Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čiovo

V meste Čiovo (Chorvátsko) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Čiovo

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Čiovo

Apartment Iva

10

Apartment Iva

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Iva. Apartmán Iva ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v meste Trogir, 1,4 km od mestského prístaviska jácht a 1,6 km od hradu Kamerlengo. Ubytovanie Apartment Iva sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Amarina

9,8

Villa Amarina

Ubytovanie (Vila) Villa Amarina. Located in Trogir, just 50 metres from Marinova Draga Beach, Villa Amarina provides beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a... Ubytovanie Villa Amarina sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Kale Apartments

9,7

Villa Kale Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Villa Kale Apartments. Apartmány Kale sa nachádzajú na pláži, 20 metrov od mora. Ponúkajú ubytovanie na ostrove Čiovo. Ubytovanie Villa Kale Apartments sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartment Trogir 1

9,6

Apartment Trogir 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Trogir 1. Ubytovanie Apartment Trogir 1 sa nachádza v letovisku Okrug Gornji, 500 metrov od pláže Stari Porat, 1,3 km od pláže Kava a 1,7 km od pláže Medena. Ubytovanie Apartment Trogir 1 sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Cvita Sučić

9,6

Apartments Cvita Sučić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Cvita Sučić. Apartmány Cvita so záhradou a grilom sa nachádzajú v Trogire, 1,9 km od miestneho prístavu. Ubytovanie Apartments Cvita Sučić sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Coric

9,3

Apartments Coric

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Coric. Apartmány Coric sa nachádzajú v meste Trogir a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a grilom. Ubytovanie Apartments Coric sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Luxury House with Pool

9,3

Luxury House with Pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxury House with Pool. Ubytovacie zariadenie Luxury House with Pool sa nachádza vo štvrti Mastrinka v meste Trogir, 350 metrov od pláže Sv. Križ a 1,1 km od pláže Krčića. Ubytovanie Luxury House with Pool sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Slavica Žedno

9,3

Apartments Slavica Žedno

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Slavica Žedno. Zariadenie Apartments Slavica Žedno sa nachádza v Trogire, 5 km od Katedrály sv. Vavrinca a Radovanovho portálu. Ubytovanie Apartments Slavica Žedno sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Bandić - 30 meters to the beach

9,3

Apartments Bandić - 30 meters to the beach

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bandić - 30 meters to the beach. Ubytovacie zariadenie Apartments Bandić - 30 meters to the beach sa nachádza v Trogire v Splitsko-dalmatínskej župe, necelých 750 metrov od pláže Bočići. Ubytovanie Apartments Bandić - 30 meters to the beach sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Holiday Home Roki

9,3

Holiday Home Roki

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Roki. Ubytovanie Holiday Home Roki, ktoré sa môže pochváliť terasou o rozlohe 30 m² s výhľadom na more, ponúka dom v Trogire s vlastným stravovaním. Ubytovanie Holiday Home Roki sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Sikirica

9,2

Apartments Sikirica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sikirica. Apartmány Sikirica sa nachádzajú na pobreží Jadranského mora v Trogire, 3 km od katedrály sv. Vavrinca a autobusovej stanice. Ubytovanie Apartments Sikirica sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Palanga

9,2

Villa Palanga

Ubytovanie (Vily) Villa Palanga. Dovolenkový dom sa nachádza v dedinke Okrug Gorni na ostrove Čiovo, len 100 metrov od pláže. Ubytovanie Villa Palanga sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Andrea

9,1

Apartment Andrea

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Andrea. Apartment Andrea, a property with barbecue facilities, is located in Trogir, 1.1 km from Copacabana Beach, 1.1 km from Mavarstica Beach, as well as 4. Ubytovanie Apartment Andrea sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Antonio Apartments

9

Antonio Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Antonio Apartments. Apartmány Antonio sa nachádzajú na kopci nad obcou Mastrinka, iba 120 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Antonio Apartments sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Belas

8,9

Apartments Belas

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Belas. Apartmány Belas sa nachádzajú v meste Trogir, 4 km od katedrály sv. Vavrinca. Počas pobytu v nich môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Belas sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Jobst

8,6

Apartments Jobst

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jobst. Apartmány Jobst sa nachádzajú v Slatine na ostrove Čiovo, len 100 metrov od kamienkovej pláže. Svojim hosťom ponúkajú vonkajší bazén. Ubytovanie Apartments Jobst sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Uljevic

8,3

Apartments Uljevic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Uljevic. Apartmány Uljevic sa nachádzajú v meste Trogir na ostrove Čiovo. Ponúkajú vám gril a slnečnú terasu. Katedrála svätého Vavrinca je vzdialená 3,4 km. Ubytovanie Apartments Uljevic sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Tamaris

8,3

Apartments Tamaris

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tamaris. Apartments Tamaris has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Trogir, 150 metres from Arbanija Beach. Ubytovanie Apartments Tamaris sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Mia

7,8

Apartmani Mia

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mia. Apartmány Mia sa nachádzajú len 200 metrov od piesočnatej pláže a ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Okrug Gornji. Ubytovanie Apartmani Mia sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Santiano

Apartments Santiano

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Santiano. Situated in Trogir in the Split-Dalmatia County region and Resnik Beach reachable within 2. Ubytovanie Apartments Santiano sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Mary

Apartment Mary

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mary. Situated in Trogir, a few steps from Arbanija Beach and 550 metres from Krčića Beach, Apartment Mary offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Mary sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Ciovo 3

Apartment Ciovo 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ciovo 3. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Ciovo 3 is located in Trogir, just 350 metres from Sv. Križ Beach. This apartment is 3. Ubytovanie Apartment Ciovo 3 sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Ciovo Villa Sleeps 8 with Air Con and WiFi

Ciovo Villa Sleeps 8 with Air Con and WiFi

Ubytovanie (Vila) Ciovo Villa Sleeps 8 with Air Con and WiFi. Ciovo Villa Sleeps 8 with Air Con and WiFi is set in Trogir, 700 metres from Trogir Beach, less than 1 km from Trogir City Hall, as well as an 11-minute... Ubytovanie Ciovo Villa Sleeps 8 with Air Con and WiFi sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Ciovo 4

Apartment Ciovo 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ciovo 4. Apartment Ciovo 4 is situated in the Mastrinka district of Trogir, 350 metres from Sv. Križ Beach, 1.1 km from Krčića Beach and 1.3 km from Arbanija Beach. Ubytovanie Apartment Ciovo 4 sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Ciovo 23

Apartment Ciovo 23

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ciovo 23. Apartment Ciovo 23 is located in Trogir, 1.4 km from Public Beach, 2.4 km from Church of St. Barbara, as well as 2.5 km from Radovan's Portal. Ubytovanie Apartment Ciovo 23 sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Trogir 6

Apartment Trogir 6

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Trogir 6. Apartmán Trogir 6 sa nachádza v obci Okrug Gornji. Počas pobytu môžete využívať kompletne vybavenú kuchynku. Ubytovanie Apartment Trogir 6 sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Ciovo Villa Sleeps 14 Pool Air Con WiFi

Ciovo Villa Sleeps 14 Pool Air Con WiFi

Ubytovanie (Vila) Ciovo Villa Sleeps 14 Pool Air Con WiFi. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Ciovo Villa Sleeps 14 Pool Air Con WiFi is located in Trogir. Ubytovanie Ciovo Villa Sleeps 14 Pool Air Con WiFi sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Sollis

Apartments Sollis

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sollis. Situated 2.9 km from Resnik Beach, Apartments Sollis offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytovanie Apartments Sollis sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Holiday Home Blanka

Holiday Home Blanka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Blanka. Holiday Home Blanka is a beachfront property situated in Trogir, 500 metres from Mavarstica Beach and 1 km from Beach Vela Draga. Ubytovanie Holiday Home Blanka sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani New Live

Apartmani New Live

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani New Live. Apartmani New Live is located in Trogir. Free WiFi is featured. Trogir Marina is 2.2 km from the apartment. Ubytovanie Apartmani New Live sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Anna

Apartment Anna

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Anna. Apartmán Anna sa nachádza 3,8 km od prístavu Trogir. Ponúka terasu a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Anna sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Ciovo 2

Apartment Ciovo 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ciovo 2. Apartment Ciovo 2 is located in Trogir, 1.1 km from Sv. Križ Beach, 1.3 km from Pantan Beach, as well as 1.4 km from Public Beach. Ubytovanie Apartment Ciovo 2 sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Ciovo 21

Apartment Ciovo 21

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ciovo 21. Apartment Ciovo 21 is set in Trogir, 1.4 km from Public Beach, 2.5 km from Trogir City Hall, as well as 2.5 km from Radovan's Portal. Ubytovanie Apartment Ciovo 21 sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Ciovo 6

Apartment Ciovo 6

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ciovo 6. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza 2,8 km od Katedrály sv. Vavrinca v Trogire. Svojim hosťom ponúka terasu. Ubytovanie Apartment Ciovo 6 sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Trogir 5

Apartment Trogir 5

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Trogir 5. Apartment Trogir 5 is set in Trogir, 1.1 km from Sv. Križ Beach, 1.3 km from Pantan Beach, and 1.4 km from Public Beach. Ubytovanie Apartment Trogir 5 sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Trogir 10

Apartment Trogir 10

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Trogir 10. Apartment Trogir 10, a property with a terrace, is located in Trogir, 1.4 km from Public Beach, 2.4 km from Church of St. Barbara, as well as 2. Ubytovanie Apartment Trogir 10 sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Katja

Apartman Katja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Katja. Located in Trogir, 200 metres from Beach Bocici and 650 metres from Mavarstica Beach, Apartman Katja offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartman Katja sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Ubytovanie v meste Čiovo

Mesto Čiovo sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 0 hotelov a ubytovanie v meste Čiovo.