Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Štramberk

Štramberk je neveľké horské mestečko na severnej Morave, ktoré ponúka veľa miest na oddych, poznaniu aj aktívnemu vyžitie. Nachádza sa v centre Štramberské vrchoviny, prírodu tak budete mať na dosah ruky. V meste Štramberk (Česká republika) máme celkom 16 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Štramberk

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Štramberk

Kopec 67

9,9

Kopec 67

Ubytovanie (Apartmány) Kopec 67. Apartmán Kopec 67 sa nachádza 80 metrov od hradu Štramberk s vežou Trúba. Ponúka vám ubytovanie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Kopec 67 sa nachádza v meste Štramberk (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kopec 67 má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Kopec 67 momentálne evidujeme 72 recenzií.

Penzion Bez Modrého Páva

9,7

Penzion Bez Modrého Páva

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bez Modrého Páva. Offering a sun terrace and views of the garden as well as Štramberská Trúba tower, family-run Penzion Bez Modrého Páva is set in Štramberk. Ubytovanie Penzion Bez Modrého Páva sa nachádza v meste Štramberk (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Bez Modrého Páva má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion Bez Modrého Páva momentálne evidujeme 45 recenzií.

Hotel Štramberk

9,3

Hotel Štramberk

Ubytovanie (Hotel) Hotel Štramberk. Hotel Štramberk bol otvorený v decembri 2009 v malebnom mestečku Štramberk v podhorí Beskýd. Ponúka pivné kúpele a soľnú jaskyňu. Ubytovanie Hotel Štramberk sa nachádza v meste Štramberk (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Štramberk má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel Štramberk momentálne evidujeme 143 recenzií.

Štramberk 10

9,3

Štramberk 10

Ubytovanie (Apartmán) Štramberk 10. Set in Štramberk in the Moravia-Silesia region, Štramberk 10 features a terrace. Ubytovanie Štramberk 10 sa nachádza v meste Štramberk (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Štramberk 10 má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Štramberk 10 momentálne evidujeme 16 recenzií.

Penzion Jaroňkova pekárna

9,2

Penzion Jaroňkova pekárna

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jaroňkova pekárna. Tento penzión sa nachádza v historickom meštianskom dome v meste Štramberk. Ponúka galériu, cukráreň a priestranné izby s dreveným nábytkom a káblovou TV. Ubytovanie Penzion Jaroňkova pekárna sa nachádza v meste Štramberk (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Jaroňkova pekárna má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Jaroňkova pekárna momentálne evidujeme 67 recenzií.

Penzion v Podhradí

9,2

Penzion v Podhradí

Ubytovanie (Hostinec) Penzion v Podhradí. Penzión v Podhradí sa nachádza v obci Štramberk, 400 metrov od Štramberského hradu s vežou Trúba. Ubytovanie Penzion v Podhradí sa nachádza v meste Štramberk (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion v Podhradí má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hostinec Penzion v Podhradí momentálne evidujeme 255 recenzií.

Hotel Gong

8,7

Hotel Gong

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gong. Hotel Gong sa nachádza v malom mestečku Štramberk v Beskydách, v blízkosti Kopřivnice. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zadarmo. Ubytovanie Hotel Gong sa nachádza v meste Štramberk (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Gong má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Gong momentálne evidujeme 437 recenzií.

Hotel Šipka

8,7

Hotel Šipka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Šipka. Trojhviezdičkový hotel sa nachádza priamo v historickom centre Štramberku, 100 metrov od veže Trúba. Ubytovanie Hotel Šipka sa nachádza v meste Štramberk (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Šipka má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Šipka momentálne evidujeme 60 recenzií.

Roubenka

Roubenka

Ubytovanie (Chata v prírode) Roubenka. Located just 400 metres from Štramberk Castle and Trúba, Roubenka provides accommodation in Štramberk with access to a garden, barbecue facilities, as well... Ubytovanie Roubenka sa nachádza v meste Štramberk (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Roubenka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chaloupka pod hradem

Chaloupka pod hradem

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chaloupka pod hradem. Chaloupka pod hradem in Štramberk provides accommodation with free WiFi, 400 metres from Štramberk Castle and Trúba. Ubytovanie Chaloupka pod hradem sa nachádza v meste Štramberk (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ANTIK

ANTIK

Ubytovanie (Vila) ANTIK. Situated in Štramberk, within 100 metres of Štramberk Castle and Trúba, ANTIK offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytovanie ANTIK sa nachádza v meste Štramberk (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Vila ANTIK nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmány u Davidů

Apartmány u Davidů

Ubytovanie (Penzión) Apartmány u Davidů. Situated in Štramberk, Apartmány u Davidů has a garden, terrace and free WiFi. Guests can enjoy garden views. Ubytovanie Apartmány u Davidů sa nachádza v meste Štramberk (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chaloupka Štramberk

Chaloupka Štramberk

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chaloupka Štramberk. Chaloupka Štramberk, a property with a terrace, is situated in Štramberk, 80 metres from Štramberk Castle and Trúba. Ubytovanie Chaloupka Štramberk sa nachádza v meste Štramberk (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Becirk

Becirk

Ubytovanie (Vila) Becirk. Offering free WiFi and mountain views, Becirk provides accommodation located in Štramberk, just 1.1 km from Štramberk Castle and Trúba. Ubytovanie Becirk sa nachádza v meste Štramberk (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 246 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Vila Becirk nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Bílá hora Štramberk

Bílá hora Štramberk

Ubytovanie (Apartmán) Bílá hora Štramberk. Situated in Štramberk, 200 metres from Štramberk Castle and Trúba, Bílá hora Štramberk features accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared... Ubytovanie Bílá hora Štramberk sa nachádza v meste Štramberk (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Bílá hora Štramberk nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Orlí Hnízdo

Orlí Hnízdo

Ubytovanie (Apartmán) Orlí Hnízdo. Offering free WiFi and mountain views, Orlí Hnízdo provides accommodation set in Štramberk, just 300 metres from Štramberk Castle and Trúba. Ubytovanie Orlí Hnízdo sa nachádza v meste Štramberk (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Orlí Hnízdo nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Štramberk

Za návštevu v Štramberku určite stojí hrad Štramberk. Jedná sa o zrúcaninu, ktorú neprehliadnete z ďalekého okolia vďaka Štramberské rúr. Samotné centrum mesta a jeho okolie je prehliadkou ľudovej architektúry z 18. a 19. storočia, kedy vznikali tradičné valašské zrubové chalupy.

Mesto Štramberk a jeho možnosti ubytovania môžete vidieť z rozhľadne na neďalekej Bielej hore. Ideálne je ju zdolať hneď na začiatku svojej dovolenky, doslova si tak vyhliadnete, čo chcete vidieť, a kam sa ďalej vydať. Za návštevu stojí tiež jaskyne Šípka, známa pre archeologický nález čeľuste neandertálskeho dieťaťa - tzv. Sipecka čeľuste.

Miestnou špecialitou sú Štramberské uši, ktoré sa robia z voňavého medového perníkové cestá. Milovníci piva môžu v Štramberku navštíviť miestne pivový, kde môžu ochutnať ležiak plzenského typu a lokálne špecialitu - tmavý ležiak Trubač.

V blízkom okolí môžeme odporučiť návštevu Rožnova pod Radhoštěm. Srdce Valašska, kde sa nachádza najstarší skanzen v strednej Európe - Valašské múzeum v prírode. Ubytovanie v Rožnove pod Radhoštěm stojí určite za zmienku nielen vďaka krásnemu mestu, ale aj typickému valašskému okolia.

Ubytovanie v Štramberku ponúka niekoľko možností. Chata Roubenka ponúka typické lokálne ubytovanie v tradičnom štýle a so záhradným grilom. Typickým ubytovaním zapadajúcim do rázu mesta je aj Penzión v Podhradí, ktorý sa dá brať ako lacné ubytovanie v Štramberku.

Ak vám nepadlo do oka žiadnej ubytovanie vo Štrambeku, odporúčame vybrať ubytovanie v Novom Jičíne, prípadne nájsť ubytovanie vo Frenštátu pod Radhoštěm či Kopřivnici. Kopřivnice ponúka návštevu múzea Tatra a je v blízkosti Štramberka.

Mesto Štramberk sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a ubytovanie v meste Štramberk.