Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čierny Balog

V meste Čierny Balog (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Čierny Balog

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Čierny Balog

Chalupa Slovenka

Chalupa Slovenka

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Chalupa Slovenka. Chalupa Slovenka sa nachádza v obci Čierny Balog, 49 km od Banskej Bystrice a má záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa Slovenka sa nachádza v meste Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmánnový hotel Chalupa Slovenka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chaty Urbanove sestry

Chaty Urbanove sestry

Ubytovanie (Chata v prírode) Chaty Urbanove sestry. Ubytovanie Chaty Urbanove sestry sa nachádza v Čiernom Balogu, 49 km od Banskej Bystrice. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chaty Urbanove sestry sa nachádza v meste Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj).

U deda a starkej

U deda a starkej

Ubytovanie (Apartmán) U deda a starkej. Ubytovanie U deda a starkej sa nachádza v Čiernom Balogu, 37 km od Donovál. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie U deda a starkej sa nachádza v meste Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Čierny Balog

Mesto Čierny Balog sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Čierny Balog.