariadené izby. Ubytovanie Hotel Koruna sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel Koruna má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Koruna momentálne evidujeme 381 recenzií.

Hotel Algar

8,8

Hotel Algar

Ubytovanie (Hotel) Hotel Algar. Hotel Algar features a restaurant and free WiFi throughout the property. Guests can enjoy the on-site restaurant. Free private parking is available on... Ubytovanie Hotel Algar sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel Algar má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Algar momentálne evidujeme 110 recenzií.

Lidový dům Opava

8,8

Lidový dům Opava

Ubytovanie (Penzión) Lidový dům Opava. Situated in Opava, 700 metres from Opava Christmas Market, Lidový dům Opava features accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a... Ubytovanie Lidový dům Opava sa nachádza v meste Opava (Česko - Moravskosliezský kraj).

Penzion Bárta

8,5

Penzion Bárta

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bárta. Penzión Bárta sa nachádza v meste Opava a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzion Bárta sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion Bárta má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion Bárta momentálne evidujeme 74 recenzií.

Wellness Hotel Opava

8,4

Wellness Hotel Opava

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Opava. Tento hotel sa nachádza hneď vedľa Opavského parku na Morave a ponúka bezplatné a monitorované parkovisko a reštauráciu, v ktorej sa podávajú jedlá českej... Ubytovanie Wellness Hotel Opava sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Wellness Hotel Opava má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Wellness Hotel Opava momentálne evidujeme 130 recenzií.

Penzion Raketa Bowling

7,9

Penzion Raketa Bowling

Ubytovanie (Penzión) Penzion Raketa Bowling. Penzión Raketa Bowling s terasou sa nachádza v Opave, 2,9 km od Vianočného trhu Opava. Ubytovanie Penzion Raketa Bowling sa nachádza v meste Opava (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion Raketa Bowling má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Penzion Raketa Bowling momentálne evidujeme 75 recenzií.

Parkhotel Opava

7,1

Parkhotel Opava

Ubytovanie (Hotel) Parkhotel Opava. Parkhotel Opava sa nachádza na pokojnom mieste na okraji mestského parku. Ponúka reštauráciu s terasou, vonkajší bazén a tenisový kurt. Ubytovanie Parkhotel Opava sa nachádza v meste Opava (Česko - Moravskosliezský kraj).

Rodiný dům DERY v Opavě

Rodiný dům DERY v Opavě

Ubytovanie (Privát) Rodiný dům DERY v Opavě. Set 1.8 km from Opava Christmas Market and providing a garden, Rodiný dům DERY v Opavě features accommodation in Opava. Ubytovanie Rodiný dům DERY v Opavě sa nachádza v meste Opava (Česko - Moravskosliezský kraj).

Hajirna

Hajirna

Ubytovanie (Apartmán) Hajirna. Hajirna is set in Opava and offers a garden. It is situated 1.1 km from Opava Christmas Market and offers free WiFi. The apartment also has 1 bathroom. Ubytovanie Hajirna sa nachádza v meste Opava (Česko - Moravskosliezský kraj).

Chata Věrka

Chata Věrka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Věrka. Chata Věrka, a property with a terrace, is situated in Opava, 9 km from Opava Christmas Market. Ubytovanie Chata Věrka sa nachádza v meste Opava (Česko - Moravskosliezský kraj).

Apartman Danbo Retro Opava

Apartman Danbo Retro Opava

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Danbo Retro Opava. Featuring garden views, Apartman Danbo Retro Opava provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.3 km from Opava Christmas Market. Ubytovanie Apartman Danbo Retro Opava sa nachádza v meste Opava (Česko - Moravskosliezský kraj).

Apartman Danbo Retro opava

Apartman Danbo Retro opava

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Danbo Retro opava. Apartman Danbo Retro opava offers accommodation in Opava, 1.3 km from Opava Christmas Market. This apartment has 1 bedroom, a flat-screen TV, and a... Ubytovanie Apartman Danbo Retro opava sa nachádza v meste Opava (Česko - Moravskosliezský kraj).

Ubytovanie v meste Opava

Mesto Opava sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 20 hotelov a ubytovanie v meste Opava.