Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Příbor

V meste Příbor (Česká republika) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Příbor

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Příbor

Lucerna - dům s duší Příbor

9,7

Lucerna - dům s duší Příbor

Ubytovanie (Apartmány) Lucerna - dům s duší Příbor. Lucerna - dům s duší Příbor is situated in Příbor. The apartment is in an area where guests can engage in activities such as skiing and cycling. Ubytovanie Lucerna - dům s duší Příbor sa nachádza v meste Příbor (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Lucerna - dům s duší Příbor má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Lucerna - dům s duší Příbor momentálne evidujeme 29 recenzií.

Penzion u Čápa Příbor

9,6

Penzion u Čápa Příbor

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Čápa Příbor. Situated in Příbor, Penzion u Čápa Příbor features a garden and BBQ facilities. Ubytovanie Penzion u Čápa Příbor sa nachádza v meste Příbor (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion u Čápa Příbor má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion u Čápa Příbor momentálne evidujeme 29 recenzií.

Apartment vis-à-vis

9,4

Apartment vis-à-vis

Ubytovanie (Apartmán) Apartment vis-à-vis. Apartment vis-à-vis is situated in Příbor. The accommodation is 47 km from Jastrzębie Zdrój, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Apartment vis-à-vis sa nachádza v meste Příbor (Česko - Moravskosliezský kraj).

Penzion JAAL

9,3

Penzion JAAL

Ubytovanie (Penzión) Penzion JAAL. Nefajčiarsky penzión JAAL sa nachádza v meste Příbor. V jeho areáli nájdete hostinec s vonkajším priestorom na posedenie. Ubytovanie Penzion JAAL sa nachádza v meste Příbor (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion JAAL má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion JAAL momentálne evidujeme 41 recenzií.

Ubytování v soukromí U Volného

9,3

Ubytování v soukromí U Volného

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování v soukromí U Volného. Ubytování v soukromí U Volného sa nachádza v meste Příbor. Ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie a TV s plochou obrazovkou aj bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytování v soukromí U Volného sa nachádza v meste Příbor (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Ubytování v soukromí U Volného má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Ubytování v soukromí U Volného momentálne evidujeme 144 recenzií.

Penzion St. Florian Příbor

9,3

Penzion St. Florian Příbor

Ubytovanie (Penzión) Penzion St. Florian Příbor. Penzión a reštaurácia Florián sa nachádzajú v centre mesta Příbor a ponúka hosťom izby s dreveným nábytkom. Ubytovanie Penzion St. Florian Příbor sa nachádza v meste Příbor (Česko - Moravskosliezský kraj).

Rodinný apartmán Příbor

9,2

Rodinný apartmán Příbor

Ubytovanie (Apartmán) Rodinný apartmán Příbor. Set in Příbor in the Moravia-Silesia region, Rodinný apartmán Příbor has a balcony. Ubytovanie Rodinný apartmán Příbor sa nachádza v meste Příbor (Česko - Moravskosliezský kraj).

Penzion Freudův sen Příbor

9

Penzion Freudův sen Příbor

Ubytovanie (Penzión) Penzion Freudův sen Příbor. Featuring free WiFi and a terrace, Penzion Freuduv sen Pribor offers accommodation in centre of Příbor. Ubytovanie Penzion Freudův sen Příbor sa nachádza v meste Příbor (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion Freudův sen Příbor má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Freudův sen Příbor momentálne evidujeme 72 recenzií.

Wellness Hotel Hukvaldy

8,4

Wellness Hotel Hukvaldy

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Hukvaldy. Wellness Hotel Hukvaldy nájdete v obci Hukvaldy, 800 metrov od miestneho hradu. K dispozícii tu máte krytý bazén a reštauráciu. Ubytovanie Wellness Hotel Hukvaldy sa nachádza v meste Příbor (Česko - Moravskosliezský kraj).

Apartmány PŘÍBOR

Apartmány PŘÍBOR

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány PŘÍBOR. Apartmány PŘÍBOR is set in Příbor and offers free bikes. The apartment has city views and is 44 km from Cieszyn. Ubytovanie Apartmány PŘÍBOR sa nachádza v meste Příbor (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Pre Apartmán Apartmány PŘÍBOR nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování Domov Kateřinice

Ubytování Domov Kateřinice

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Domov Kateřinice. Situated in Příbor in the Moravia-Silesia region, Ubytování Domov Kateřinice features accommodation with free WiFi. Wisła is 50 km from the apartment. Ubytovanie Ubytování Domov Kateřinice sa nachádza v meste Příbor (Česko - Moravskosliezský kraj).

Mariane 2

Mariane 2

Ubytovanie (Apartmány) Mariane 2. Situated in Příbor in the Moravia-Silesia region, Mariane 2 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Mariane 2 sa nachádza v meste Příbor (Česko - Moravskosliezský kraj).

Villa 603

Villa 603

Ubytovanie (Vila) Villa 603. Set in Příbor, Villa 603 offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Villa 603 sa nachádza v meste Příbor (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Pre Vila Villa 603 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Příbor

Mesto Příbor sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Příbor.