Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čierny Balog

V meste Čierny Balog (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Čierny Balog

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Čierny Balog

SKI CIERNY BALOG

7,9

SKI CIERNY BALOG

Ubytovanie (Apartmánový hotel) SKI CIERNY BALOG. Ubytovacie zariadenie SKI ČIERNY BALOG sa nachádza v obci Čierny Balog 35 km od Banskej Bystrice. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie SKI CIERNY BALOG sa nachádza v meste Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Baločka

Chata Baločka

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Baločka. Set in Čierny Balog in the Banskobystrický kraj region, Chata Baločka features a balcony. The accommodation is 42 km from Zvolen. Ubytovanie Chata Baločka sa nachádza v meste Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalupa Slovenka

Chalupa Slovenka

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Chalupa Slovenka. Chalupa Slovenka sa nachádza v obci Čierny Balog, 49 km od Banskej Bystrice a má záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa Slovenka sa nachádza v meste Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Apartmánnový hotel Chalupa Slovenka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Baločka

Chata Baločka

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Baločka. Located in Čierny Balog, 35 km from Banská Bystrica, Chata Baločka provides a restaurant and free WiFi. The chalet offers a terrace. Ubytovanie Chata Baločka sa nachádza v meste Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj).

U deda a starkej

U deda a starkej

Ubytovanie (Apartmán) U deda a starkej. Ubytovanie U deda a starkej sa nachádza v Čiernom Balogu, 37 km od Donovál. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie U deda a starkej sa nachádza v meste Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány AdriJán

Apartmány AdriJán

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány AdriJán. Apartmány AdriJán sa nachádzajú v Čiernom Balogu v Banskobystrickom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartmány AdriJán sa nachádza v meste Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chatka Pod Poliankou Čierny Balog

Chatka Pod Poliankou Čierny Balog

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chatka Pod Poliankou Čierny Balog. Chatka Pod Poliankou Čierny Balog sa nachádza v Čiernom Balogu v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie je vzdialené 34 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Chatka Pod Poliankou Čierny Balog sa nachádza v meste Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Čierny Balog

Mesto Čierny Balog sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Čierny Balog.