Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pustevny

V meste Pustevny (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pustevny

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pustevny

Hotel Mamenka

8,7

Hotel Mamenka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mamenka. Hotel Maměnka s výhľadom na Moravskoslezské Beskydy v lyžiarskom stredisku Pustevny sídli v budove, ktorá je národnou kultúrnou pamiatkou. Ubytovanie Hotel Mamenka sa nachádza v meste Pustevny (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel Mamenka má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Mamenka momentálne evidujeme 220 recenzií.

Bungalovy-Pustevny

8,7

Bungalovy-Pustevny

Ubytovanie (Dovolenkový park) Bungalovy-Pustevny. Ubytovacie zariadenie Bungalovy - Pustevny sa nachádza sa v centre mesta, 50 metrov od lyžiarskeho areálu Pustevny. Ubytovanie Bungalovy-Pustevny sa nachádza v meste Pustevny (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Bungalovy-Pustevny má celkové hodnotenie 8,7. Pre Dovolenkový park Bungalovy-Pustevny momentálne evidujeme 99 recenzií.

Chata Šumná

8,2

Chata Šumná

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Šumná. Chata Šumná sa nachádza v stredisku Pustevny v turistickej oblasti Beskydy-Valašsko. Ponúka priamy prístup na zjazdovky, ako aj bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Šumná sa nachádza v meste Pustevny (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Chata Šumná má celkové hodnotenie 8,2. Pre Chata v prírode Chata Šumná momentálne evidujeme 188 recenzií.

Hotel Tanecnica

7,5

Hotel Tanecnica

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tanecnica. Tento hotel sa nachádza v nadmorskej výške 1.018 metrov v lyžiarskom stredisku Pustevny, 150 metrov od lyžiarskych vlekov. Ubytovanie Hotel Tanecnica sa nachádza v meste Pustevny (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Hotel Tanecnica má celkové hodnotenie 7,5. Pre Hotel Hotel Tanecnica momentálne evidujeme 326 recenzií.

Ubytovanie v meste Pustevny

Mesto Pustevny sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Pustevny.