Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto FrýdekMístek

V meste FrýdekMístek (Česká republika) máme celkom 20 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste FrýdekMístek

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste FrýdekMístek

Apartmány F-M

9,4

Apartmány F-M

Ubytovanie (Privát) Apartmány F-M. Set in Frýdek-Místek, Apartmány F-M offers accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Apartmány F-M sa nachádza v meste FrýdekMístek (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Glogar

9

Penzion Glogar

Ubytovanie (Penzión) Penzion Glogar. Ubytovacie zariadenie Penzion Glogar ponúka klimatizované ubytovanie v meste Frýdek-Místek. Ubytovanie Penzion Glogar sa nachádza v meste FrýdekMístek (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Slezská

Apartmán Slezská

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Slezská. Located in Frýdek-Místek, Apartmán Slezská offers garden, free WiFi, an ATM, and a tour desk. The property has city views and is 27 km from Cieszyn. Ubytovanie Apartmán Slezská sa nachádza v meste FrýdekMístek (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytování ve Frýdku

Ubytování ve Frýdku

Ubytovanie (Privát) Ubytování ve Frýdku. Providing garden views, Ubytování ve Frýdku in Frýdek-Místek provides accommodation, a garden and a terrace. Ubytovanie Ubytování ve Frýdku sa nachádza v meste FrýdekMístek (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovna FM

Ubytovna FM

Ubytovanie (Hostel) Ubytovna FM. Featuring free WiFi, Ubytování FM is located in Frýdek-Místek. Wisła is 39 km from the hostel, while Szczyrk is 50 km away. Ubytovanie Ubytovna FM sa nachádza v meste FrýdekMístek (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 10 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PENZION U MEDVĚDA

PENZION U MEDVĚDA

Ubytovanie (Penzión) PENZION U MEDVĚDA. PENZION U MEDVĚDA in Frýdek-Místek provides accommodation with a bar, a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie PENZION U MEDVĚDA sa nachádza v meste FrýdekMístek (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Empire

Hotel Empire

Ubytovanie (Hotel) Hotel Empire. Offering free WiFi, Hotel Empire is situated in Frýdek-Místek. The property provides a 24-hour front desk. Ubytovanie Hotel Empire sa nachádza v meste FrýdekMístek (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Empire Hotel

Empire Hotel

Ubytovanie (Hotel) Empire Hotel. Empire Hotel features air-conditioned rooms in Frýdek-Místek. Featuring room service, this property also has a restaurant and a barbecue. Ubytovanie Empire Hotel sa nachádza v meste FrýdekMístek (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Srub

Hotel Srub

Ubytovanie (Chata v prírode) Hotel Srub. Hotel Srub is situated in Frýdek-Místek. A microwave and kettle are also offered. Wisła is 37 km from the lodge, while Ustroń is 37 km away. Ubytovanie Hotel Srub sa nachádza v meste FrýdekMístek (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel HM PALACE

Hotel HM PALACE

Ubytovanie (Hostel) Hotel HM PALACE. Hotel HM PALACE features a bar, shared lounge and garden in Frýdek-Místek. Guests can enjoy garden views. The units at the hostel come with a seating area. Ubytovanie Hotel HM PALACE sa nachádza v meste FrýdekMístek (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste FrýdekMístek

Mesto FrýdekMístek sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 20 hotelov a ubytovanie v meste FrýdekMístek.