Hľadať

Ubytovanie

SKI CIERNY BALOG Apartmánový hotel

Bexeľ 2210, 976 52 Čierny Balog, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmánový hotel) SKI CIERNY BALOG. Ubytovacie zariadenie SKI ČIERNY BALOG sa nachádza v obci Čierny Balog 35 km od Banskej Bystrice. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie SKI CIERNY BALOG sa nachádza v meste Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytovania SKI CIERNY BALOG

Počas pobytu v hoteli SKI ČIERNY BALOG môžete využívať krytý bazén a vírivku. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Liptovský Mikuláš je od ubytovania vzdialený 37 km a Zvolen 42 km. Ubytovacie zariadenie SKI ČIERNY BALOG sa nachádza v obci Čierny Balog 35 km od Banskej Bystrice. Každé ráno sa v apartmánovom hoteli podávajú raňajky formou bufetu. Najbližšie letisko je Letisko Poprad-Tatry, ktoré je od hotela SKI ČIERNY BALOG vzdialené 57 km. Niektoré ubytovacie jednotky majú terasu s výhľadom na hory, kompletne vybavenú kuchyňu a zdieľanú kúpeľňu s vírivkou. K vybaveniu patrí aj TV s plochou obrazovkou. Ubytovacie jednotky majú balkón a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Po dni strávenom pešou turistikou, lyžovaním alebo cyklistikou môžete relaxovať v záhrade alebo spoločenskej miestnosti.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • 1 bazén
  • Bar

Iná ubytovanie v meste Čierny Balog

Chalupa Slovenka

Chalupa Slovenka

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Chalupa Slovenka. Chalupa Slovenka sa nachádza v obci Čierny Balog, 49 km od Banskej Bystrice a má záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa Slovenka sa nachádza v meste Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Apartmánnový hotel Chalupa Slovenka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Baločka

Chata Baločka

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Baločka. Set in Čierny Balog in the Banskobystrický kraj region, Chata Baločka features a balcony. The accommodation is 42 km from Zvolen. Ubytovanie Chata Baločka sa nachádza v meste Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Baločka

Chata Baločka

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Baločka. Located in Čierny Balog, 35 km from Banská Bystrica, Chata Baločka provides a restaurant and free WiFi. The chalet offers a terrace. Ubytovanie Chata Baločka sa nachádza v meste Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj).

U deda a starkej

U deda a starkej

Ubytovanie (Apartmán) U deda a starkej. Ubytovanie U deda a starkej sa nachádza v Čiernom Balogu, 37 km od Donovál. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie U deda a starkej sa nachádza v meste Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány AdriJán

Apartmány AdriJán

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány AdriJán. Apartmány AdriJán sa nachádzajú v Čiernom Balogu v Banskobystrickom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartmány AdriJán sa nachádza v meste Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chatka Pod Poliankou Čierny Balog

Chatka Pod Poliankou Čierny Balog

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chatka Pod Poliankou Čierny Balog. Chatka Pod Poliankou Čierny Balog sa nachádza v Čiernom Balogu v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie je vzdialené 34 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Chatka Pod Poliankou Čierny Balog sa nachádza v meste Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj).