Hľadať

Ubytovanie

Ciovo

Na ostrove Ciovo (Chorvátsko) máme celkom 422 hotelov a ubytovanie.

Pre ostrov Ciovo odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Slatine (239), Okrug Donji (142), Okrug Gornji (41), Mastrinka (0), Čiovo (0), Žedno (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na ostrove Ciovo

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Ciovo

House & Home Slatine

10

House & Home Slatine

Ubytovanie (Apartmány) House & Home Slatine. Ubytovacie zariadenie House & Home Slatine sa nachádza v obci Slatine a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie House & Home Slatine sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

TiaMar

10

TiaMar

Ubytovanie (Apartmán) TiaMar. Situated in Slatine, 450 metres from Lumbrelin Beach and 500 metres from Martinka Beach, TiaMar provides accommodation with amenities such as free WiFi and... Ubytovanie TiaMar sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

SeaSight Apartment - Ciovo Island

10

SeaSight Apartment - Ciovo Island

Ubytovanie (Apartmán) SeaSight Apartment - Ciovo Island. Located in Slatine, SeaSight Apartment - Ciovo Island features a private pool and air-conditioning. Ubytovanie SeaSight Apartment - Ciovo Island sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Villa Richi

10

Villa Richi

Ubytovanie (Vila) Villa Richi. Villa Richi sa nachádza v letovisku Slatine a ponúka ubytovanie s balkónom s výhľadom na bazén a do záhrady, vonkajším bazénom, krytým bazénom a hammamom. Ubytovanie Villa Richi sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Villa Vesna Private Beach

9,9

Villa Vesna Private Beach

Ubytovanie (Vila) Villa Vesna Private Beach. Located in Okrug Donji, Villa Vesna Private Beach provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an... Ubytovanie Villa Vesna Private Beach sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Crazy fish

9,9

Crazy fish

Ubytovanie (Apartmán) Crazy fish. Situated in Slatine, Crazy fish features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Crazy fish sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Niana

9,9

Apartments Niana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Niana. Letná rezidencia Niana sa nachádza len pár krokov od mora a ponúka vlastný vonkajší bazén s terasou a ubytovanie v elegantne zariadených apartmánoch s... Ubytovanie Apartments Niana sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartman Iris

9,9

Apartman Iris

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Iris. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Iris is located in Okrug Donji. With garden views, this accommodation provides a balcony. Ubytovanie Apartman Iris sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Take it easy Apartments

9,9

Take it easy Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Take it easy Apartments. Offering a barbecue, Take it easy Apartments is set in Slatine, 8 km from Split. Hvar is 36 km from the property. Ubytovanie Take it easy Apartments sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

DeepWater House

9,9

DeepWater House

Ubytovanie (Apartmány) DeepWater House. Ubytovacie zariadenie DeepWater House sa nachádza v obci Slatine a ponúka ubytovanie s grilom. Naskytá sa odtiaľ výhľad do záhrady. Ubytovanie DeepWater House sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartman Dunja

9,9

Apartman Dunja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dunja. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Dunja is set in Slatine. Ubytovanie Apartman Dunja sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Regina del Mare

9,9

Regina del Mare

Ubytovanie (Apartmány) Regina del Mare. Regina del Mare sa nachádza v obci Slatine a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj gril. Ubytovanie Regina del Mare sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments with a parking space Slatine, Ciovo - 8658

9,9

Apartments with a parking space Slatine, Ciovo - 8658

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Slatine, Ciovo - 8658. Featuring sea views, Apartments with a parking space Slatine, Ciovo - 8658 provides accommodation with a balcony, around 200 metres from Porat Beach. Ubytovanie Apartments with a parking space Slatine, Ciovo - 8658 sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartmani Manuela

9,8

Apartmani Manuela

Ubytovanie (Privát) Apartmani Manuela. Just 1.7 km from Beach Bocici and 1.8 km from Rozac Beach, Apartmani Manuela features accommodation in Okrug Gornji, with a garden and a terrace. Ubytovanie Apartmani Manuela sa nachádza v meste Okrug Gornji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Villa Freya - vacation house

9,8

Villa Freya - vacation house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Freya - vacation house. Villa Freya - vacation house sa nachádza v letovisku Slatine a ponúka súkromný bazén a bezplatné Wi-Fi. Z ubytovania je výhľad na more a hory. Ubytovanie Villa Freya - vacation house sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Alba

9,8

Apartments Alba

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Alba. Ubytovacie zariadenie Apartments Alba sa nachádza 50 metrov od pláže Guje a ponúka záhradu, zariadenia na vodné športy a klimatizované ubytovanie s patiom... Ubytovanie Apartments Alba sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartment One

9,8

Apartment One

Ubytovanie (Apartmán) Apartment One. Apartmán One sa nachádza v meste Okrug Donji a ponúka gril, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment One sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

SAN Apartments

9,8

SAN Apartments

Ubytovanie (Apartmány) SAN Apartments. Apartmány SAN sa nachádzajú v letovisku Slatine a ponúkajú ubytovanie s výhľadom na more, reštauráciou, barom, grilom a so záhradou. Ubytovanie SAN Apartments sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Olive Hill House

9,8

Olive Hill House

Ubytovanie (Apartmány) Olive Hill House. Ubytovacie zariadenie Olive Hill House sa nachádza v obci Slatine, pár krokov od pláže Martinka a 200 metrov od pláže Porat. Ubytovanie Olive Hill House sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Vacation Home Nusha

9,8

Vacation Home Nusha

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation Home Nusha. Situated on the beachfront in Okrug Donji, Vacation Home Nusha has a private beach area and is close to Plaża Stari Porat. Ubytovanie Vacation Home Nusha sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartment BUGA

9,8

Apartment BUGA

Ubytovanie (Apartmány) Apartment BUGA. Situated 250 metres from Garma Beach, Apartment BUGA features accommodation with a bar, a garden and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytovanie Apartment BUGA sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Casa Vita Apartments

9,8

Casa Vita Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Casa Vita Apartments. Apartmány Casa Vita sa nachádzajú v letovisku Slatine, 200 metrov od mora a ponúkajú ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania. Ubytovanie Casa Vita Apartments sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Villa Wind

9,8

Villa Wind

Ubytovanie (Apartmány) Villa Wind. Villa Wind sa nachádza 200 metrov od pláže Rova. Ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, klimatizáciu, balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Wind sa nachádza v meste Okrug Gornji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Villa La Piedra

9,7

Villa La Piedra

Ubytovanie (Apartmány) Villa La Piedra. Vila La Piedra má vonkajší bazén a nachádza sa na pokojnom mieste v centre mesta Slatine. Ubytovanie Villa La Piedra sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartment Marina

9,7

Apartment Marina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marina. Situated in Slatine in the Ciovo Island region and Porat Beach reachable within 300 metres, Apartment Marina features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartment Marina sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Villa Slatine

9,7

Villa Slatine

Ubytovanie (Vila) Villa Slatine. Ubytovacie zariadenie Villa Slatine sa nachádza v obci Slatine, pár krokov od pláže Staraci a 100 metrov od pláže Slatine. Ubytovanie Villa Slatine sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Villa Nela

9,7

Villa Nela

Ubytovanie (Vila) Villa Nela. Located in Okrug Donji, 400 metres from Kava Beach and 600 metres from Plaża Stari Porat, Villa Nela provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Villa Nela sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Promaja

9,7

Promaja

Ubytovanie (Apartmán) Promaja. Boasting a balcony with garden views, a garden and barbecue facilities, Promaja can be found in Okrug Donji, close to Kava Beach and 1 km from Plaża Stari... Ubytovanie Promaja sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Gogi apartman

9,7

Gogi apartman

Ubytovanie (Apartmán) Gogi apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Gogi apartman is located in Okrug Donji. Ubytovanie Gogi apartman sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Adria 2

9,7

Adria 2

Ubytovanie (Apartmán) Adria 2. Ubytovacie zariadenie Adria 2, ktoré sa nachádza v letovisku Slatine len pár krokov od pláže Staraci, ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a bezplatným... Ubytovanie Adria 2 sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartman Iva

9,7

Apartman Iva

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Iva. Located in Slatine, a few steps from Slatine Beach and 150 metres from Staraci Beach, Apartman Iva offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytovanie Apartman Iva sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Villa Kale Apartments

9,7

Villa Kale Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Villa Kale Apartments. Apartmány Kale sa nachádzajú na pláži, 20 metrov od mora. Ponúkajú ubytovanie na ostrove Čiovo. Ubytovanie Villa Kale Apartments sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartmani Gale

9,7

Apartmani Gale

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Gale. Situated in Okrug Donji, Apartmani Gale offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden. Ubytovanie Apartmani Gale sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartmani Mlačić

9,7

Apartmani Mlačić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mlačić. Located 100 metres from Plaża Stari Porat, Apartmani Mlačić offers a garden, a private beach area and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytovanie Apartmani Mlačić sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

O Sole apartment with private beach

9,7

O Sole apartment with private beach

Ubytovanie (Apartmán) O Sole apartment with private beach. Located in Okrug Donji, O Sole Apartments provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie O Sole apartment with private beach sa nachádza v meste Okrug Gornji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

House Thalia

9,7

House Thalia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Thalia. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, House Thalia can be found in Slatine, close to Plaża Guje and 700 metres from Martinka Beach. Ubytovanie House Thalia sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Luxury Apartment Kalebic

9,7

Luxury Apartment Kalebic

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartment Kalebic. Ubytovanie Luxury Apartment Kalebic sa nachádza len pár krokov od pláže Lumbrelin a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a klimatizované ubytovanie s... Ubytovanie Luxury Apartment Kalebic sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Luxury Poolside Villa

9,7

Luxury Poolside Villa

Ubytovanie (Vila) Luxury Poolside Villa. Situated in Slatine, a few steps from Lumbrelin Beach and 200 metres from Slatine Beach, Luxury Poolside Villa features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Luxury Poolside Villa sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14158

9,7

Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14158

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14158. Apartment Slatine 14158a offers accommodation in Slatine, 10 km from Split and 38 km from Hvar. Ubytovanie Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14158 sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments 4 friends

9,7

Apartments 4 friends

Ubytovanie (Apartmány) Apartments 4 friends. Ubytovanie Apartments 4 friends sa nachádza 200 metrov od pláže Guje a ponúka reštauráciu, sezónny vonkajší bazén a klimatizované apartmány s balkónom a... Ubytovanie Apartments 4 friends sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Romana

9,7

Apartments Romana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Romana. Apartmány Romana sa nachádzajú 100 metrov od pláže na ostrove Čiovo a ponúkajú vám klimatizované ubytovanie, vonkajší bazén so slnečnou terasou a bezplatný... Ubytovanie Apartments Romana sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Blue Sensation

9,7

Blue Sensation

Ubytovanie (Apartmány) Blue Sensation. Ubytovacie zariadenie Blue Sensation sa nachádza v obci Okrug Donji a ponúka ubytovanie s balkónom, kuchyňou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Blue Sensation sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartment Zeljana

9,7

Apartment Zeljana

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zeljana. Featuring a garden and a heated outdoor pool, Apartment Zeljana offers accommodation in Slatine. Split is 35 km away. Ubytovanie Apartment Zeljana sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Villa Boulder

9,7

Villa Boulder

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Boulder. Villa Boulder offers accommodation in Okrug Donji, 18 km from Split. The air-conditioned unit is 40 km from Hvar. Ubytovanie Villa Boulder sa nachádza v meste Okrug Gornji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartman Lucy

9,6

Apartman Lucy

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lucy. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Lucy is set in Slatine. Ubytovanie Apartman Lucy sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Cipra Apartments

9,6

Cipra Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Cipra Apartments. Ubytovacie zariadenie Cipra Apartments sa nachádza v malej dedinke Okrug Donji na ostrove Čiovo uprostred zelene, olivovníkov a lesa. Ubytovanie Cipra Apartments sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Adria

9,6

Adria

Ubytovanie (Apartmán) Adria. Klimatizované ubytovanie Adria s balkónom sa nachádza v obci Slatine, len pár metrov od pláže Staraci. Využívať môžete spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Adria sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartment Trogir 1

9,6

Apartment Trogir 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Trogir 1. Ubytovanie Apartment Trogir 1 sa nachádza v letovisku Okrug Gornji, 500 metrov od pláže Stari Porat, 1,3 km od pláže Kava a 1,7 km od pláže Medena. Ubytovanie Apartment Trogir 1 sa nachádza v meste Čiovo (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartment Anamaria

9,6

Apartment Anamaria

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anamaria. Situated in Okrug Gornji, 300 metres from Plaża Stari Porat and 1 km from Kava Beach, Apartment Anamaria offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Anamaria sa nachádza v meste Okrug Gornji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Ubytovanie na ostrove Ciovo - Chorvátsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 422 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania na ostrove Ciovo.

Pre ostrov Ciovo odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Slatine (239), Okrug Donji (142), Okrug Gornji (41), Mastrinka (0), Čiovo (0), Žedno (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Na ostrove Ciovo máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: TiaMar (10*), Villa Richi (10*), Crazy fish (9,9*), Villa Vesna Private Beach (9,9*), Apartments Niana (9,9*), Apartman Iris (9,9*), DeepWater House (9,9*), Take it easy Apartments (9,9*), Apartman Dunja (9,9*), Regina del Mare (9,9*), Apartments with a parking space Slatine, Ciovo - 8658 (9,9*), Apartment One (9,8*), Villa Freya - vacation house (9,8*), Apartments Alba (9,8*), SAN Apartments (9,8*), Olive Hill House (9,8*), Villa Wind (9,8*), Apartment BUGA (9,8*), Casa Vita Apartments (9,8*), Apartment Marina (9,7*), Villa Nela (9,7*), Villa Slatine (9,7*), Villa La Piedra (9,7*), Apartmani Gale (9,7*), Adria 2 (9,7*), Apartman Iva (9,7*), Gogi apartman (9,7*), Promaja (9,7*), Villa Kale Apartments (9,7*), O Sole apartment with private beach (9,7*), House Thalia (9,7*), Luxury Poolside Villa (9,7*), Luxury Apartment Kalebic (9,7*), Apartman Nena (9,7*), Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14158 (9,7*), Apartments 4 friends (9,7*), Villa Boulder (9,7*), Apartment Zeljana (9,7*), Blue Sensation (9,7*), Apartments Romana (9,7*), Apartman Lucy (9,6*), Cipra Apartments (9,6*), Apartment Trogir 1 (9,6*), Apartmani Rita (9,6*), Apartment Anamaria (9,6*), Adria (9,6*), Stone house (9,6*), Holiday Home Frane, Karlo I Sestre Agnic (9,6*), Apartments Villa Annika (9,6*), Apartments Vukman Okrug Donji (9,6*), Appartement "Noni" (9,6*).

Ostrov Ciovo môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.