Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Žedno

V meste Žedno (Chorvátsko) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Žedno

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Žedno

Apartments My Place 2

9,4

Apartments My Place 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartments My Place 2. Apartmány sa nachádzajú v meste Trogir. Ponúkajú klimatizované ubytovanie a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments My Place 2 sa nachádza v meste Žedno (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ana

Apartments Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Trogir, 4,1 km od katedrály sv. Vavrinca. Miestna autobusová stanica je vzdialená 4,1 km. Ubytovanie Apartments Ana sa nachádza v meste Žedno (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Zedno

Four-Bedroom Holiday Home in Zedno

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Zedno. Four-Bedroom Holiday Home in Zedno is set in Trogir. Situated 3. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Zedno sa nachádza v meste Žedno (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 488 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nena

Apartments Nena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nena. Situated in Trogir in the Split-Dalmatia County region, with Sv. Ubytovanie Apartments Nena sa nachádza v meste Žedno (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Ubytovanie v meste Žedno

Mesto Žedno sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 0 hotelov a ubytovanie v meste Žedno.