Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Frýdlant nad Ostravicí

V meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika) máme celkom 23 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Frýdlant nad Ostravicí

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Frýdlant nad Ostravicí

Apartment pod Lysou

9,9

Apartment pod Lysou

Ubytovanie (Apartmán) Apartment pod Lysou. Featuring mountain views, Apartment pod Lysou features accommodation with a patio and a kettle, around 8 km from Opálená Lift 1. Ubytovanie Apartment pod Lysou sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Apartment pod Lysou má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartment pod Lysou momentálne evidujeme 15 recenzií.

U ponocného pod Ondřejníkem

9,8

U ponocného pod Ondřejníkem

Ubytovanie (Horská chata) U ponocného pod Ondřejníkem. Ubytovacie zariadenie U ponocného pod Ondřejníkem sa nachádza v obci Frýdlant nad Ostravicí, 5 km od lanovky Opálená a ponúka ubytovanie s výhľadom na... Ubytovanie U ponocného pod Ondřejníkem sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie U ponocného pod Ondřejníkem má celkové hodnotenie 9,8. Pre Horská chata U ponocného pod Ondřejníkem momentálne evidujeme 25 recenzií.

Apartmán u Toma

9,7

Apartmán u Toma

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán u Toma. Apartmán u Toma sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou s vonkajším bazénom. Ubytovanie Apartmán u Toma sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Apartmán u Toma má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmán u Toma momentálne evidujeme 164 recenzií.

Apartmány u Honzy

9,7

Apartmány u Honzy

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány u Honzy. Apartmány u Honzy sa nachádzajú v pohorí Moravskoslezských Beskýd a ponúkajú suity s výhľadom na horu Lysá a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartmány u Honzy sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Apartmány u Honzy má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány u Honzy momentálne evidujeme 58 recenzií.

Rebel House

9,7

Rebel House

Ubytovanie (Apartmán) Rebel House. Apartmán Rebel House s výhľadom na hory a do záhrady sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí, 6 km od lanoviek Opálená 1 a Opálená 2. Ubytovanie Rebel House sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Rebel House má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Rebel House momentálne evidujeme 43 recenzií.

Hotel Kolonie

9,7

Hotel Kolonie

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kolonie. Hotel Kolonie sa nachádza vo Frýdlante nad Ostravicí a poskytuje bezplatné Wi-Fi. Využívať môžete terasu a službu organizácie výletov. Ubytovanie Hotel Kolonie sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel Kolonie má celkové hodnotenie 9,7. Pre Hotel Hotel Kolonie momentálne evidujeme 67 recenzií.

Penzion Na Vyhlídce

9,7

Penzion Na Vyhlídce

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na Vyhlídce. Penzión Na Vyhlídce sa nachádza vo Frýdlante nad Ostravicí. Je vzdialený približne 6 km od lanovky Opálená 1 a od lanovky Opálená 2. Ubytovanie Penzion Na Vyhlídce sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion Na Vyhlídce má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion Na Vyhlídce momentálne evidujeme 112 recenzií.

penzion BABÍ VRCH

9,7

penzion BABÍ VRCH

Ubytovanie (Penzión) penzion BABÍ VRCH. This 3-star guest house offers a shared kitchen, a tour desk and free WiFi. The property is non-smoking and is set 7 km from Opálená Lift 1. Ubytovanie penzion BABÍ VRCH sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie penzion BABÍ VRCH má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión penzion BABÍ VRCH momentálne evidujeme 14 recenzií.

Ydykseb

9,5

Ydykseb

Ubytovanie (Penzión) Ydykseb. Ydykseb ponúka ubytovanie v meste Frýdlant nad Ostravicí, v oblasti Beskyd. Ubytovanie Ydykseb sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Ydykseb má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Ydykseb momentálne evidujeme 165 recenzií.

Apartmány Beskyd

9,4

Apartmány Beskyd

Ubytovanie (Privát) Apartmány Beskyd. Located in Frýdlant nad Ostravicí in the Moravia-Silesia region, Apartmány Beskyd features a garden. Ubytovanie Apartmány Beskyd sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česko - Moravskosliezský kraj).

Penzion u Lupíků

9,4

Penzion u Lupíků

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Lupíků. Situated in Frýdlant nad Ostravicí and with Opálená Lift 1 reachable within 13 km, Penzion u Lupíků features a tour desk, non-smoking rooms, a seasonal... Ubytovanie Penzion u Lupíků sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion u Lupíků má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion u Lupíků momentálne evidujeme 20 recenzií.

Chalupa s vnitřním bazénem

9,3

Chalupa s vnitřním bazénem

Ubytovanie (Vila) Chalupa s vnitřním bazénem. Located in Frýdlant nad Ostravicí, Chalupa s vnitřním bazénem provides a private pool. Ubytovanie Chalupa s vnitřním bazénem sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česko - Moravskosliezský kraj).

Penzion Letohrádek

9,2

Penzion Letohrádek

Ubytovanie (Penzión) Penzion Letohrádek. Penzión Letohrádek vo Frýdlante nad Ostravicí má mnoho jedinečných drevených fasádnych prvkov, ktoré pripomínajú architektonický štýl Dušana Jurkoviča. Ubytovanie Penzion Letohrádek sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion Letohrádek má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Letohrádek momentálne evidujeme 100 recenzií.

Penzion Design

9,2

Penzion Design

Ubytovanie (Penzión) Penzion Design. Guest house is located into nature park/forest, between a river and mill run. Ubytovanie Penzion Design sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion Design má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Design momentálne evidujeme 37 recenzií.

Hotel Budoucnost

8,9

Hotel Budoucnost

Ubytovanie (Hotel) Hotel Budoucnost. Hotel Budoucnost sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí, 8 km od lanoviek Opálená 1 a Opálená 2. Ubytovanie Hotel Budoucnost sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel Budoucnost má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Budoucnost momentálne evidujeme 18 recenzií.

Penzion Merlin

8,3

Penzion Merlin

Ubytovanie (Penzión) Penzion Merlin. Penzión Merlin sa nachádza vo Frýdlante nad Ostravicí, 7 km od zjazdovky Opálená 1 a ponúka terasu a bar. Ubytovanie Penzion Merlin sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion Merlin má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzion Merlin momentálne evidujeme 14 recenzií.

Penzion PALMA

8,2

Penzion PALMA

Ubytovanie (Penzión) Penzion PALMA. Penzion PALMA offers accommodation in Frýdlant nad Ostravicí. Rooms include a TV with cable channels. All rooms are equipped with a private bathroom. Ubytovanie Penzion PALMA sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion PALMA má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion PALMA momentálne evidujeme 59 recenzií.

Pension Harcovna

7,9

Pension Harcovna

Ubytovanie (Penzión) Pension Harcovna. Pension Harcovna is situated in Frýdlant nad Ostravicí, 37 km from Wisła and 50 km from Szczyrk. Guests can enjoy the on-site restaurant. Ubytovanie Pension Harcovna sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Pension Harcovna má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Pension Harcovna momentálne evidujeme 92 recenzií.

Penzion Šance

7,7

Penzion Šance

Ubytovanie (Penzión) Penzion Šance. Penzion Šance, vhodný aj pre hostí s domácimi zvieratami, sa nachádza v obci Frýdlant nad Ostravicí. Ubytovanie Penzion Šance sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion Šance má celkové hodnotenie 7,7. Pre Penzión Penzion Šance momentálne evidujeme 23 recenzií.

Hotel Petr Bezruc

6,5

Hotel Petr Bezruc

Ubytovanie (Hotel) Hotel Petr Bezruc. Hotel Petr Bezruč sa nachádza v pokojnej oblasti obklopenej prírodou v Beskydoch. Ubytovanie Hotel Petr Bezruc sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel Petr Bezruc má celkové hodnotenie 6,5. Pre Hotel Hotel Petr Bezruc momentálne evidujeme 151 recenzií.

Chaloupka V poli

Chaloupka V poli

Ubytovanie (Vila) Chaloupka V poli. Set in Frýdlant nad Ostravicí in the Moravia-Silesia region, Chaloupka V poli has a garden. Ubytovanie Chaloupka V poli sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česko - Moravskosliezský kraj).

Vily Jedličí

Vily Jedličí

Ubytovanie (Vily) Vily Jedličí. Providing pool views, Vily Jedličí in Frýdlant nad Ostravicí provides accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a shared lounge, a garden and... Ubytovanie Vily Jedličí sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česko - Moravskosliezský kraj).

Chaloupka u řeky

Chaloupka u řeky

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chaloupka u řeky. Located in Frýdlant nad Ostravicí in the Moravia-Silesia region, Chaloupka u řeky features a patio and river views. Ubytovanie Chaloupka u řeky sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česko - Moravskosliezský kraj).

HOTEL BESKYD

HOTEL BESKYD

Ubytovanie (Hotel) HOTEL BESKYD. Situated in Frýdlant nad Ostravicí, 7 km from Opálená Lift 1, HOTEL BESKYD features views of the city. Ubytovanie HOTEL BESKYD sa nachádza v meste Frýdlant nad Ostravicí (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Pre Hotel HOTEL BESKYD nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Frýdlant nad Ostravicí

Mesto Frýdlant nad Ostravicí sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 23 hotelov a ubytovanie v meste Frýdlant nad Ostravicí.