Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Havířov

V meste Havířov (Česká republika) máme celkom 15 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Havířov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Havířov

Apartmány Nad Pivovarem

9,7

Apartmány Nad Pivovarem

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Nad Pivovarem. Apartmány Nad Pivovarem v Havířove ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou. Ubytovanie Apartmány Nad Pivovarem sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Nad Pivovarem má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Nad Pivovarem momentálne evidujeme 73 recenzií.

Restaurace a penzion Amerika

9,2

Restaurace a penzion Amerika

Ubytovanie (Hotel) Restaurace a penzion Amerika. Ubytovacie zariadenie Reštaurácia a penzión Amerika otvorené v roku 2011 sa nachádza v obytnej štvrti, 3 km od centra mesta Havířov. Ubytovanie Restaurace a penzion Amerika sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Restaurace a penzion Amerika má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Restaurace a penzion Amerika momentálne evidujeme 155 recenzií.

Penzion Urban

9,2

Penzion Urban

Ubytovanie (Hostinec) Penzion Urban. Penzión Urban sa nachádza v Havířove a ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi. Súčasťou penziónu je reštaurácia a terasa. Ubytovanie Penzion Urban sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Urban má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hostinec Penzion Urban momentálne evidujeme 88 recenzií.

STING Apartments Havířov

8,9

STING Apartments Havířov

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) STING Apartments Havířov. Apartmány STING Havířov sa nachádzajú v Havířove, 400 metrov od centra a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie STING Apartments Havířov sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie STING Apartments Havířov má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmánnový hotel STING Apartments Havířov momentálne evidujeme 277 recenzií.

Zámek Havířov

8,7

Zámek Havířov

Ubytovanie (Hotel) Zámek Havířov. Hotel Zámek Havířov sa nachádza v meste Havířov v Moravsko-sliezskom kraji. Ubytovanie Zámek Havířov sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zámek Havířov má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Zámek Havířov momentálne evidujeme 171 recenzií.

Restaurace a penzion Legendario

8,7

Restaurace a penzion Legendario

Ubytovanie (Penzión) Restaurace a penzion Legendario. Penzión sa nachádza v pokojnej oblasti Havířova, neďaleko mestského parku, 19 km od Ostravy. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte. Ubytovanie Restaurace a penzion Legendario sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Restaurace a penzion Legendario má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Restaurace a penzion Legendario momentálne evidujeme 316 recenzií.

Hotel U Jelena

8,6

Hotel U Jelena

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Jelena. Hotel U Jelena sa nachádza na okraji Havířova, 5 km od centra mesta. Ubytovanie Hotel U Jelena sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel U Jelena má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel U Jelena momentálne evidujeme 56 recenzií.

Hotel Rudolf

8,4

Hotel Rudolf

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rudolf. Hotel Rudolf sa nachádza v zelenej časti mesta Havířov, len 20 metrov od kúpaliska Šárka. Ubytovanie Hotel Rudolf sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Rudolf má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Rudolf momentálne evidujeme 142 recenzií.

Hotel Boršičanka

8,4

Hotel Boršičanka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Boršičanka. Hotel Boršičanka ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie s terasou v meste Havířov. K dispozícii tu máte úschovňu batožiny a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Boršičanka sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Boršičanka má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Boršičanka momentálne evidujeme 103 recenzií.

Penzion U Supa

8

Penzion U Supa

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Supa. Penzión U Supa leží na okraji Havířova a 1 km od centra mesta. Ubytovanie Penzion U Supa sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Supa má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion U Supa momentálne evidujeme 36 recenzií.

Hotel Impuls

6,9

Hotel Impuls

Ubytovanie (Hotel) Hotel Impuls. Hotel Impuls sa nachádza v Havířove. Ponúka fitnescentrum, saunu a herňu s biliardom a stolným tenisom. Recepcia je k dispozícii 24 hodín denne. Ubytovanie Hotel Impuls sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Impuls má celkové hodnotenie 6,9. Pre Hotel Hotel Impuls momentálne evidujeme 220 recenzií.

Luxor

6,8

Luxor

Ubytovanie (Penzión) Luxor. Ubytovacie zariadenie Luxor v Havířove ponúka bezplatné požičanie bicyklov a záhradu. K dispozícii máte aj terasu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Luxor sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Luxor má celkové hodnotenie 6,8. Pre Penzión Luxor momentálne evidujeme 17 recenzií.

Apartmany Fit Gym

Apartmany Fit Gym

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmany Fit Gym. Apartmány Fit Gym ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a vstupom do kúpeľného centra v Havířove. Ubytovanie Apartmany Fit Gym sa nachádza v meste Havířov (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmánnový hotel Apartmany Fit Gym nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Boršičanka

Boršičanka

Ubytovanie (Apartmány) Boršičanka. This apartment features accommodation with free WiFi. Boršičanka offers a terrace. Guests can relax in the garden at the property. Ubytovanie Boršičanka sa nachádza v meste Havířov (Česko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

platba kartou

platba kartou

Ubytovanie (Hotel) platba kartou. Platba kartou in Havířov features a restaurant and a terrace. This 3-star hotel offers free WiFi. The rooms come with a balcony. Ubytovanie platba kartou sa nachádza v meste Havířov (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Havířov

Mesto Havířov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a ubytovanie v meste Havířov.