Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Okrug Donji

V meste Okrug Donji (Chorvátsko) máme celkom 142 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Okrug Donji

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Okrug Donji

Villa Vesna Private Beach

9,9

Villa Vesna Private Beach

Ubytovanie (Vila) Villa Vesna Private Beach. Located in Okrug Donji, Villa Vesna Private Beach provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an... Ubytovanie Villa Vesna Private Beach sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Niana

9,9

Apartments Niana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Niana. Letná rezidencia Niana sa nachádza len pár krokov od mora a ponúka vlastný vonkajší bazén s terasou a ubytovanie v elegantne zariadených apartmánoch s... Ubytovanie Apartments Niana sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartman Iris

9,9

Apartman Iris

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Iris. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Iris is located in Okrug Donji. With garden views, this accommodation provides a balcony. Ubytovanie Apartman Iris sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartment One

9,8

Apartment One

Ubytovanie (Apartmán) Apartment One. Apartmán One sa nachádza v meste Okrug Donji a ponúka gril, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment One sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Vacation Home Nusha

9,8

Vacation Home Nusha

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation Home Nusha. Situated on the beachfront in Okrug Donji, Vacation Home Nusha has a private beach area and is close to Plaża Stari Porat. Ubytovanie Vacation Home Nusha sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Villa Nela

9,7

Villa Nela

Ubytovanie (Vila) Villa Nela. Located in Okrug Donji, 400 metres from Kava Beach and 600 metres from Plaża Stari Porat, Villa Nela provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Villa Nela sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Promaja

9,7

Promaja

Ubytovanie (Apartmán) Promaja. Boasting a balcony with garden views, a garden and barbecue facilities, Promaja can be found in Okrug Donji, close to Kava Beach and 1 km from Plaża Stari... Ubytovanie Promaja sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Gogi apartman

9,7

Gogi apartman

Ubytovanie (Apartmán) Gogi apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Gogi apartman is located in Okrug Donji. Ubytovanie Gogi apartman sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartmani Gale

9,7

Apartmani Gale

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Gale. Situated in Okrug Donji, Apartmani Gale offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden. Ubytovanie Apartmani Gale sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartmani Mlačić

9,7

Apartmani Mlačić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mlačić. Located 100 metres from Plaża Stari Porat, Apartmani Mlačić offers a garden, a private beach area and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytovanie Apartmani Mlačić sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments MARE

9,7

Apartments MARE

Ubytovanie (Apartmány) Apartments MARE. Apartmány MARE sa nachádzajú v Splitsko-dalmátskom kraji, len 8 km od Trogiru. Prístav Trogir je vzdialený 7,8 km. Ubytovanie Apartments MARE sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Blue Sensation

9,7

Blue Sensation

Ubytovanie (Apartmány) Blue Sensation. Ubytovacie zariadenie Blue Sensation sa nachádza v obci Okrug Donji a ponúka ubytovanie s balkónom, kuchyňou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Blue Sensation sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Cipra Apartments

9,6

Cipra Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Cipra Apartments. Ubytovacie zariadenie Cipra Apartments sa nachádza v malej dedinke Okrug Donji na ostrove Čiovo uprostred zelene, olivovníkov a lesa. Ubytovanie Cipra Apartments sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Holiday Home Frane, Karlo I Sestre Agnic

9,6

Holiday Home Frane, Karlo I Sestre Agnic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Frane, Karlo I Sestre Agnic. Holiday Home Frane, Karlo I Sestre Agnic is situated in Okrug Donji, 1.3 km from Kava Beach and 1. Ubytovanie Holiday Home Frane, Karlo I Sestre Agnic sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Appartement "Noni"

9,6

Appartement "Noni"

Ubytovanie (Apartmán) Appartement "Noni". Featuring a patio with sea views, a garden and barbecue facilities, Appartement "Noni" can be found in Okrug Donji, close to Kava Beach and 1. Ubytovanie Appartement "Noni" sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Vukman Okrug Donji

9,6

Apartments Vukman Okrug Donji

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vukman Okrug Donji. Situated in Okrug Donji, Apartments Vukman Okrug Donji offers accommodation with a balcony. Ubytovanie Apartments Vukman Okrug Donji sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Villa Novak 1

9,5

Apartments Villa Novak 1

Ubytovanie (Penzión) Apartments Villa Novak 1. Apartmány Villa Novak 1 sa nachádzajú iba 150 metrov od pláže a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, detské ihrisko a gril. Ubytovanie Apartments Villa Novak 1 sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Villa Anadi

9,5

Villa Anadi

Ubytovanie (Vila) Villa Anadi. Villa Anadi sa nachádza v meste Okrug Donji a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom. Ubytovanie Villa Anadi sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartment Zvonar

9,5

Apartment Zvonar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zvonar. Apartmán Zvonar sa nachádza len 250 metrov od pláže v letovisku Okrug Donji a 7,5 km od mesta Trogir, ktoré je zapísané na Zozname chránených pamiatok... Ubytovanie Apartment Zvonar sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartman Mirjana

9,5

Apartman Mirjana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mirjana. Set in Okrug Donji, 500 metres from Plaża Stari Porat and 1. Ubytovanie Apartman Mirjana sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Šimleša

9,4

Apartments Šimleša

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Šimleša. Ubytovacie zariadenie Apartments Šimleša sa nachádza v obci Okrug Donji na ostrove Čiovo, 250 metrov od pláže Kava. Ubytovanie Apartments Šimleša sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Villa LeANN

9,4

Villa LeANN

Ubytovanie (Vila) Villa LeANN. Villa LeANN is a detached villa set in Donji Okrug, about 300 metres from the sea and is 35 km from Split. Ubytovanie Villa LeANN sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Villa Kameja

9,3

Apartments Villa Kameja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Kameja. Set in Okrug Donji, Apartments Villa Kameja offers accommodation with seating area. Free WiFi is offered. Ubytovanie Apartments Villa Kameja sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Bridic

9,3

Apartments Bridic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bridic. Apartmány Bridic sa nachádzajú na ostrove Čiovo a poskytujú súkromnú pláž a ubytovanie s vlastným stravovaním s klimatizáciou, balkónom s výhľadom na more... Ubytovanie Apartments Bridic sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Mlačić

9,3

Apartmani Mlačić

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Mlačić. Set in Okrug Donji, 50 metres from Plaża Stari Porat and 1 km from Kava Beach, Apartmani Mlačić offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Apartmani Mlačić sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartmants Amor

9,3

Apartmants Amor

Ubytovanie (Apartmány) Apartmants Amor. Situated less than 1 km from Plaża Stari Porat, Apartmants Amor offers a shared lounge, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytovanie Apartmants Amor sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments with a parking space Okrug Donji, Ciovo - 13732

9,2

Apartments with a parking space Okrug Donji, Ciovo - 13732

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Okrug Donji, Ciovo - 13732. Situated in Okrug Donji in the Ciovo Island region, with Plaża Stari Porat and Kava Beach nearby, Apartments with a parking space Okrug Donji, Ciovo -... Ubytovanie Apartments with a parking space Okrug Donji, Ciovo - 13732 sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartment Cactus

9,2

Apartment Cactus

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Cactus. Ubytovanie Apartment Cactus sa nachádza 60 metrov od pláže Stari Porat. Ubytovanie Apartment Cactus sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Matosevic

9,2

Apartments Matosevic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Matosevic. Apartmány Matosevic sa nachádzajú v letovisku Donji Okrug, 200 metrov od kamienkovej pláže a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet,... Ubytovanie Apartments Matosevic sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Rejo

9,2

Apartments Rejo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rejo. Ubytovanie Apartments Rejo sa nachádza v obci Okrug Donji. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV, záhradou a terasou. Ubytovanie Apartments Rejo sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Ivanković

9,2

Apartments Ivanković

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Ivanković. Zariadenie Apartments Ivanković sa nachádza na pokojnom mieste v obci Okrug Donji, len 150 metrov od kamienkovej pláže a 8 km od mesta Trogir, zapísaného... Ubytovanie Apartments Ivanković sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Tonka

9,1

Apartments Tonka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tonka. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Okrug Gornji a ponúka balkón a výhľadom na more. Split je vzdialený 18 km. Ubytovanie Apartments Tonka sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartment Jakov

9

Apartment Jakov

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jakov. Apartment Jakov offers accommodation in Donji Okrug, 18 km from Split. The unit is 40 km from Hvar. Trogir is 3. Ubytovanie Apartment Jakov sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartment Vujcic

9

Apartment Vujcic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vujcic. Situated in Okrug Donji, 600 metres from Plaża Stari Porat and 1.4 km from Kava Beach, Apartment Vujcic offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Vujcic sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Jasna - Kuća za odmor

9

Jasna - Kuća za odmor

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Jasna - Kuća za odmor. Located in Okrug Donji, 100 metres from Kava Beach and 800 metres from Plaża Stari Porat, Jasna - Kuća za odmor offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Jasna - Kuća za odmor sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Mario

8,8

Apartments Mario

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mario. Apartmány Mario sa nachádzajú v letovisku Okrug Donji na ostrove Čiovo. Sú obklopené lesom a ponúkajú záhradu s terasou a grilom. Ubytovanie Apartments Mario sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Paneta Apartments

8,8

Paneta Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Paneta Apartments. Located in Okrug Donji, in Ciovo Island Region, this air-conditioned apartment features a balcony and a garden with a barbecue and a sun terrace. Ubytovanie Paneta Apartments sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Zdenka

8,7

Apartments Zdenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zdenka. Situated in Okrug Donji in the Ciovo Island region, with Kava Beach and Plaża Stari Porat nearby, Apartments Zdenka features accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartments Zdenka sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Maja

8,5

Apartments Maja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maja. Ubytovanie Apartments Maja sa nachádza v letovisku Okrug Donji na ostrove Čiovo, neďaleko pláže Stari Porat a Kava. Ubytovanie Apartments Maja sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Tomislav

8,4

Apartments Tomislav

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tomislav. Set 250 metres from Plaża Stari Porat, Apartments Tomislav offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Tomislav sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Casa Blanca White House

8,4

Casa Blanca White House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Blanca White House. Boasting an outdoor swimming pool and a 24-hour front desk, Casa Blanca White House is attractively set in Okrug Donji, 700 metres from Plaża Stari Porat... Ubytovanie Casa Blanca White House sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Pava

8,4

Apartments Pava

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pava. Ubytovanie Apartments Paja sa nachádza v letovisku Okrug Donji na ostrove Čiovo, neďaleko pláží Stari Porat a Kava. Ubytovanie Apartments Pava sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Ana

8,3

Apartments Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana. Set in Trogir in the Split-Dalmatia County region, with Plaża Stari Porat and Kava Beach nearby, Apartments Ana offers accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartments Ana sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Mirko i Anda

8

Apartments Mirko i Anda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mirko i Anda. Set in Okrug Donji in the Ciovo Island region, with Plaża Stari Porat and Kava Beach nearby, Apartments Mirko i Anda offers accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartments Mirko i Anda sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Villa Corona

7,9

Villa Corona

Ubytovanie (Hotel) Villa Corona. Vila Corona sa nachádza na pobreží ostrova Čiovo, 7 km od mesta Trogir, ktoré je zapísané na zozname chránených pamiatok UNESCO. Ubytovanie Villa Corona sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartmani Kristina

7,5

Apartmani Kristina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Kristina. Located in Okrug Donji, near Plaża Stari Porat, Kava Beach and Medena Beach, Apartmani Kristina features a garden. The apartment provides a terrace. Ubytovanie Apartmani Kristina sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments Kristina

7,3

Apartments Kristina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kristina. Located 17 km from Split, Apartments Kristina offers accommodation in Donji Okrug. The unit is 40 km from Hvar. Ubytovanie Apartments Kristina sa nachádza v meste Okrug Donji (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Ubytovanie v meste Okrug Donji

Mesto Okrug Donji sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 142 hotelov a ubytovanie v meste Okrug Donji.