Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Havířov

V meste Havířov (Česká republika) máme celkom 15 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Havířov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Havířov

Apartmány Nad Pivovarem

9,7

Apartmány Nad Pivovarem

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Nad Pivovarem. Apartmány Nad Pivovarem v Havířove ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou. Ubytovanie Apartmány Nad Pivovarem sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Apartmány Nad Pivovarem má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Nad Pivovarem momentálne evidujeme 73 recenzií.

Restaurace a penzion Amerika

9,2

Restaurace a penzion Amerika

Ubytovanie (Hotel) Restaurace a penzion Amerika. Ubytovacie zariadenie Reštaurácia a penzión Amerika otvorené v roku 2011 sa nachádza v obytnej štvrti, 3 km od centra mesta Havířov. Ubytovanie Restaurace a penzion Amerika sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Restaurace a penzion Amerika má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Restaurace a penzion Amerika momentálne evidujeme 155 recenzií.

Penzion Urban

9,2

Penzion Urban

Ubytovanie (Hostinec) Penzion Urban. Penzión Urban sa nachádza v Havířove a ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi. Súčasťou penziónu je reštaurácia a terasa. Ubytovanie Penzion Urban sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion Urban má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hostinec Penzion Urban momentálne evidujeme 88 recenzií.

Restaurace a Penzion U Lesa

9

Restaurace a Penzion U Lesa

Ubytovanie (Penzión) Restaurace a Penzion U Lesa. Restaurace a Penzion U Lesa has a bar, garden and terrace in Havířov. The guest house features family rooms. Ubytovanie Restaurace a Penzion U Lesa sa nachádza v meste Havířov (Česko - Moravskosliezský kraj).

STING Apartments Havířov

8,9

STING Apartments Havířov

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) STING Apartments Havířov. Apartmány STING Havířov sa nachádzajú v Havířove, 400 metrov od centra a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie STING Apartments Havířov sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie STING Apartments Havířov má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmánnový hotel STING Apartments Havířov momentálne evidujeme 277 recenzií.

Restaurace a penzion Legendario

8,7

Restaurace a penzion Legendario

Ubytovanie (Penzión) Restaurace a penzion Legendario. Penzión sa nachádza v pokojnej oblasti Havířova, neďaleko mestského parku, 19 km od Ostravy. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte. Ubytovanie Restaurace a penzion Legendario sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Restaurace a penzion Legendario má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Restaurace a penzion Legendario momentálne evidujeme 316 recenzií.

Zámek Havířov

8,7

Zámek Havířov

Ubytovanie (Hotel) Zámek Havířov. Hotel Zámek Havířov sa nachádza v meste Havířov v Moravsko-sliezskom kraji. Ubytovanie Zámek Havířov sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Zámek Havířov má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Zámek Havířov momentálne evidujeme 171 recenzií.

Hotel U Jelena

8,6

Hotel U Jelena

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Jelena. Hotel U Jelena sa nachádza na okraji Havířova, 5 km od centra mesta. Ubytovanie Hotel U Jelena sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel U Jelena má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel U Jelena momentálne evidujeme 56 recenzií.

Hotel Rudolf

8,4

Hotel Rudolf

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rudolf. Hotel Rudolf sa nachádza v zelenej časti mesta Havířov, len 20 metrov od kúpaliska Šárka. Ubytovanie Hotel Rudolf sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel Rudolf má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Rudolf momentálne evidujeme 142 recenzií.

Hotel Boršičanka

8,4

Hotel Boršičanka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Boršičanka. Hotel Boršičanka ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie s terasou v meste Havířov. K dispozícii tu máte úschovňu batožiny a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Boršičanka sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel Boršičanka má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Boršičanka momentálne evidujeme 103 recenzií.

Penzion U Supa

8

Penzion U Supa

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Supa. Penzión U Supa leží na okraji Havířova a 1 km od centra mesta. Ubytovanie Penzion U Supa sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Penzion U Supa má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion U Supa momentálne evidujeme 36 recenzií.

Hotel Impuls

6,9

Hotel Impuls

Ubytovanie (Hotel) Hotel Impuls. Hotel Impuls sa nachádza v Havířove. Ponúka fitnescentrum, saunu a herňu s biliardom a stolným tenisom. Recepcia je k dispozícii 24 hodín denne. Ubytovanie Hotel Impuls sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel Impuls má celkové hodnotenie 6,9. Pre Hotel Hotel Impuls momentálne evidujeme 220 recenzií.

Luxor

6,8

Luxor

Ubytovanie (Penzión) Luxor. Ubytovacie zariadenie Luxor v Havířove ponúka bezplatné požičanie bicyklov a záhradu. K dispozícii máte aj terasu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Luxor sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Luxor má celkové hodnotenie 6,8. Pre Penzión Luxor momentálne evidujeme 17 recenzií.

platba kartou

platba kartou

Ubytovanie (Hotel) platba kartou. Platba kartou in Havířov features a restaurant and a terrace. This 3-star hotel offers free WiFi. The rooms come with a balcony. Ubytovanie platba kartou sa nachádza v meste Havířov (Česko - Moravskosliezský kraj).

Boršičanka

Boršičanka

Ubytovanie (Apartmány) Boršičanka. This apartment features accommodation with free WiFi. Boršičanka offers a terrace. Guests can relax in the garden at the property. Ubytovanie Boršičanka sa nachádza v meste Havířov (Česko - Zagreb County).

Apartmany Fit Gym

Apartmany Fit Gym

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmany Fit Gym. Apartmány Fit Gym ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a vstupom do kúpeľného centra v Havířove. Ubytovanie Apartmany Fit Gym sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Pre Apartmánnový hotel Apartmany Fit Gym nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Havířov

Mesto Havířov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a ubytovanie v meste Havířov.